sarenka-97/LubieTOhihihi/rozrabiara/calusnaNIUNIA/slicznosci

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: sarenka-97
22 cze 2016, 21:15
Mnie jedynie ciekawi czy sarenka w nadchodzace 30-40 stopniowe upaly tez bedzie siedziala w tym swoim grubym cieplym sweterku :lol:


https://showup24.tv/sarenka-97
https://showup24.tv/profile/sarenka-97


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
showfapowiec


Re: sarenka-97
22 cze 2016, 21:16
ala7 pisze:...


Nie wiem czy prowadzisz swoją transmisję, widzisz we mnie konkurentkę i zazdrościsz mi częstych privków, czy jesteś na tyle nieatrakcyjna aby to robić i zazdrościsz figury i urody- nie wiem bo jesteś anonimem. Po raz kolejny piszesz co jest na priv, mimo że wcześniej zaznaczyłaś że na nim nie byłaś. Nie polecasz, mimo że nawet nie wiesz czego. Znowu sobie coś w główce ubzdurałaś i wymyśliłaś osobę, która za mnie pisze.
Wymyśliłam sobie pewną formę promocji i ją stosuję. I nic Ci do tego. Zrób transmisję i zastosuj swój pomysł- wówczas mi nic do tego. Ile transmisji tyle pomysłów.
Awatar użytkownika
sarenka-97
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 20 cze 2016, 18:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: sarenka-97
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: sarenka-97


Re: sarenka-97
22 cze 2016, 21:36
Prawda nie byłam ale widzę co piszą ci co byli na privie a tych co potem piszą że coś nie tak było to banujesz. Piszesz bardzo schematycznie, nic nowego nie wnosisz do swoich wypowiedzi, masz tylko jeden argument, że nie wiem co jest u ciebie na privie i na tym się opierasz, ale jest też tak że jak piszą o tym osoby co były a ty bana im dajesz to musi to być prawda, zręcznie omijasz temat że nic nie piszesz na
czacie prawie, a i nie wierzę że to ty wydukałaś ten post, zasłaniasz się że ja ci zazdroszczę ale mi tylko żal tych co są naiwni lub pijani jak są u ciebie na transmisji.

&& unikać priv z sarenka-97
ps. dzis juz nie oczekuj ewentualnej odpowiedzi jak znowu :smoke: u cos wyskrobiesz:) :beach:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
jestes talią kart
Awatar użytkownika
ala7
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 24 sty 2016, 23:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: lubisz muffinki?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sarenka-97
22 cze 2016, 22:02
Jedno jest pewne: uniknęła byś wielu zarzutów o puszczanie filmów jakbyś codziennie wkładała inne ubranie na ogólny, od czasu do czasu zmienila kadr, pokazała jakiś "ludzki" odruch (typu pójście po picie, jakaś zmiana pozycji, przciąganie się, zerknięcie w bok, pomachanie do kamery, pokazanie "faka" jakimś niegrzecznym piszącym na ogólnym) a podczas tych "promocyjnych" momentów "jestem naga poza kadrem, dla pierwszej osoby będzie priv 5 minut za 100 żet" owszem, była naga ale bez zamazywania obrazu kamery i bycia poza kadrem, w taki sposób żeby uniknąć bycia poza kadrem (podkreślam - niezgodnego z regulaminem) a jednocześnie zasłonić nagość (np piersi ręką) żeby nie dawać motywów pokątnym sępim fapaczom, albo chociaż pokazać np same gołe nogi żeby było widać że ciało jest nagie i należy do Ciebie. Tak robią WSZYSTKIE panie, to jest norma i one unikają oskarżeń o puszczanie filmów, skoro Ty unikasz jak ognia tego to znaczy, że coś kręcisz a powyższe elementy (jeden sweter, jedna pozycja przy kamerze, wychodzenie poza kadr w "promocyjnych" momentach) pomagają Ci w puszczaniu filmu
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: sarenka-97
22 cze 2016, 22:23
ala7 pisze:Prawda nie byłam ale widzę co piszą ci co byli na privie a tych co potem piszą że coś nie tak było to banujesz. Piszesz bardzo schematycznie, nic nowego nie wnosisz do swoich wypowiedzi, masz tylko jeden argument, że nie wiem co jest u ciebie na privie i na tym się opierasz, ale jest też tak że jak piszą o tym osoby co były a ty bana im dajesz to musi to być prawda, zręcznie omijasz temat że nic nie piszesz na
czacie prawie, a i nie wierzę że to ty wydukałaś ten post, zasłaniasz się że ja ci zazdroszczę ale mi tylko żal tych co są naiwni lub pijani jak są u ciebie na transmisji.

&& unikać priv z sarenka-97
ps. dzis juz nie oczekuj ewentualnej odpowiedzi jak znowu :smoke: u cos wyskrobiesz:) :beach:


Eh, dobrze, odpowiem ci na każde twoje zdanie.:
- To ty twierdzisz, że banuję. Byłaś na czacie jak akurat wyłączyłam czat osobie, która nie weszła na priv z głosem a przez cały priv marudziła żebym włączyła głos. Później wprowadzała zamęt na transmisji ogólnej. Privki mam podpisane i jeśli ktoś celowo nie wchodzi na priv z głosem tylko w tańszy bez głosu, to później nie może tego głosu wymagać.
- To że na temat moich privów napisałaś już książkę, mimo że na żadnym nie byłaś to chyba nie wymaga żadnego komentarza. Każdy na ten temat wyciągnie odpowiednie wnioski.
- Nie piszę "nic" na czacie ponieważ osoby które chcą porozmawiać piszą albo na PW albo wchodzą na priv i tam rozmawiamy. Na transmisji ogólnej ograniczam się do minimum. Tak jak pisałam wcześniej- każdy ma pomysł na swoją transmisję a mój jest właśnie taki. Inne dziewczyny piszą o wszystkim i bardzo dobrze- nie ingeruję w to i nie wypisuję na forach jak to źle i niedobrze i nie po mojemu...

Dalej to już nic konkretnego. Że nie ja pisałam post no to ciężko się odnieść- ktoś za mnie, no i niech tak będzie. Lekarz kazał przytakiwać.
No i na koniec że nie polecasz. Nie byłaś ale nie polecasz. Nie pocieszę cię- nie przekłada się to na brak zainteresowania. Zadowoleni privkowicze przybywają i powracają. Domyślam się, że u ciebie takie zjawisko nie występuje, stąd te żale :)

Będzie dobrze, powodzenia :)
Awatar użytkownika
sarenka-97
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 20 cze 2016, 18:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: sarenka-97
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: sarenka-97


Re: sarenka-97
22 cze 2016, 22:55
ruger44 pisze:Jedno jest pewne: uniknęła byś wielu zarzutów o puszczanie filmów jakbyś codziennie wkładała inne ubranie na ogólny, od czasu do czasu zmienila kadr, pokazała jakiś "ludzki" odruch (typu pójście po picie, jakaś zmiana pozycji, przciąganie się, zerknięcie w bok, pomachanie do kamery, pokazanie "faka" jakimś niegrzecznym piszącym na ogólnym) a podczas tych "promocyjnych" momentów "jestem naga poza kadrem, dla pierwszej osoby będzie priv 5 minut za 100 żet" owszem, była naga ale bez zamazywania obrazu kamery i bycia poza kadrem, w taki sposób żeby uniknąć bycia poza kadrem (podkreślam - niezgodnego z regulaminem) a jednocześnie zasłonić nagość (np piersi ręką) żeby nie dawać motywów pokątnym sępim fapaczom, albo chociaż pokazać np same gołe nogi żeby było widać że ciało jest nagie i należy do Ciebie. Tak robią WSZYSTKIE panie, to jest norma i one unikają oskarżeń o puszczanie filmów, skoro Ty unikasz jak ognia tego to znaczy, że coś kręcisz a powyższe elementy (jeden sweter, jedna pozycja przy kamerze, wychodzenie poza kadr w "promocyjnych" momentach) pomagają Ci w puszczaniu filmu


Nie unikam jak ognia, po porostu mam pomysł, który się sprawdza. I nikt kto był u mnie na priv i miał propozycje odnośnie tego jak bawię się na priv nie zarzuci mi, że puszczam filmy z prostego względu- REAGUJĘ NA PROPOZYCJE OGLĄDAJĄCEGO, płynnie zmieniając pozycję wg wskazówek, przybliżam, oddalam kamerkę, co kto sobie życzy.
A jeśli odnosisz się do innych dziewczyn, to byłam na kilku privkach, które były KONKRETNIE OPISANE i na privkach pisałam jak do słupa. Kompletnie nie mogłam się doprosić niczego. Zero reakcji. Nie twierdzę, że to były filmy, bo nie mam ku temu podstaw. Raczej bym się skłaniała do "odwalenia" roboty. Nieważne. Po prostu ja nie jestem zwolenniczką konkretnego opisywania privków tylko chcę wchodzić w interakcję z oglądającym. Zawsze mnie śmieszą przypuszczenia, że puszczam filmy, mimo że w opisie mam jasno napisane: TWOJE PROPOZYCJE. Przecież nie da się nagrać filmu z propozycjami oglądającego... :beg:
Awatar użytkownika
sarenka-97
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 20 cze 2016, 18:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: sarenka-97
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: sarenka-97


Re: sarenka-97
22 cze 2016, 23:29
Dobra, wejdę zaraz na transmisję do Ciebie, a Ty pokażesz mi na palcach swoich rąk podaną przeze mnie liczbę... Zgoda?
"Bolero nadal ciężki do zdobycia" :D
Awatar użytkownika
--== lukkki ==--
SU-holik
SU-holik
Posty: 197
Rejestracja: 24 gru 2015, 14:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wpisz nikt:)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: sarenka-97
22 cze 2016, 23:42
--== lukkki ==-- pisze:Dobra, wejdę zaraz na transmisję do Ciebie, a Ty pokażesz mi na palcach swoich rąk podaną przeze mnie liczbę... Zgoda?


Przecież to żaden problem. Wystarczy zweryfikować. Czy na transmisji ogólnej czy na privku. Ale niestety niektórzy w ciemno wolą pisać że filmy...
Awatar użytkownika
sarenka-97
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 20 cze 2016, 18:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: sarenka-97
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: sarenka-97


Re: sarenka-97
23 cze 2016, 00:48
--== lukkki ==-- pisze:Dobra, wejdę zaraz na transmisję do Ciebie, a Ty pokażesz mi na palcach swoich rąk podaną przeze mnie liczbę... Zgoda?


I jak byłeś na priv ? pan sarna może mieć kilka nicków i pisać na czacie miłe pochlebne słówka :biggrin:
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1070
Rejestracja: 20 lis 2015, 15:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: sarenka-97
23 cze 2016, 04:38
sarenka-97 pisze:
--== lukkki ==-- pisze:Dobra, wejdę zaraz na transmisję do Ciebie, a Ty pokażesz mi na palcach swoich rąk podaną przeze mnie liczbę... Zgoda?


Przecież to żaden problem. Wystarczy zweryfikować. Czy na transmisji ogólnej czy na privku. Ale niestety niektórzy w ciemno wolą pisać że filmy...


Bo non stop ubierasz się tak samo, codziennie zmieniał ciuchy to nikt cię nie posądzi o filmy
Awatar użytkownika
wypadek
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 05 lis 2015, 13:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Moderator
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sarenka-97
23 cze 2016, 16:07
Sarenko a raczej powinien być i może rodzaj męski.
- Twierdzisz, że nie banujesz ale zbanowałaś jeden nick co napisał że masz inne włosy na privie i na trans
- Nie piszesz nic na czacie, bo nie potrafisz, rozpisujesz się tylko wtedy jak kamerka jest zakryta, lecz to ktoś za ciebie pisze.- Na PW to ktoś za ciebie pisze, bo z takim tekstami co piszesz na czacie, to nie wiem kto się skusi napisać.
- Taki masz pomysł na trans? tak polegający na tym że jak ktoś u ciebie dłużej posiedzi to wyciągnie sam wnioski.
- Twierdzisz że twoje privy są mega, ale innych dziewczyn drętwę lecz nie widać było zachwytu u tych co banujesz
na trans.
- Na trans nawet nie pomachasz dłonią ale proponuje zrobić test, niech ktoś napisze np. ile to jest 45- 8 i tu niech sarenka
napisze bez opóźniania obrazu wynik lub ktoś niech powie ile coś co wymaga ruchu :laughingnew:
Ps nie oczekuj Jelonku dzis odpowiedzi,pewno znowu bedzie nie na temat :rofl:
jestes talią kart
Awatar użytkownika
ala7
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 24 sty 2016, 23:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: lubisz muffinki?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sarenka-97
23 cze 2016, 17:39
widzę, że wątek wciąż żyje :) to ja mam jeszcze kilka uwag do Sarenki.

Nawiązując do wcześniejszego posta, to muszę przyznać, że niedawno widziałem na ogólnym jak Sarenka na prośbę o pokazanie wibro pokazała je od razu. Chyba nasza Gwiazda zaczynać powoli wyciągać odpowiednie wnioski ;)

Ale żeby nie było tak słodko..
OK, zakładając, że na tych promocyjnych priwach nie puszczasz żadnych filmów, to jednak tym samym potwierdzasz nie wiele mniej niechlubne postępowanie, co zresztą sama raz już przyznałaś. Rozpoczynasz z kimś standardowy priv i w tym samym czasie zapraszasz do niego kolejne osoby. (bo wybacz ale jednak nie uwierzę, że posiadłaś boską zdolność BILOKACJI i robisz naraz 2 oddzielne privy :acute: ) Pomijając już aspekt techniczny (jak Ty to robisz), to zakładam, że nie pytasz tej pierwszej osoby czy pozwoli przyglądać się i uczestniczyć w jego privie innej osobie? pytasz?? bo wiesz, to trochę tak jakbyś się umawiała z kimś na rankę i zapraszała 3 osobę, aby was obserwowała. To nawet by wyjaśniało dlaczego tyle osób stwierdziło, że na privach jest jakiś utrudniony kontakt z Tobą, skoro privkujesz naraz z 2 albo i czasami mam wrażenie 3 osobami :dontknow: I fajnie że zachwalasz swoje privki i zapewniasz jak to na nich super, ale jesteś na ShowUp.tv kilka miesięcy, robisz kilkadziesiąt, jeśli nie kilkaset privów dziennie i masz tylko 5 pozytywnych komentarzy? Rozumiem, że przez skromność je usuwasz? ;) ja myślę, że ludzie po prostu mają mieszane uczucia po privach, są zapewne zachwyceni Twoim ciałem i trochę rozczarowani Twoim zachowaniem..

Sarenka, zrozum, że u wielu tych, którym zależy na czymś więcej niż ujrzeniu tylko twojej masturbacji, budzisz nieufność swym zachowaniem, a nawet jakiś rodzaj irytacji. Tajemniczość owszem ma swoje walory i pociąga, ale bez przesady. Trwanie godzinami przed kamerką w 2 pozach, bez przerwy skrupulatnie maskując 90% swojego ciała wywołuje u większości jakąś podejrzliwość. ja też pewnie już dawno poszedłbym na priv do Ciebie, gdyby nie to, że sama myśl o nim podświadomie wywołuje niepewność, co do tego z kim ten priv naprawdę by był, skoro jak się na niego wchodzi widzi się od razu jakieś nagie ciało, na jakimś innym tle, z inna fryzurą.. itd. a ja jeszcze miałbym w myślach to, że za chwilę zaprosisz kolejną osobę, aby do nas dołączyła.. :winkextra:
Awatar użytkownika
Stodrugi
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 20 cze 2016, 12:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Marchewka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: sarenka-97
23 cze 2016, 21:01
ala7 pisze:Sarenko a raczej powinien być i może rodzaj męski.
- Twierdzisz, że nie banujesz ale zbanowałaś jeden nick co napisał że masz inne włosy na privie i na trans
- Nie piszesz nic na czacie, bo nie potrafisz, rozpisujesz się tylko wtedy jak kamerka jest zakryta, lecz to ktoś za ciebie pisze.- Na PW to ktoś za ciebie pisze, bo z takim tekstami co piszesz na czacie, to nie wiem kto się skusi napisać.
- Taki masz pomysł na trans? tak polegający na tym że jak ktoś u ciebie dłużej posiedzi to wyciągnie sam wnioski.
- Twierdzisz że twoje privy są mega, ale innych dziewczyn drętwę lecz nie widać było zachwytu u tych co banujesz
na trans.
- Na trans nawet nie pomachasz dłonią ale proponuje zrobić test, niech ktoś napisze np. ile to jest 45- 8 i tu niech sarenka
napisze bez opóźniania obrazu wynik lub ktoś niech powie ile coś co wymaga ruchu :laughingnew:
Ps nie oczekuj Jelonku dzis odpowiedzi,pewno znowu bedzie nie na temat :rofl:


Jeśli jesteś nieuczciwą konkurencją to rozumiem zaniżony poziom twojego rozumowania. Jeśli nie no to wybacz, ale pytanie ile to jest 45-8 raczej powinnaś zadać sobie. Podkreślam to po raz kolejny, coś sobie ubzdurałaś w pustej główce i uporczywie się tego trzymasz. Wyjaśniłam ci ale ty dalej swoje. Wymyśliłaś sobie inną osobę która za mnie pisze bo na forum pisze więcej niż na czacie. Owszem na pozór teoria wyśmienita, ale niestety ubzdurana i bez pokrycia. Ale ty tego nie rozumiesz. A szkoda, bo mnie mimo 19lat życie nauczyło, że pozory mylą. Ty zapewne jesteś sporo starsza i nie wierzę że nie doświadczałaś takich sytuacji. Tzn. na pewno doświadczałaś z tym, że nie wyciągasz właściwych wniosków. A wniosek jest jeden: pozory mylą. Prawda stara jak świat. Więc zanim pozlepiasz fakt, że mało piszę na czacie z faktem, że dużo piszę na forum i wywnioskujesz, że to na pewno ktoś za mnie pisze to zastanów się kilka razy. Ja wiem że zgrywasz tu mocno elokwentną choć po twoich wypowiedziach co bardziej ogarnięci użytkownicy widzą, że jakaś taka zamieszana jesteś. Udajesz mądrą bo niby wiesz, że jakieś Rosjanki są przodowniczkami pracy albo wiesz ile to jest 45-8, ale tak naprawdę jesteś głupiutka. Powtarzasz się, powtarzasz swoje ubzdurane teorie mimo że ci na bieżąco odpowiadam. Ale ty dalej swoje, a ja naprawdę nie lubię się powtarzać. Bo jeśli napisałam raz a ty tego nie zrozumiałaś to śmiem przypuszczać że za żadnym razem tego nie zrozumiesz.
Awatar użytkownika
sarenka-97
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 20 cze 2016, 18:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: sarenka-97
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: sarenka-97


Re: sarenka-97
23 cze 2016, 21:40
Stodrugi, źle zrozumiałeś. Nigdzie nie zachwalam swoich privków i nigdzie nie piszę, że privki innych są złe. Przeczytaj raz jeszcze i wyciągnij odpowiednie wnioski. To czy moje privki są fajne i to czy privki innych są niefajne to sprawa indywidualna. Kwestia gustu. tak jak każda dziewczyna na ShowUp.tv mam zwolenników, którzy powracają, i przeciwników, których nie urzekłam. To normalne. Natomiast temat dotyczył "filmów". W żaden sposób nikt nie jest w stanie posądzić moich privków o filmy, ponieważ płynnie bawię się wg propozycji oglądającego.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
sarenka-97
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 20 cze 2016, 18:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: sarenka-97
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: sarenka-97


Re: sarenka-97
24 cze 2016, 00:20
Sarenka, nigdzie nie zachwalasz swoich privków?

sarenka-97 pisze: ... No i na koniec że nie polecasz. Nie byłaś ale nie polecasz. Nie pocieszę cię- nie przekłada się to na brak zainteresowania. Zadowoleni privkowicze przybywają i powracają ...


cytat z aktualnej trans:
"warto strzała, zapraszam :)"

hasło firmowe: "fajny pyszczek na priv"

Ok, wybacz Sarenko za nadinterpretację ;)

ja z kolei nie przypominam sobie, abym Ci zarzucał, że Ty obsmarowujesz privki innych. Nie wiem skąd ta myśl.

Szkoda, że nie odniosłaś się do kwestii Twojej "bilokacji" na privach.. bo to mnie od początku najbardziej interesuje. Oczywiście domyślam się dlaczego milczysz w tej sprawie ;)
Awatar użytkownika
Stodrugi
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 20 cze 2016, 12:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Marchewka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: sarenka-97
24 cze 2016, 01:26
Pani (czy może raczej - pan? Bo przestało to już być takie oczywiste) brał/brała nas za totalnych idiotów którzy myślą główkami a nie głowami i kawałek cycka, dupy i gustowny sweterek przygasi im procesy myślowe, ale my jesteśmy spostrzegawczy i wyczuleni na przekręty a puszczania i brania za to grubej kasy filmów po prostu nienawidzimy!


Jesteśmy spostrzegawczy i zauważyliśmy przekręt po pięciu miesiącach (najwcześniejszy komentarz w jej/jego profilu) ;)

Też mnie zastanawiało zawsze dlaczego w jednym swetrze panna siedzi, ale nigdy nie wszedłem nawet na transmisje ;) Jeżeli rzeczywiście ktoś puszcza filmy to szacun, że ludzie zorientowali się dopiero po kilku miesiącach xD Może to jakiś trans troluje heteryków ;)
Awatar użytkownika
Jamulin
SU-holik
SU-holik
Posty: 146
Rejestracja: 20 lis 2015, 22:38
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sarenka-97
24 cze 2016, 01:34
Jeśli dzisiaj ,bo już po 24 będzie znowu robić trans. w swetrze w upał 32 stopnie to mnie to rozwali totalnie.
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1070
Rejestracja: 20 lis 2015, 15:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: sarenka-97
24 cze 2016, 02:00
Jamulin pisze:
Pani (czy może raczej - pan? Bo przestało to już być takie oczywiste) brał/brała nas za totalnych idiotów którzy myślą główkami a nie głowami i kawałek cycka, dupy i gustowny sweterek przygasi im procesy myślowe, ale my jesteśmy spostrzegawczy i wyczuleni na przekręty a puszczania i brania za to grubej kasy filmów po prostu nienawidzimy!


Jesteśmy spostrzegawczy i zauważyliśmy przekręt po pięciu miesiącach (najwcześniejszy komentarz w jej/jego profilu) ;)

Też mnie zastanawiało zawsze dlaczego w jednym swetrze panna siedzi, ale nigdy nie wszedłem nawet na transmisje ;) Jeżeli rzeczywiście ktoś puszcza filmy to szacun, że ludzie zorientowali się dopiero po kilku miesiącach xD Może to jakiś trans troluje heteryków ;)


Tak, jesteś wybitny :D co za hipokryzja :D

"Jesteśmy spostrzegawczy i zauważyliśmy" >> "nigdy nie wszedłem nawet na transmisje"
Awatar użytkownika
sarenka-97
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 20 cze 2016, 18:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: sarenka-97
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: sarenka-97


Re: sarenka-97
24 cze 2016, 02:20
Mnie tylko zastanawia tłumaczenie i te długie argumentacje Sarenki na zarzuty.

przecież sprawa powinna być prosta, albo białe albo czarne - albo jest to fejkowa transmisja albo nie.

czytając kilka stron tych elaboratów nadal nic z tego nie rozumiem, ciągnie się to i ciągnie a i tak chuja z tego wynika, dziwie się Sarence, że to przedłuża, bo jak ja bym robił transmisje i bym był pewny swego, to już dawno bym to podsumował i zakończył..

więc czyżby to był troll, jak ktoś już zauważył.. ? bo już się w tym gubie :D
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: sarenka-97
24 cze 2016, 12:28
Sarno odnosisz się do merytorycznych zarzutów włosy, że fajne czy niefajne ale ani razu technicznych. A sprawa wygląda tak, że wbijasz na priv pokazuje się oczekiwanie na użytkownika, priv nie startuje po czym po chwili jesteś na ogóle, zyli priv się nie zaczął czyli nie masz żadnego hajsu z tego co pozwala sądzić, że siedzisz X godzin za nic, żadnych żetonów bo privki się nie uruchamiają. Na pytanie jednego z usytkownikow co to się dzieje ze tak wchodzisz wracasz wchodzisz odpowiedziałaś, że się privki popsuły i tak dzień za dniem te popsute privki, żetonów z tego nie ma ale uparcie grzejesz się w tym swetrze na kam...


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Wunderbaum
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 220
Rejestracja: 31 maja 2016, 01:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Maly_Krzaczek i 38 gości