Madd_show/Maddie/Maddison/IIIlI_m_a_d_d_i_s_o_n_Ill

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
sliskiTroll pisze:Wspaniała gównoburza z byle czego w sumie :lol: . I powoli zaczyna gościć tutaj "klimat" z poprzedniego forum :ok:
Jeszcze tylko trzeba dodać dział download i handel żetonami i jest git. :laughingnew:

http://tv.showup.com.pl
http://pp.showup.com.pl

co prawda staoles po stronie vikivu ale jednak podkreciles ta sytuacje:D
Awatar użytkownika
szlachcic_cyc
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 14 lis 2015, 15:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Panie widzisz i niegrzmisz :D
Vikivu ale glosno o tobie sie robi, tylko ze to zamiast ja uteperowac jakby niektorzy chcieli to doda jeszcze wiekszego rosglosu i popularnosci hehehe no dziewczyna z tego co widze dodaje emocji rowniez tu:D
tak slaby i prozaiczny incydent nie jest w stanie zmienic zdanie o tak uroczej dziewczynie w stosunku do jej fanow, w koncu tylko Oni sie licza:)

https://showup24.tv/profile/vikivu
https://showup24.tv/vikivu
Awatar użytkownika
OnaRobiLodaMu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 30 lis 2015, 07:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Oj tam, kilku gosci sie popstrykalo, na jakims forum bez wielkiego znaczenia. Nie wiem czy to bohaterce tematu doda fejmu... zaszkodzic tez pewnie nie zaszkodzi.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Czyżby zmiana nicku?

tak slaby i prozaiczny incydent nie jest w stanie zmienic zdanie o tak uroczej dziewczynie w stosunku do jej fanow, w koncu tylko Oni sie licza:)


Ciekawe, co byś powiedział na ten słaby i prozaiczny incydent, gdyby np. vikivu zdobyła główną nagrodę (także finansową) w miesiącu listopadzie, za najładniejszy profil i najlepsze swoje fotki na tymże profilu...
szary


Podsumowując i najlepiej zakańczając całą akcję,nie ładnie dodawać nie swoje zdjecia,ale ich już nie ma i raczej nie będzie.Vikivu masz tak piękne ciało,to chyba żaden Problem zrobić własne zdjecia,na pewno bylyby równie dobre.Pamiętam jak miałaś na innym profilu swoje (loveyourcum)Byly bardzo zacne! ;)
Awatar użytkownika
werwolf
SU-holik
SU-holik
Posty: 168
Rejestracja: 13 lis 2015, 12:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


a ja dopiesze - hipokryci :D

opserwujac forum, to kazdy z was ma nie swoje zdjecia w awatarze, lacznie z administratorem tej strony. W tym momencie rowniez wykorzystujecie czyjs wizerunek.
najlepszy profil a co my kurwa w przedszkolu jestesmy?:D to jest portal sex-cam a nie sympatia pl skomentuj moja fotke :) tak na koniec
Awatar użytkownika
fon.fann
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 40
Rejestracja: 02 lis 2015, 23:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


fon.fann pisze:a ja dopiesze - hipokryci :D

opserwujac forum, to kazdy z was ma nie swoje zdjecia w awatarze, lacznie z administratorem tej strony. W tym momencie rowniez wykorzystujecie czyjs wizerunek.
najlepszy profil a co my kurwa w przedszkolu jestesmy?:D to jest portal sex-cam a nie sympatia pl skomentuj moja fotke :) tak na koniec



Nikt z nas nie zarabia na showup.tv wykorzystując te zdjęcia i nikt z nas nie przyznaje się,że to jestesmy my na avatarach w przeciwienstwie do Vikivu
Awatar użytkownika
pieter
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: jumpsuits
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


pieter pisze:
fon.fann pisze:a ja dopiesze - hipokryci :D

opserwujac forum, to kazdy z was ma nie swoje zdjecia w awatarze, lacznie z administratorem tej strony. W tym momencie rowniez wykorzystujecie czyjs wizerunek.
najlepszy profil a co my kurwa w przedszkolu jestesmy?:D to jest portal sex-cam a nie sympatia pl skomentuj moja fotke :) tak na koniec


Nikt z nas nie zarabia na showup.tv wykorzystując te zdjęcia i nikt z nas nie przyznaje się, że to jestesmy my na avatarach w przeciwienstwie do Vikivu

przyznaje się, że oszukałem solo, który kilka razy fapał do moich zdjęć na profilu :fap:
przepraszam Cię solo ;) a tak naprawdę :ssij:
Awatar użytkownika
KissDick
Administrator
Administrator
Posty: 887
Rejestracja: 21 sie 2015, 14:46
Lokalizacja: Forum ShowUp.tv
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 83 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Iga93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Crypto


ona zarabia na widoku z monitora, to co pokazuje w show bo nikt za darmo nic nie daje a napewno nie za zdjeia ktore sa wstawione w profilu:) to tak logiczne, ze nie musze nic dodawac w tej kwestii:D

https://showup24.tv/profile/vikivu
https://showup24.tv/vikivu
Awatar użytkownika
mufinek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 30 lis 2015, 07:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Czyli podsumowując:
- jedna dziewczyna zwróciła uwagę, że vikivu ukradła czyjeś zdjęcia
- dwie osoby zaatakowały ją pod zarzutem "obrazy majestatu vikivu"
- kilka osób zwróciło uwagę, że kradzież zdjęć jest nie fair...
- ...a kontrargumentem jest to, że przecież na SU się nie wchodzi oglądać profilu

A zatem nasuwa się pytanie - skoro dla fanów vikivu ważne są trans; a na to co jest w profilu - mają mówiąc brzydko - wyjebane, to czemu tak agresywnie zaatakowali taktowną?
Awatar użytkownika
HandlarzMirek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 09 sie 2015, 23:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Tak się obruszyliscie tym, że Taktowna napisała coś co jest prawdą? Tłumacząc to sobie, że była to zwykła forma ataku zazdrosnej kobiety?
Jesteście śmieszni, jeden, drugi i trzeci. Polecam Wam, każdemu z osobna zrobić sobie zdjęcia, takie bardziej profesjonalne niż tylko słitfocie na fejsa, a następnie chciałabym zobaczyć wasze miny jak ktoś się pod waszymi zdjęciami, ciałami podpisze jak pod własnymi. Nie wspomnę tutaj o zwykłej kradzieży, bo i po co Wam coś w tej materii tłumaczyć. Tak tak, nawet te zdjęcia z sieci, które pobieracie zostały przez kogoś wykonane, i sa czyjąś własnością. Więc zapytam, jakie prawa do umieszczania na profilu miała Viviku, może miała zgodę modelki Victorii, a może autora?
Żeby była jasność, nie jest to jedyna osoba na SU mająca w profilu zdjęcia zaczerpnięte z grafiki googla, ale miejcie też odrobinę cywilnej odwagi przyznać, że budowanie boskiego wizerunku na podbieraniu grafiki jest dość słabe.
Koszt sesji zdjeciowej nie jest wysoki, to raz, dwa przecież chojni jesteście, Mikołajki etc, zróbcie zrzutę na taką sesję dla Viviku.

P.S.
Cieszę się, że każdy z Was wierzy, że jestem Moss, Takti owcą, Al to pedofil morderca, Abra Wiedźmin, wspaniale mieć przy sobie Shwarzennegera i innych celebrytów :) oczywiście każdy wierzy, że to my.
Dla dociekliwych

"Warto jednak wiedzieć, że w niektórych przypadkach polskie prawo dopuszcza wykorzystanie cudzego wizerunku bez uzyskania zgody danej osoby. Są to trzy przypadki:

zdjęcie przedstawia osobę powszechnie znaną, a wizerunek wykonano w związku z pełnieniem przez nią funkcji publicznych (np. wizerunek polityka przemawiającego na wiecu wyborczym)," zaczerpnięte z m.money.pl
Awatar użytkownika
Kiedysl
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 05 lis 2015, 23:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


mufinek pisze:ona zarabia na widoku z monitora, to co pokazuje w show bo nikt za darmo nic nie daje a napewno nie za zdjeia ktore sa wstawione w profilu:) to tak logiczne, ze nie musze nic dodawac w tej kwestii:D

https://showup24.tv/profile/vikivu?
https://showup24.tv/vikivu?


Dzisiaj dodała 2 nowe zdjęcia, tym razem już nie kradzione, ale niestety tak samo niewyraźne jak jej trans.
tak jak już wcześniej wspominałem, przy tak ciemnym oświetleniu dla mnie obraz nie jest zadowalający.

Niestety profil nie jest już tak imponujący, jak ten ze zdjęciami innej modelki:

Obrazek
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2094
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


LK. pisze:"Warto jednak wiedzieć, że w niektórych przypadkach polskie prawo dopuszcza wykorzystanie cudzego wizerunku bez uzyskania zgody danej osoby. Są to trzy przypadki:

zdjęcie przedstawia osobę powszechnie znaną, a wizerunek wykonano w związku z pełnieniem przez nią funkcji publicznych (np. wizerunek polityka przemawiającego na wiecu wyborczym)," zaczerpnięte z m.money.pl


http://msp.money.pl/wiadomosci/prawo/ar ... 71799.html
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Naprawdę? Miała cudze zdjęcia - źle. Dodała swoje zdjęcia, btw utrzymane w tajemniczej atmosferze jak podczas transmisji - też źle.

Morał z tego taki - nie da się dogodzić każdemu. Może po prostu zamiast robić afery, wzbudzać kłótnie i inne zwady, spędzajmy czas u swoich ulubienic i dobrze się bawmy? W końcu chyba do tego powstał ten portal. (oraz do trzepania kasy ;-)

Miłego wieczoru wszystkim.
Awatar użytkownika
zwyrolex
SU-holik
SU-holik
Posty: 64
Rejestracja: 09 paź 2015, 20:10
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: vikivu
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kradzież zdjęć, czyli wizerunku, a nawet ich nieuprawnione wykorzystywanie, podszywanie się pod kogoś a idąc dalej kradzież tożsamości. Wszystko to może wydawać się wyolbrzymieniem, robieniem z igły widły, ale to wszystko podchodzi pod jedną kategorię - zawłaszczanie sobie cudzej, czasami bardzo ciężkiej i zlanej potem, często okraszonej bliznami pracy. Każdy, kto tworzy samodzielnie swoje dzieła, ćwiczy budując swój wizerunek, ma coś przeciwko wykorzystywaniu ich pracy do nieuczciwych celów - jakim w tym przypadku było zawłaszczenie sobie ciała jednej z modelek. Malarz, fotograf, grafik komputerowy, koder, rzeźbiarz... Każdy, kto w swojej pracy, czy nawet hobby, tworzy 'coś z niczego' zasługuje na to, by poszanować ich pracę i nie zawłaszczać sobie jej. Oczywiście, są przypadki, gdzie można, gdy sam twórca na to pozwala, ale to zazwyczaj jest okraszone warunkiem - musi być adnotacja kto to zrobił.

Wstawianie cudzych zdjęć i podawanie się za osoby na nich, jest czymś specjalnie podłym i zasługuję na specjalną pogardę. Jeżeli ktoś wstydzi się własnego ciała, co chyba nie jest tutaj właściwym powodem, bo dziewczyna występuje na szołapie, to nie powinien nadrabiać zaległości i mankamentów zamieszczając zdjęcia innych. To było do tych zdjęć z plaży. Inna sprawa ma się ze zdjęciami z katalogu VS, jeżeli chciała pochwalić się bielizną to powinna napisać, że ma taką, a nie że to ona w niej się prezentuje. Jako wielki fan bieliźniany, jestem w szoku, że można dopuścić się takiego czynu. Zawsze jestem zdania, że bielizna najlepiej wygląda, na kobiecie która ją sama wybierze, w której Ona sama się dobrze czuje. Z tego co czytałem, to ta pani posiada spory zbiór takowej. Mam teraz mieszane uczucia, z jednej strony bym chciał ją zobaczyć, z drugiej sumienie mi nie pozwala. Mam swoje ulubienice, które czegoś takiego nigdy by się nie dopuściły, a same w bieliźnie którą wybrały, czują się i wyglądają nieziemsko.

Co do hipokryzji związanej z wpisem o kopiowaniu i nagrywaniu, to nie jestem zawistny, ale jakby się ona czuła jakby ktoś zamieszczał filmiki z jej pokazów, oczywiście bez twarzy, na swoim fb i podpisywał: 'ale się dzisiaj wytańczyłam, podoba się wam mój nowy stanik?'. W sumie to nie wiem już czy to ona jest, bo skoro 'Informuję, że wszystkie moje fotografie oraz transmisje są obiektami moich praw autorskich i nie wyrażam zgody na ich nagrywanie,przetwarzanie oraz publikowanie bez mojej zgody.' To ta fotografia też jest jej/jego własnością https://www.instagram.com/p/-vWDh2SXoo/ i już mam mętlik w głowie bo nie wiem czy mówić Viviku czy Peter?

Podsumowując. Jeżeli ktoś nie czuje się na siłach aby pokazywać swoje ciało szerszej widowni, niech nie robi pokazów na szołapie. Jeżeli ktoś chce zachować anonimowość - niech skorzysta z programów do obróbki grafiki i pousuwa znaki szczególne z tła. A jeżeli ktoś po prostu chce podszyć się pod kogoś innego, z jakiegoś nikczemnego powodu - to niech tego nie robi, bo po pierwsze to już jest kurestwo totalne, a po drugie: jak wyjdzie to smród będzie większy niż to warte.
Awatar użytkownika
laik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 69
Rejestracja: 26 sie 2017, 11:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ormo_basia
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


https://showup24.tv/profile/vikivu
a ja tam widze piec swietnych nowych zdjec bez ps :)
Awatar użytkownika
emili
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 21 lis 2015, 15:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


emili pisze: https://showup24.tv/profile/vikivu
a ja tam widze piec swietnych nowych zdjec bez ps :)


I to mi się podoba, dziewczyna wzięła słowa krytyki do serca i w końcu zrobiła coś po swojemu (mam nadzieję). Viviku jak to czytasz to się odezwij, bo chętnie zobaczę tą Twoją kolekcję bielizny :P
Awatar użytkownika
laik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 69
Rejestracja: 26 sie 2017, 11:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ormo_basia
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


emili pisze: https://showup24.tv/profile/vikivu
a ja tam widze piec swietnych nowych zdjec bez ps :)


No No jest co ogladac, pieknie sie prezentuje, jak na zdjecia z kaerki postarala sie zeby oko nacieszyc :)
Awatar użytkownika
beka.bek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 09 lis 2015, 06:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: vikivu
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ta modelka na plaży to jest Teisha Lowry, fotografował Peter Culson.
Obrazek

Admin's Edit: źródło: https://www.instagram.com/p/-vWDh2SXoo/
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


AC. pisze:
emili pisze: https://showup24.tv/profile/vikivu?
a ja tam widze piec swietnych nowych zdjec bez ps :)


I to mi się podoba, dziewczyna wzięła słowa krytyki do serca i w końcu zrobiła coś po swojemu (mam nadzieję). Viviku jak to czytasz to się odezwij, bo chętnie zobaczę tą Twoją kolekcję bielizny :P


tez mi sie podoba Czarno baiale jest dobreeeeeee:D czekam na wiecej zdjec vikivu
Awatar użytkownika
zxcvbn
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 11 lis 2015, 16:35
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości