Oszustki konkursowe - temat zbiorczy

Dział opisujący zarówno nadające dziewczyny, jak i użytkowników SU, na których z różnych względów warto uważać.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

OPISUJEMY DLACZEGO WARTO DANĄ OSOBĘ UNIKAĆ.
WYPOWIADAMY SIĘ MERYTORYCZNIE, BEZ TYPOWEGO HEJTU CZY TROLOWANIA.
POSTY ODBIEGAJĄCE OD TEMATU DZIAŁU BĘDĄ USUWANE.


taki_tam pisze:Aurelka96 ustawia lidera i jak ilość żetonów ją nie satysfakcjonuję to zawsze mówi, że żetony dane po czasie chociaż widzowie piszą, że było przed 0. Dzisiaj też tak było, wygrany dostał bana bo niby po 0 ale brała udział jeszcze jedna osoba więc jeżeli byłoby tak jak uważa Aurelka to ta druga osoba powinna dostać wygranego priva tak się nie stało a był VIPem i drugą osoba, która dała najwięcej żetonów.



Nowy Blog ShowUp.tv



Ostatnio zrobiła jeszcze lepszego wała. Gościu wygrał za 500 privka, a ta mu dała bana. Ustawiła priv wygrany, po czym go odrzucała, twierdząc, że ktoś inny ją zaprasza. Powiedziała kolesiowi, że zapisuje go na jutro, wyłączyła transmisje na 3minuty. Wróciła, zrobiła nowy konkurs, facet mówił cały czas, że to on ją zapraszał, że chciałby odebrać priv, bo wygrał, a ona ściemniała dalej. Pisała, że musiała wyłączyć bo z 10 razy zaprosił ją inny koleś i tłumaczy mu, że zapisała go na jutro. Jak już zrobiła się z tego kłótnia to dostał ban :lol: Nie wiem jak oni się na to łapią :blink:
Awatar użytkownika
kornel85
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 03 wrz 2015, 14:29
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mmm




kornel85 pisze:
taki_tam pisze:Aurelka96 ustawia lidera i jak ilość żetonów ją nie satysfakcjonuję to zawsze mówi, że żetony dane po czasie chociaż widzowie piszą, że było przed 0. Dzisiaj też tak było, wygrany dostał bana bo niby po 0 ale brała udział jeszcze jedna osoba więc jeżeli byłoby tak jak uważa Aurelka to ta druga osoba powinna dostać wygranego priva tak się nie stało a był VIPem i drugą osoba, która dała najwięcej żetonów.



Nowy Blog ShowUp.tv



Ostatnio zrobiła jeszcze lepszego wała. Gościu wygrał za 500 privka, a ta mu dała bana. Ustawiła priv wygrany, po czym go odrzucała, twierdząc, że ktoś inny ją zaprasza. Powiedziała kolesiowi, że zapisuje go na jutro, wyłączyła transmisje na 3minuty. Wróciła, zrobiła nowy konkurs, facet mówił cały czas, że to on ją zapraszał, że chciałby odebrać priv, bo wygrał, a ona ściemniała dalej. Pisała, że musiała wyłączyć bo z 10 razy zaprosił ją inny koleś i tłumaczy mu, że zapisała go na jutro. Jak już zrobiła się z tego kłótnia to dostał ban :lol: Nie wiem jak oni się na to łapią :blink:

Na miejscu oszukanych od razu bym ją zgłaszał. Sponsorują laskę która ich ostro wali, sam ShowUp.tv dożywotnio powinien dac jej bana bo tylko traci w oczach klientów jak i uczciwym dziewczynom się dodaję.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




BAN DLA AURELKI96 KTO JĄ ZGŁOSI? BO JA BĘDĘ ROBIŁ SCREENY I JĄ ZGŁASZAŁ PERFIDNA OSZUSTKA
Awatar użytkownika
bkr18
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 29 paź 2017, 21:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BKR18




bkr18 pisze:BAN DLA AURELKI96 KTO JĄ ZGŁOSI? BO JA BĘDĘ ROBIŁ SCREENY I JĄ ZGŁASZAŁ PERFIDNA OSZUSTKA

Kilka osób po wzięciu udziału w konkursie i poczuciem się wyruchanym bez mydła jak chcieli z nią to wytłumaczyć leciał ban. Mam nadzieję, że ją zgłaszają.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Zgłaszać oszustkę !!!!!!!!!
Moja wiadomość w tej sprawie poszła , zgłaszajcie czym więcej tym szybciej zareagują :beach:
Awatar użytkownika
Bieda
SU-holik
SU-holik
Posty: 77
Rejestracja: 05 sie 2017, 02:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Oszustwo aż razi u tej Pani, ale skąd nowicjusze szołapowi mają to wiedzieć. Co się nachapała to jej, za to ma plusa u mnie, że tak cudownie potrafi doić januszy i końca tego procederu nie widać :yes4:

https://showup24.tv/Aurelka96
https://showup24.tv/profile/Aurelka96
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 15 sie 2017, 17:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo




Pani pojechała po bandzie przed chwilą...
Zorganizowała konkurs, w którym lider napiwków do 15.05 (po osiągnięciu śmiesznego celu 150ż) wygra super hot orgazm z twarzą... Miotając się po podłodze jak karp pozbawiony wody pokazywała dosłownie wszystko, cipka, pupa, cycki, ssanie gumowego kutasa... aż przykro było patrzeć.
Gdy zbliżał się czas i panowie zaczęłi wyskakiwać z żetonów wyłączyła transmisję stwierdzajać, że celu nie osiągneli więc nikt nie wygrał. Chyba ktoś ją przywołał na pv, albo to był wałek totalny bo po chwili wróciła i zaczęła się licytacja co 10 żet między dwoma panami. Koniec miał nastąpić o 15:12 ale liderem nie był faworyt pani. Kiedy jej to wytknał poleciał ban a pani ustawiła niby wygraną i zniknęła na kot prv, którego czas ustawiła na 3 minuty (szybkie ma te hot orgazmy).

Teraz łowi kolejnego frajera do 15.26... może się załapiecie ;P

https://showup24.tv/MALUTKAAa25
Biustwo




Według mnie te konkursy powinny być albo zabronione przez regulamin albo uregulowane zasadami przez portal szołap tak by zasady były jasne i przejrzyste dla każdego, a nie totalna samowolka i robienie w chuja co mniej rozgarniętych widzów. Pewnie część Pań szybko by zakończyła ten sposób zarobku na ShowUp.tv. Konkurs powinien działać w dwie strony: raz zarobi transmitująca, a raz skorzysta jakiś szczęśliwiec i wyrwie fajnego privka w niższej cenie.

PS: A największym kurestwem ze strony transmitujących jest brak ustalenia odgórnie czasu priva, który jest do wygrania. To już całkiem powinno być karane, bo później są cyrki, że ktoś kto wygrał za 100-200 dostaje priv 3-5min...
Awatar użytkownika
NoMoreTears
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 233
Rejestracja: 16 sie 2017, 15:55
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Hebanovva
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Przeważnie za 100-200 masz 2-3min xD jestem ciekaw jak wygląda hit orgazm w 3mib
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 19:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Żeby było ciekawiej panienka pytała szczęśliwych wygranych czy chcą nagrodę na 2 kam. Jeden się skusił więc wybulił dodatkowo ok. 100ż już po wygranej...
Biustwo




Kiedyś w konkursach typu Lider jak ta zabawa wchodziła zasady były jasne np. "wygraj orgazm 10min z buzią i głosem" i niezależnie czy walczyła jedna czy dziesięć osób i ile dał wygrany dochodziło do wygranego priva. Teraz laski się zmądrzyły i ile zet w konkursie zarobią tyle min priv ustawiają bo i tak muszą wyjść na swoje więc za 200 zet czasami ma się 4min, dodatkowo wprowadziły zasadę, że minimum dwie osoby muszą brać udział aby wygra priv, zasada zapisana jest w ich profilu. Jedna laska jak zrozumiała, że z konkursu nie posypią się jak zazwyczaj miliony monet osoby które przypominały, że minimum 2 osoby muszą brać udział ewentualnie same starały się przebić tylko kwotę wpisywały nie tam gdzie trzeba ewentualnie uprzedzały, że zaraz coś rzucą dostawały bana. Dla mnie głupotą jest brać udział w tych konkursach bo nie wiadomo, czy ktoś obok nie podbiję, ewentualnie można rzucić 200 zet i wygrać orgazm 3min gdzie dziewczyna przez polowe czasu się przygotowuję :lol:
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




A więc Kolejna pier** oszusta radzę czytać wszystko dokladnie

- Nick dziewczyny - sylwia18
- Link do jej profilu i transmisji na ShowUp.tv - https://showup24.tv/sylwia18
- Kilka słów o tym w jaki sposób oszukuje

Lider napiwków vip wygrywa orgazm+anal cel po osiągnięciu celu o godzinie 16:17 .Pani odlicza nie wiadomo po co bo nie osiągnęła 2000zet celu a ludzie nie czytają i wrzucają zety bo myślą ze wygrają privka a tu gówno ale jak to mówią karma wraca więc Pani sie jeszcze kiedyś w życiu przejedzie

Foto zeby nie było:

https://s18.postimg.cc/b18d52iaf/Desktop_2018-02-02_16-12-56-993.png
Awatar użytkownika
Misiek998
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 03 lut 2018, 10:46
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Misiek998 pisze:... radzę czytać wszystko dokladnie

- Nick dziewczyny - sylwia18...

Kolejny :D Aurelka moze uzbiera na to Audi R8... jak widac forum wszyscy nie czytaja.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




komin pisze:Kolejny :D Aurelka moze uzbiera na to Audi R8... jak widac forum wszyscy nie czytaja.



To, że nie czytają to ich pech, ale nie trzeba być geniuszem, żeby się zorientować, że taka licytacja to jedno wielkie oszustwo. Najczęściej wystarczy posiedzieć u takiej panienki kilka minut i obserwować. Przecież one to robią cyklicznie, niektóre co 10 minut licytują super mokry orgazm (trwający 4 minuty- ale to osobny temat). Chyba, że wchodzicie do nich i rozum wam odbiera do tego stopnia, że musicie brać udział w tej durnej licytacji, mimo, że to samo możecie kupić u uczciwych laseczek, bez licytowania, wchodząc na normalny prv...

A już najbardziej mi żal jak nabierają się na to panowie, którzy chwile wcześniej wychodzą od (jak wy nas nazywacie? odleżynki? :D) bo nie robimy cyrku z licytacją tylko zapraszamy na uczciwy prv :D
Biustwo




Częściowo się zgadzam Biustwo Zgadzam się z tym ze niektóre specjalistki konkursowe jada mocno po bandzie...choć nie zawsze to oszustwo, często tylko wykorzystanie naiwności/niewiedzy nowych userow.
O tych "uczciwych privach" u odleżynek to już pojechałaś. Lubie przetestować wiele nowych to już nieraz widziałem "uczciwość".

Priv u odlezynki wersja standard często wygląda tak:

20 sekunda - mamy obraz
40 sekunda - kończymy kurtuazyjne powitania
1- minuta - dyskusja czy włączę kamerkę
2-3 minuta - standardowe pytania "opóźniające" czyli ile masz lat...jak masz na imię..pierdoły..
3-4 minuta- "to co szalejemy?"
4- 4:30 "ustawianie kam"
5 minuta- rozłączenie bez pożegnania...a taka rozmowna wcześniej była...

W czym one sa lepsze od naciągaczek konkursowych? poza technika?
Wiem, mogę zgłosić, mogę opierdolić w 20 sekundzie i kazać wziasc się do roboty, ale nie chce... ok wydałem ledwo 100 czy dwie za te 5 minut... ja nie zbiednieje ale laska już mnie nigdy nie zobaczy. A potem się leży i narzeka na lipę.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




komin pisze:Częściowo się zgadzam Biustwo Zgadzam się z tym ze niektóre specjalistki konkursowe jada mocno po bandzie...choć nie zawsze to oszustwo, często tylko wykorzystanie naiwności/niewiedzy nowych userow


Nie widzę wielkiej różnicy między oszustwem i wykorzystaniem naiwności faceta. Tak czy siusiak robi się gościa z premedytacją w bambuko.
Z tego wynika, że lepiej być naciągaczką, ale przed wydymaniem Was na żetony pokazać coś za free, żebyście się nie czuli tak do końca poszkodowani. Męska logika nie przestaje mnie zadziwiać.
Co do prv to nigdy nie wpadłam na to, żeby zamiast robić to co ustalone w opisie, pytać gościa skąd jest i czy się pokaże. Na to zwykle przeznaczam chwile po czasie prv, żeby gościowi było miło, że nie uciekam jak Kopciuszek z biciem zegara i go nie olewam. Cóż... Człowiek całe życie się uczy ;)
Biustwo




Oszustki Pureboomb i Napalona Nelka kusza ukrytą transmisja za 200 zetonów gdzie ma być trójkąt z sąsiadem a było jedno wielkie gówno cały czas się tylko śmiały i czytały czat a seksu było tyle ze nawet nie zdążyłem wyjąć siurka ze spodni! i jeszcze trzeba było czekać ponad godzinę zanim każdemu wyślą nick no po prostu jeden wielki śmiech na sali!!! :hi:
Awatar użytkownika
Santeos
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 04 lis 2017, 22:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




fvckkmehard oszustka

Po licytacji privka opuscila transmisje
Awatar użytkownika
xPatrykooo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 19 lut 2018, 02:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nima
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Santeos pisze:Oszustki Pureboomb i Napalona Nelka kusza ukrytą transmisja za 200 zetonów gdzie ma być trójkąt z sąsiadem a było jedno wielkie gówno cały czas się tylko śmiały i czytały czat a seksu było tyle ze nawet nie zdążyłem wyjąć siurka ze spodni! i jeszcze trzeba było czekać ponad godzinę zanim każdemu wyślą nick no po prostu jeden wielki śmiech na sali!!! :hi:


To był niezrealizowany w pełni cel a nie oszustwo. Dziewczyny deklarują zwrot żetonów. Oszustwem by było jakby w ogóle nic nie robiły i nie chciały zwrócić żetonów.
Awatar użytkownika
Samiec
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 28 sty 2018, 16:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nvm
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ja to tylko tu zostawię...
Obrazek

pani występuje też pod nickiem SkypeViki czy VikiSkype...



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Wunderbaum
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 220
Rejestracja: 31 maja 2016, 00:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Uważaj na niego/na nią



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości