slodka987/ona_slodka/lalal12/pola_patola/slodziutkaa987

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
XGoldenSkinX pisze:Jej wzrok wygląda (przepraszam za wyrażenie) jakby była zdałniona.

Czyli nie tylko ja mam takie wrażenie... mam nadzieję, że to tylko sztuczka z jej strony i nas wszystkich nieźle wkręca...

https://showup24.tv/slodka987
https://showup24.tv/profile/slodka987
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Ale ona też się niekiedy rozbiera jak KOCUREK272?
Awatar użytkownika
Max
SU-holik
SU-holik
Posty: 133
Rejestracja: 18 lis 2015, 05:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Fapka pisze:
XGoldenSkinX pisze:Jej wzrok wygląda (przepraszam za wyrażenie) jakby była zdałniona.

Czyli nie tylko ja mam takie wrażenie... mam nadzieję, że to tylko sztuczka z jej strony i nas wszystkich nieźle wkręca...

https://showup24.tv/slodka987
https://showup24.tv/profile/slodka987


No jak dla mnie brak słów.. Jeżeli ktoś naśladuje inną osobę to właśnie tak wygląda:D
Awatar użytkownika
XGoldenSkinX
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 22 mar 2017, 15:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sporo ich jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Fapka pisze:
XGoldenSkinX pisze:Jej wzrok wygląda (przepraszam za wyrażenie) jakby była zdałniona.

Czyli nie tylko ja mam takie wrażenie... mam nadzieję, że to tylko sztuczka z jej strony i nas wszystkich nieźle wkręca...


Nie tylko Wy macie takie odczucia... Ta panna jest tak żenująca w swoich poczynaniach, że głowa mała. Marnej klasy aktoreczka...
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Max pisze:Ale ona też się niekiedy rozbiera jak KOCUREK272?

Kocurek się nie rozbiera na ogólnym ani na priv a słodka się rozbiera i tu i tu
แมวตัวผู้


W jaki dziale ? chętnie poczytam co o niej myslicie. dla mnie to jest żenujące co sie dzieje na ShowUp.tv. Moderatorzy powinni troche bardziej przyglądać sie dziewczyną, które oszukują swoich klientów i obrażają inne transmitujące na ShowUp.tv.


Kocurek ją papuguję - wolne żarty . bo z tego co pamietam Kocurek jest tu duzo wczesniej niz ona. I do Kocurka dużo jej brakuje, przede wszystkim klasy i zachowania.
Awatar użytkownika
SzukamZonyNaSu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 19 kwie 2017, 14:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Dziewczyna__Jesienna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: malinks


Śmieszy mnie na tym portalu to, że co tylko pojawi się jakaś małolata, która wygląda np. na te 18 lat to koniojebcy chcą się za przeproszeniem zesrać, żeby Panna tylko pokazała chociaż kawałek cycka, a taka Panna ma tylko beke i zgrywa niewinna niewiastę czystą jak łza, bo w ten sposób nakręca tylko debili do dawania żetonów, którzy myślą że ją tym przekupią i w końcu się spuszczą jak Panna pokaże cyca :)
Awatar użytkownika
tymczasem
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 28 paź 2016, 21:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Klakier pisze:
Max pisze:Ale ona też się niekiedy rozbiera jak KOCUREK272?

Kocurek się nie rozbiera na ogólnym ani na priv a słodka się rozbiera i tu i tu


Niekiedy tak :)
Awatar użytkownika
Max
SU-holik
SU-holik
Posty: 133
Rejestracja: 18 lis 2015, 05:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


SzukamZonyNaSu pisze:W jaki dziale ? chętnie poczytam co o niej myslicie. dla mnie to jest żenujące co sie dzieje na ShowUp.tv. Moderatorzy powinni troche bardziej przyglądać sie dziewczyną, które oszukują swoich klientów i obrażają inne transmitujące na ShowUp.tv.


Kocurek ją papuguję - wolne żarty . bo z tego co pamietam Kocurek jest tu duzo wczesniej niz ona. I do Kocurka dużo jej brakuje, przede wszystkim klasy i zachowania.


viewtopic.php?f=54&t=2519
แมวตัวผู้


tymczasem pisze:Śmieszy mnie na tym portalu to, że co tylko pojawi się jakaś małolata, która wygląda np. na te 18 lat to koniojebcy chcą się za przeproszeniem zesrać, żeby Panna tylko pokazała chociaż kawałek cycka, a taka Panna ma tylko beke i zgrywa niewinna niewiastę czystą jak łza, bo w ten sposób nakręca tylko debili do dawania żetonów, którzy myślą że ją tym przekupią i w końcu się spuszczą jak Panna pokaże cyca :)


Wszystko przez to, że Janusze nie czytają forume, jakby czytali to by wiedzieli, że ona pokazywała cyce za 50 żet i że nie warto teraz przepłacać
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44 pisze:
tymczasem pisze:Śmieszy mnie na tym portalu to, że co tylko pojawi się jakaś małolata, która wygląda np. na te 18 lat to koniojebcy chcą się za przeproszeniem zesrać, żeby Panna tylko pokazała chociaż kawałek cycka, a taka Panna ma tylko beke i zgrywa niewinna niewiastę czystą jak łza, bo w ten sposób nakręca tylko debili do dawania żetonów, którzy myślą że ją tym przekupią i w końcu się spuszczą jak Panna pokaże cyca :)


Wszystko przez to, że Janusze nie czytają forume, jakby czytali to by wiedzieli, że ona pokazywała cyce za 50 żet i że nie warto teraz przepłacać


Na ogólnym za darmo pokazywała i nie tylko cycki :D
แมวตัวผู้


SzukamZonyNaSu pisze:...Kocurek ją papuguję - wolne żarty . bo z tego co pamietam Kocurek jest tu duzo wczesniej niz ona. I do Kocurka dużo jej brakuje, przede wszystkim klasy i zachowania.


Jeśli ktoś twierdzi, że to Kocur kopiuje Słodką, to ma za przeproszeniem nieźle nasrane we łbie... Kocurro jest o wiele dłużej na ShowUp`ie niż "Gorzka".A poza tym Kocurek nie musi nikogo naśladować.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


NoMoreMoney pisze:
SzukamZonyNaSu pisze:...Kocurek ją papuguję - wolne żarty . bo z tego co pamietam Kocurek jest tu duzo wczesniej niz ona. I do Kocurka dużo jej brakuje, przede wszystkim klasy i zachowania.

Jeśli ktoś twierdzi, że to Kocur kopiuje Słodką, to ma za przeproszeniem nieźle nasrane we łbie... Kocurro jest o wiele dłużej na ShowUp`ie niż "Gorzka".A poza tym Kocurek nie musi nikogo naśladować.

Pomińmy fakt, że "gorzka" sama napisała, że naśladuje mistrzyni (czyli Kocurka). Po prostu widzi, że wcale nie trzeba się rozbierać by dostać żety, i chce to wykorzystać... nawet jakąś widownie ma, ale ja się do niej nie wliczam.

Nadaje... https://showup24.tv/slodka987
https://showup24.tv/profile/slodka987
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Tak się zastanawiam jakim cudem ona ma aż tak wiele osób na swoich transmisjach.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Książe_showupa pisze:Tak się zastanawiam jakim cudem ona ma aż tak wiele osób na swoich transmisjach.

Bo ludzie lubią oglądać dziwadła, w dobrym XIX wieku w cyrku oglądali takie rzeczy ale niestety zakazali tego.


https://showup24.tv/slodka987
https://showup24.tv/profile/slodka987
แมวตัวผู้


Fapka-Przypierdalapka pisze:Pomińmy fakt, że "gorzka" sama napisała, że naśladuje mistrzyni (czyli Kocurka). Po prostu widzi, że wcale nie trzeba się rozbierać by dostać żety, i chce to wykorzystać... nawet jakąś widownie ma, ale ja się do niej nie wliczam.


Naśladuje... Nie wiem, ale w moim odczuciu ona robi to wszystko tylko po to by wqrwić, bo wie, że Kocurro tego nie znosi...
Widownie to ona ma, ale podejrzewam, że sporo osób tam siedzi tylko po to, by pogapić się i pocisnąć bekę z niej.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Przyznaje się do rozbierania, na innym nicku ?


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
radu78
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 31 sty 2016, 18:10
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nie nadaje
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kilka dni temu pisałem, że nie za bardzo rozumiem jak ona może mieć aż tak wiele osób na swoich transmisjach i miałem wtedy na myśli tak 200-300 widzów a jak skończyłem pisać ten komentarz to okazało się, że miała prawie 1000 osób na transmisji :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Bylem ostatnio chwile zobaczyc kto teraz podbija showup,
Jak próbuje kusić wygląda to komicznie, sympatyczny uśmiech, widac ze nie doświadczona



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
czlowiekkasza
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 36
Rejestracja: 14 lis 2015, 02:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Doświadczona bo już z rok nadaje, tylko ma dobre zdolności aktorskie i udaje cnotkę.

https://showup24.tv/slodka987
https://showup24.tv/profile/slodka987
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości