taktowna/ladytactful

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: taktowna - bez priv
11 lip 2017, 11:10
A ty co? już 20 gr. od posta, ci wpadło za obronę swojej bogini? Forum jest po to, aby chwalić jak również krytykować podczas wyrażania opinii...i widzę, że w innych działach, ta zasada się sprawdza, tylko w temacie "taktowna" są straże...

https://showup24.tv/taktowna
https://showup24.tv/profile/taktowna
Awatar użytkownika
tevfik
SU-holik
SU-holik
Posty: 117
Rejestracja: 10 lip 2017, 20:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ewazbananowegodrzewa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: taktowna - bez priv
11 lip 2017, 11:13
Oj tam, oj tam...
Każda camwhore ma swoich zakochańców i fanbojów, którzy będą ją bronić do ostatniej kropli spermy... ;)

Nowy nieoficjalny blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 20:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: taktowna - bez priv
11 lip 2017, 12:01
tevfik pisze:A ty co? już 20 gr. od posta, ci wpadło za obronę swojej bogini? Forum jest po to, aby chwalić jak również krytykować podczas wyrażania opinii...i widzę, że w innych działach, ta zasada się sprawdza, tylko w temacie "taktowna" są straże...


"Straże" się uaktywniają przewżnie jak rzuca się hejt który nie ma pokrycia w rzeczywistości, przeważnie są to bzdury pisane przez konkurencyjne modelki ktore myślą, że jak zmienią płeć w profilu na "mężczyzna" to nikt się nie połapie. A potem widać jak na dłoni, że na 20 postów 10 typu "brzydal, pizda 2/10, nie warta uwagi" jest u topowych modelek na których urodę nikt z fanów nie narzeka a pozostałe broniące jakiejś przeciętniery o której nikt za bardzo nie słyszał. Jest to całkowiecie bezcelowe bo jak ktoś wchodzi do np. Takti od 3 lat to raczej nie zrezygnuje czytając jakiś hejt-post że "uroda przeciętna" bo widzi własnymi oczyma co i jak pani sobą reprezentuje a i zarobków przeciętniary się w magiczny sposób nie nadmucha dając jej kilkanaście uber-pozytywnych komentarzy z fejk-kont. Ale hejtujcie dalej drogie panie, na pewno daleko na tym zajedziecie a wasze zarobki będą skakać pod niebiosa

https://showup24.tv/taktowna
https://showup24.tv/profile/taktowna
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: taktowna - bez priv
11 lip 2017, 13:24
ruger44 pisze:

Leonardo - brzyyyydaaallll! Britney Spears -brzyyyddaaaaalll! Angelina Jolie - brzyydaaaaaalll! Taktowna - brzyyyyydaaallll! Dobrze Tofik*, zdałeś egzamin, jak będziesz grzeczny to pójdziemy o północy do parku (żeby cię nikt nie widział). A na razie... masz tu swoją ulubioną pomarańczową piłeczkę!!!


Hehe, dawno nie oglądałem tego skeczu - lubię go :biggrin:
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: taktowna - bez priv
11 lip 2017, 16:30
Adas Niezgodka pisze:Kurier ty naprawde nie masz dość? Raz piszesz że zycie prywatne Takti ani jej transmisje cie nie interesują a pozniej piszesz"A że Pan Jezus ukrył profil i miał kogoś innego w związku, to przecież fakt(daty coś Ci się nie zgadzają :P).". Musisz byc bardzo dobrze poinformowany skoro to jest dla ciebie sprawa oczywista i fakt. Wogole sprawiasz wrażenie że pisząc te posty słyszysz jakieś głosy w głowie i dlatego jest to takie chaotyczne.


O matko ;). Ty chyba widzisz z którego roku są tamte posty... Tak się interesuję, że 2 lata nie wpisywałem się w jej temacie. Niektórzy tu mają tak nasrane we łbie, że przeczą oczywistym faktom :).
Poza tym, świeżak jesteś, skoro nie wiesz że na starym forum latały profile facebookowe praktycznie każdej camwhore. A skoro latały, to ludzie zaglądali i było sporo śmiechu z pewnych rzeczy :D.

Takti pisze:Rozpędzasz się Kurier, rozpędzasz. Teraz już jestem alkoholiczką. Cóż podobnie jak nie wkładam sobie palcy w cipkę (na transmisjach) tak samo nie nadużywam alkoholu na transmisjach. Za słabe mam na to zdrowie.
Mieszam fakty i osoby? Wkleiłam link do jednej strony, ale dobrze jak chcesz mogę do całego tematu (choć wydaję mi się, że reszta towarzystwa zrozumiala, że można sobie kliknąć kolejną stronę) https://forumsu.de/kocham-f4/taktowna-t2154.html
A dla tych, którzy jednak cenią swój czas: O np. tu TY-nie-TY (bo przecież mieszam fakty i osoby) wklejasz link do pracy Jezusa i wypowiadasz się nie pochlebnie o modelce-nie mającej z ShowUp.tv nic wspólnego: https://forumsu.de/kocham-f4/taktowna-t2154-100.html
Np. tu TY-nie zainteresowany jego życiem prywatnym (i nie, daty mi się nie pomyliły, a dziewczyna, o której mówisz bywała na naszych wspólnych transmisjach, bynajmniej nie zdziwiona): https://forumsu.de/kocham-f4/taktowna-t2154-80.html
Kurier. Nie wiem, czy nadużywasz alkoholu, czy szkodzi ci świeże powietrze. Nic mnie to nie obchodzi. Komentuj ile chcesz, opisuj fakty, ale obserwuj lepiej.


Droga kłamczuszko. Gdzie ja napisałem, że jesteś alkoholiczką? Proszę, wskaż ten fragment, a jeśli nie potrafisz, to grzecznie przeproś :)(chociaż znając Ciebie, to na to nie liczę, przykre). Gdzie napisałem, że nadużywasz alkoholu? Coś nie tak z główką widzę :).
Ale o czym ty mówisz? Co ma jakiś link na yt do rzeczy, o których ty piszesz :D? Skoro masa wcześniejszych postów(nie mojego autorstwa, chyba że masz coś z oczami) jest o Jezusie. Miej pretensji do ludzi, że rozmawiają na ten temat :)! Naprawdę, więcej nie będę rozmawiał o tym, bo to jakaś żenada :). Od palców w cipce do pretensji o posty(różnych osób) z tematu z drugiego forum. Mistrzostwo Świata. Przynajmniej dostarczasz też innej rozrywki dziewczyno ;).
Awatar użytkownika
Kurier
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 06 gru 2015, 16:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ŻADNA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: taktowna - bez priv
11 lip 2017, 17:58
jak miały profile nie latać jak wszyscy wiedzą że byłeś najlepszy w ich umieszczaniu na forum. Wszystkie linki do twoch postów na starym forum ( a że są twoje to widać od razu) świadczą tylko o jednym : przez takich osobników sporo fajnych dziewczyn nie nadaje już na ShowUp.tv. Mówisz 2 lata..chyba masz krótką pamięc viewtopic.php?f=8&t=23&p=33775#p33775
Awatar użytkownika
Adas Niezgodka
SU-holik
SU-holik
Posty: 72
Rejestracja: 01 lut 2016, 17:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: taktowna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: taktowna - bez priv
11 lip 2017, 20:48
Dwulicowa taktowna :) https://showup24.tv/taktowna
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 12:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: taktowna - bez priv
12 lip 2017, 13:04
Kurier jesteś osobą niewiarygodną (mówię oczywiście jedynie o tym temacie, nic innego w tej chwili nie komentuję - bawimy się LawPenaltiesfree yhm?) stąd - powtarzam po raz kolejny- mój pozornie niezwiązany z tematem "elaborat".
Najpierw mówisz, że żadnych linków nie wklejałeś, gdy przedstawiam czarno na białym, że jednak wklejałeś (i obrażałeś), mówisz, że przecież było to 2 lata temu - jakie to ma znaczenie? Nie wiem. Napisałam ci wyraźnie, że od niemal 3 LAT robisz to, co robisz (posty z forumSu, niewybredne komentarze o aktywności zawodowej mojego partnera, naciągane fakty o mnie oraz już zupełnie niskie, nawet jak na ciebie, posty typu "widocznie fotograf za mało zarabia" itd.)
Zarzucasz mi kłamstwo chociaż nie skłamałam ani razu. Dostałeś linki na potwierdzenie. Jednak to Ty minąłeś się z prawdą. Rozumiem, że za ta kłamczuchę nie przeprosisz?
Jesteś jak dziecko, któremu trzeba tłumaczyć sztuczkę magiczną, bo wpada w panikę, że magik przepiłował panią na pół (oliwka to nie pot po wielogodzinnym uprawianiu miłości, to nie naturalne nawilżenie. Przezroczysta ciecz w butelce po winie/whisky etc. , którą się polewam to woda. Biały balsam na dekolcie to nie sperma itd.)
Sama rozmowa z tobą przypomina próbę dyskutowania z rozwydrzonym dzieckiem-po prostu, probujesz krzyczeć głośniej, używając argumentów typu "nie udawaj inteligentnej"(sugestia, że jestem głupia), "bywasz pod wpływem ","miesza ci się od alkoholu" (sugestia, że go nadużywam). Jesteś niespójny, chaotyczny. Bardzo ciężko jest się odnieść do Twoich postów. Kurier niestety muszę zakończyć dyskusje z Tobą. Nie posiadam odpowiednich kwalifikacji by z Tobą rozmawiać. Nie wiem, może jakiś specjalista?
Fuck you you fucking fuck
Awatar użytkownika
Takti
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 47
Rejestracja: 12 mar 2016, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: nieobecna


Re: taktowna - bez priv
12 lip 2017, 14:08
Fapka pisze:Dwulicowa taktowna :) https://showup24.tv/taktowna


Hmm ciekawy komentarz do wczorajszej transmisji. Taka gra słów. Ale pomysł Takti jak zawsze ciekawy i mi się podobało.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 18:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: taktowna - bez priv
12 lip 2017, 16:54
Adas Niezgodka pisze:jak miały profile nie latać jak wszyscy wiedzą że byłeś najlepszy w ich umieszczaniu na forum. Wszystkie linki do twoch postów na starym forum ( a że są twoje to widać od razu) świadczą tylko o jednym : przez takich osobników sporo fajnych dziewczyn nie nadaje już na ShowUp.tv. Mówisz 2 lata..chyba masz krótką pamięc viewtopic.php?f=8&t=23&p=33775#p33775


Brawo! 1 post rok temu napisany, a w sumie 3 w ostatnich latach :D. Czyli masz nasrane we łbie, zgadza się? Widać wyraźnie, że tą panią się nie interesuję :).
Awatar użytkownika
Kurier
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 06 gru 2015, 16:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ŻADNA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: taktowna - bez priv
12 lip 2017, 17:06
Takti pisze:Kurier jesteś osobą niewiarygodną (mówię oczywiście jedynie o tym temacie, nic innego w tej chwili nie komentuję - bawimy się LawPenaltiesfree yhm?) stąd - powtarzam po raz kolejny- mój pozornie niezwiązany z tematem "elaborat".
Najpierw mówisz, że żadnych linków nie wklejałeś, gdy przedstawiam czarno na białym, że jednak wklejałeś (i obrażałeś), mówisz, że przecież było to 2 lata temu - jakie to ma znaczenie? Nie wiem. Napisałam ci wyraźnie, że od niemal 3 LAT robisz to, co robisz (posty z forumSu, niewybredne komentarze o aktywności zawodowej mojego partnera, naciągane fakty o mnie oraz już zupełnie niskie, nawet jak na ciebie, posty typu "widocznie fotograf za mało zarabia" itd.)
Zarzucasz mi kłamstwo chociaż nie skłamałam ani razu. Dostałeś linki na potwierdzenie. Jednak to Ty minąłeś się z prawdą. Rozumiem, że za ta kłamczuchę nie przeprosisz?
Jesteś jak dziecko, któremu trzeba tłumaczyć sztuczkę magiczną, bo wpada w panikę, że magik przepiłował panią na pół (oliwka to nie pot po wielogodzinnym uprawianiu miłości, to nie naturalne nawilżenie. Przezroczysta ciecz w butelce po winie/whisky etc. , którą się polewam to woda. Biały balsam na dekolcie to nie sperma itd.)
Sama rozmowa z tobą przypomina próbę dyskutowania z rozwydrzonym dzieckiem-po prostu, probujesz krzyczeć głośniej, używając argumentów typu "nie udawaj inteligentnej"(sugestia, że jestem głupia), "bywasz pod wpływem ","miesza ci się od alkoholu" (sugestia, że go nadużywam). Jesteś niespójny, chaotyczny. Bardzo ciężko jest się odnieść do Twoich postów. Kurier niestety muszę zakończyć dyskusje z Tobą. Nie posiadam odpowiednich kwalifikacji by z Tobą rozmawiać. Nie wiem, może jakiś specjalista?


Przecież to ty kłamiesz. Piszesz o czymś i nie potrafisz tego potwierdzić(przypominam, że rozmowa dotyczyła palców cipce i mojego komentarza :D). Nie udawaj inteligentnej tyczy tego, że nie potrafisz przyjąć prostych rzeczy do wiadomości i wszystko trzeba Ci narysować(i tego tyczy ten komentarz). Wkleiłem link nie wiadomo do czego(bo tego już nie ma na yt), po tym jak ludzie rozmawiali o Jezusie i wyśmiewali twojego kochanego. Więc to chyba żadna zdrożna czynność :D? Rozmowa w temacie tyczyła Jezusa, to i ja się włączyłem. Miej pretensje do ludzi, że takie fora istnieją i ludzie sobie lubią pożartować, i się pośmiać. Przepraszam, co robię od 3 lat? Proszę o posty :D, będzie ciekawie. Ty kłamczuszko pisałaś, że to ja wklejam linki do profilu Jezusa, itd.! Miesza Ci się wszystko.
Odbiegasz od tematu i piszesz o sztuczkach cyrkowych, teraz o dziecku... Jak ja mam traktować Cię poważnie? Próbujesz dogryzać w dziwny sposób, a wywołujesz jedynie uśmiech na twarzy :). Jeżeli mam Ci tłumaczyć, że nie miałaś wtedy na sobie oliwki, balsamu, itp., to ręce opadają.

P.S - Ja z Tobą nie rozmawiam. Ja napisałem o post o palcach w cipce :). Także sama udaj się do odpowiedniego specjalisty. Aha, bywasz pod wpływem alkoholu czy miesza Ci się od alkoholu(komentarz do twoich, dziwych postów z tego tematu, a nie do transmisji; może to wyjaśnie, bo znowu nie zrozumiesz) jest równoznaczne z alkoholizmem... Rozumiem, rozumiem, haha :). Matko Boska. Serio, ręce opadają.
Awatar użytkownika
Kurier
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 06 gru 2015, 16:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ŻADNA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: taktowna - bez priv
12 lip 2017, 18:27
Kurier ty naprawde jestes chory. Wklejasz linki nie jak sam piszesz nie wiadomo do czego i nie wiadomo w jakim celu , pozniej sam sie z tego smiejesz. Może tez uwazasz ze to co pisales:
"To ten fotograf od sesji ją dyma :)? Gość, tzn. Jesus, ma już niezły przebieg w takim razie, bo na ShowUp.tv nie od dzisiaj i na fejsie miał ciekawe rzeczy ;)(w związku z kimś innym)."
A co do miłości i innych kwestii, to wystarczą 2 sekundy, żeby sprawdzić, że facet nie pierwszą z showupa rżnie :). "Ciekawe, czy robi to przed, czy po sesji fotograficznej? Dlatego nie ma co na gościa naskakiwać, znalazł dobry sposób na zaliczanie lasek(i jedni mu będą gratulować, a inni nie, w zależności od podejścia do tematu)."
"https://www.youtube.com/watch?v=7eGHyJUacFQ - twórczość Jesusa, jak widać wybrał dobre zajęcie :)(zaliczanie pań z ShowUp.tv i pseudomodelek)! Wielkie brawa :)."
tez jest zabawne co? Fakt dużo śmieci pojawia się na forum ale ty robisz tu największe szambo.
Oczywiscie tez wiesz lepiej od Takti gdzie ona te palce wsadza. DLa jaj też ujawniałeś namiary na dziewczyny z ShowUp.tv które nie spodziewały się że rozmawiają z czymś takim.


https://showup24.tv/taktowna
https://showup24.tv/profile/taktowna
Awatar użytkownika
Adas Niezgodka
SU-holik
SU-holik
Posty: 72
Rejestracja: 01 lut 2016, 17:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: taktowna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: taktowna - bez priv
14 lip 2017, 17:38
Adas Niezgodka pisze:Kurier ty naprawde jestes chory. Wklejasz linki nie jak sam piszesz nie wiadomo do czego i nie wiadomo w jakim celu , pozniej sam sie z tego smiejesz. Może tez uwazasz ze to co pisales:
"To ten fotograf od sesji ją dyma :)? Gość, tzn. Jesus, ma już niezły przebieg w takim razie, bo na ShowUp.tv nie od dzisiaj i na fejsie miał ciekawe rzeczy ;)(w związku z kimś innym)."
A co do miłości i innych kwestii, to wystarczą 2 sekundy, żeby sprawdzić, że facet nie pierwszą z showupa rżnie :). "Ciekawe, czy robi to przed, czy po sesji fotograficznej? Dlatego nie ma co na gościa naskakiwać, znalazł dobry sposób na zaliczanie lasek(i jedni mu będą gratulować, a inni nie, w zależności od podejścia do tematu)."
"https://www.youtube.com/watch?v=7eGHyJUacFQ - twórczość Jesusa, jak widać wybrał dobre zajęcie :)(zaliczanie pań z ShowUp.tv i pseudomodelek)! Wielkie brawa :)."
tez jest zabawne co? Fakt dużo śmieci pojawia się na forum ale ty robisz tu największe szambo.
Oczywiscie tez wiesz lepiej od Takti gdzie ona te palce wsadza. DLa jaj też ujawniałeś namiary na dziewczyny z ShowUp.tv które nie spodziewały się że rozmawiają z czymś takim.


Widzę, że jesteś poważnym psychofanem i muszę Ci tłumaczyć każde zdanie(którego kontekstu nie pamiętam, bo po 2 latach to raczej mało możliwe :D, ale mimo tego się postaram, bo ludziom o niskim IQ trzeba pomagać!). Czytaj cały temat, a nie wyciągasz zdania z kontekstu. Tak, byłem zdziwiony, że jakiś zarośnięty chuderlak dyma Taktowną(pozwolisz mi panie psychofanie na zaskoczenie, czy nie :D?). Gdybyś przeglądał tamten temat i ogólnie rozmowy z shoutboxa, to nie tylko ja. Ale co ja Ci będę tłumaczył. Jezusa widziałem na showup wcześniej, robił transmisje z inną Panią(zanim tytułowa bohaterka pojawiła się na SU). Filmy z tych transmisji były na znanej stronie z nagraniami. I tego też tyczą te zdania i dymania. Mam nadzieję, że zaspokoiłem twoją ciekawość. Przypominam po raz kolejny, że "rozmowa" zaczęła się od palców w cipce. Doszło do analizy kilku postów z nieistniejącego forum, które były napisane kilka lat temu :D. Trzeba mieć nasrane we łbie, żeby takie coś robić. Straże to myślałem, że tylko u księżniczki... Ale jak widać to każda ma swoich(a potem Ci najbardziej im szkodzą...). Możemy się spotkać gdzieś i wyjaśnić sobie pewne rzeczy twarzą w twarz, skoro nazywasz mnie czymś takim. Mam nadzieję, że jesteś mężczyzną. Zapraszam na priv :).

P.S - Proszę usuń kij z dupy :). Na pewno Ci to pomoże w odnalezieniu się w świecie.
Awatar użytkownika
Kurier
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 06 gru 2015, 16:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ŻADNA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: taktowna - bez priv
16 lip 2017, 13:52
Kurier pisze:
Adas Niezgodka pisze:Kurier ty naprawde jestes chory. Wklejasz linki nie jak sam piszesz nie wiadomo do czego i nie wiadomo w jakim celu , pozniej sam sie z tego smiejesz. Może tez uwazasz ze to co pisales:
"To ten fotograf od sesji ją dyma :)? Gość, tzn. Jesus, ma już niezły przebieg w takim razie, bo na ShowUp.tv nie od dzisiaj i na fejsie miał ciekawe rzeczy ;)(w związku z kimś innym)."
A co do miłości i innych kwestii, to wystarczą 2 sekundy, żeby sprawdzić, że facet nie pierwszą z showupa rżnie :). "Ciekawe, czy robi to przed, czy po sesji fotograficznej? Dlatego nie ma co na gościa naskakiwać, znalazł dobry sposób na zaliczanie lasek(i jedni mu będą gratulować, a inni nie, w zależności od podejścia do tematu)."
"https://www.youtube.com/watch?v=7eGHyJUacFQ - twórczość Jesusa, jak widać wybrał dobre zajęcie :)(zaliczanie pań z ShowUp.tv i pseudomodelek)! Wielkie brawa :)."
tez jest zabawne co? Fakt dużo śmieci pojawia się na forum ale ty robisz tu największe szambo.
Oczywiscie tez wiesz lepiej od Takti gdzie ona te palce wsadza. DLa jaj też ujawniałeś namiary na dziewczyny z ShowUp.tv które nie spodziewały się że rozmawiają z czymś takim.


Widzę, że jesteś poważnym psychofanem i muszę Ci tłumaczyć każde zdanie(którego kontekstu nie pamiętam, bo po 2 latach to raczej mało możliwe :D, ale mimo tego się postaram, bo ludziom o niskim IQ trzeba pomagać!). Czytaj cały temat, a nie wyciągasz zdania z kontekstu. Tak, byłem zdziwiony, że jakiś zarośnięty chuderlak dyma Taktowną(pozwolisz mi panie psychofanie na zaskoczenie, czy nie :D?). Gdybyś przeglądał tamten temat i ogólnie rozmowy z shoutboxa, to nie tylko ja. Ale co ja Ci będę tłumaczył. Jezusa widziałem na showup wcześniej, robił transmisje z inną Panią(zanim tytułowa bohaterka pojawiła się na ShowUp.tv). Filmy z tych transmisji były na znanej stronie z nagraniami. I tego też tyczą te zdania i dymania. Mam nadzieję, że zaspokoiłem twoją ciekawość. Przypominam po raz kolejny, że "rozmowa" zaczęła się od palców w cipce. Doszło do analizy kilku postów z nieistniejącego forum, które były napisane kilka lat temu :D. Trzeba mieć nasrane we łbie, żeby takie coś robić. Straże to myślałem, że tylko u księżniczki... Ale jak widać to każda ma swoich(a potem Ci najbardziej im szkodzą...). Możemy się spotkać gdzieś i wyjaśnić sobie pewne rzeczy twarzą w twarz, skoro nazywasz mnie czymś takim. Mam nadzieję, że jesteś mężczyzną. Zapraszam na priv :).

P.S - Proszę usuń kij z dupy :). Na pewno Ci to pomoże w odnalezieniu się w świecie.


Możesz zdradzić z którą Panną (aktualny parter Taktownej) transmitował? Naprawdę wkładał jej paluchy w cipkę?
Awatar użytkownika
Rambo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 14 lip 2017, 18:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: taktowna - bez priv
17 lip 2017, 19:46
Kurier pisze:
Adas Niezgodka pisze:Kurier ty naprawde jestes chory. Wklejasz linki nie jak sam piszesz nie wiadomo do czego i nie wiadomo w jakim celu , pozniej sam sie z tego smiejesz. Może tez uwazasz ze to co pisales:
"To ten fotograf od sesji ją dyma :)? Gość, tzn. Jesus, ma już niezły przebieg w takim razie, bo na ShowUp.tv nie od dzisiaj i na fejsie miał ciekawe rzeczy ;)(w związku z kimś innym)."
A co do miłości i innych kwestii, to wystarczą 2 sekundy, żeby sprawdzić, że facet nie pierwszą z showupa rżnie :). "Ciekawe, czy robi to przed, czy po sesji fotograficznej? Dlatego nie ma co na gościa naskakiwać, znalazł dobry sposób na zaliczanie lasek(i jedni mu będą gratulować, a inni nie, w zależności od podejścia do tematu)."
"https://www.youtube.com/watch?v=7eGHyJUacFQ - twórczość Jesusa, jak widać wybrał dobre zajęcie :)(zaliczanie pań z ShowUp.tv i pseudomodelek)! Wielkie brawa :)."
tez jest zabawne co? Fakt dużo śmieci pojawia się na forum ale ty robisz tu największe szambo.
Oczywiscie tez wiesz lepiej od Takti gdzie ona te palce wsadza. DLa jaj też ujawniałeś namiary na dziewczyny z ShowUp.tv które nie spodziewały się że rozmawiają z czymś takim.


Widzę, że jesteś poważnym psychofanem i muszę Ci tłumaczyć każde zdanie(którego kontekstu nie pamiętam, bo po 2 latach to raczej mało możliwe :D, ale mimo tego się postaram, bo ludziom o niskim IQ trzeba pomagać!). Czytaj cały temat, a nie wyciągasz zdania z kontekstu. Tak, byłem zdziwiony, że jakiś zarośnięty chuderlak dyma Taktowną(pozwolisz mi panie psychofanie na zaskoczenie, czy nie :D?). Gdybyś przeglądał tamten temat i ogólnie rozmowy z shoutboxa, to nie tylko ja. Ale co ja Ci będę tłumaczył. Jezusa widziałem na showup wcześniej, robił transmisje z inną Panią(zanim tytułowa bohaterka pojawiła się na ShowUp.tv). Filmy z tych transmisji były na znanej stronie z nagraniami. I tego też tyczą te zdania i dymania. Mam nadzieję, że zaspokoiłem twoją ciekawość. Przypominam po raz kolejny, że "rozmowa" zaczęła się od palców w cipce. Doszło do analizy kilku postów z nieistniejącego forum, które były napisane kilka lat temu :D. Trzeba mieć nasrane we łbie, żeby takie coś robić. Straże to myślałem, że tylko u księżniczki... Ale jak widać to każda ma swoich(a potem Ci najbardziej im szkodzą...). Możemy się spotkać gdzieś i wyjaśnić sobie pewne rzeczy twarzą w twarz, skoro nazywasz mnie czymś takim. Mam nadzieję, że jesteś mężczyzną. Zapraszam na priv :).

P.S - Proszę usuń kij z dupy :). Na pewno Ci to pomoże w odnalezieniu się w świecie.


Posłuchaj chyba zbyt dosłownie traktujesz powiedzenie pokazać jaja:) nie nie interesuje mnie twoj priv:) i szczerze żałuję że nie spotkamy się twarzą w twarz.


https://showup24.tv/taktowna
https://showup24.tv/profile/taktowna
Awatar użytkownika
Adas Niezgodka
SU-holik
SU-holik
Posty: 72
Rejestracja: 01 lut 2016, 17:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: taktowna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: taktowna - bez priv
19 lip 2017, 21:00
Kurier pisze:
Adas Niezgodka pisze:Kurier ty naprawde jestes chory. Wklejasz linki nie jak sam piszesz nie wiadomo do czego i nie wiadomo w jakim celu , pozniej sam sie z tego smiejesz. Może tez uwazasz ze to co pisales:
"To ten fotograf od sesji ją dyma :)? Gość, tzn. Jesus, ma już niezły przebieg w takim razie, bo na ShowUp.tv nie od dzisiaj i na fejsie miał ciekawe rzeczy ;)(w związku z kimś innym)."
A co do miłości i innych kwestii, to wystarczą 2 sekundy, żeby sprawdzić, że facet nie pierwszą z showupa rżnie :). "Ciekawe, czy robi to przed, czy po sesji fotograficznej? Dlatego nie ma co na gościa naskakiwać, znalazł dobry sposób na zaliczanie lasek(i jedni mu będą gratulować, a inni nie, w zależności od podejścia do tematu)."
"https://www.youtube.com/watch?v=7eGHyJUacFQ - twórczość Jesusa, jak widać wybrał dobre zajęcie :)(zaliczanie pań z ShowUp.tv i pseudomodelek)! Wielkie brawa :)."
tez jest zabawne co? Fakt dużo śmieci pojawia się na forum ale ty robisz tu największe szambo.
Oczywiscie tez wiesz lepiej od Takti gdzie ona te palce wsadza. DLa jaj też ujawniałeś namiary na dziewczyny z ShowUp.tv które nie spodziewały się że rozmawiają z czymś takim.


Widzę, że jesteś poważnym psychofanem i muszę Ci tłumaczyć każde zdanie(którego kontekstu nie pamiętam, bo po 2 latach to raczej mało możliwe :D, ale mimo tego się postaram, bo ludziom o niskim IQ trzeba pomagać!). Czytaj cały temat, a nie wyciągasz zdania z kontekstu. Tak, byłem zdziwiony, że jakiś zarośnięty chuderlak dyma Taktowną(pozwolisz mi panie psychofanie na zaskoczenie, czy nie :D?). Gdybyś przeglądał tamten temat i ogólnie rozmowy z shoutboxa, to nie tylko ja. Ale co ja Ci będę tłumaczył. Jezusa widziałem na showup wcześniej, robił transmisje z inną Panią(zanim tytułowa bohaterka pojawiła się na ShowUp.tv). Filmy z tych transmisji były na znanej stronie z nagraniami. I tego też tyczą te zdania i dymania. Mam nadzieję, że zaspokoiłem twoją ciekawość. Przypominam po raz kolejny, że "rozmowa" zaczęła się od palców w cipce. Doszło do analizy kilku postów z nieistniejącego forum, które były napisane kilka lat temu :D. Trzeba mieć nasrane we łbie, żeby takie coś robić. Straże to myślałem, że tylko u księżniczki... Ale jak widać to każda ma swoich(a potem Ci najbardziej im szkodzą...). Możemy się spotkać gdzieś i wyjaśnić sobie pewne rzeczy twarzą w twarz, skoro nazywasz mnie czymś takim. Mam nadzieję, że jesteś mężczyzną. Zapraszam na priv :).

P.S - Proszę usuń kij z dupy :). Na pewno Ci to pomoże w odnalezieniu się w świecie.


laska cie poprostu zaorala w pierwszym poscie pokazujc ze od 2 lat napierdalasz za nia i za jej chlopem i uja mozna a nie ci wierzyc. czy teraz zes kurwa zrozumial? bo jestes chyba ostatni co tego nie pojal.
z innej beczki.. kurier jak tam? wciaz z kolega misioo biegacie z reke po lace frustracji i szalenstwa?

https://showup24.tv/taktowna
https://showup24.tv/profile/taktowna
Awatar użytkownika
Radiohead
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 19 lip 2017, 20:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomasz84


Re: taktowna - bez priv
03 sie 2017, 21:55
ale ona płaska cała jakaś :o 2.5/10
w jakąś dziecinną grę pogrywa...

Nowy nieoficjalny blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
tevfik
SU-holik
SU-holik
Posty: 117
Rejestracja: 10 lip 2017, 20:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ewazbananowegodrzewa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: taktowna - bez priv
03 sie 2017, 22:43
tevfik pisze:ale ona płaska cała jakaś :o 2.5/10
w jakąś dziecinną grę pogrywa...

Niech sobie pogrywa w co chce , jak dla mnie mega zmysłowa babka :D


https://showup24.tv/taktowna
https://showup24.tv/profile/taktowna
Awatar użytkownika
faraon
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 454
Rejestracja: 02 sie 2015, 19:13
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: taktowna - bez priv
04 sie 2017, 11:30
tevfik pisze:ale ona płaska cała jakaś :o 2.5/10
w jakąś dziecinną grę pogrywa...


Nie ma to jak czepiać się kogoś, że gra w grę... Komentarz na poziomie dziecka z gimnazjum, hyhy.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: taktowna - bez priv
04 sie 2017, 11:50
ale robi z tego transmisję na portalu erotycznym, a takie półprodukty jak ty mają i tak podnietę wielką...hyhy.



Nowy nieoficjalny blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
tevfik
SU-holik
SU-holik
Posty: 117
Rejestracja: 10 lip 2017, 20:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ewazbananowegodrzewa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Nieobecni



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości