slodka987/ona_slodka/lalal12/pola_patola/slodziutkaa987

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: slodka987
19 paź 2016, 07:50


Od początku ta cała ściema z "normalnym życiem" mi pachniała niekończącą się telenowelą z "kasowaniem" konta i wracaniem - no bo powiedzcie szczerze, czy przzypominacie sobie jakąkolwiek odleżynkę która tak po prostu przeszła z trybu leżenia w pozycji rozjechanej żaby w tryb "normalna praca"? Tak po prostu, bez fazy przejściowej, bez adaptacji do niegościnnego środowiska zewnętrznego w którym nie ma już Januszy sypiących żeton za głupie minki, w którym trzeba pracować żeby zarabiać? Nie sądzę!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: slodka987
19 paź 2016, 08:06


Idźcie się leczyć! Wiecie co! Macie ego jak nie powiem co, a tak naprawdę z Was to małe kutaski, którzy w normalnym życiu nie poruchaja. Wybrałam normalne życie dla swojego faceta, którego poznałam i przez bandę frajerów nie zamierzam się denerwować. Jeszcze raz któryś mnie obrazi, a wcześniejsze posty, które podchodzą pod paragraf idą na policję tyle!
2018-01-05 Konto zostało przywrócone na potrzeby licznych spraw na policji / spraw sądowych.
Oczywiście konto pozostaje nieaktywne i nie posiada przypisanego adresu e-mail, hasła itd. ...
Awatar użytkownika
ona_21->slodkaa987
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 05 sty 2018, 14:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodka987
19 paź 2016, 08:14


A ruger wiesz co jest lepsze od sypiących januszy na SU, lepsze jest mój prawdziwy uśmiech, zadowolenie z siebie i dawanie z siebie 100% i bycie z tego powodu szczęśliwą. Przejście na normalne życie i umawianie się z ludźmi by porozmawiać. Fakt- łatwa kasa jest spoko, ale nie dawała mi radości takiej jak normalna praca :) Dziwne ale prawdziwe. Jestem po prostu dziwna pod pewnymi względami
2018-01-05 Konto zostało przywrócone na potrzeby licznych spraw na policji / spraw sądowych.
Oczywiście konto pozostaje nieaktywne i nie posiada przypisanego adresu e-mail, hasła itd. ...
Awatar użytkownika
ona_21->slodkaa987
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 05 sty 2018, 14:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodka987
19 paź 2016, 08:22


tasmanx pisze:
ona_21 pisze:Wiecie co! Macie ego jak nie powiem co, a tak naprawdę z Was to małe kutaski


W przypadku rugera te słowa są mocnym nadużyciem

Słodka to kiedy można spodziewać się avatarka z Twoją minką downa?

Proszę mi tu Rugera nie obrażać przecież to największy kutas spośród forumowiczów :lol:
jarexxqq


Re: slodka987
19 paź 2016, 08:22


Przykro mi ale nie chce tutaj wracać i nie wrócę :) Mam w normlanym życiu teraz tego czego potrzebowałam, brakuje tylko jednej rzeczy i będę w 10000000000% szczęśliwa.


www.ShowUp24.tv
2018-01-05 Konto zostało przywrócone na potrzeby licznych spraw na policji / spraw sądowych.
Oczywiście konto pozostaje nieaktywne i nie posiada przypisanego adresu e-mail, hasła itd. ...
Awatar użytkownika
ona_21->slodkaa987
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 05 sty 2018, 14:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodka987
19 paź 2016, 09:18


ona_21 pisze: Jeszcze raz któryś mnie obrazi, a wcześniejsze posty, które podchodzą pod paragraf idą na policję tyle!


Jeszcze raz zapytam, odprowadziłaś podatki od wysępionych żetonów i kredytów czy oszukałaś Najjaśniejszą Rzeczpospolitą?
ps. no brawo nareszcie odkryłaś jak skasować konto, jestem z Ciebie dumny :D
แมวตัวผู้


Re: slodka987
19 paź 2016, 09:42


odprowadzam jako działalność gospodarczą, dlatego spokojnie na policję mogę iść.
2018-01-05 Konto zostało przywrócone na potrzeby licznych spraw na policji / spraw sądowych.
Oczywiście konto pozostaje nieaktywne i nie posiada przypisanego adresu e-mail, hasła itd. ...
Awatar użytkownika
ona_21->slodkaa987
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 05 sty 2018, 14:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodka987
19 paź 2016, 09:50


ona_21 pisze:odprowadzam jako działalność gospodarczą, dlatego spokojnie na policję mogę iść.

To idź dziecko z Bogiem :bye:
Oczywiścię wierzę, że zpłaciłaś podatki od żetonów :D
แมวตัวผู้


Re: slodka987
19 paź 2016, 09:52


Wierzyć nie musisz. Ważne, że wiem kim jestem i że wy jesteście forumowiczami którzy chcą wszystkiego za darmo, a przedewszystkim aby dziewczyna się szmaciła nago itd..
2018-01-05 Konto zostało przywrócone na potrzeby licznych spraw na policji / spraw sądowych.
Oczywiście konto pozostaje nieaktywne i nie posiada przypisanego adresu e-mail, hasła itd. ...
Awatar użytkownika
ona_21->slodkaa987
SU-holik
SU-holik
Posty: 62
Rejestracja: 05 sty 2018, 14:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodka987
19 paź 2016, 10:01


ona_21 pisze:Wierzyć nie musisz. Ważne, że wiem kim jestem i że wy jesteście forumowiczami którzy chcą wszystkiego za darmo, a przedewszystkim aby dziewczyna się szmaciła nago itd..

Ciebie nago nikt nie chce oglądać, za to Twoją idolkę to co innego...
แมวตัวผู้


Re: slodka987
19 paź 2016, 10:24


hehe...
Dobra beka :-)
Idź już żyć tym swoim życiem
My tu sobie pogadamy, jeszcze o Tobie trochę, ale im częściej będziesz wracać, tym większą pożywkę nam dasz.
Chciałbym zresztą zobaczyć samo składanie zawiadomienia, w ogóle uzasadnienie itp
I nie idź na policję
Do prokuratury od razu, sprawa teoretycznie nabierze szybszego tempa, tylko zawiadomienie porządne napisz. Trochę pracy w to włóż, bo Ci odmówią wszczęcia po rozpoznaniu.
jakieś kochliwe te baby się zrobiły i niekonsekwentne.... Siuśka podgląda na nielogu, Słodka, mimo, ze ma nowe życie pisze tu....
Błazenada


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodka987
19 paź 2016, 10:35


Słodka, nie strój fochuf.
I mam pytanie:
Będzie jakaś pożegnalna TRANSMISJA dla zacnych FORUMOWICZÓW ? :heart: :heart: :heart:


http://www.ShowUp24.tv
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: slodka987
19 paź 2016, 12:04


Domagamy się szyszków na pożegnalnej transmisji! To przecież taka nowa fajna, ba! Ekstra tradycja taka, że nierozbieralna odleżyna pokazuje szyszki małym żałosnym smutnym korniszonom z forum, bez zadość uczynienia tejże ekstradycji na pewno nie pozwolimy Ci odejść! (a na pewno nie pozwolimy umrzeć temu śmiechowemu temacikowi :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: slodka987
19 paź 2016, 12:21


ona_21 pisze:[...]brakuje tylko jednej rzeczy i będę w 10000000000% szczęśliwa.


Brakujący element: Obrazek
,,...bo taki jest ten świat, świat pełen łez" - https://www.youtube.com/watch?v=mxOL3-g3XFw Obrazek
Awatar użytkownika
Loc
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kotzurek
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: (kiedyś) LoverOfCats


Re: slodka987
19 paź 2016, 13:42


Slodka, jedna rzecz o sobie idealnie napisalas:
ona_21 pisze: Jestem po prostu dziwna pod pewnymi względami


i wiesz...zeby sie zeszmacic to wcale nie trzeba sie rozbierac ale tego mozesz juz nie zrozumiec...
PS pozdrow prokuratora i policjantow :roll:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: slodka987
19 paź 2016, 14:01


to takie szokujące, że na sex-kamerkach faceci oczekują nagości :D
nigdy nie zrozumiem po chuja te wszystkie cnotliwe dziewczyny siedzą na portalach erotycznych chociaż są przeciwne rozbieraniu i rozmawianiu o cyckach.. :)


www.ShowUp24.tv
Awatar użytkownika
Szmata
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 14 sie 2016, 14:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ruger44
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SZ


Re: slodka987
19 paź 2016, 14:46


Czesc siedzi wlasnie po chuja... jak w realu nikt nie chce to moze tu sie uda. Druga czesc siedzi zeby sie dowartosciowac i ewentualnie wpisac w krotkie CV: nie rozebralam sie na SU.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: slodka987
19 paź 2016, 15:28


Szmata pisze:to takie szokujące, że na sex-kamerkach faceci oczekują nagości :D
nigdy nie zrozumiem po chuja te wszystkie cnotliwe dziewczyny siedzą na portalach erotycznych chociaż są przeciwne rozbieraniu i rozmawianiu o cyckach.. :)


http://www.ShowUp24.tv



To tak, jakby przyjść na basen i dziwić się, że ludzie tam pływają.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: slodka987
19 paź 2016, 15:42


Szmata pisze:to takie szokujące, że na sex-kamerkach faceci oczekują nagości :D
nigdy nie zrozumiem po chuja te wszystkie cnotliwe dziewczyny siedzą na portalach erotycznych chociaż są przeciwne rozbieraniu i rozmawianiu o cyckach.. :)


Wiadomo o co chodzi - chodzi o to, żeby dostawać żeton za darmo bo jest to jedyny tego typu portal o tak dużej widowni. Owszem, można robić filmiki na Youtube czy transmisje na Twitchu ale żeby tam zarobić choć kilka groszy trzeba być: a) ładnym b) mieć oryginalny pomysł, inteligencję, humor. Laski pokroju Słodkiej nie chcą się wysilać, chcą mieć hajs za leżenie i pachnienie, pozycja rozjechanej żaby przez 8 godzin i hajs ma się zgadzać, tylko na SU coś takiego przejdzie ale żeby to dostać muszą się czymś wyróżnić wśród stada półnagich nimfomanek. A na przeciwnym biegunie od seksu i erotyki jest dostojność i cnotliwość, to też podnieca Januszy, może nawet bardziej niż nagość i erotyka, bo czy ktokolwiek rzuciłby choćby 100 żet Kotzurowi za bycie odleżynką gdyby za kilka żet więcej mógł mieć ją całkiem nago na priv? Raczej nie, Januszy podnieca to że odpowiednio żetonując mają szansę na zdobycie tej mistycznej dziewicy dlatego tak ważne w byciu odleżynką jest kreowanie się na nierozbieralną dziewicę-singielkę. Naszej słodkiej koleżance to nie pyksło już na starcie bo na forum ktoś zdradził że nie jest singielką wiec cały misterny plan poszedł w pizdu, dlatego taka jest zła na nas i chce nas pozywać przed wszelkie możliwe sądy :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: slodka987
19 paź 2016, 18:56


Ja pierdu............To nieme kino dalej i wciąż szczeka ?
Znajomości wśród policjantów ? Może tych z drogówki ?
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 02:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości