truskaweczka98/Miracle_98

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Bardzo fajna kontaktowa dziewczyna... Szkoda, że tej buzi już nie pokazuje... ale z drugiej strony to się nie ma czego dziwić.. Pełno filmików z SU w sieci...

https://showup24.tv/Miracle_98
https://showup24.tv/profile/Miracle_98
Zarejestruj się na showup z tego linku
http://tv.showup.com.pl
Awatar użytkownika
Piioterr
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 31 lip 2017, 23:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: _selena_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Piioterr


przejmujesz sie ? bo ja nie. Ludzie podejmuja decyzje i doskonale wiedza jakie ryzyko jest, kiedy zdejmie sie maske. Priv cie nie uchroni od tego i tyle.
Awatar użytkownika
razielospl
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 21 wrz 2015, 20:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kolega miał na myśli, że szkoda ze juz buzi nie pokazuje, a nie że są filmiki w necie :D
A pyszczek ma fajny :D
Awatar użytkownika
elitarnajednostka
SU-holik
SU-holik
Posty: 117
Rejestracja: 23 mar 2017, 17:31
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kaama696
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


luz. Tu czesto ludzie bawia sie w rycerzy i pokazuja jak im jest szkoda jak ktos ujawnia twarz i ma problemy, ale mowia to majac kutasa w dloni :D
Awatar użytkownika
razielospl
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 21 wrz 2015, 20:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Piioterr pisze:Bardzo fajna kontaktowa dziewczyna... Szkoda, że tej buzi już nie pokazuje... ale z drugiej strony to się nie ma czego dziwić.. Pełno filmików z ShowUp.tv w sieci...

https://showup24.tv/Miracle_98
https://showup24.tv/profile/Miracle_98

kiedys panny to nawet tatuaz zaklejaly plastrem zeby ktos nie rozpoznal. a teraz... wszystkie transmitujace wiedza co ryzykuja. same czesto opowiadaja z jakiego miasta sa, gdzie chodza. pokazuja widok z okna. potem placz ze rodzina/znajomi/sasiedzi sie dowiedza albo zyczliwy na faceboooku napisze. za kurewstwo sie placi.
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 09:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


ostatnio to nawet na camwhores sweetpusi ktos rodziców sprzedał i faktycznie dane sie zgadzaly i wyglad bardzo podobny :P
Awatar użytkownika
razielospl
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 21 wrz 2015, 20:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Bardzo fajne pokazy, cycuszki pierwsza klasa :D



www.BlogSU.pl
Awatar użytkownika
reddevil202
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 09 sty 2018, 18:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: taktowna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Uzupełnienie postów...

kornel85 pisze:Ostatnio była sporo offline, podglądając profil zauważyłem, że ktoś zostawił komentarz z jej danymi po czym usunął konto. Dziś cały profil wyczyściła, wszystko usunięte włącznie ze zdjęciami i opisem (profil od zera) - możliwe, że zniknie teraz na długo, bądź już całkowicie nie pojawi się na portalu. Po takim ruchu wnioskuję, że dane były prawdziwe.


taktaki pisze:Śliczna, inteligentna dziewczyna. Jeśli miałaby już się nie pojawić, to byłoby smutno. :/ Pewnie jej dane ujawnił jakiś odrzucony typ, kiepska sprawa. Choć sam chciałbym wiedzieć, w jakim mieście mieszka taka piękność. :)


radosny26 pisze:Duża strata gdyby miałaby nie wrócić :( Nie ma zbyt dużo dziewczyn na SU z takim tyłkiem i cycuszkami


karolpdk pisze:Witam. Każdy zna chyba tą Panią wcześniej pokazywała się jeszcze na nicku Truskaweczka ale mniejsza. Temat stawiam bo jest aktualny profil od wczoraj jest pusty a ostatnią transmisje miała chyba dobry miesiąc temu. Nasuwa się pytanie czy to koniec ? Może ktoś ma jakieś informacje którymi się dzieliła ta piękna dziewczyna ? Liczę na komentarze. Pozdrawiam wszystkich.


karolpdk pisze:Dziewczyna ideał jeszcze brałem u Niej privy jak nadawała z twarzą później już kolejne z tą maska ale i tak najlepsza na SU pod każdym względem po priwie można było też pogadać bez patrzenia na czas. Tak jak kolega wyżej napisał była by to spora strata dla SU gdyby już nie wróciła. Czekamy z niecierpliwość na jej ruch zapewne jeśli powrót to nowe konto. :blind:


taki_tam pisze:
karolpdk pisze:Witam. Każdy zna chyba tą Panią wcześniej pokazywała się jeszcze na nicku Truskaweczka ale mniejsza. Temat stawiam bo jest aktualny profil od wczoraj jest pusty a ostatnią transmisje miała chyba dobry miesiąc temu. Nasuwa się pytanie czy to koniec ? Może ktoś ma jakieś informacje którymi się dzieliła ta piękna dziewczyna ? Liczę na komentarze. Pozdrawiam wszystkich.

Jak ktoś wyżej napisał ktoś podał najprawdopodobniej jej dane na SU po czym ona wyczyściła profil. Odpowiedź nasuwa się sama. Tym bardziej to, że zniknęła z dnia na dzień bo nadawała normalnie a naglę jej nie ma jakby zaczęła nadawać coraz rzadziej to by wskazywała, że powoli odchodzi z portalu. Transmisji pożegnanej też nie było więc pewnie jej tożsamość wyszła na jaw a jeżeli dane podane w jej portalu były prawdziwe to tym bardziej nie dają jej żyć skoro posuwają się do takich kroków i wręcz nasyłają bóg wie kogo (nie chce wszystkich wkładać do jednego worka) ale na tak specyficznym portalu nie brakuj psycholi.


posprzatajTO pisze:Ostatnio u którejś dziewczyny był gość który mówił że ma dane Miracle_98, że ja zniszczy. Mówił że zrobiła go w chuja i wyjebala na kasę.
Ile w tym prawdy niewiadomo.


karolpdk pisze:Dziewczyna na prywatnych transmisjach nie kryła się zbytnio z podawaniem swojej lokalizacji oczywiście nie dokładnie co do adresu ale miasto i poszczególne lokale w obrębie to i tak za dużo. Oczywiście ja zachowuje takie coś wyłącznie dla siebie ale jak piszecie wyżej psycholi nie brakuje. Powrót w takim przypadku raczej mało możliwy no chyba że po jakimś dłuższym czasie. Wszystko zależy od tego jak ta sprawa jest szeroka i jak mocno wpłynęło to na Nią samą. Tego już nie wiemy i raczej się nie dowiemy. Możemy tylko czekać na jej ruch.


Imagine pisze:Wiele jest takich przypadków. Sam siedząc u jednej z dziewczyn miałem okazję dowiedzieć się jak nazywa się pewna pani, która nadaje na SU.


posprzatajTO pisze:ktos cos wie czy zamierza wrocic?


msn pisze:
posprzatajTO pisze:ktos cos wie czy zamierza wrocic?
Pewnie wróci, kiedyś...
btw. nie wiem czy to jest spowodowane tą nową wersją shołapa, ALE fchuj zajebistych dup przepadło bez śladu a szołap jakiś taki mało ciekawy się zrobił.
To taka moja skromna nostalgiczna refleksja.


dbifuria pisze:Truskaweczka jak kamień w wodę, raczej nawet nie loguje profilu odczytać wiadomości, co jakiś czas zagadywałem sprawdzić czy odczytuje, ale status się nie zmienia. Koleś skutecznie ją wykurzył... :bash0:


taki_tam pisze:Najgorsze możliwe zakończenie na SU czyli być nękanym i zaszczutym za jakiegoś typka z tego portalu tylko ciekawe czy sama się do tego poniekąd przyczyniła czy miała pecha i trafiła na psychola. Dziewczyny, które tak odchodzą rzadko kiedy wracają a jak już są mega ostrożne wręcz zahukane.


Banadajciemi pisze:Jaka szkoda :cray:



źródło: http://archive.fo/3ruZQ , http://archive.fo/J38EE
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Strasznie miła i sympatyczna laseczka.
Byłem częstym gościem u niej na trans.
Ciałko tez pierwsza klasa.
Szkoda że już nie nadaje :(
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


jedyna z moich dawnych ulubienic ciało to ona miała :(
Awatar użytkownika
Mateusz1000
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 25 lip 2019, 17:30
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Bardzo szkoda, że jej już nie ma, jedna z pierwszych, które oglądałem :( Bardzo ładna i sympatyczna dziewczyna mam nadzieję, że może jeszcze kiedyś wróci :(
Ktoś wie może czemu zniknęła i kiedy ostatnio transmitowała?
Awatar użytkownika
wesolybambus
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 02 cze 2020, 14:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: _Hinata_
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


zniknęła bo ktoś podał jej dane
Nie pamiętam tylko czy to był komentarz pod profilem czy w czasie transmisji
Awatar użytkownika
Koras
SU-holik
SU-holik
Posty: 71
Rejestracja: 18 sty 2018, 12:53
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anastassia23
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Poprzednia

Wróć do Nieobecni



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości