szparka21/szparkaReaktywacja/R_O_D_O

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: szparka21
03 lip 2016, 14:02
ahahahah może i spadły z tira nie rozumiem Waszej fascynacji co do żetonów tych żetoniar :lol: :lol: :shock2: Większa afera z tego się robi niz a Amber Gold. Sami piszecie historię...i od kiedy showup odpisuje z błędami??? bo ta żetoniara co zamieściła screny z odp. od showupa to nie wiem, czy ktoś zwrócił uwagę na to, ale są tam błędy w pisowni.. i stylistyce. Dziękuję za uwagę miłego i wynajmijcie Rutkowskiego , albo dzwońcie do wróżbity Macieja :laughingnew:


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
niuniu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 06 lis 2015, 02:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ola_fasola007
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: szparka21


Re: szparka21
03 lip 2016, 16:13
Moderator też człowiek i też ma prawo błędem strzelić, nawet prezydentowi się zdarzało :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: szparka21
03 lip 2016, 21:08
Hah! :girl_haha:
To tak, jakbym ja podała swoj numer konta mojej koleżance :laughingnew: :? :shock2:
Jak była na tyle odpowiedzialna to cóż ... Jej wina. Ale takie info jak najbardziej moze byc przydatne.
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: szparka21
03 lip 2016, 21:15
MyNameIsMystery pisze:Hah! :girl_haha:
To tak, jakbym ja podała swoj numer konta mojej koleżance :laughingnew: :? :shock2:
Jak była na tyle odpowiedzialna to cóż ... Jej wina. Ale takie info jak najbardziej możne być przydatne.

Idiotki tez są potrzebne :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: jak kraść to miliony jak miłość to nie z kurwa..... i chuj mnie obchodzą cudze żetony niech się zetoniary zabijają o nie :biggrin:
Awatar użytkownika
niuniu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 06 lis 2015, 02:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ola_fasola007
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: szparka21


Re: szparka21
03 lip 2016, 21:30
niuniu pisze:
MyNameIsMystery pisze:Hah! :girl_haha:
To tak, jakbym ja podała swoj numer konta mojej koleżance :laughingnew: :? :shock2:
Jak była na tyle odpowiedzialna to cóż ... Jej wina. Ale takie info jak najbardziej możne być przydatne.

Idiotki tez są potrzebne :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: jak kraść to miliony jak miłość to nie z kurwa..... i chuj mnie obchodzą cudze żetony niech się zetoniary zabijają o nie :biggrin:


Hahaha :lol: Dobre :D
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: szparka21
04 lip 2016, 18:56
niuniu pisze:ten temat to farsa a elegantka jak się nie uspokoi to jej żyłka w dupie pięknie :hypnotized: :hypnotized: :hypnotized: i niech sobie pododaje na profil wypisy ze szpitala psychiatrycznego :lol: :lol: :lol: :lol: tak owszem nie napisze więcej bo boje się że znowu coś głupiego jej przyjdzie do głowy.A ty książę ( nie wiem czego ) :derisive: :derisive: nie masz żadnych dowodów ani nic sensownego do powiedzenia więc skończ z tą grafomanią :D :D :D :D stary byk i zero życia ja nie wiem :sorry: co wy macie w głowach...chuj kogo jakieś żetony ....beka z Was i tak nawet pół prawdy nie znacie , kolejna showupowska przyjaźń nie 1 i nie ostatnia. Zejdźcie na ziemie


książę żaden to dowód weź sobie tym ścianę wytapetuj jak masz obsesje na punkcie czyiś żetonów i niezbyt wiarygodnej wersji zdarzeń :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: i skończ podbijać bo idiotę robisz z siebie

Widziałem wielu pojebów na showupie ale ty niuniu jesteś największym z nich :)

Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: szparka21
05 lip 2016, 00:12
Wczoraj odbyło się bezpośrednie starcie byłych koleżanek teraz już wrogów raczej :P obie ustawiły opisy nawiązujące jedna do drugiej,starcie wygrała elegantka,bo szpara ją szybko zbanowała :laughingnew: i później napisała coś takiego co świadczy,że jest zdesperowana i wkurzona,że np sporo osób ją pyta o te żet :P :

24przyystojniak: kolezanki siie kloca hehe
szparka21: to zwykla
szparka21: dupo daja
szparka21: zadna koezanka
szparka21: kolezanka
EXPRESS1: yea piersi pewnie wymiataja
szparka21: lewo znam to cos
szparka21: ona daje w realu
szparka21: ja nie
szparka21: tym sie roznimy
szparka21: i nie tylko
nivram: kto daje w realu?
szparka21: nikt
EXPRESS1: :)
szparka21: zero zwykle
nivram: ;;)
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1069
Rejestracja: 20 lis 2015, 14:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: szparka21
05 lip 2016, 00:30
Tak się właśnie zastanawiam czy ten niuniu jest największym pojebem na showupie czy to szparka pisze z tego konta. Jak obstawiacie?
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: szparka21
05 lip 2016, 00:56
Książe_showupa pisze:Tak się właśnie zastanawiam czy ten niuniu jest największym pojebem na showupie czy to szparka pisze z tego konta. Jak obstawiacie?


Niuniu należy do tej grupy, do której należy Gebels, czyli podobny styl wypowiedzi, sporo negatywów i mało konkretów, ale nie podważam ich wypowiedzi. A to, że Niuniu tam Ciebie zjebał jeden czy dwa razy, to nie znaczy, że to musi już być jakieś multi-konto owej panny... No bez jaj.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: szparka21
05 lip 2016, 07:28
Szparka aka Niuniu (bo chyba nikt nie bierze pod uwagę, że jakaś osoba trzecia będzie bronić złodzieja tak zapalczywie) to złodziejskie nasienie, podczłowiek, "dyskusja" z nią powinna się toczyć przez więzienną kratę a nie na ogólnodostępnym forum, nie rozumiem Elegantki czemu w ogóle jeszcze sie odzywa do tej kreatury.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: szparka21
05 lip 2016, 22:19
Rugerro, serio myślisz, że ten Niuniu, to Szparka, no weź przestań :yahoo:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: szparka21
06 lip 2016, 06:39
niuniu pisze:ten temat to farsa a elegantka jak się nie uspokoi to jej żyłka w dupie pięknie :hypnotized: :hypnotized: :hypnotized: i niech sobie pododaje na profil wypisy ze szpitala psychiatrycznego :lol: :lol: :lol: :lol: tak owszem nie napisze więcej bo boje się że znowu coś głupiego jej przyjdzie do głowy.A ty książę ( nie wiem czego ) :derisive: :derisive: nie masz żadnych dowodów ani nic sensownego do powiedzenia więc skończ z tą grafomanią :D :D :D :D stary byk i zero życia ja nie wiem :sorry: co wy macie w głowach...chuj kogo jakieś żetony ....beka z Was i tak nawet pół prawdy nie znacie , kolejna showupowska przyjaźń nie 1 i nie ostatnia. Zejdźcie na ziemie


książę żaden to dowód weź sobie tym ścianę wytapetuj jak masz obsesje na punkcie czyiś żetonów i niezbyt wiarygodnej wersji zdarzeń :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: i skończ podbijać bo idiotę robisz z siebie


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv


Boisz się, że co może mi przyjść do głowy?
Spokojnie. Ja rzeczy z prywatnego życia, nie mających związku z tą sprawą, nie będę Ci wyciągać.
Tak się nie robi. Możesz być spokojna. Nikogo nie powinno to interesować.
Też zaczynam podejrzewać, że to Ty.
Zauważyłam, że ludzie którzy zrzucają coś innym, zazwyczaj sami tak robią. Mi by to do głowy nie przyszło. Napisałeś/aś w innym poście,
pod komentarzem Demogorgona, że mam nie pisać z jednego konta.
Tak jak wtedy odpowiedziałam - łatwo sprawdzić, że to nie było moje konto. Wystarczy poszukać w sieci.
Jeśli masz to gdzieś, tę całą sprawę, to dlaczego ciągle śledzisz na forum i się wypowiadasz na ten temat?
To też jest dziwne.

Jeśli chodzi o jakieś tam błędy w mailu od adminów SU, no zdarza się tak. Wydaje mi się, że tam ich stylistyka prezentuje się lepiej niż
Twoja tutaj
ale
STOP
Nie o to tu chodzi. Jeśli ktoś ma z tym rzeczywiście problem to
nie ma problemu, mogę zrobić więcej screenów, albo zrobić zdjęcia aparatem i je pokazać - wtedy będzie widać, że to nie jest żaden fejk.
Nawet pokazać na transmisji wiadomość w skrzynce, adres. Nie widzę przeszkód.

Z resztą odpowiedź na pytanie 'dlaczego mnie okradłaś?'
''elegantka Ty pustaku'' i tympodobniej
nie jest dla mnie satysfakcjonująca.

Z resztą. Gdybym nie wiedziała kto to, pewnie szybko bym się otrząsneła i nadrobiła.

Tam jakiś kolega napisał, że jestem idiotką, że tego nie dopilnowałam. Coś podobnego, przepraszam, już mi się nie chce dokładnie sprawdzać teraz, w każdym razie
Hasło widocznie zostało podpatrzone przy zakładaniu profilu, kiedy je wpisywałam.
No masz rację, jestem naiwna, że tego nie zmieniłam.
Ja po prostu mam taki odruch, że kiedy ktoś przy mnie wpisuje hasło, albo pin w bankomacie i w sklepie, to odwracam głowę i nie patrzę
bo to trochę niegrzeczne. Poza tym co mnie to interesuje.
Dlatego nie przyszłoby mi do głowy, że koleżanka mogłaby zapamiętać moje hasło a potem coś takiego zrobić.
Za głupotę trzeba płacić - no to zapłaciłam.

I pardon szparka, że pewnie gramatyka kuleje tutaj
nie każdy jest na tyle mądry, żeby skończyć studia wyższe
żeby pisać tak dobrze i poprawnie, jak Ty czy niuniu

ale całe szczęście świat jest tak różnorodny i ludzie mają tak odmienne gusta,
że na taką prymitywną hołotę jak ja też ktoś może czasem rzuci okiem :unsure: :scratch_one-s_head:
Nie ma tego złego, co by nam nie wyszło


──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
░░▒░░░▒░░░▒░░▒░Nowy Program Partnerski ShowUp.tv░▒ ▒░ShowUp.tv░▒ ▒░Blog ShowUp.tv░▒░▒░░░▒░░░▒░░
════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
Awatar użytkownika
::::::::::
SU-holik
SU-holik
Posty: 160
Rejestracja: 07 mar 2016, 22:36
Lokalizacja: stepy, łąki i pastwiska
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wrozka_Adele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: szparka21
06 lip 2016, 06:45
A i jeszcze proszę:


szparka21
Prywatna wiadomość
Profil jest pusty
Wyślij napiwek
żetonów
Otrzymane napiwki (5 ostatnich)

szparkaReaktywacja+1396
szparkaReaktywacja+310
szparkaReaktywacja+1450
Krejzii+10
Krejzii+10


Sama sobie takie napiwki? Proszę. Tutaj będą ponad trzy stówki. Dwa napiwki na zmyłę od Krejzii a wcześniej - szkoda, że nie widać -
może kolejne trzy by się znalazły? :nea: :acute:
Nie ma tego złego, co by nam nie wyszło


──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
░░▒░░░▒░░░▒░░▒░Nowy Program Partnerski ShowUp.tv░▒ ▒░ShowUp.tv░▒ ▒░Blog ShowUp.tv░▒░▒░░░▒░░░▒░░
════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
Awatar użytkownika
::::::::::
SU-holik
SU-holik
Posty: 160
Rejestracja: 07 mar 2016, 22:36
Lokalizacja: stepy, łąki i pastwiska
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wrozka_Adele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: szparka21
06 lip 2016, 06:56
Jakbyś szparka w porządku była, to byś się wytłumaczyła
zamiast pisać, że jestem taaka czy taaka
i tam
epitety różne :ok: :to_take_umbrage: :beee:
Nie ma tego złego, co by nam nie wyszło


──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
░░▒░░░▒░░░▒░░▒░Nowy Program Partnerski ShowUp.tv░▒ ▒░ShowUp.tv░▒ ▒░Blog ShowUp.tv░▒░▒░░░▒░░░▒░░
════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
Awatar użytkownika
::::::::::
SU-holik
SU-holik
Posty: 160
Rejestracja: 07 mar 2016, 22:36
Lokalizacja: stepy, łąki i pastwiska
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wrozka_Adele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: szparka21
06 lip 2016, 09:46
Nawet jeśli ktoś jest:
- pusty,
- głupi,
- brzydki,
- puszcza się,
- jest cyganem,
- lubi sobie wkładać słoik w pupę (jak tam lubisz, to nie przejmuj się, spokojnie),
- jest idiotą,

no i nie wiem co tam jeszcze.
Nie ma matury
to chyba nie jest wystarczający powód, żeby go okradać i kasować konto :scratch_one-s_head: :dontknow:
to nie jest żaden powód

Powinni ustanowić jeden dzień w roku - 1 kwietnia - wszyscy ludzie bez matury - zostaniecie ojebani! :P
Przecież to nie ma sensu. :meeting: :nea: :sad:
Nie ma tego złego, co by nam nie wyszło


──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
░░▒░░░▒░░░▒░░▒░Nowy Program Partnerski ShowUp.tv░▒ ▒░ShowUp.tv░▒ ▒░Blog ShowUp.tv░▒░▒░░░▒░░░▒░░
════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
Awatar użytkownika
::::::::::
SU-holik
SU-holik
Posty: 160
Rejestracja: 07 mar 2016, 22:36
Lokalizacja: stepy, łąki i pastwiska
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wrozka_Adele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: szparka21
06 lip 2016, 10:11
Papaj pisze:Wczoraj odbyło się bezpośrednie starcie byłych koleżanek teraz już wrogów raczej :P obie ustawiły opisy nawiązujące jedna do drugiej,starcie wygrała elegantka,bo szpara ją szybko zbanowała :laughingnew: i później napisała coś takiego co świadczy,że jest zdesperowana i wkurzona,że np sporo osób ją pyta o te żet :P :

24przyystojniak: kolezanki siie kloca hehe
szparka21: to zwykla
szparka21: dupo daja
szparka21: zadna koezanka
szparka21: kolezanka
EXPRESS1: yea piersi pewnie wymiataja
szparka21: lewo znam to cos
szparka21: ona daje w realu
szparka21: ja nie
szparka21: tym sie roznimy
szparka21: i nie tylko
nivram: kto daje w realu?
szparka21: nikt
EXPRESS1: :)
szparka21: zero zwykle
nivram: ;;)


Tym się różnimy, że ja nigdy nie nazwałabym nikogo zerem, bo mnie mama nauczyła
że każdy jest kimś :sad: :to_take_umbrage:
Nie ma tego złego, co by nam nie wyszło


──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
░░▒░░░▒░░░▒░░▒░Nowy Program Partnerski ShowUp.tv░▒ ▒░ShowUp.tv░▒ ▒░Blog ShowUp.tv░▒░▒░░░▒░░░▒░░
════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
Awatar użytkownika
::::::::::
SU-holik
SU-holik
Posty: 160
Rejestracja: 07 mar 2016, 22:36
Lokalizacja: stepy, łąki i pastwiska
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wrozka_Adele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: szparka21
06 lip 2016, 10:45
msn pisze:Rugerro, serio myślisz, że ten Niuniu, to Szparka, no weź przestań :yahoo:


To jest bardzo w ''szparkowym stylu'' akurat.
Z resztą, niuniu/szparka pisząc kilka rzeczy
to trochę się wsypałaś :)

i czemu tak się martwisz, że post jest podbijany?

Czytałam właśnie te posty ''niunia'', co wypisuje o innych
:bad:

Serio, miałam ochotę Tobą szparko potrząsnąć. Niesmak straszny.

A jakby ktoś nie wierzył, że się faktycznie znamy, bo przecież szparka tam pisała, że ''ledwie zna to coś''
(zakładam, że to o mnie) to mogę udowodnić, że jest inaczej i bardzo dobrze się znałyśmy.
Nie ma tego złego, co by nam nie wyszło


──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
░░▒░░░▒░░░▒░░▒░Nowy Program Partnerski ShowUp.tv░▒ ▒░ShowUp.tv░▒ ▒░Blog ShowUp.tv░▒░▒░░░▒░░░▒░░
════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
Awatar użytkownika
::::::::::
SU-holik
SU-holik
Posty: 160
Rejestracja: 07 mar 2016, 22:36
Lokalizacja: stepy, łąki i pastwiska
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wrozka_Adele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: szparka21
06 lip 2016, 19:54
I dlaczego niuniu wszystkie dziewczyny ciśniesz na tym forum, tylko o szparka21 jakoś nigdy się nie wypowiedziałeś?
Takie świetne privy robi? ;)
Nie ma tego złego, co by nam nie wyszło


──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
░░▒░░░▒░░░▒░░▒░Nowy Program Partnerski ShowUp.tv░▒ ▒░ShowUp.tv░▒ ▒░Blog ShowUp.tv░▒░▒░░░▒░░░▒░░
════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
Awatar użytkownika
::::::::::
SU-holik
SU-holik
Posty: 160
Rejestracja: 07 mar 2016, 22:36
Lokalizacja: stepy, łąki i pastwiska
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wrozka_Adele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: szparka21
08 lip 2016, 08:22
niuniu pisze:ten temat to farsa a elegantka jak się nie uspokoi to jej żyłka w dupie pięknie :hypnotized: :hypnotized: :hypnotized: i niech sobie pododaje na profil wypisy ze szpitala psychiatrycznego :lol: :lol: :lol: :lol: tak owszem nie napisze więcej bo boje się że znowu coś głupiego jej przyjdzie do głowy.A ty książę ( nie wiem czego ) :derisive: :derisive: nie masz żadnych dowodów ani nic sensownego do powiedzenia więc skończ z tą grafomanią :D :D :D :D stary byk i zero życia ja nie wiem :sorry: co wy macie w głowach...chuj kogo jakieś żetony ....beka z Was i tak nawet pół prawdy nie znacie , kolejna showupowska przyjaźń nie 1 i nie ostatnia. Zejdźcie na ziemie


książę żaden to dowód weź sobie tym ścianę wytapetuj jak masz obsesje na punkcie czyiś żetonów i niezbyt wiarygodnej wersji zdarzeń :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: i skończ podbijać bo idiotę robisz z siebie


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv



Tak czytam twoje wypociny tutaj i w innych tematach i tak sie kurwa zastanawiam, zycia poza forum nie masz?! Co wchodze masz status dostepny,to albo kompa nie wylaczasz albo siedzisz non toper :( wyjdz kurwa z domu, zobacz co sie na ulicy dzieje ..

Inna kwestia, to tak jak ktos tu napisal, wgl nic zlego na szparke nie powiedziales, a tak to wypowiadasz sie o innych.. To albo idealna jest, albo szparka to ty.. Odpowiedz sie sama nasowa :)
Awatar użytkownika
Panda
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2016, 08:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Skorpionki
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: szparka21
08 lip 2016, 17:11
Już nie wspomnę o tym, że pisałaś na mnie hejty jak jeszcze się trzymałyśmy razem.
Bo co, tak żal Ci było, że ktoś o mnie napisał coś miłego?
JA. PIERDOLĘ.
I jeszcze wrzuciłaś na forum zdjęcie z moją twarzą. Ktoś napisał, że jestem ładna, to trzeba było udowodnić, że jestem przecież
paskudna. Pomijam, że miałam wtedy strasznie trudny okres.
Tak Ci żal?
Potem jeszcze się ze mną widywałaś, zapierdalałam do Ciebie w nocy jak było trzeba.
a Ty patrzyłaś jak prawie wyję przez to, że ktoś wrzucił tu zdjęcie z moją buzią i nawet Ci powieka nie zadrżała.
Tamten wpis został usunięty, pisałam do moderacji, ale niektórzy z Was na pewno go widzieli.
Na każde zawołanie byłam.
Co czułaś, kiedy się ze mną po tym widziałaś? Nie było Ci tak po ludzku wstyd przed samą sobą?
NO TO JUŻ JEST SZCZYT.


Jeszcze sama wysłałam Ci wcześniej linki do tych zdjęć, bo myślałam, że mi pomożesz.
Faktycznie jestem jakaś durna.

Już pomijam ile nerwów i nocy nieprzespanych, bo się martwiłam o Ciebie, albo akurat moje towarzystwo było Ci potrzebne do poprawy nastroju.
A Ty jeszcze teraz napiszesz tutaj ''to coś''.
Chyba już mi ta ''żyłka w dupie'' pękła jak to powiedziałaś, bo tego by mi żadne żetony nie zrekompensowały.



Polecam innym dziewczynom, które miały do czynienia ze szparka21 zweryfikować posty ''niuniu'' i to co mówiłyście, bądź pokazywałyście
szparce. Możliwe, że też się zaskoczycie.
Nie ma tego złego, co by nam nie wyszło


──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
░░▒░░░▒░░░▒░░▒░Nowy Program Partnerski ShowUp.tv░▒ ▒░ShowUp.tv░▒ ▒░Blog ShowUp.tv░▒░▒░░░▒░░░▒░░
════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
Awatar użytkownika
::::::::::
SU-holik
SU-holik
Posty: 160
Rejestracja: 07 mar 2016, 22:36
Lokalizacja: stepy, łąki i pastwiska
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wrozka_Adele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości