JullBar/Calhessi/__Lilith__

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: JullBar/Calhessi
15 mar 2018, 17:51


macius167 pisze:
taki_tam pisze:Dziś był u niej moderator i pytał dlaczego jeszcze nie zmieniła celu ani opisu na profilu. Z opisu na profilu zniknęła zasada taka jak "minimum dwóch liderów vip". Chyba moderatorzy zauważyli jak panie zaczęły naciągać ten cały konkurs, jak nie minimalna ilość osób biorących udział w zabawie to wygrana po osiągnięciu celu.


No to trzeba przyznać, że szybko zareagowali;). A tak poważnie to aż przykro, że tyle osób dało się nabrać...


Teraz tylko została do zbanowania Calhessi naciągara, gdzie jeden jej podbijacz zawsze wygrywa :D
Ja nie wiem jakim to trzeba być frajerem żeby w tych konkursach jeszcze udział brać...
Awatar użytkownika
Guli84
SU-holik
SU-holik
Posty: 169
Rejestracja: 29 sty 2018, 17:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: JullBar/Calhessi
15 mar 2018, 21:24


Też mi się tak wydaję. Ale ogólnie po interwencji moda jakby mniej wpadało z konkursów. Wiadomo coś tam wpada ale nie tak jak kiedyś. Zabrakło jej częstych liderów być może też coś SU z tym zadziałało ewentualnie olewanie przynajmniej jednego z nich który trochę żetonów u niej wydał a od ustawienia wygranego priva zawszę się wymigiwała. Wczoraj akcja jak niegdyś u Keiiiti poprzedni lider który wydał 600 zet na 6 minut priva po powrocie chyba był zniesmaczony ilością żetonów a czasem jaki dostał i zapytał się podczas trwania następnego konkursu ile teraz minut do wygrania odpisała, że około 10min wygranemu ustawiła 6minut :lol: Podobno bany lecą do każdej laski nawet do tych które nie nadają.

https://showup24.tv/Calhessi
https://showup24.tv/profile/Calhessi
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: JullBar/Calhessi
17 mar 2018, 01:01


Mnie też Calhessi oszukała. Po wygraniu priv za 120 żetów ignorowała mnie na chacie :)

Rozumiem kraść miliony... ale 12 zeta? Jak nisko trzeba upaść? :)
Awatar użytkownika
duzy_gruby_kutas
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 19 cze 2016, 23:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BabyBlack
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: JullBar/Calhessi
17 mar 2018, 04:02


duzy_gruby_kutas pisze:Mnie też Calhessi oszukała. Po wygraniu priv za 120 żetów ignorowała mnie na chacie :)

Rozumiem kraść miliony... ale 12 zeta? Jak nisko trzeba upaść? :)


Zgłosiłeś to chociaż? Niech też dostanie bana na konkursy jak jej 2kolezanki.

https://showup24.tv/Calhessi
https://showup24.tv/profile/Calhessi
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 19:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: JullBar/Calhessi
17 mar 2018, 11:06


posprzatajTO pisze:
duzy_gruby_kutas pisze:Mnie też Calhessi oszukała. Po wygraniu priv za 120 żetów ignorowała mnie na chacie :)

Rozumiem kraść miliony... ale 12 zeta? Jak nisko trzeba upaść? :)


Zgłosiłeś to chociaż? Niech też dostanie bana na konkursy jak jej 2kolezanki.

https://showup24.tv/Calhessi
https://showup24.tv/profile/Calhessi

Takie rzeczy się zgłasza. Ciebie ignorowała a wydałeś 120 zet a potrafiła ignorować faceta który aby u niej wygrać wydawał tysiące żetonów i ciągle przekładać wygranego priva. Moim zdaniem jeszcze gorzej kręci niż Keiiiti. W sumie trzeba być debilem aby brać udział w tej zabawie bo orgazm 8 min kosztuję 500 zet a po wydaniu 500 zet i wygraniu konkursu z zabawą ustawia 5-6minut.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: JullBar/Calhessi
17 mar 2018, 22:16


posprzatajTO pisze:Zgłosiłeś to chociaż? Niech też dostanie bana na konkursy jak jej 2kolezanki.


Nie zgłosiłem. Jak to można zrobić? Przez kontakt na dole strony?
Sprawdziłem w historii żetonów i źle to zapamiętałem bo to nie było 120 tylko 110 żetonów :)
Awatar użytkownika
duzy_gruby_kutas
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 19 cze 2016, 23:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BabyBlack
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: JullBar/Calhessi
18 mar 2018, 02:56


duzy_gruby_kutas pisze:
posprzatajTO pisze:Zgłosiłeś to chociaż? Niech też dostanie bana na konkursy jak jej 2kolezanki.


Nie zgłosiłem. Jak to można zrobić? Przez kontakt na dole strony?
Sprawdziłem w historii żetonów i źle to zapamiętałem bo to nie było 120 tylko 110 żetonów :)

Możesz normalnie napisać do moderacji tym bardziej jeżeli sytuacja zdarzyła się nie dawno. I napisz, że pomimo wygranego priva od kilku dni nie możesz się doprosić o wygraną.
Raz gość u niej wygrał priva i mu ustawiła ale praktycznie od razu wyszła z priva i praktycznie od razu wróciła na transmisje ogólną. Facet zaczął się dopominać o wygraną ona go spławiała aż do momentu gdy on i jeszcze jedna osoba która brała udział w konkursie zaczęły ją straszyć zgłoszeniem do moda i praktycznie od razu nabrała pokory i ustawiła wygranego priva. Ogólnie laska ma chyba zbyt wysokie mniemanie o sobie.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: JullBar/Calhessi
18 mar 2018, 11:30


Zgłaszać to kurestwo i może w końcu pobanują te oszustki. Nie dość, że paszczury to jeszcze kombinują jak oskubać ludzi na kasę.
Awatar użytkownika
NoMoreTears
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 233
Rejestracja: 16 sie 2017, 15:55
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Hebanovva
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: JullBar/Calhessi
18 mar 2018, 19:54


Zgłosiłem. Zobaczymy co się stanie :)
Awatar użytkownika
duzy_gruby_kutas
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 19 cze 2016, 23:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BabyBlack
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: JullBar/Calhessi
19 mar 2018, 17:42


Mam odpowiedź i w skrócie w takim przypadku reklamacja po fakcie nie działa.
Jedyna opcja to wezwanie moderatora podczas transmisji.

Tak więc uważajcie na oszustkę Calhessi :)
Awatar użytkownika
duzy_gruby_kutas
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 19 cze 2016, 23:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BabyBlack
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: JullBar/Calhessi
19 mar 2018, 19:14


duzy_gruby_kutas pisze:Mam odpowiedź i w skrócie w takim przypadku reklamacja po fakcie nie działa.
Jedyna opcja to wezwanie moderatora podczas transmisji.

Tak więc uważajcie na oszustkę Calhessi :)

To lipa. Jestem ciekawy co w przypadku gdy ktoś umówi się na późniejszy termin. Taka Aurelka "zapisywała" (nigdy nie widziałem aby kogoś faktycznie gdzieś zapisywała w notesie itp) na odbiór priv po 16 co ciekawe zazwyczaj transmisję kończyła przed 16. U Calhessi też kilka osób pisało na chacie, że nigdy nie mogą się doprosić o wygranego priv bo jej nie ma w tych godzinach na które się umawiali. Laski nieźle to wykombinowały z tego morał taki, że lepiej brać udział w takich konkursach jak ma sie czas na odbiór od razu chociaż ja i tak uważam, że lepiej iść normalnie na priv bo wychodzi taniej i z góry jest ustalony czas.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: JullBar/Calhessi
19 mar 2018, 20:30


taki_tam pisze:To lipa. Jestem ciekawy co w przypadku gdy ktoś umówi się na późniejszy termin. Taka Aurelka "zapisywała" (nigdy nie widziałem aby kogoś faktycznie gdzieś zapisywała w notesie itp) na odbiór priv po 16 co ciekawe zazwyczaj transmisję kończyła przed 16. U Calhessi też kilka osób pisało na chacie, że nigdy nie mogą się doprosić o wygranego priv bo jej nie ma w tych godzinach na które się umawiali. Laski nieźle to wykombinowały z tego morał taki, że lepiej brać udział w takich konkursach jak ma sie czas na odbiór od razu chociaż ja i tak uważam, że lepiej iść normalnie na priv bo wychodzi taniej i z góry jest ustalony czas.


Z maila od obsługi wynika, że gwarantowane są tylko priwy i to można reklamować. Wszystko inne robimy na własną odpowiedzialność.

https://showup24.tv/Calhessi
https://showup24.tv/profile/Calhessi
Awatar użytkownika
duzy_gruby_kutas
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 19 cze 2016, 23:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BabyBlack
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: JullBar/Calhessi
20 mar 2018, 21:11


Widziałem jak koleś kilka dni wcześniej wygrał u niej priv, upomniał się o odbiór i go zbanowała, po czym dalej kontynuowała odliczanie konkursu na lidera, bo nie chciało jej się zrobić zaległego priva. Panna żałosna, zadufana w sobie żetoniara. Byłem u niej 2 tygodnie temu na priv, to na odpierdziel zrobiła i przed czasem pół minuty skończyła ale zostawmy już to. Zwykła żetoniara po prostu. Szkoda na takie żetonów.
Awatar użytkownika
Guli84
SU-holik
SU-holik
Posty: 169
Rejestracja: 29 sty 2018, 17:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: JullBar/Calhessi
20 mar 2018, 21:45


No to grubo !
Awatar użytkownika
Robson
SU-holik
SU-holik
Posty: 190
Rejestracja: 19 sty 2016, 22:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: jest kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Robson


Re: JullBar/Calhessi
22 mar 2018, 02:21


Mniemanie ma faktycznie sporę a bany lecą za byle co a nie jak było wcześniej powiedziane za chamstwo. Potrafi wyszukiwać na liście żeńskie nicki i je też banować za nic. Priv ustawia jak już w konkursach nikt nie chcę brać udziału i raczej dość nie chętnie bo nie wpada tyle kasy co zazwyczaj a coś zarobić musi. Nawet stały bywalec który często brał udział w konkursach i je wygrywał za niemałą kwotę po proszeniu o ustawieniu zaległych priv z marnym skutkiem zaczął ją prosić o ustawienie normalnych priv. w sumie dziwie się facetowi, że do niej wraca bo nie raz został olany a za wydanie 1000 zet aby u niej wygrać ustawiała mu 8min wygranego priva. Laska z ciałem bez kobiecych kształtów z wciągniętym brzuchem aby nadrobić brak tali wystającymi żebrami, z krzywymi cyckami, starszym wyglądem na ile się podaję ciągle nadająca w tych samych ciuchach i monstrualnym ego. Jak dla mnie powinna być druga w kolejce zaraz bo Aurelcę do bana.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: JullBar/Calhessi
22 mar 2018, 16:02


taki_tam pisze:Mniemanie ma faktycznie sporę a bany lecą za byle co a nie jak było wcześniej powiedziane za chamstwo. Potrafi wyszukiwać na liście żeńskie nicki i je też banować za nic. Priv ustawia jak już w konkursach nikt nie chcę brać udziału i raczej dość nie chętnie bo nie wpada tyle kasy co zazwyczaj a coś zarobić musi. Nawet stały bywalec który często brał udział w konkursach i je wygrywał za niemałą kwotę po proszeniu o ustawieniu zaległych priv z marnym skutkiem zaczął ją prosić o ustawienie normalnych priv. w sumie dziwie się facetowi, że do niej wraca bo nie raz został olany a za wydanie 1000 zet aby u niej wygrać ustawiała mu 8min wygranego priva. Laska z ciałem bez kobiecych kształtów z wciągniętym brzuchem aby nadrobić brak tali wystającymi żebrami, z krzywymi cyckami, starszym wyglądem na ile się podaję ciągle nadająca w tych samych ciuchach i monstrualnym ego. Jak dla mnie powinna być druga w kolejce zaraz bo Aurelcę do bana.


Fakt... ciuchy to by mogła zmienić przy takich zarobkach, a że to są podbijane konkursy to ją nie stać :D
Awatar użytkownika
Zajac_BAX
SU-holik
SU-holik
Posty: 71
Rejestracja: 16 lut 2018, 00:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: JullBar/Calhessi
22 mar 2018, 18:18


Odpaliła trans i nie ma losowania?
Od razu privy odpaliła.
Czyżby ban na loterie? :D

https://showup24.tv/Calhessi
https://showup24.tv/profile/Calhessi
Awatar użytkownika
elitarnajednostka
SU-holik
SU-holik
Posty: 117
Rejestracja: 23 mar 2017, 17:31
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kaama696
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: JullBar/Calhessi
23 mar 2018, 12:01


Chyba czyta forum bo wczoraj pierwszy raz od 4 miesięcy jak nie 5 pokazała się w czymś innym niż body w liście albo bluzce ba guziki. A konkursy robiła ale z czasem coraz mniej chętnych do brania udziału i ustawiła privy i o dziwo zaczęła bardziej zachęcać do wzięcia priva niż zazwyczaj bo wcześniej siedziała z poczuciem wyższości i tylko przeszukiwała listę w poszukiwaniu banów. Czyżby hajs się nie zgadzał :)
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: JullBar/Calhessi
23 mar 2018, 15:38


Kurcze, musiałem się przekonać na własne oczy i niestety, prawda. Parę dni z rzędu panna potrafi występować w tych samych ciuchach. Bardzo interesujące, bardzo :unsure:
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 15 sie 2017, 17:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo


Re: JullBar/Calhessi
23 mar 2018, 17:21


Ok ,dzięki, na szczęście to henna... Już się wystraszyłem :lol:



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 00:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 188 gości