taktowna/ladytactful

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: taktowna - bez priv
08 lip 2017, 08:56
Eh Kurier... ile to już trwa? (zerka na na forumSu.pl) niemal 3 lata... eh szmat czasu co Kurier?
Czlowieku o żywocie czystym, niczym pierwszy śnieg na norweskich fiordach. O moralności skromnej mniszki sakramentki (jakże wdzięczna jestem, że do tej pory, z widłami i pochodnią, nie nastajesz przy moim oknie- ale przecież ja CIĘ NIE INTERESUJE)
gdybym miała palce tak długie, iż kładąc dłoń na wzgórku łonowym sięgałabym palcami do wnętrza cipki-zaczęłabym poważnie rozmyślać nad karierą cyrkową. A gdybym jeszcze mogła robić to przez koronkę majtek-hoho! Ale przecież ty tylko zerkałeś, nie mogłeś tego widzieć, bo przecież JA CIĘ NIE INTERESUJE.Zupełnie jak w tedy, gdy widziałeś goły tyłek- widziec mogleś udo lub siedzenie moje zakryte kapeluszem lub zdjęta uprzednio sukienką-ale Ty tylo zerknąłeś, do końca widziec nie mogłeś- BO JAK WIEMY-JA CIĘ NIE INTERESUJE.
Bo przecież to nie tak, że ganiałeś za Jesusem po ryjksiażkach, sprawdzając statusy, bliskie "koneksje" etc. zarzucając, iż ze mną dopuścił się zdrady (choć rzekomo zdradzana, od ponad roku byla w uświęconym związku z kimś innym...) PRZECIEŻ JA CIĘ NIE INTERSUJE! to nie tak,że wrzucałeś linki do pracy Jesusa i obrzuciłeś błotem Bogu ducha winną, profesjonalną modelkę (nie, nie showupowa-odzieżową) PRZECIEŻ JA CIĘ NIE INTERESUJE...

Tak poważnie Kurier- jest promocja na ta maść, którą polecałam wcześniej. Ja wiem, że ja Cię nie interesuje. Interesuje cię natomiast wkładanie szpilek gdzie tylko można i obserwowanie z boku, czy może od tej szpilki powstanie większa rysa? a może cos pęknie? Cóż, jakieś hobby trzeba mieć.
Fuck you you fucking fuck
Awatar użytkownika
Takti
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 47
Rejestracja: 12 mar 2016, 16:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: nieobecna


Re: taktowna - bez priv
08 lip 2017, 09:17
To się nazywa piękne zaoranie stalkiera, Kurier mogłeś się nie odzywać lepiej by było dla Ciebie, teraz ze wstydu można tylko zapaść się pod ziemie :)

https://showup24.tv/taktowna
https://showup24.tv/profile/taktowna
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: taktowna - bez priv
08 lip 2017, 09:30
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: taktowna - bez priv
08 lip 2017, 17:00
Czasami lepiej jest się nie odzywać jak się ma przeciwnika tak biegłego w sztuce pisania :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: taktowna - bez priv
09 lip 2017, 02:43
Takti pisze:Eh Kurier... ile to już trwa? (zerka na na forumSu.pl) niemal 3 lata... eh szmat czasu co Kurier?
Czlowieku o żywocie czystym, niczym pierwszy śnieg na norweskich fiordach. O moralności skromnej mniszki sakramentki (jakże wdzięczna jestem, że do tej pory, z widłami i pochodnią, nie nastajesz przy moim oknie- ale przecież ja CIĘ NIE INTERESUJE)
gdybym miała palce tak długie, iż kładąc dłoń na wzgórku łonowym sięgałabym palcami do wnętrza cipki-zaczęłabym poważnie rozmyślać nad karierą cyrkową. A gdybym jeszcze mogła robić to przez koronkę majtek-hoho! Ale przecież ty tylko zerkałeś, nie mogłeś tego widzieć, bo przecież JA CIĘ NIE INTERESUJE.Zupełnie jak w tedy, gdy widziałeś goły tyłek- widziec mogleś udo lub siedzenie moje zakryte kapeluszem lub zdjęta uprzednio sukienką-ale Ty tylo zerknąłeś, do końca widziec nie mogłeś- BO JAK WIEMY-JA CIĘ NIE INTERESUJE.
Bo przecież to nie tak, że ganiałeś za Jesusem po ryjksiażkach, sprawdzając statusy, bliskie "koneksje" etc. zarzucając, iż ze mną dopuścił się zdrady (choć rzekomo zdradzana, od ponad roku byla w uświęconym związku z kimś innym...) PRZECIEŻ JA CIĘ NIE INTERSUJE! to nie tak,że wrzucałeś linki do pracy Jesusa i obrzuciłeś błotem Bogu ducha winną, profesjonalną modelkę (nie, nie showupowa-odzieżową) PRZECIEŻ JA CIĘ NIE INTERESUJE...

Tak poważnie Kurier- jest promocja na ta maść, którą polecałam wcześniej. Ja wiem, że ja Cię nie interesuje. Interesuje cię natomiast wkładanie szpilek gdzie tylko można i obserwowanie z boku, czy może od tej szpilki powstanie większa rysa? a może cos pęknie? Cóż, jakieś hobby trzeba mieć.


O czym ty do mnie piszesz :D? Coś Ci poradzę: a) naucz się czytać ze zrozumieniem b) dowiedz się, czym jest forum dyskusyjne i do czego służy(podpowiem, w wymienianiu opinii, wspominaniu o swoich obserwacjach, itd.) c) naucz się pisać w języku polskim d) naucz się pisać na temat :).
Rozmowa o szczegółach ginekologicznych mnie zbytnio nie podnieca... Ale jak sama poruszyłaś ten temat... Napiszę o tym obrazowo(bo wiele osób to widziało). Majtki na tyłku, ręka w nich(nie na wzgórku łonowym), znikające palce(majteczki raczej skąpe). Rozumiem, że masz cyrkowe paluszki(skoro wspomniałaś o cyrkowych sztuczkach), które znikają w czeluściach niewiadomego otworu ;). A dodatkowo mokre to pewnie od wcześniejszego nawilżenia. Wystarczy poszukać. Ja nie będę zastępował wujka google :). (Boże, żeby dyskutować o czymś, co jest oczywistością, dla każdego kto ma oczy).
Nie interesować się, tzn. że mam w 4 literach(może się ogarniesz i przyjmiesz to do wiadomości), ale mogę zajrzeć(jak do 1000 innych camwhore). Rozumiem, że jesteś przyzwyczajona do przydupasów, którzy się interesują, ale to już nie moja wina. Innych rzeczy nie komentuję, bo wszystko wklejali tutaj twoi fani, więc coś Ci się pokićkało. Następnym razem polecam więcej dystansu do pewnych spraw :). Dla mnie showup to portal do poprawienia sobie humoru i pośmiania się z ludzi, i tyle.

P.S - I tracę czas tylko na odpowiadanie ;).
Awatar użytkownika
Kurier
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 06 gru 2015, 15:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ŻADNA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: taktowna - bez priv
09 lip 2017, 07:45
Tracisz czas bo odpowiedź wyjątkowo słaba, to nawet nie jest szkolne 3 na szynach, to nawet nie jest 3/10 to jest po prostu marne. Po takim zaoraniu jedyne co mogłeś zrobić to skasować konto i uciekać gdzie pieprz rośnie, nie da się wyjść z honorem z sytuacji takiego zaorania, nie aż tak mocnego!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: taktowna - bez priv
09 lip 2017, 09:54
Awatar użytkownika
radu78
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 31 sty 2016, 18:10
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nie nadaje
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: taktowna - bez priv
09 lip 2017, 10:58
Po co to - bez priv - w temacie :?:
แมวตัวผู้


Re: taktowna - bez priv
09 lip 2017, 11:15
Klakier pisze:Po co to - bez priv - w temacie :?:

Bo na temat priv powinno się wypowiadać w innym dziale.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: taktowna - bez priv
09 lip 2017, 11:20
Klakier pisze:Po co to - bez priv - w temacie :?:


Znalazła się w dziale "Kobiety - Pokazy 18 +" zatem to taka informacja dla ogółu, iż mimo, że można jej pokazy podciągnąć pod ów dział jednak transmisji prywatnych nie robi.

https://showup24.tv/taktowna
https://showup24.tv/profile/taktowna
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: taktowna - bez priv
09 lip 2017, 19:38
oj Kurier dostałes od laski z liścia i chyba się już nie podniesiesz

Nowy nieoficjalny blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Adas Niezgodka
SU-holik
SU-holik
Posty: 72
Rejestracja: 01 lut 2016, 16:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: taktowna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: taktowna - bez priv
10 lip 2017, 09:29
Cóż, Kurier przyznaję, język polski jest piekny, ale i trudny. Wciąż się go uczę... być może moje braki językowe są powodem tego, że nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Winić należy oczywiście jedynie mnie, a nie twoja inteligencję. Moja -pozornie nie na temat wypowiedz-miała na celu jedynie pokazać brak twojej wiarygodności (pomijając fakt, iż nie odróżniasz oliwki lub wody -pozwolę sobie zacytować "wylewanej na siebie z wiadra"- od naturalnego nawilżenia).
Także jeszcze raz Kurier - twoja radosna twórczość zachowała się tutaj: https://forumsu.de/kocham-f4/taktowna-t2154-80.html
"(Boże, żeby dyskutować o czymś, co jest oczywistością, dla każdego kto ma oczy)."
Forum owszem jest po to, by w kulturalny sposób wyrażać opinie i obserwacje. Nie po to, by zaglądać komuś do łóżka, pracy, obrzucać błotem osoby niezwiązane z e-burdelem, nie po to, by swoje własne, zbyt daleko idące wnioski (wynikające z niezdrowego hobby i zbyt bujnej wyobraźni), przedstawiać jako prawdy objawione.

PS
Najmocniej przepraszam, że musiałeś zmarnować czas na odpwiedź-przecież mogłeś go poświęcić na wyszukiwanie e-lafirynd na ryjksiazkach czy tam innych snapchatach.
Fuck you you fucking fuck
Awatar użytkownika
Takti
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 47
Rejestracja: 12 mar 2016, 16:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: nieobecna


Re: taktowna - bez priv
10 lip 2017, 10:46
Takti, przypominam, że Konwencja Genewska zabrania dobijania rannych, zlituj się nad biednym Kurierem bo i tak mu za mocno dokopałaś w pierwszym poście :)

https://showup24.tv/taktowna
https://showup24.tv/profile/taktowna
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: taktowna - bez priv
10 lip 2017, 14:11
Ja tam nie wchodzę w szczegóły w jakim dziale będzie Takti co robiła wcześniej lub nie. Takie dociekanie nie jest moim celem. Wiem natomiast, że jest super kobietą zarówno z urody jak i charakteru i robi bardzo fajne pokazy i można też z nią o wszystkim porozmawiać, jest jedną z moich ulubienic i tego się będę trzymał. :good3:
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 17:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: taktowna - bez priv
10 lip 2017, 16:02
Takti pisze:Cóż, Kurier przyznaję, język polski jest piekny, ale i trudny. Wciąż się go uczę... być może moje braki językowe są powodem tego, że nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Winić należy oczywiście jedynie mnie, a nie twoja inteligencję. Moja -pozornie nie na temat wypowiedz-miała na celu jedynie pokazać brak twojej wiarygodności (pomijając fakt, iż nie odróżniasz oliwki lub wody -pozwolę sobie zacytować "wylewanej na siebie z wiadra"- od naturalnego nawilżenia).
Także jeszcze raz Kurier - twoja radosna twórczość zachowała się tutaj: https://forumsu.de/kocham-f4/taktowna-t2154-80.html
"(Boże, żeby dyskutować o czymś, co jest oczywistością, dla każdego kto ma oczy)."
Forum owszem jest po to, by w kulturalny sposób wyrażać opinie i obserwacje. Nie po to, by zaglądać komuś do łóżka, pracy, obrzucać błotem osoby niezwiązane z e-burdelem, nie po to, by swoje własne, zbyt daleko idące wnioski (wynikające z niezdrowego hobby i zbyt bujnej wyobraźni), przedstawiać jako prawdy objawione.

PS
Najmocniej przepraszam, że musiałeś zmarnować czas na odpwiedź-przecież mogłeś go poświęcić na wyszukiwanie e-lafirynd na ryjksiazkach czy tam innych snapchatach.


Haha, próbujesz być inteligentna, ale niestety Ci nie wychodzi(naprawdę! a jestem wyrozumiały) :). O co Ci chodzi? Bo nie rozumiem tej dyskusji. Ja napisałem, że wkładasz palce do cipki, a ty tworzysz jakieś dziwne elaboraty(mieszasz w nich fakty, różne osoby i po prostu kłamiesz... link, który tutaj wkleiłaś tylko potwierdza twoje manipulacje). Jak nie wiesz jakie transmisje robisz, to już nie mój problem. Zwłaszcza, że nie trudno zaobserwować, że bywasz pod wpływem alkoholu :).
Co to za radosna twórczość panno kłamczucho? Najpierw piszesz, że wyszukuje jakieś osoby, po czym w poście przytoczonym jest napisane: o ludziach, którzy wklejali linki(i nie tylko do Ciebie i twojego Pana :D). Przeprosisz mnie mam nadzieję ładnie. A że Pan Jezus ukrył profil i miał kogoś innego w związku, to przecież fakt(daty coś Ci się nie zgadzają :P).
Dokładnie. Więc zastosuj tą swoją maść na ból dupy i po problemie. Pozwól się ludziom wypowiadać na temat transmisji, a nie atakujesz i po prostu kłamiesz :).

P.S - Wiem, że taka osóbka ma problemy z przepraszaniem(jakie wyszukiwanie?). Trzeba być tępym, bo to INNE osoby wklejały linki do twojego kochanego. Od tego alkoholu wszystko Ci się pomieszało. I pomyśleć, że dysputa od zdania o palcach w cipce :D.
Awatar użytkownika
Kurier
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 06 gru 2015, 15:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ŻADNA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: taktowna - bez priv
10 lip 2017, 18:10
Kurier ty naprawde nie masz dość? Raz piszesz że zycie prywatne Takti ani jej transmisje cie nie interesują a pozniej piszesz"A że Pan Jezus ukrył profil i miał kogoś innego w związku, to przecież fakt(daty coś Ci się nie zgadzają :P).". Musisz byc bardzo dobrze poinformowany skoro to jest dla ciebie sprawa oczywista i fakt. Wogole sprawiasz wrażenie że pisząc te posty słyszysz jakieś głosy w głowie i dlatego jest to takie chaotyczne.
Awatar użytkownika
Adas Niezgodka
SU-holik
SU-holik
Posty: 72
Rejestracja: 01 lut 2016, 16:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: taktowna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: taktowna - bez priv
10 lip 2017, 18:35
Może to głos rozsądku próbuje się przedrzeć do świadomości - "Kurier stary to ja, twój Głos Rozsądku, wiem że dawno nie gadaliśmy i nigdy i tak mnie nie słuchasz ale stary błagam, odpuść juz, przegrałeś, nie wygrasz tej wojenki na słowa" :)


Nowy nieoficjalny blog ShowUp.tv
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: taktowna - bez priv
10 lip 2017, 18:36
Rozpędzasz się Kurier, rozpędzasz. Teraz już jestem alkoholiczką. Cóż podobnie jak nie wkładam sobie palcy w cipkę (na transmisjach) tak samo nie nadużywam alkoholu na transmisjach. Za słabe mam na to zdrowie.
Mieszam fakty i osoby? Wkleiłam link do jednej strony, ale dobrze jak chcesz mogę do całego tematu (choć wydaję mi się, że reszta towarzystwa zrozumiala, że można sobie kliknąć kolejną stronę) https://forumsu.de/kocham-f4/taktowna-t2154.html
A dla tych, którzy jednak cenią swój czas: O np. tu TY-nie-TY (bo przecież mieszam fakty i osoby) wklejasz link do pracy Jezusa i wypowiadasz się nie pochlebnie o modelce-nie mającej z SU nic wspólnego: https://forumsu.de/kocham-f4/taktowna-t2154-100.html
Np. tu TY-nie zainteresowany jego życiem prywatnym (i nie, daty mi się nie pomyliły, a dziewczyna, o której mówisz bywała na naszych wspólnych transmisjach, bynajmniej nie zdziwiona): https://forumsu.de/kocham-f4/taktowna-t2154-80.html
Kurier. Nie wiem, czy nadużywasz alkoholu, czy szkodzi ci świeże powietrze. Nic mnie to nie obchodzi. Komentuj ile chcesz, opisuj fakty, ale obserwuj lepiej.
Fuck you you fucking fuck
Awatar użytkownika
Takti
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 47
Rejestracja: 12 mar 2016, 16:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: nieobecna


Re: taktowna - bez priv
10 lip 2017, 21:16
Ja walę ;[ koleś przyszedł tylko i powiedział o niepokalanej taktownej, że sobie palce gdzieś po pijaku wsadzała, a tu gównoburza i inkwizycja jakby faktycznie bóg wie kim była...a jest nudna jak flaki, odgrzewany kotlet, uroda przeciętna...

https://showup24.tv/taktowna
https://showup24.tv/profile/taktowna
Awatar użytkownika
tevfik
SU-holik
SU-holik
Posty: 117
Rejestracja: 10 lip 2017, 19:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ewazbananowegodrzewa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: taktowna - bez priv
11 lip 2017, 07:37


Leonardo - brzyyyydaaallll! Britney Spears -brzyyyddaaaaalll! Angelina Jolie - brzyydaaaaaalll! Taktowna - brzyyyyydaaallll! Dobrze Tofik*, zdałeś egzamin, jak będziesz grzeczny to pójdziemy o północy do parku (żeby cię nikt nie widział). A na razie... masz tu swoją ulubioną pomarańczową piłeczkę!!!


*Tevfik? Nawet nicki podobne :)



Nowy nieoficjalny blog ShowUp.tv
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


PoprzedniaNastępna

Wróć do Nieobecni



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości