Madd_show/Maddie/Maddison/IIIlI_m_a_d_d_i_s_o_n_Ill

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
No ja tam swoja opinie juz wyrazilem i wiadomo ze jej wielkim fanem nie jestem ale z pewnoscia nie mozna o niej powiedziec ze ma zaniedbane cialo :) Chyba ze jest jakas inna definicja tego słowa albo ktos naduzywa srodkow zaburzajacych oglad rzeczywistosci.

https://showup24.tv/vikivu
https://showup24.tv/profile/vikivu
Awatar użytkownika
sthoss
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 255
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:24
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: GlupiaCipa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


sthoss pisze: ale z pewnoscia nie mozna o niej powiedziec ze ma zaniedbane cialo :)


pewnie, że nie można, bo to już są właśnie uja warte docinki, które mają się nijak do rzeczywistości....
szanuje wpisy, nawet te które są bardzo krytyczne, ale jak są poparte argumentami i ta osoba która je pisze ma jakieś odniesienie, a nie pisze tylko po to, żeby dojebać jakiejś dziewczynie, bo to już jest bardzo ujowe i słabe.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Wowwww !!!!!!!!
Więc zacytuj któryś ze swoich wpisów poparty,a nie oparty na konfabulacji ?
msn, nie być gołosłowny ! Przytocz, zacytuj, wklej, podaj link, zaprezezentuj nie być skąpy..
Może w końcu przeczytam coś Twojego co zaświadczy, że nie jesteś chorągiewką, masz jaja i nie napierdzielasz postów na ilość nie jakość (przecież żetonami się brzydzisz)
msn....zacytuj ....proszę....hihihihi, hahahah.
Awatar użytkownika
Honved
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 28 mar 2017, 11:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Honved pisze:Wowwww !!!!!!!!
Więc zacytuj któryś ze swoich wpisów poparty,a nie oparty na konfabulacji ?
msn, nie być gołosłowny ! Przytocz, zacytuj, wklej, podaj link, zaprezezentuj nie być skąpy..
Może w końcu przeczytam coś Twojego co zaświadczy, że nie jesteś chorągiewką, masz jaja i nie napierdzielasz postów na ilość nie jakość (przecież żetonami się brzydzisz)
msn....zacytuj ....proszę....hihihihi, hahahah.


Widać, że prawda cie zabolala mocno :D gdyby w moich postach bylo samo 'hihi haha' to Admin by wiedzial co z tym zrobic. Zetony kupuje za swoje, nie boj zaby, forumowe zetoniki to zacny bonus.
zwracasz bardzo uwage na ilosc postow, strasznie to przezywasz, pierwsze forum w zyciu czy masz jakieś niedoyebanie?
Odbij ode mnie falszywcu i Nie zesraj sie czasem z zazdrosci honoved :D
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Polecam spojrzenie w lustro, trzeźwą ocenę własnego ego i odnalezienie jajek (własnych).
Twój konformizm osiągnął szczyty obłudy,,,Powodzenia :laughingnew:
Awatar użytkownika
Honved
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 28 mar 2017, 11:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


konformizm, konfabulacja, trzeźwa ocena własnego ego.... ja pierdzielę, Drodzy Państwo mamy na forum intelektualistę. :sarcastic:

A wracając do tematu, gdzie jest Viki wylewająca na siebie na każdej transmisji hektolitry oliwki na swoje zadbane ciałko? Generalnie gdyby puściła nagranie jednej ze swoich poprzednich transmisji to raczej niewielu by się kapnęło co ogląda.
Kłótnia z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie, po czasie orientujesz się, że świni się to podoba
Awatar użytkownika
gtr
SU-holik
SU-holik
Posty: 105
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Łajdaczka Zetonowa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


gtr :)
Osobistycznie nic do Ciebie nie mam. Lubię czytać Twoje posty..Ten o oliwce z 25.01 jest "The best".
Awatar użytkownika
Honved
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 28 mar 2017, 11:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


gtr pisze:A wracając do tematu, gdzie jest Viki wylewająca na siebie na każdej transmisji hektolitry oliwki na swoje zadbane ciałko?


Na profilu napisała:

vikivu pisze:L4

Przepraszam i do ...

https://showup24.tv/profile/vikivu
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2094
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Sliczna kobieta, figura tez niczego sobie. Jest na czym oko zawiesic! :D
Awatar użytkownika
ManeusaN1
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 13 lut 2016, 23:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Zajrzałem wczoraj i mam wrazenie ze jest coraz szczuplejsza :? Konkretnie jej te kości bidorowe wystaja.Albo tego wczesniej nie widzialem albo faktycznie chudnie
Awatar użytkownika
werwolf
SU-holik
SU-holik
Posty: 168
Rejestracja: 13 lis 2015, 12:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


werwolf pisze:Zajrzałem wczoraj i mam wrazenie ze jest coraz szczuplejsza :? Konkretnie jej te kości bidorowe wystaja.Albo tego wczesniej nie widzialem albo faktycznie chudnie


?moze jest chora ze tak chudnie?
Awatar użytkownika
amirr
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 21 lut 2016, 09:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


hahahahah może na redukcji jest że chudnie :shock2: :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
niuniu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 06 lis 2015, 03:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ola_fasola007
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: szparka21


Pewnie nie je byle czego i dba o linię, Viki chudzinka, ale źle nie jest.
Na modelkę do 'tap madl' albo na okładki do światowych marek typu 'Elle' 'Gucci' czy 'Vogue' by przyjęli z miejsca. Rubik ma podobne wymiary.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Dba o linie? sama skora i kosci zostaly rozumiem szczuple cialo ale ale to juz anoreksja nie wyglada to dobrze a tym bardziej sexownie .Brak tylka dolki w nim odstajace zebra i miednica niech sie dziewczyna za jedzenie weznie bo strach pomyslec co za rok bedzie :D . Widac na modelke sie nie nadaje chyba wzrostu jej brakuje no i nie wiem czy ktos widzial jak raz kamerka pojechala do gory ujawnil sie wtedy strasznie duzy nos ,wiec tez z twarzy moze byc nie ciekawa :o
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 18:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


fantomas pisze:wiec tez z twarzy moze byc nie ciekawa :o


widziałem twarz i jest dość ładna, a co do sylwetki, to ja nie będę komuś mówił jak ma wyglądać, skoro jej odpowiada to co Ciebie to boli, zobaczyłeś, nie spodobało się i już nie musisz oglądać.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Jako była modelka wybiegowa (dawno i nieprawda, czasy nastoletnie i -15 do wagi) mogę się wypowiedzieć:

vikivu jak najbardziej nadaje się na fotomodelkę i fotograf nie miałby niczego do retuszowania. :)
Ma bardzo wyraźną talię, przy Tym pełny biust i idealne nogi do pokazów bielizny. Niestety nie dostałaby wielu zleceń ze względu na wiek - w cenie są 16-latki. Straszny świat.

Jest to kompletnie nieopłacalna robota. Sesje są opłacane na zasadzie "będziesz miała do portfolio" i wynagrodzenie najczęściej pokrywa koszt jedzenia i podróży. Wybiegowe dostają fanty z pokazu, do tego również drobne.

Aby w jakikolwiek sposób na siebie zarobić, trzeba poświęcić na modelling nieadekwatnie dużo czasu. Fajna przygoda, dodatkowe kieszonkowe, ale nie warto się w to bawić dla pieniędzy. Do tego jest się traktowanym jak koń na targowisku.

Myślę, że viki zdaje sobie z tego sprawę. :)

Mówiąc o ciele dziewczyn pamiętajcie, że światło i kamera nie oddają rzeczywistości. W zależności od warunków potrafią dodać lub odjąć nawet 10 kg.Tak czy inaczej ciało viki jest pięknie wyćwiczone. :heart:
Awatar użytkownika
lisekchytrusek0
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 20 sty 2016, 09:39
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Chains
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: lisekchytrusek0


msn pisze:widziałem twarz i jest dość ładna, a co do sylwetki, to ja nie będę komuś mówił jak ma wyglądać, skoro jej odpowiada to co Ciebie to boli, zobaczyłeś, nie spodobało się i już nie musisz oglądać.


Każesz komuś nie wchodzić na transmisje dlatego bo wyraził swoją opinie sprzeczna do Twojej. Tobie strasznie nie podoba się co mówi Toxic a i tak do niej wchodzisz.

lisekchytrusek0 pisze:Mówiąc o ciele dziewczyn pamiętajcie, że światło i kamera nie oddają rzeczywistości. W zależności od warunków potrafią dodać lub odjąć nawet 10 kg.Tak czy inaczej ciało viki jest pięknie wyćwiczone. :heart:


Jeżeli w jej przypadku kamera dodaje 10 kg. i wygląda na niej szczupło to jaka ona musi być chuda w realu. Ja słyszałem że kamerki pogrubiają.
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


abradababra pisze:
msn pisze:widziałem twarz i jest dość ładna, a co do sylwetki, to ja nie będę komuś mówił jak ma wyglądać, skoro jej odpowiada to co Ciebie to boli, zobaczyłeś, nie spodobało się i już nie musisz oglądać.


Każesz komuś nie wchodzić na transmisje dlatego bo wyraził swoją opinie sprzeczna do Twojej. Tobie strasznie nie podoba się co mówi Toxic a i tak do niej wchodzisz.


Każe czy sugeruje?
toxic to jest jeden jedyny wyjątek i czasem ją słucham a nie oglądam.
nie rozróżniasz zwykłej opinii a naśmiewania się z kogoś? w kilku tematach można to zauważyć, że zamiast wpisu, że coś mi się podoba albo nie podoba w danej osobie, jest wyśmiewanie i szydera.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


msn pisze:
abradababra pisze:
msn pisze:widziałem twarz i jest dość ładna, a co do sylwetki, to ja nie będę komuś mówił jak ma wyglądać, skoro jej odpowiada to co Ciebie to boli, zobaczyłeś, nie spodobało się i już nie musisz oglądać.


Każesz komuś nie wchodzić na transmisje dlatego bo wyraził swoją opinie sprzeczna do Twojej. Tobie strasznie nie podoba się co mówi Toxic a i tak do niej wchodzisz.


Każe czy sugeruje?
toxic to jest jeden jedyny wyjątek i czasem ją słucham a nie oglądam.
nie rozróżniasz zwykłej opinii a naśmiewania się z kogoś? w kilku tematach można to zauważyć, że zamiast wpisu, że coś mi się podoba albo nie podoba w danej osobie, jest wyśmiewanie i szydera.


To nie sugeruj komuś co ma robić.
Każdy ma prawo wchodzić na transmisje do której chce jak i także ma prawo napisać swoja opinie o każdej transmitującej.
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


abradababra pisze:
msn pisze:
abradababra pisze:
msn pisze:widziałem twarz i jest dość ładna, a co do sylwetki, to ja nie będę komuś mówił jak ma wyglądać, skoro jej odpowiada to co Ciebie to boli, zobaczyłeś, nie spodobało się i już nie musisz oglądać.


Każesz komuś nie wchodzić na transmisje dlatego bo wyraził swoją opinie sprzeczna do Twojej. Tobie strasznie nie podoba się co mówi Toxic a i tak do niej wchodzisz.


Każe czy sugeruje?
toxic to jest jeden jedyny wyjątek i czasem ją słucham a nie oglądam.
nie rozróżniasz zwykłej opinii a naśmiewania się z kogoś? w kilku tematach można to zauważyć, że zamiast wpisu, że coś mi się podoba albo nie podoba w danej osobie, jest wyśmiewanie i szydera.


To nie sugeruj komuś co ma robić.
Każdy ma prawo wchodzić na transmisje do której chce jak i także ma prawo napisać swoja opinie o każdej transmitującej.


piszesz, że mam nie sugerować komuś a sam mi sugerujesz co mam robić :scratch_one-s_head:
wiem, że pozostał ci uraz do Viki i podoba ci się, jak ktoś napisze tutaj jakiś złośliwy komentarz.
ale dobra, nie ma co brnąć i tak się nie dogadamy.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: ArystotelesPapas, fajnie, Maly_Krzaczek i 36 gości