Madd_show/Maddie/Maddison/IIIlI_m_a_d_d_i_s_o_n_Ill

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Czy na privkach dla niestałych klientów jest coś ostrzejszego od samego tańca bez bielizny (nagość zakryta)?

https://showup24.tv/vikivu
https://showup24.tv/profile/vikivu
Awatar użytkownika
Mantra94
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 13 wrz 2015, 15:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mantra94 pisze:Czy na privkach dla niestałych klientów jest coś ostrzejszego od samego tańca bez bielizny (nagość zakryta)?


Zostan jej stałym bywalcem to się dowiesz i nie pożałujesz ;) potrafi rozpieszczać :fap: polecam!
Awatar użytkownika
Polin
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2016, 13:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TOXA - LOL
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Polin pisze:
Mantra94 pisze:Czy na privkach dla niestałych klientów jest coś ostrzejszego od samego tańca bez bielizny (nagość zakryta)?


Zostan jej stałym bywalcem to się dowiesz i nie pożałujesz ;) potrafi rozpieszczać :fap: polecam!



Dzięki za odp. ale liczyłem na coś konkretniejszego :)
Awatar użytkownika
Mantra94
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 13 wrz 2015, 15:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Zgadzam sie z Polinem. Stali bywalce maja najlepiej :ok:
Wlasnie wczoraj miło spędziłem z nia czas :twisted: na sama myśl aż mi znow pałka staje :fap:
Awatar użytkownika
Sebastian74
SU-holik
SU-holik
Posty: 138
Rejestracja: 23 mar 2016, 16:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: P_D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mantra94 pisze:
Polin pisze:
Mantra94 pisze:Czy na privkach dla niestałych klientów jest coś ostrzejszego od samego tańca bez bielizny (nagość zakryta)?


Zostan jej stałym bywalcem to się dowiesz i nie pożałujesz ;) potrafi rozpieszczać :fap: polecam!



Dzięki za odp. ale liczyłem na coś konkretniejszego :)



Ma nowego priva- prysznic :fap:
Awatar użytkownika
Polin
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2016, 13:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TOXA - LOL
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Obrazek

Miłego prysznicowania! ;)

https://showup24.tv/profile/vikivu?
szary


Tak to jest, że jeśli ktoś notorycznie ściemnia, to mu się już nie wierzy. Dlatego ja "chciać" wyszukiwać, bo całkiem przypadkiem z fotki zostały usunięte palce z charakterystycznymi pierścionkami i napis, bo całkiem przypadkiem wpis o zdjęciu "poglądowym" ukazał się po kolejnej małej wpadeczce, bo całkiem przypadkiem jest to już kolejny taki przypadek, bo całkiem przypadkiem, chyba już trzeci raz pod rząd, profil został usunięty i powołany z powrotem do życia. Następny tego typu przypadek proponuję uczcić zmianą nazwy konta na: dziewczyna_przypadek, bo taką nieprawdopodobną serię przypadków nie wypadałoby nie uczcić.

Dziękuję za dobrą radę, ale na ból dupy mam maść, zatem obędzie się bez SSANIA PAŁY.

ps.1 Na wszelkie zaczepki zakochańców nie odpowiadam, więc możecie sobie darować.

ps.2 Drogi adminie, za późno bym sam edytował, zatem jeśli coś jest nie tak, a zresztą sam wiesz najlepiej, co masz zrobić. ;)
Pozdro. :)
szary


Jeżeli osoba dodaje nieswoje zdjęcie na avatara albo profil bo chce ukryć świńską mordę, brzydkie włosy, obwisłe piersi, brak talii i wielkie dupsko a na zdjęciu/avatarze jest supermodelka błyszcząca idealną idealnością to owszem, należy wyszukiwać takie osoby i piętnować bo jest to forma oszustwa. Jakim oszustwem jest, jeżeli szczupła, wysoka blondynka doda zdjęcie szczupłej wysokiej blondynki tylko dlatego, że wprowadziła nowy priv "prysznic" i nie ma aktualnie nikogo pod ręką kto by się z nią pod ten prysznic wybrał i porobił jej fotki? To jest takie typowe robienie burzy w szklance wody, każdy przecież może zerknąc na pozostałe zdjęcia (które już są na 100% jej i tego pan Szary Szerlok nie podważy) i porównać, że oryginał nie różni się wiele od "prysznicowej" blondie, w ostateczności może iść na rzeczony priv "Prysznic" i sprawdzic centymetr po centymentrze każdy detal nagiego ciała :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Czułem, że będziesz pierwszym, który się odezwie.
No właśnie, kolejny przypadek, o którym zapomniałem wspomnieć, to dokładność w wyszukiwaniu modelek zbliżonych fizjonomią, swoją drogą ciekawe, co na to sama Julia Stambler... Pewnie byłaby przeszczęśliwa, wszak to ogromny zaszczyt znaleźć własną fotografię na cudzym profilu, a zwłaszcza na takim portalu, jakim jest SU.
Dziwnym trafem twoja przyjaciółka nie wstawia tego typu fotek:
Obrazek
Świadczyłoby to przynajmniej o jej poczuciu humoru i dystansie do siebie samej.
Jeśli oferuje priv pod prysznicem, to nie ma żadnej przeszkody, aby zrobić sobie zdjęcie kamerką internetową, dlatego twój argument, że nie ma kto jej trzasnąć fotki jest niewiele wart.
Jeśli chodzi o robienie burzy w szklance wody i bawienie się w detektywa, to ode mnie nie tylko, że masz żółtą kartkę, ale od dawna zmieniła ona kolor na PURPUROWY. Do tego przyznaje ci honorowy order pierwszego hipokryty tego forum.
No i ostatnia już mam nadzieje kwestia - twoja znajoma, byłaby ostatnią kobietą, z którą miałbym ochotę iść pod prysznic. Nie dlatego, że mam zastrzeżenia do jej ciała, ale dlatego, że poziom kłamstw i krętactw, który prezentuje, dalece przekracza mój próg tolerancji.
O ile sobie dobrze przypominam, to miała tu już raz miejsce podobna dyskusja i o ile mnie pamięć nie myli, dotyczyła ona nie kogo innego, jak właśnie vikivu. Jej niechęć do wyciągania wniosków z własnych błędów i pasja do powtarzania tych samych nieczystych zagrywek, zaczyna już być legendarna.
szary


Wiesz powinieneś się chyba leczyć z nienawiści i hejtingu albo przynajmniej starać się jakoś przekierować swoje negatywne emocje, ukierunkować je może np. w sport, wielu ludzi którzy mają takie problemy jak Twoje sprawdza się w boksie, w MMA - wtedy na ringu można się "wyżyć" - wypocić i wykrwawić wszystkie swoje fustracje i potem mogą jakoś funkcjonować w normalnym społeczeństwie. Ale cóż, jeżeli uważasz że wstawienie jednego niewinnego zdjecia na profil to już powód to ukrzyżowania i wywołania epickiej gównoburzy na 30 stron o tym, jak to zła i niedobra Pani Lodu VikiVu skrzywdziła biedną Julię Stambler bo wzieła sobie JEDNO jej zdjęcie na profil to ok, rób po swojemu, ludzie widzą jak jest i ich nie przekonasz, że taka próba publicznego linczu za drobnostkę jest czymś innym niż pluciem jadem życiowego frustrata najwidoczniej skrzywdzonego tym, że laska 10/10 nie chciała z nim gadać i odreagowywującym w ten specyficzny sposób swoją klęskę.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Szary, nie wiem czy jestes kobieta czy mężczyzna ... Po tych wypowiedziac mozna stwierdzić, ze chyba to pierwsze albo facet, któremu laska dała kosza i nie ma co z sobą zrobic.
Wiesz czego nie rozumiem? Skoro tak jak nienawidzisz, jak wnioskuje z Twoich postów, to dlaczego natarczywie śledzisz jej profil? Bo cos mi sie tutaj niezgadza. Szukasz zaczepki czy jaja Cie swędzą czy pizda ?
Awatar użytkownika
Sebastian74
SU-holik
SU-holik
Posty: 138
Rejestracja: 23 mar 2016, 16:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: P_D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Vikivu, raczej powinna napisać : ssij SZARA !
Stawiam ze to ta sama osoba co ulubienica szarego! jak wyzej w profilu :laugh3: ten sam styl ;)
:laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
Awatar użytkownika
Polin
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2016, 13:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TOXA - LOL
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


W sumie chyba tylko zazdrosna kobieta albo odrzucony facet mogą być tak zawistni żeby, z uporem godnym lepszej sprawy, obserwować i "niszczyć" (w swoim mniemaniu bo hejtowanie za wrzucenie jednej fotki cięzko nazwać zniszczeniem) reputację danej osoby, a już od dawna mówiłem, że między "Szarym" a Pussycatem istnieje za dużo wspólnych mianowników - albo są to bliźnięta syjamskie albo multikonto :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Przeważnie człowiek uczy się na własnych błędach. Jest nawet takie powiedzenie ''Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki''. Była już z tego powodu tzw. gównoburza i ponoć bohaterka tematu tak ją przeżywała że aż z tego powodu usunęła konto na forum by ona ucichła. Widocznie niczego się nie nauczyła albo uznaje zasadę - nie ważne co piszą, ważne żeby pisali.

https://showup24.tv/vikivu?
https://showup24.tv/profile/vikivu?
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie ważne jak piszą aby tylko nick poprawnie pisali.

Tak się przyglądam temu tematowi i mogę z pełną świadomością, że jesteśmy świadkami tworzenia się nowej jednostki chorobowej, mutacji wirusa pt. "Kotzur".
Kłótnia z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie, po czasie orientujesz się, że świni się to podoba
Awatar użytkownika
gtr
SU-holik
SU-holik
Posty: 105
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Łajdaczka Zetonowa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Ranicie moje uczucia, :cray:
Miłego dnia :girl_haha:Obrazek
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


vika pisze:Ranicie moje uczucia, :cray:


Normalnie deja vu :shock2:
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


abradababra pisze:
vika pisze:Ranicie moje uczucia, :cray:


Normalnie deja vu :shock2:


też się ciesze ze Cie widzę :girl_haha:
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


vika pisze:
abradababra pisze:
vika pisze:Ranicie moje uczucia, :cray:


Normalnie deja vu :shock2:


też się ciesze ze Cie widzę :girl_haha:


Gdy się cieszysz to lepiej się czujesz więc polecam się na przyszłość :lol:
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


UWAGA! Post zawiera lokowanie produktu.

(...) do wczoraj nie wierzyłam, że istnieje lek, który może pomóc mi uporać się z przykrymi dolegliwościami bólu dupy. Odwiedziłam już wielu specjalistów, ale ciągle słyszałam tylko anal, anal i anal. Gdy byłam już bliska depresji, zupełnie nieświadomie z pomocą przyszedł Szary. To właśnie dzięki Niemu dowiedziałam się o cudownym remedium, które to miało raz na zawsze uwolnić mnie od nieznośnego pieczenia i uporczywego swędzenia.
Postanowiłam czym prędzej sprawdzić jego działanie. Idąc za radą Rugera
To jest takie typowe robienie burzy w szklance wody, każdy przecież może zerknąc na pozostałe zdjęcia (które już są na 100% jej i tego pan Szary Szerlok nie podważy)


Obrazek

Efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Dzięki maści na ból dupy nie poczułam nawet drgnięcia w okolicy pośladków, a słowo "zazdrość" mogę definitywnie wykreślić z mojego słownika. Od tego momentu będę wspierać vikivu w tym jakże dynamicznym rozwoju kariery modelki, przyznam, że nie przypuszczałam, iż odnosi Ona sukcesy na taką skalę, biorąc udział w sesjach reklamowych renomowanych marek.

Maść na Ból Dupy
polecam Kiedyśl

:bye:

Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Kiedysl
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 05 lis 2015, 23:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości