Katherine1

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Katherine1
22 maja 2016, 13:58


https://showup24.tv/Katherine1
https://showup24.tv/profile/Katherine1

z profilu: Cycuszki A, 170 cm

witam, Jestem młodą , fajną, ładną dziewczyną.kiedy tylko mam wolne - podróżuję. Lubię się także zabawić na imprezach z przyjaciółmi. uwielbiam czytać, mam kolekcję książek, z której jestem mega dumna... Przyszłość chcę związać z językami obcymi, lub coachingiem. jestem po studiach, rozpoczęłam pracę i dorabiam sobie tutaj:)

I know english a little bit, so if u are from abroad but u are living in Poland , and u want to talk with someone or just have a great time, just come to my room and write to me:) i am a young girl, 23 y.o. i like travelling, and having party with friends. I finished study and then i found a job. I earn money on this site also:)

je parle francais un peu, mais je ne suis pas perfect... je suis etudiante , et j'ai 23 ans. j'adore les voyages et party avec mes amies. j'etais 2 fois en France. si tu habites en Pologne et si tu veux parler avec moi , je vais m'efforcer de parler le mieux comme je peux en francais.

PS: NIE WCHODZĘ NA INNE KAM, NIE POKAZUJĘ BUZI
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Re: Katherine1
22 maja 2016, 21:02


Fajna fit dziewczyna, jest nowa i ceny jeszcze niskie - polecam :)
Awatar użytkownika
xvideos
SU-holik
SU-holik
Posty: 68
Rejestracja: 05 lis 2015, 21:06
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Katherine1
22 maja 2016, 21:08


xvideos pisze:Fajna fit dziewczyna, jest nowa i ceny jeszcze niskie - polecam :)


Wcale nie jest taka nowa. Pierwszy komentarz w jej profilu jest z czerwca ubiegłego roku, więc nadaje już od około roku co najmniej.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: Katherine1
25 sty 2017, 17:03


Byłem na privie za 60 (3 min cycuszki) - piersi A, ale ciało zgrabne, ładny uśmiech - są fani takiej urody ;)

https://showup24.tv/Katherine1
https://showup24.tv/profile/Katherine1
Awatar użytkownika
camerimage
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 23 lis 2016, 20:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: DaliaBlack
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: camerimage


Re: Katherine1
18 cze 2019, 20:58


Wiecie ja mam z Tą dziewczyną pewien problem. Otóż Ona od dosyć długiego czasu przebywa na ZB, wszystko jest pięknie ładnie, robi privki, mozna się z Nią dogadać, w miarę do pogadania no ale własnie Ona robi takie dziwne promocje od czasu do czasu. Najtańsze privki ma za 40 kr 2 minutowe, i czasami jest tak że jak jej brakuje kr to zarzuca temat że promocja 29 kr 4min priv całą nago zabawa itp. albo za 49kr 6min również to samo. Oczywiście te privki się odbywają, to nie jest żaden wałek no ale kurczę można się na to złapać w sensie ceny. Podam wam przykład: gościu wszedł do Niej na zabawe 5 min za 100kr, po czym Ona za godzinę robi promocję na takiego samego privka ale o połowę tańszego w kwesti kredytów ale z taką samą ilością czasu. Facet trochę poirytowany wraca do niej na transmisję i trochę wylewa żale na czacie ogólnym że no dlaczego wcześniej tego nie zrobiła tylko On zapłacił pełną cenę a następna osoba za to samo zapłaci połowę Mniej.... Tłumaczenie że to jej trans Ona wyznacza ceny itp.. NIe wiem co mam o tym myśleć z jednej strony no okej no ale z drugiej... trochę to krzywdzące dla niektórych osób.
Awatar użytkownika
VIP_Madejski
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 16 maja 2019, 16:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Mirabelka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Katherine1
18 cze 2019, 21:11


Rozumiem o co Ci chodzi, ja tak mam z grupowymi, kiedy kupię bilet w normalnej cenie, a potem zlatują się żebraki i niektóre dziewczyny opuszczają im te 10-20 żet.Wiadomo to ich transmisje, ich biznes, nic mi do tego, dlatego po takich akcjach po prostu nie wchodzę już do takich dziewczyn.
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 09:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Katherine1
18 cze 2019, 21:23


Dokładnie ale później czujesz się jak frajer który przepłaca, a Janusze się tylko cieszą ze udało Im się zarobić te 20 czy tam 10 żetonów/kredytów. Kurczę ale to jest śmieszne bo i My na tym tracimy i ta dziewczyna. Jeżeli przyzwyczai nas do tego że można u Niej coś nabyć taniej, to każdy będzie siedział i sępił a Ci co przepłacili będą ją mieli gdzieś i już nie wrócą....
Awatar użytkownika
VIP_Madejski
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 16 maja 2019, 16:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Mirabelka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: SPEEDI i 181 gości