Madd_show/Maddie/Maddison/IIIlI_m_a_d_d_i_s_o_n_Ill

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: vikivu/Maddie
20 paź 2016, 03:40
jedną z najlepszych top zarabiających modelek na ShowUp.tv. Nie znam drugiej która ma takie powodzenie ma priv.Piękna perfekcyjnie zdolna o boskim głosie. Polecam


https://showup24.tv/Maddie
https://showup24.tv/profile/Maddie
Awatar użytkownika
ForetGUMP
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 09 kwie 2016, 17:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MADDIE
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: vikivu/Maddie
20 paź 2016, 08:21
obiektywny pisze:Make_Gold_Love https://showup24.tv/Make_Gold_Love? na awatarze upodabnia się do Maddie!


Nie ona pierwsza i nie ostatnia kopiuje od Viki. Ale jak na razie wszystkie, czyniły i czynią to nadal z bardzo marnym skutkiem.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: vikivu/Maddie
20 paź 2016, 15:08
Sadistik pisze:
obiektywny pisze:Make_Gold_Love https://showup24.tv/profile/Make_Gold_Love na awatarze upodabnia się do Maddie!


Nie ona pierwsza i nie ostatnia kopiuje od Viki. Ale jak na razie wszystkie, czyniły i czynią to nadal z bardzo marnym skutkiem.


Najgorzej jest kopiować i nie mieć wstydu.
Zero oryginalności ;) Sama tego nienawidzę i doskonale rozumiem Maddie ;)
Wyrazy współczucia :(
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 21:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: vikivu/Maddie
20 paź 2016, 15:21
MyNameIsMystery pisze:Najgorzej jest kopiować i nie mieć wstydu.
Zero oryginalności ;) Sama tego nienawidzę i doskonale rozumiem Maddie ;)
Wyrazy współczucia :(


Misti, tak to jest, że kiedy niektóre (większość??) z nadających nie mają pomysłu na swoje "autorskie" transmisje, to będą próbować podłapać fejm na pomysłach innych, lepszych od siebie. I właśnie to jest, a przynajmniej powinno być, bardzo pochlebne dla Viki i innych kopiowanych dziewczyn. Jak od nich kopiują, to znaczy, że uważają się za gorsze od nich. :cool3:
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: vikivu/Maddie
20 paź 2016, 16:03
Samo skopiowanie avatara fejmu raczej nie przysporzy, trzeba naprawdę dużo pracy włożyć w swój wygląd i sposób prowadzenia transmisji żeby wyglądać jak topka
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: vikivu/Maddie
20 paź 2016, 16:20
Macie rację chłopcy!
Dlatego ja całe szczęście nie oddaję swojej pomysłowości publicznie, bo chyba byłaby katastrofa :laughingnew:
Wolę nie ryzykować, hahaha. Chociaż i tak wiem, jak to jest być w takiej sytuacji,
często widzę razem z Maddie takie modelki, które podkradają szczegóły...

Kobiety, które nie lubią być oryginalne, niestety tak mają. A my do nich nie należymy.
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 21:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: vikivu/Maddie
20 paź 2016, 16:40
MyNameIsMystery pisze:Kobiety, które nie lubią być oryginalne, niestety tak mają.


To nie jest tak, że one nie lubią być oryginalne - one po prostu nie potrafią. :laugh3:
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: vikivu/Maddie
20 paź 2016, 16:58
12345 pisze:Osobiście nie rozumiem fenomenu tej użytkowniczki, generalnie nic wyjątkowego nie reprezentuje swoimi transmisjami. Rzecz gustu oczywiście, ale uważam że jest nudna i sztuczna. Są zdecydowanie lepsze dziewczyny na tej pustyni którą staje się showup.


Uwielbiam ludzi oceniających film lub książkę nie zapoznając się z treścią... Podobna sytuacja oceniania kogoś po transmisji publicznej... Nudna i sztuczna no brawo Ty :taunt.: ... Jasne po co robić coś innego od wszystkich dobrze się bawiąc przy tym... Jakby każda kobieta wkładała tyle wysiłku i chęci w pokazy na pewno byś nie doznał odczucia pustyni... Po to są privy aby poznać owe modelki i się dobrze zabawić nie odsłaniając tej magicznej kurtyny nigdy nie dowiesz się co za magiczne niespodzianki tam czekają dla odważnych i ciekawych :hypnotized: ...

Co do kopiowania to pokazuje klasę i poziom rozrywki jaka świadczy owa kobieta... Uczmy się od najlepszych... Oby naśladowczynie sięgające po takie środki znalazły swój sposób na oryginalność i własna drogę... Zazdrościcie jej podziwiajcie ją ale ona jest tylko jedna i jej nie przebijecie :twisted:

Maddie i Mysti powinnyście być chronione prawami autorskimi © :biggrin: :heart:
Awatar użytkownika
Miro
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 19 wrz 2016, 23:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Maddie/Vikivu
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: desperados159


Re: vikivu/Maddie
20 paź 2016, 19:10
Miro pisze:
12345 pisze: Maddie i Mysti powinnyście być chronione prawami autorskimi © :biggrin: :heart:


Też tak sądzę !!
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 21:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: vikivu/Maddie
20 paź 2016, 19:17
I uznane za Dobro Narodowe i oznaczone znaczkiem jakości "Teraz Polska"

Obrazek

:)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: vikivu/Maddie
20 paź 2016, 19:20
Hehehe, do tego proponowałbym jeszcze zarejestrować Wasze ciała w Urzędzie Patentowym :P
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: vikivu/Maddie
21 paź 2016, 02:46
Sadistik pisze:Hehehe, do tego proponowałbym jeszcze zarejestrować Wasze ciała w Urzędzie Patentowym :P


Patentem na takie ciało jakie ma Maddie i Misty odpowiadają w dużej mierze dobre geny, koleżanka która kopiuje Maddie to tylko marna podróbka.

Widziałem już parę które chciały upodobnić się do Maddie, jedna nawet skopiowała wszystkie privy- żenada!

Maddie, co Cie nie zabije to wzmocni :P
Awatar użytkownika
crazy_love
SU-holik
SU-holik
Posty: 58
Rejestracja: 01 kwie 2016, 21:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TOXIC_NIEUDACZYNIK
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: vikivu/Maddie
21 paź 2016, 10:33
Maddie tyś jest nie do podrobienia, wszelkie próby są jak chińskie telefony wybuchają po pierwszym naładowaniu :D

https://showup24.tv/Maddie
https://showup24.tv/profile/Maddie
jarexxqq


Re: vikivu/Maddie
21 paź 2016, 11:30
Mnie osobiście bawią te teksty o kopiach, przecież tu nikt nie jest oryginalny czy to viki czy inna jakaś tam dziewczyna z SU, żadna z Was nie zrobiła nic czego nie można znaleźć w internecie (przynajmniej odkąd tu jestem, a jestem kilka lat niczego takiego nie ujrzałem), a że ktoś kopiuje? Ma takie prawo, powinnyście się cieszyć, że widocznie uważają one, że powinny się wzorować na was robiąc trans. To samo z podobnymi nickami, nie wiem kto jest śmieszny one czy laski co się burza o to :lol: Oczywiście to moje zdanie, bez urazy:P Bo niedługo niektóre się będą żalić, że ta sama bielizna czy w ogóle, że się rozbiera, wyluzujcie trochę, skoro niby ktoś jest dobry to nie da się mu zaszkodzić na takim portalu-.-
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 11:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Re: vikivu/Maddie
21 paź 2016, 12:06
No niby tak, niby jest bardzo ograniczony zasób bielizny i póz do avatara jakie można przyjąć ale jednak każda pani ma jakiś swój styl ubierania się i, powiedzmy, zachowania scenicznego (np. SlodkaSandra91 siedzi zawsze bez majtek ale z jedną nogą podkuloną żeby stopa zasłaniała cipkę, hmm21 też ma zawsze avatar bez majtek ale już jest wypięta tyłem i pół twarzy jest widoczne, Konefka siedzi bez majtek ale z obiema nogami w pozycji "za 15 trzecia" i piwem pośrodku etc). Panie szybko przyzwyczajają się do przyjmowania jednej pozycji przed kamerą i w avatarze a widzowie też od razu poznają właścicielkę bez patrzenia na nick. Skopiowanie pozy z avatara daje w sumie ten sam efekt marketingowy co skopiowanie opakowania znanego produktu i zrobienie podobnego loga przez innego producenta - niby każdy widzi, że czerwona butelka "Original COLA" z Biedronki to nie ta czerwona Coca-Cola którą reklamuje się w telewizji ale jednak niektórzy klienci ją kupią skuszeni podobnym wyglądem.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: vikivu/Maddie
21 paź 2016, 12:59
No racja, racja, ale nie porównywałbym Coca Coli do świecenia tyłkiem:P Szczególnie, że te możliwości są tu ograniczone trochę, więc dajmy już zarobić też innym dziewczynom, gwiazdeczki od tego nie zbiednieją:P Panie które na ShowUp.tv były pierwsze to już w ogóle się powinny wkurzać, bo to one większość tego typu avatarów już miały :lol:
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 11:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Re: vikivu/Maddie
21 paź 2016, 15:21
Jesli Maddie jest dla kogoś wzorcem do nasladowania, to z pewnością moze jej to imponować

- natomiast, jeśli ma przed sobą marną kopię, podrobkę.
identyczną, łeb w łeb bez cienia swojej inwecji, wkładu włąsnego na swój pomysł,
to mam wątpliwości czy jej sie to spodoba, oraz widzom ?

Tomcio dobrze mowi wszystko zostało już wymyslone, kopie są dopuszczalne pod warunkiem.
- o ile autor wysili się, zeby coś dodać od siebie, dla pomysłu autorki.

Dam głupi przykład:P
( Warderga wzorując się wniósł swoje pomysły, a i tak ludzie za to go hejtują. lepiej delikatnie przymyslec za nim zacznie się robić coś tak głupiego.)
Kolejna kwestia, jesli ktoś tak dobitnie kogos kopiuje, moze sie liczyc z fala krytyki, gdyż wprowadza fanów, gosci w błąd.

Na pierwszy rzut oka byłem pewen ze Maddie zmienila nick lub ktos puszcza z nią film.
Laska była tak bezczelna, dokladnie wszystko zaplanowała, przemyslała- wiedziala co robi, nawet kupila blond peruke.
Wiec do czego to zmierza? żenada!

Wzorując sie na kimś jest ok, natomiast być podróbką i wprowadzać w błąd widza to już chamstwo jakich mało.
Awatar użytkownika
lol
SU-holik
SU-holik
Posty: 94
Rejestracja: 28 mar 2016, 18:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele:D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LoL


Re: vikivu/Maddie
21 paź 2016, 16:12
Przykład z Wardęgą jest bardzo trafiony - przez praktycznie całą swoją karierę kopiował pomysł w pomysł pana Remiego G i pomniejszych pranko-youtuberów i szło mu tak sobie, na pewno stał się rozpoznawalny i jakiś pieniądz z tego był ale niemal każdy komentarz to było "Eee słabe, zerżnięte od Remiego!". Raz w życiu trafiło się ślepej kurze ziarno, wymyślił coś dobrego i oryginalnego czego jeszcze nie było nigdzie (tzn pająko-pies) i oryginalność popłaciła, stał się hitem nie tylko polskich internetów ale też i światowych. Na naszym szołapowskim podwórku również ciężko jest o oryginalność ale można by pomyśleć o choćby częściowym wyróżnieniu się na tle setek innych bezgłowych manekinów do masturbacji - inna muzyka, ciekawe i robione własnoręcznie stroje zamiast sztampowego badziewia z sexshopów no i oczywiście unikalność atmosfery na pokazie, to na pewno wymaga więcej wysiłku ale na dłuższą metę się opłaca.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: vikivu/Maddie
21 paź 2016, 17:26
Aurelka tam nie inwestuje w ciuchy bielizne i kosi nezly hajs :lol: :lol:



www.ShowUp24.tv
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 18:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: vikivu/Maddie
21 paź 2016, 19:04
Dokładnie, a jedna laska od kilku lat (chyba^^ miesięcy to na pewno) siedzi w 1 ubraniu i też daje radę :yes4:
Oczywiście na plus to wychodzi dla viki i innych co próbują się wykazać, no ale tylko mówię o tym walczeniu z kopiami czy oburzeniem jakby to było coś niewyobrażalnie chamskiego-.-
Ja dam przykład od siebie. Kiedyś, dawno temu, zrobiłem stronkę internetową, zarabiałem sporo. Nauczyłem drugą osobę robić strony, zrobiło tym samym co ja, zaczął zarabiać więcej i mi podbierać widownie. Z tego powodu miałem się obrazić na niego? :lol: Jest lepszy to trudno, wiadomo smuteczek, bo wkurzające to było, że na miliard tematyk specjalnie wybrał moją, ale lepszy zwycięża w każdym biznesie i tyle.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 11:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: _Kurier_ i 24 gości