resque

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: resque
29 maja 2017, 16:55
Byłem na kilku privach, m.in. strip i zabawa. Wika to śliczna i przede wszystkim naturalna dziewczyna. Bardzo rozmowna i trudno się skupić na jej wdziękach :) Polecam, to był bardzo miło spędzony czas.

https://showup24.tv/resque
https://showup24.tv/profile/resque
CrazyTeam_
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 18 maja 2017, 21:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: resque
18 lip 2017, 23:58
biuletyn pisze:Konkursy itp. panna też nauczyła się nabijać na ustawkach, niby gość wgrał piriv sekunda po wygraniu i jej nie ma , nie dziękuje; omijać.


Może coś się akurat popsuło - zerwane połączenie, zawieszony komputer, itp. Kiedyś czasami wpadałem na transmisje do resque pogawędzić z nią i towarzystwem jakie się tam zbierało. Nie zauważyłem nigdy żeby po licytacji uciekała. Zawsze wygrany mógł odebrać swój privek. Jedyne na co czasem licytujący się chłopaki się skarżyli to kto wygrał licytację. SU ma tę cechę że wiadomości na czacie mają tylko z grubsza określoną kolejność i jeśli są wysłane w prawie jednocześnie to jednemu pojawią się w takiej kolejności innemu w odwrotnej, itp. Zwykle dziewczyny robiące licytacje dość elastycznie podchodzą do odliczania i wybierają zwycięzcę tego kto dał najwięcej w okolicach końca licytacji, nawet jak kapkę po ten gość da. Natomiast resque podchodzi do tego bardzo zasadniczo, wygrywa ten co maksował napiwki przed jej wiadomością "0". W dodatku ona za bardzo nie wyczekuje, więc walka potrafi być w ułamku sekundy. :D Tylko że potem u niej może być widoczna inna kolejność tych napiwków niż u kogoś innego, więc panowie się kłócą kto wygrał, a resque zwykle ratuje sytuację robiąc screena jaka jest kolejność napiwków u niej i wstawia obrazek na profil żeby uciąć dyskusje. Reasumując to jest jedyna rzecz o co panowie się czasem potrafią kłócić, natomiast z całą pewnością nie można powiedzieć że oszukuje i ucieka z transmisji przed widzem który wygrał licytację. Na pewno tak nie robi, nie raz widziałem te jej licytacje i zawsze jest fair.

Natomiast co do privów to nie wiem jak jest na tych droższych, palcówkach itp. Z rok czy dwa lata temu byłem na jakiś rozbierankach stripach itp, bo lubię raczej miękką erotykę i kuszenie. Kiedyś też chyba jakiegoś priva wylosowałem, poszczęściło się ślepej kurze. ;-) Dziewczyna jest bardzo ładna, zarówno z figury jak i z biustu. Dość okazałego, na co czasem potrafi się uskarżać. :D W mojej opinii jest bardzo atrakcyjna. Jak ktoś lubi to można z nią miło porozmawiać na czacie, bo to jedna z tych sympatycznych dziewoj na SU, mimo że komercyjna. :D
Awatar użytkownika
Paul__Eluard
SU-holik
SU-holik
Posty: 51
Rejestracja: 11 lip 2017, 01:11
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kilka ich jest ;-)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Paul__Eluard


Poprzednia

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości