Lauura/LOTERIADA/kociaczek18

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Pani lauura ma losy i wygrane opisane na profilu.Kusi liczba do 60min ale nie każdy z panów wie że losuje takie właśnie pokazy.No może być rozczarowanie przy odbierze priv,tym bardziej ze luuraa ma silna osobowość i nie odstępuje ani na krok od ustalonego przez siebie regulaminu,jakby nad nią czuwała komisja GIER I ZAKŁADÓW.
Losy 100żet. – wpłacając napiwek 100zet wygrywasz konkretny priv z mojej zakładki.N.p nie każdy chce oglądać monotematyczny priv i przez 5 min patrzeć na pupę w szortach i.t.p.Wadą jest również ze wygrane można odebrać na koniec trans lub w innym terminie.Ma się kupon i się czeka a kutas stoi.
Nie ma pustych losików, możesz wygrać privki o tej samej wartości albo o wiele droższe.
Losy opisane są nazwa priva oraz czasem.
1. Nago 5min.
2. Piersi 2min.
3. W bikini 5min.
4. W bieliźnie 10min.
5. W spódniczce 5min.
6. W szortach 5min.
7. W sukience 5min.
8. W rajstopkach 5min.
9. Stopki 5min.
10. Rozmowa 5min.
11. Priv randka 2min
12. Stanik gorsetowy+mini+szpilki 5min.
13. Przebieranki 10min.
14. Dominacja 5min.
15. Pupa w szortach 3min.
16. Pupa w legginsach 3min.
17. Bikini-pokaz (czyli nie zakladam) 5min.
18. Bielizna-pokaz (czyli nie zakladam) 5min.
19. Szpileczki (lub inne buty) 5min.
20. Rozmowa 10min.
Wylosowałeś stópki, a nie lubisz? Odbierz priv, zmienimy na coś innego. Oczywiście nie licz na wymianę stópek na nago, ale spotka Cię jakiś mily priv.
*****
los 50żet:
- na ogólnym losuje ilość minut (od 1 do 60min.)
- na priv losujemy rodzaj priva - mozesz wygrac kazdy priv, ktory znajduje sie w zakladce PRIV (jesli wygrales czas min. 2 min. -minuty mozesz laczyc. Jesli masz 1min to pokaze sylwetke w ubraniu).

Wygrane privy odbieramy na zakończenie transmisji (na której wygrałeś) albo na każdej kolejnej OD RAZU, gdy poprosisz (max. podczas jednego privka 20min.). Wszystkie wygrane rzetelnie zapisuję. Nie ma u mnie żadnych "terminu ważności wygranych" - możesz odebrać swoją nagrodę nawet za 2 miesiące :)
Awatar użytkownika
TomaszB
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 11 lut 2016, 08:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TomaszB
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: lauura/LOTERIADA
04 lip 2016, 20:34
no musze powiedzec ze jak na ShowUp.tv to zakres uslug robi wrazenie ;)
Awatar użytkownika
kuszes
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 386
Rejestracja: 18 lut 2016, 09:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: lauura/LOTERIADA
08 lip 2016, 15:07
zakres usług jest właśnie słaby lub beznadziejny :P głównie masz przebieranki, szansa że zobaczysz coś więcej jest bliska zeru :? Zawsze pozostaje pytanie czy te losy z nagością lub cyckami w ogóle są dostępne czy tylko wymienione na liście lecz w losach ich nie ma :D
Awatar użytkownika
MRX_SU
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 241
Rejestracja: 09 lut 2016, 01:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: no która?;>
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


lauura
17 lip 2016, 21:56
Warto u niej brać udział w konkursach?

https://showup24.tv/lauura
https://showup24.tv/profile/lauura
Awatar użytkownika
kogucior
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 17 lip 2016, 21:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ksiezniczka92
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: lauura/LOTERIADA
18 lip 2016, 14:24
MRX_SU pisze:zakres usług jest właśnie słaby lub beznadziejny :P głównie masz przebieranki, szansa że zobaczysz coś więcej jest bliska zeru :? Zawsze pozostaje pytanie czy te losy z nagością lub cyckami w ogóle są dostępne czy tylko wymienione na liście lecz w losach ich nie ma :D


No chyba raczej nie ma takiej opcji fragment czatu laury o tym świadczy.Gwiazda nie pokazuje się bieliznie na priv. za 100 zet lub 200 tylko LOSY PANOWIE..o ile takie istnieją.
Misiiekk: ta kolekcja bielizny to bedzie pokazywana na Tobie ?:>
lauura: w dloni
Misiiekk: slabo ;D
lauura: No coz... :)
lauura: za 100 zet bielizny na mnie nie zobaczysz ;)
lauura: Chyba ze w losikach wygrasz
Misiiekk: a za 200 ?:p
lauura: jak wyzej napisalam - w losach mozna wygrac kazdy moj privek
Awatar użytkownika
TomaszB
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 11 lut 2016, 08:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TomaszB
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: lauura/LOTERIADA
12 sie 2016, 10:17
Legenda głosi, że ktoś kiedyś wylosował opcję "nago".
Moim zdaniem w tym co losuje wcale nie ma czegoś takiego nawet do wyboru, do któregoś pułapu z listy losy można dostać, od któregoś to zwykłe naciąganie.
Parę razy spróbowałem, to nie powiem bo dziewczyna bardzo ładna... Losowanie wygląda tak, że wybiera parę opcji z numerkami i pokazuje Ci co jest na karteczkach, samego losowania już nie zobaczysz, bo ręce idą poza kamerkę i bum! Coś wyciąga - zawsze nie to co chciałeś... Moim zdaniem naciąganie- nie polecam.
Awatar użytkownika
WallHack
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 12 lis 2015, 23:30
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lauura
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: lauura/LOTERIADA
12 sie 2016, 10:53
wszelkie losowania gdzie nie widać przez cały czas trwania transmisji i w trakcie losowania naczynia do którego trafiały losy lepiej sobie odpuścić. To samo dotyczy kupowania wszelkiego rodzaju wcześniej przygotowanych losów, tablic z numerkami czy kopert, nigdy nie wiadomo co się tam na prawdę znajduje. Tak samo należy sobie darować wszelkie licytacje priwów na ogólnym, niestety ale większość jest ustawiona
i w ostatniej chwili wszystkich przebija podstawiona osoba. Smutne ale już prawie nie ma uczciwych losowań i licytacji na SU.
Mano_Negra


Re: lauura/LOTERIADA
12 sie 2016, 13:12
Co do podbijania privów w ramach licytacji, to często też liczba minut takiego priva jest nie podana, i kiedyś widziałem sytuacje gdzie za 500 zet, gościu dostał 4 minut :o
Awatar użytkownika
lordfixu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 491
Rejestracja: 23 gru 2015, 19:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fixu20


Re: lauura/LOTERIADA
12 sie 2016, 14:08
lordfixu pisze:Co do podbijania privów w ramach licytacji, to często też liczba minut takiego priva jest nie podana, i kiedyś widziałem sytuacje gdzie za 500 zet, gościu dostał 4 minut :o

Bo trzeba myśleć właściwą częścią ciała.
Mano_Negra


Re: lauura/LOTERIADA
13 sie 2016, 04:39
Dodaj słonko jeszcze kategorie tampon szal i niech myślą XD


No coś jak w totolotku zwal se walnij zioła przytszasnij drzwiami od totalizatora przejdzie ci ,bo medykamentów nie polecam XD jak by nie było piszesz i czytasz biegle chyba:)
Awatar użytkownika
DREZIU
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 13 sie 2016, 03:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: DREZIU
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: DREZIU


Re: lauura/LOTERIADA
13 sie 2016, 16:52
Ma u siebie tyle tych losów w różnych wariantach, że ciężko się w tym połapać...
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 17:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: lauura/LOTERIADA
12 paź 2016, 01:30
Też jestem sceptyczny, co do jej konkursów.
Prawdopodobieństwo zobaczenia jej nago jest zapewne bliskie zeru, a może nawet równe zeru.
Ale byłem kiedyś na jej privku stópkowym i był on bardzo udany. Nie pamiętam już za ile był, ale ładnie prezentowała bose, drobne stópki, przymierzała różne buty, buciki. W sumie jak na tę kategorię pokazów był bardzo, bardzo fajny.
Wiem, że nie wszyscy mają ten fetysz i dla nich to żadna rekompensata za brak cycuszków i cipki, ale ci, którzy mają mogą trochę pocieszyć się chociaż tym.
Na podstawie opisywanego priva wnioskuję, że privy w rodzaju przebieranki, też mogą być u niej niepozbawione wdzięku i kuszące.
A konkursy chyba dla naiwnych.
Awatar użytkownika
nmaj
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 08 paź 2016, 00:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: lauura/LOTERIADA
13 paź 2016, 13:25
Odwiedzałem kilka razy Lauure lecz nigdy nie brałem losów , po tym co widziałem jak ktoś wygrywa ciągle stopy albo szorty ew. szpilki to mam mieszane uczucia ale chce spróbować pewnego dnia i przekonać się sam co można wygrać ;) Kobieta jest ładna i po tym co widziałem warto brać priv u niej nie wiem jak wy ale za prywatnymi transmisjami jestem za ;)

https://showup24.tv/Lauura
https://showup24.tv/profile/Lauura
Awatar użytkownika
DziadekSlawek666
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 13 paź 2016, 13:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Zależy czego oczekujesz. Jeśli chcesz pokaz bielizny i myślisz, że zobaczysz jak panna się przebiera i tę bieliznę na niej to zapomnij. Pokazuje ją w rekach :blink: Nie znam wszystkich, ale mając na uwadze powyższe to np. "nago" jak jest opis to wątpię, że się tak pokaże. Jedynie "subtelna" erotyka, jak sama panna to nazywa...
Awatar użytkownika
Wiszu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 689
Rejestracja: 31 sty 2021, 20:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Laska kreci na granicy oszustwa. Nickow juz miala kilka. Strzelam ze nago nikt jej na SU nie widzial. Caly sprytny system polega na tym ze teoretycznie na tych jej niby tanich losach mozna wygrac pierdylion minut ktore panna starannie zapisuje w "zeszyciku". Podejrzewam ze gdyby miala zrealizowac wszystkie minuty tam zapisane to mogloby jej zycia zabraknac. Teoretycznie tez mozna sobie te privy odebrac, ale najczesciej pod koniec transmisji albo pozniej albo jutro. Tyle ze na odbior czeka juz setka frajerow i kazdy ma co najmniej 3godziny "na zeszycie", wiec panna mowi ze juz pozno i ma czas na dwa privy po 5minut. Kiedys, z rok temu byly jeszcze w ofercie privy rozbierane, ale nie wiem czy ktos sie zalapal... a teraz, wnosze z opisu... priv pokaz bielizny polega chyba na tym ze laska nastawia kam na swoja szafke z bielizna i idzie robic kolacje;) Sam mam u niej pewnie ze cztery godziny bo kiedys po pijaku mialem "fantazje" ;) ale nie skorzystam raczej... znaczy nie mam zamiaru przez tyle czasu patrzec na "pupe w legginsach".
Generalnie cos tam mocno smierdzi przekretem u niej ale dosc sprytnie maskowanym.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Lauura / kociaczek18
16 paź 2016, 20:32
Sprawa z multikontami pań jest tak zawiła, że niektore same się gubią, dlaczego założyły nowe ;)
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 14:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192


Sam nieraz brałem losy u Lauury.Zawsze jakieś "stopki" czy "pupa w szotach czy legginsach",nigdy nic bardziej erotycznego.A najlepszy był priv "Ściągnę mini przed kam" kiedy okazało się że laska ma pod spodem szorty :lol2: ! Za pokazanie majteczek krzyczy 3000 żet,że to tylko w "priv w bieliźnie" która sama zresztą ma wybrać :laugh3: .Naciąganie na całego!
Awatar użytkownika
zaxxxon
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 26 sty 2017, 11:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Moni30
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kobieta ładna,ale bez przesady. Jak na ShowUp.tv to erotyka na niskim poziomie. Pokazy polegają na tym,że laska stanie obok szafy i pokręci się w kółko :( A opisy jej privów są dość mętne,tak że nigdy naprawdę nie wiesz co tam trafisz.

https://showup24.tv/Lauura
https://showup24.tv/profile/Lauura


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
zaxxxon
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 26 sty 2017, 11:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Moni30
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dziwię się ze po tylu przekrętach ludzie dają żetony i nie ma bana...

https://showup24.tv/kociaczek18
https://showup24.tv/profile/kociaczek18


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
lordfixu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 491
Rejestracja: 23 gru 2015, 19:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fixu20


Parę osób pisało, że priva z nagością (jakąkolwiek) nie da się wygrać. Szkoda żetonów, szkoda nerwów :)

https://showup24.tv/kociaczek18
https://showup24.tv/profile/kociaczek18
Awatar użytkownika
Zmielony
SU-holik
SU-holik
Posty: 95
Rejestracja: 16 lis 2015, 14:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Następna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości