sarenka-97/LubieTOhihihi/rozrabiara/calusnaNIUNIA/slicznosci

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: sarenka-97
24 cze 2016, 13:37
Wunderbaum pisze:Sarno odnosisz się do merytorycznych zarzutów włosy, że fajne czy niefajne ale ani razu technicznych. A sprawa wygląda tak, że wbijasz na priv pokazuje się oczekiwanie na użytkownika, priv nie startuje po czym po chwili jesteś na ogóle, zyli priv się nie zaczął czyli nie masz żadnego hajsu z tego co pozwala sądzić, że siedzisz X godzin za nic, żadnych żetonów bo privki się nie uruchamiają. Na pytanie jednego z usytkownikow co to się dzieje ze tak wchodzisz wracasz wchodzisz odpowiedziałaś, że się privki popsuły i tak dzień za dniem te popsute privki, żetonów z tego nie ma ale uparcie grzejesz się w tym swetrze na kam...


Z privkami czasem jest problem tak samo u mnie (z tego co czasem niektórzy piszą) jak i u innych dziewczyn (z tego co sama dostrzegam). Czasem zegar schodzi do ujemnych sekund, wczoraj zrobiłam privka w którym uleciała tylko jedna sekunda i czas się zatrzymał i nie dostałam za niego w ogóle żetonów, mimo, że bawiłam się kilka minut. Odświeżyłam stronę jak zobaczyłam, że czas stoi w miejscu, po czym wyświetlił mi się komunikat, że taka transmisja nie istnieje. Użytkownik wszedł drugi raz i dopiero za drugim razem dostałam żetony. Czyli zrobiłam dwa privki tej samej osobie za cenę jednego. No ale co poradzić, trzeba zacisnąć zęby... Dość często jest tak, że przyjmuję privka i od razu wyświetla mi się komunikat że nie ma takiej transmisji. Muszę wrócić na transmisję ogólną i albo użytkownik wejdzie na privka jeszcze raz (bo żetony wracają do niego) albo zaskoczony sytucją nie wróci. Często jest tak, że wchodzę na privka a oglądający od samego początku jest "offline". A po dłuższym czasie dostaję wiadomość na PW albo na czacie, żebym zrobiła teraz tego privka bo przerwało internet, bo był błąd na stronie, itd. Wtedy się indywidualnie dogadujemy. Są różne przypadki i osoby, które wchodzą dość często na privki do różnych dziewczyn na pewno spotkały się z różnymi sytuacjami. A dziewczyny, które robią transmisję i privki wiedzą o czym piszę.
Pomijając już fakt, że czasem po przyjęciu privka przenosi mnie na stronę logowania, bo o dziwo jestem wylogowana... Niestety od strony techniczne ShowUp.tv nie stoi na najwyższym poziomie.


https://showup24.tv/sarenka-97
https://showup24.tv/profile/sarenka-97
Awatar użytkownika
sarenka-97
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 20 cze 2016, 18:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: sarenka-97
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: sarenka-97


Re: sarenka-97
24 cze 2016, 15:49
Sarenka teraz to już naprawdę przegięłaś !

Że niby tylko czasami wracasz z priva na ogólny z powodu błędów po stronie ShowUp.tv??

W ciągu paru dni widziałem z 50 razy jak rozpoczynałaś różne privki, 10, 5, 3 minutowe i za każdym razem.. powtarzam ZA KAŻDYM RAZEM maksymalnie do 1,5 minuty byłaś już z powrotem na ogólnym, a najcześciej po kilku sekundach wracasz i włączasz tą swoją dziwną promocję, która wyglada zreszta tak samo, ktoś wchodzi na nią a Ty wracasz od razu z priv na ogólny


Sama komuś pisałaś, że jesteś zalogowana na dwóch komputerach i ktoś może dołączyć do priv.. więc nie kręć teraz..

Przekierowujesz te privy jakoś na inny komputer na inną kamerkę.. Brawo, że masz taki skill i to ogarniasz

ale nie wciskaj ludziom kitu więcej o błędach.. plizzzz


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Stodrugi
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 20 cze 2016, 12:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Marchewka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: sarenka-97
24 cze 2016, 15:53
Dziś przytaczam same fakty, bez żadnych domniemań czy przypuszczeń o Serence (rodzej męski lub żeński?)
Temp. u mnie w pokoju była 28 a ona w swetrze (bez kometarza zostawiam).
Na uporczywe pytanie aby pomachała dłonią czy ruszyła się, to blokowała pytających.
Maxiorr: pazurki zrobiłas na jaki kolor?
sarenka-97: blekit
Maxiorr: pokaz
sarenka-97: :))
Maxiorr: pokaz tutaj
sarenka-97: na razie nie
malyJon: wyslij buziaczka Emotikon tongue
adi93pl: pomachaj nam Emotikon slightsmile
sarenka-97: niee
sexiaklubi: pomachaj
sexiaklubi: do kam
wysokiiii40: a jaka masz figure, wstan na chwilkę
sarenka-97: pomachaj zetonem Emotikon slightsmile
sexiaklubi: to film?
sarenka-97: promocyjny privek, zapraszam jedną osobę :))
swidma: to pokaz reke
sarenka-97: promocyjny privek, zapraszam jedną osobę :))
sarenka-97: promocyjny privek, zapraszam jedną osobę :))
amanaa: jestes?
sarenka-97: tak, czekam
Nikt nie wymagał aby pokazała nagość! (każdy może sam wyciągnąć wnioski!).
Po godzinie 1 zaczeły się cuda dziać. Włączyła promocyny priv i zapraszała na niego każdego
co pojawił się na czacie, po chwili miała aż 4 priwkujący i niech ktoś mi coś wyjaśni, nie tym
językim literackim (dalej nie wierzę, że to Sarenka pisze te posty, tylko osoba wykształcona polonistyczne)
tylko prostymi słowami jak to jest na tych privach, jak ktoś chce: zabawa piersiami, inny cipką a inny anal
(a privy są o jednym czasie!) i jest pytanie a nie posądzam Sarenki że potrafi się rozdwajać a nawet jest
ich 4 i każdemu pokazuje na privie to co on chce. Sarenko jeśli to nie są filmy, to napisz tym meżczyzom
co są na privie, czy może chcą na siebie patrzeć jak przeżywają ekstażę, bo może i chętnie
by patrzyli na czyjeś penisy (bo masz nieraz i 4 osoby na privie)
Proszę o zwięzła odpowiedź a nierozpisaną piękną polszczyzną co to tylko zamydla oczy czytającym
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
jestes talią kart
Awatar użytkownika
ala7
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 24 sty 2016, 23:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: lubisz muffinki?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sarenka-97
24 cze 2016, 17:46
Papaj pisze:
--== lukkki ==-- pisze:Dobra, wejdę zaraz na transmisję do Ciebie, a Ty pokażesz mi na palcach swoich rąk podaną przeze mnie liczbę... Zgoda?


I jak byłeś na priv ? pan sarna może mieć kilka nicków i pisać na czacie miłe pochlebne słówka :biggrin:

Na priva nie mam zamiaru wchodzić, bo niby kto mi zwróci za tego priva weryfikacyjnego?
Sarenko: wóz albo przewóz... odżałuję już te 10 żetonów i przeprowadzę weryfikację, ale jak weryfikacja się nie powiedzie albo mnie zablokujesz czy zbanujesz to wszystko już będzie jasne i pozamiatane :D
"Bolero nadal ciężki do zdobycia" :D
Awatar użytkownika
--== lukkki ==--
SU-holik
SU-holik
Posty: 197
Rejestracja: 24 gru 2015, 14:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wpisz nikt:)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: sarenka-97
24 cze 2016, 18:28
Jest chyba oczywiste że jak umówisz się z nią na konkretny termin to przyjdzie ona i zrobi pomyślną weryfikację, prawdziwa weryfikacja będzie miała sens tylko jeżeli zapytasz o masturbację na czacie (z innego nicku niż któryś z popularnych forumowych), potem wejdziesz do niej na priv z masturbacją a potem na privku od razu poprosisz "nie rób nic, siedz tylko 5 minut i się nie ruszaj" i zobaczysz co zrobi, jak mimo wszystko zacznie strzelać z palca to znaczy że to film/robi priva kilku osobom na raz :)


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: sarenka-97
24 cze 2016, 20:21
ala7 pisze:Dziś przytaczam same fakty, bez żadnych domniemań czy przypuszczeń o Serence (rodzej męski lub żeński?)
Temp. u mnie w pokoju była 28 a ona w swetrze (bez kometarza zostawiam).
Na uporczywe pytanie aby pomachała dłonią czy ruszyła się, to blokowała pytających.
Maxiorr: pazurki zrobiłas na jaki kolor?
sarenka-97: blekit
Maxiorr: pokaz
sarenka-97: :))
Maxiorr: pokaz tutaj
sarenka-97: na razie nie
malyJon: wyslij buziaczka Emotikon tongue
adi93pl: pomachaj nam Emotikon slightsmile
sarenka-97: niee
sexiaklubi: pomachaj
sexiaklubi: do kam
wysokiiii40: a jaka masz figure, wstan na chwilkę
sarenka-97: pomachaj zetonem Emotikon slightsmile
sexiaklubi: to film?
sarenka-97: promocyjny privek, zapraszam jedną osobę :))
swidma: to pokaz reke
sarenka-97: promocyjny privek, zapraszam jedną osobę :))
sarenka-97: promocyjny privek, zapraszam jedną osobę :))
amanaa: jestes?
sarenka-97: tak, czekam
Nikt nie wymagał aby pokazała nagość! (każdy może sam wyciągnąć wnioski!).
Po godzinie 1 zaczeły się cuda dziać. Włączyła promocyny priv i zapraszała na niego każdego
co pojawił się na czacie, po chwili miała aż 4 priwkujący i niech ktoś mi coś wyjaśni, nie tym
językim literackim (dalej nie wierzę, że to Sarenka pisze te posty, tylko osoba wykształcona polonistyczne)
tylko prostymi słowami jak to jest na tych privach, jak ktoś chce: zabawa piersiami, inny cipką a inny anal
(a privy są o jednym czasie!) i jest pytanie a nie posądzam Sarenki że potrafi się rozdwajać a nawet jest
ich 4 i każdemu pokazuje na privie to co on chce. Sarenko jeśli to nie są filmy, to napisz tym meżczyzom
co są na privie, czy może chcą na siebie patrzeć jak przeżywają ekstażę, bo może i chętnie
by patrzyli na czyjeś penisy (bo masz nieraz i 4 osoby na privie)
Proszę o zwięzła odpowiedź a nierozpisaną piękną polszczyzną co to tylko zamydla oczy czytającym


Znowu ściemniasz. A pelikany łykają. Piszesz, że bez domniemań czy przypuszczeń a kłamiesz jak z nut. Może na początek fakt na "waszą" korzyść, bo ja uwielbiam iść pod prąd. Proszę bardzo:
sexiaklubi: to film?
Dlaczego nie wkleiłaś co mu odpisałam? Odpisałam mu: tak, to film :)

Ja go znam, bywał u mnie na privku, nie przepadam za nim, bo z jednej strony pokazuje mi banknoty na privku i wymaga spotkania, a z drugiej ciągle wyłudza tańsze privki. Okazał się chorągiewką jak większość tu na forum, gdzie przeczytał słowo "film" i już wchodzi i węszy czy to film czy nie film. Proszę bardzo- film. Sensacyjny raczej nie, ale może być, hmm... o Rosjankach, przodowniczkach pracy.

Wmawiasz, że blokuję pytających, którzy proszą o pomachanie. Stodrugi bardziej ogarnia niż ty, więc na pewno potwierdzi, że togo nie robię.Blokada wiąże się z automatycznym, całkowitym usunięciem wszystkich napisanych wiadomości na czacie przez zablokowanego użytkownika. Jeśli zdołałaś te wiadomości skopiować to znaczy jednak, że ci użytkownicy nie zostali zablokowani- KOLEJNA ŚCIEMA ubzdurana w twojej główce. A ty naiwna piszesz, że ja wszystkich blokuję bo nie znasz zasad blokowania. Więc odszczekaj teraz wszystkie swoje bzdurne teksty o tym, że blokuję ludzi. Wciskasz wszystkim bzdury nie mając (a może mając?) świadomości, że większość czytających to chorągiewki: Srenka puszcza film- niedobra sarenka. Sarenka nie puszcza filmów- piękna sarenka.

Proszę cię, zanim poraz setny napiszesz, że blokuję ludzi zapamiętaj: jeśli na czacie widnieje jakakolwiek wiadomość napisana przez danego użytkownika to ten użytkownik nie jest zablokowany. To że nie kontynuuje dyskusji to znaczy że ma na to wyjebane i ma w życiu ważniejsze sprawy, a nie to, że jest zablokowany.

Ponadto czat jest płynny, panna ala oczywiście wkleiła fragment korzystnym dla swojej wersji, z której wynika, że na pytanie "pomachaj nam " odpowiedziałam "niee". Oczywiście ta odpowiedź dotyczyła pytania, które nie zostało wklejone, natomiast na to pytanie odpowiedź brzmiała "pomachaj żetonami". Oczywiście w normalnych warunkach bym pomachała, ale ja wiedziałam, że to jest cwaniaczek, który mnie sprawdza bo przeczytał forum. Tak jak pisałam wcześniej naprawdę mam gdzieś co myślicie. Bo czytając wypowiedzi co niektórych to wy nie myślicie tylko myślą za was inni. Nie przejmujcie się, jest was większość. Dlatego w Polsce dzieją się rzeczy niezwykłe. Demokracja. Ale na temat polityki nie będę wchodziła.

I dziękuję za komplement, ale polonistycznie wykształcona nie jestem. Powiem ci więcej- na studia nie zamierzam iść. Kształcę się na bieżąco we własnym zakresie. Usuń kilka bzdur ze swojej główki, zwolnij trochę "pamięci" i zrozum w końcu, że jeśli ktoś chce ze mną porozmawiać, to zapraszam na priv bądź PW. A na transmisji ogólnej ograniczam się do minimum. Ty swojego języka nie sprzedasz. A ja swój jednak cenię.
Awatar użytkownika
sarenka-97
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 20 cze 2016, 18:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: sarenka-97
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: sarenka-97


Re: sarenka-97
24 cze 2016, 20:33
ruger44 pisze:Jest chyba oczywiste że jak umówisz się z nią na konkretny termin to przyjdzie ona i zrobi pomyślną weryfikację, prawdziwa weryfikacja będzie miała sens tylko jeżeli zapytasz o masturbację na czacie (z innego nicku niż któryś z popularnych forumowych), potem wejdziesz do niej na priv z masturbacją a potem na privku od razu poprosisz "nie rób nic, siedz tylko 5 minut i się nie ruszaj" i zobaczysz co zrobi, jak mimo wszystko zacznie strzelać z palca to znaczy że to film/robi priva kilku osobom na raz :)


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv


Nie wierzę, czekałam na kogoś myślącego. Przeczytajcie ten post ze trzy razy (ty ala nie czytaj wcale, szkoda twojego czasu) i zweryfikujcie. Zapraszam.
Awatar użytkownika
sarenka-97
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 20 cze 2016, 18:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: sarenka-97
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: sarenka-97


Re: sarenka-97
24 cze 2016, 22:39
Zazwyczaj tylko winny się tłumaczy :P sweter nadal w akcji,jak widać troll nadal w bardzo dobrej formie :biggrin:
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1070
Rejestracja: 20 lis 2015, 15:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: sarenka-97
24 cze 2016, 22:47
sarenka-97 pisze:
Wunderbaum pisze:Sarno odnosisz się do merytorycznych zarzutów włosy, że fajne czy niefajne ale ani razu technicznych. A sprawa wygląda tak, że wbijasz na priv pokazuje się oczekiwanie na użytkownika, priv nie startuje po czym po chwili jesteś na ogóle, zyli priv się nie zaczął czyli nie masz żadnego hajsu z tego co pozwala sądzić, że siedzisz X godzin za nic, żadnych żetonów bo privki się nie uruchamiają. Na pytanie jednego z usytkownikow co to się dzieje ze tak wchodzisz wracasz wchodzisz odpowiedziałaś, że się privki popsuły i tak dzień za dniem te popsute privki, żetonów z tego nie ma ale uparcie grzejesz się w tym swetrze na kam...


Z privkami czasem jest problem tak samo u mnie (z tego co czasem niektórzy piszą) jak i u innych dziewczyn (z tego co sama dostrzegam). Czasem zegar schodzi do ujemnych sekund, wczoraj zrobiłam privka w którym uleciała tylko jedna sekunda i czas się zatrzymał i nie dostałam za niego w ogóle żetonów, mimo, że bawiłam się kilka minut. Odświeżyłam stronę jak zobaczyłam, że czas stoi w miejscu, po czym wyświetlił mi się komunikat, że taka transmisja nie istnieje. Użytkownik wszedł drugi raz i dopiero za drugim razem dostałam żetony. Czyli zrobiłam dwa privki tej samej osobie za cenę jednego. No ale co poradzić, trzeba zacisnąć zęby... Dość często jest tak, że przyjmuję privka i od razu wyświetla mi się komunikat że nie ma takiej transmisji. Muszę wrócić na transmisję ogólną i albo użytkownik wejdzie na privka jeszcze raz (bo żetony wracają do niego) albo zaskoczony sytucją nie wróci. Często jest tak, że wchodzę na privka a oglądający od samego początku jest "offline". A po dłuższym czasie dostaję wiadomość na PW albo na czacie, żebym zrobiła teraz tego privka bo przerwało internet, bo był błąd na stronie, itd. Wtedy się indywidualnie dogadujemy. Są różne przypadki i osoby, które wchodzą dość często na privki do różnych dziewczyn na pewno spotkały się z różnymi sytuacjami. A dziewczyny, które robią transmisję i privki wiedzą o czym piszę.
Pomijając już fakt, że czasem po przyjęciu privka przenosi mnie na stronę logowania, bo o dziwo jestem wylogowana... Niestety od strony techniczne ShowUp.tv nie stoi na najwyższym poziomie.


https://showup24.tv/sarenka-97?
https://showup24.tv/profile/sarenka-97?



Acoo moderacja na to, że jeko jedyna masz takie okrutne awarie biedna... :hi:
Awatar użytkownika
Wunderbaum
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 220
Rejestracja: 31 maja 2016, 01:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sarenka-97
24 cze 2016, 23:18
Dzień czy noc u ciebie cały czas takie samo oświetlenie.
Awatar użytkownika
wypadek
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 05 lis 2015, 13:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Moderator
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sarenka-97
25 cze 2016, 00:09
wypadek pisze:Dzień czy noc u ciebie cały czas takie samo oświetlenie.

tak samo doskonałe.
Awatar użytkownika
sarenka-97
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 20 cze 2016, 18:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: sarenka-97
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: sarenka-97


Re: sarenka-97
25 cze 2016, 00:32
Dziś oglądałem tą trans przez kilkanaście minut xD Masakra jak taki prymitywny wałek z zapętlonym jednym filmikiem mógł przejść niezauważony tak długo...

Koleś się tak usilnie i nieudolnie tłumaczy bo do tej pory zarabiał bez przeszkód puszczając filmy albo streamując inną transmisję. Jeszcze przez jakiś będzie mógł spokojnie kontynuować zanim wśród ludzi na ShowUp.tv się to rozniesie, bo na upośledzoną moderację na ShowUp.tv nie można raczej liczyć. Do tego czasu poszukaj nowego filmu i zaczniesz interes od nowa ;)
Awatar użytkownika
Jamulin
SU-holik
SU-holik
Posty: 146
Rejestracja: 20 lis 2015, 22:38
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sarenka-97
25 cze 2016, 00:56
Sarenka, uczepiłaś się tej ali7, która być może trochę na siłę próbuje Ci coś udowodnić i próbujesz stworzyć wrażenie, że wszyscy Cie tu bezpodstawnie i niesprawiedliwie osądzają, - ale odnośnie moich postów nabierasz wody w usta i milczysz.

Owszem jakoś nie wierzę w puszczanie filmów, ale to, że robisz dwa albo i więcej privów w tym samym czasie to nie ulega żadnej wątpliwości. rozumiem w sumie, że o tym nie piszesz, bo to twój patent na maksymalizację zysków, nie wiadomo czy legalny. tylko, że robisz to kosztem osób, które wchodzą na priv .. oto cytat z bierzącej transmisji, który daje do myślenia:

sarenka-97: jest obraz?
jajaja222222: jest
sarenka-97: błędy sa na SU ;.
jajaja222222: masakryczne
jajaja222222: krotko na cb patrzalem przez te bledy na priv
jajaja222222: z 7min 3min obrazu
sarenka-97: od północy coś się u nich dzieje
sarenka-97: i tak przez 15minut to trwa

Przypadek? wątpię.. może wina Showupa, a może raczej swoimi kombinacjami sama wywołujesz te błędy?
Awatar użytkownika
Stodrugi
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 20 cze 2016, 12:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Marchewka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: sarenka-97
25 cze 2016, 01:16
Stodrugi pisze:Sarenka, uczepiłaś się tej ali7, która być może trochę na siłę próbuje Ci coś udowodnić i próbujesz stworzyć wrażenie, że wszyscy Cie tu bezpodstawnie i niesprawiedliwie osądzają, - ale odnośnie moich postów nabierasz wody w usta i milczysz.

Owszem jakoś nie wierzę w puszczanie filmów, ale to, że robisz dwa albo i więcej privów w tym samym czasie to nie ulega żadnej wątpliwości. rozumiem w sumie, że o tym nie piszesz, bo to twój patent na maksymalizację zysków, nie wiadomo czy legalny. tylko, że robisz to kosztem osób, które wchodzą na priv .. oto cytat z bierzącej transmisji, który daje do myślenia:

sarenka-97: jest obraz?
jajaja222222: jest
sarenka-97: błędy sa na ShowUp.tv ;.
jajaja222222: masakryczne
jajaja222222: krotko na cb patrzalem przez te bledy na priv
jajaja222222: z 7min 3min obrazu
sarenka-97: od północy coś się u nich dzieje
sarenka-97: i tak przez 15minut to trwa

Przypadek? wątpię.. może wina Showupa, a może raczej swoimi kombinacjami sama wywołujesz te błędy?


Od jakiegoś czasu od godziny 0:00 do około 0:15 są błędy. Coś na zasadzie resetu serwera. Jeśli w tym czasie jest priv, wówczas tego privka przerywa i trzeba czekać aż ponownie załapie. Są też problemy z wejściem na kamerkę. Zrób sobie jutro test od północy i zrozumiesz o czym piszę. Kliknij start transmisji- będziesz długo czekał, ale po dwóch minutach załapie. Poza tym w tych godzinach na stronie często wyskakuje błąd 502, cokolwiek on nie znaczy.
Awatar użytkownika
sarenka-97
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 20 cze 2016, 18:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: sarenka-97
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: sarenka-97


Re: sarenka-97
25 cze 2016, 01:35
sarenka-97 pisze:
Stodrugi pisze:Sarenka, uczepiłaś się tej ali7, która być może trochę na siłę próbuje Ci coś udowodnić i próbujesz stworzyć wrażenie, że wszyscy Cie tu bezpodstawnie i niesprawiedliwie osądzają, - ale odnośnie moich postów nabierasz wody w usta i milczysz.

Owszem jakoś nie wierzę w puszczanie filmów, ale to, że robisz dwa albo i więcej privów w tym samym czasie to nie ulega żadnej wątpliwości. rozumiem w sumie, że o tym nie piszesz, bo to twój patent na maksymalizację zysków, nie wiadomo czy legalny. tylko, że robisz to kosztem osób, które wchodzą na priv .. oto cytat z bierzącej transmisji, który daje do myślenia:

sarenka-97: jest obraz?
jajaja222222: jest
sarenka-97: błędy sa na ShowUp.tv ;.
jajaja222222: masakryczne
jajaja222222: krotko na cb patrzalem przez te bledy na priv
jajaja222222: z 7min 3min obrazu
sarenka-97: od północy coś się u nich dzieje
sarenka-97: i tak przez 15minut to trwa

Przypadek? wątpię.. może wina Showupa, a może raczej swoimi kombinacjami sama wywołujesz te błędy?


Od jakiegoś czasu od godziny 0:00 do około 0:15 są błędy. Coś na zasadzie resetu serwera. Jeśli w tym czasie jest priv, wówczas tego privka przerywa i trzeba czekać aż ponownie załapie. Są też problemy z wejściem na kamerkę. Zrób sobie jutro test od północy i zrozumiesz o czym piszę. Kliknij start transmisji- będziesz długo czekał, ale po dwóch minutach załapie. Poza tym w tych godzinach na stronie często wyskakuje błąd 502, cokolwiek on nie znaczy.


Nom czasami 502 wyskakuje,ale u ciebie błędy są cały czas w dzień też,no chyba,żyjesz na innej planecie i tam cały czas jest noc :P
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1070
Rejestracja: 20 lis 2015, 15:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: sarenka-97
25 cze 2016, 01:42
dziekuje chłopaki:)
mnie to ciekawi ja jelonek pójdzie spac bez priwków ?
:laughingnew:



https://showup24.tv/sarenka-97
https://showup24.tv/profile/sarenka-97
jestes talią kart
Awatar użytkownika
ala7
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 24 sty 2016, 23:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: lubisz muffinki?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sarenka-97
25 cze 2016, 08:46
sarenka-97 pisze:
wypadek pisze:Dzień czy noc u ciebie cały czas takie samo oświetlenie.

tak samo doskonałe.


Dokładnie, powinnaś pracować przy oświetlaniu najdroższych hollywódzkich superprodukcji zamiast marnować się na kamerkach
Awatar użytkownika
wypadek
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 05 lis 2015, 13:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Moderator
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sarenka-97
25 cze 2016, 14:15
Awatar użytkownika
BasiazLodzikowa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1421
Rejestracja: 18 lis 2015, 22:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sarenka-97
25 cze 2016, 14:22
Ale tu jest komedia xD
Swoją drogą długo gościu zarabiał na puszczaniu filmików...
Dobrze, że nie zdecydowałem się pójść do "niego" na priv :D


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
mroz3k


Re: sarenka-97
25 cze 2016, 15:20
mroz3k pisze:Ale tu jest komedia xD
Swoją drogą długo gościu zarabiał na puszczaniu filmików...
Dobrze, że nie zdecydowałem się pójść do "niego" na priv :D


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv


To się zdecyduj- albo puszczam filmy na priv albo nie byłeś na priv :) użyj swojej głowy, nie bądź pionkiem, za którego myślą inni :) privki mam podpisane "twoje propozycje" a nie da się nagrać filmiku z czyimiś propozycjami ponieważ są mi one nieznane :) myślenie nie boli :)
Awatar użytkownika
sarenka-97
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 20 cze 2016, 18:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: sarenka-97
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: sarenka-97


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: dobrynick, GhostWanderer007 i 37 gości