ARTYKUŁ "Seks-zabawy Polaków nocą. Nago przed komputerem"

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Witam wszystkich
Jestem dziennikarką i przygotowuję artykuł o sekskamerkach. Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć na forum dziewczyny oraz panów, którzy prowadzą swoje kanały na ShowUp.tv i zgodzą się opowiedzieć o tym zajęciu (zapewniam anonimowość) i odpowiedzieć na kilka moich pytań. Wywiad odbyłby się przez telefon lub w formie mailowej. Proszę o kontakt pod tematem lub na skrzynkę. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania oraz zdradzę szczegóły.
Mam nadzieję, że mój post nie narusza zasad forum i administracja potraktuje go z wyrozumiałością ;)
Pozdrawiam
Hanna

Admin's Edit: Dziennikarka została zweryfikowana poprzez wysłanie maila z firmowej skrzynki :)
Awatar użytkownika
aurevoirsimone
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 28 paź 2016, 08:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: _________
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: __________




Oby nie było jak ostatnio, że pan naobiecywał nam anonimowość a zmienił mi nick z "Ruger44" na "Ruger45" - taaa, nikt się nie połapał po tak istotnej zmianie nicku o kogo chodzi :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Na czacie jest wielu chętnych, zapraszam, śmiało :ugeek:
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek




ruger44 pisze:Oby nie było jak ostatnio, że pan naobiecywał nam anonimowość a zmienił mi nick z "Ruger44" na "Ruger45" - taaa, nikt się nie połapał po tak istotnej zmianie nicku o kogo chodzi :)

Spokojnie zamiast nicków mogę podać wymyślone przez was imiona - będzie lepiej wyglądać w tekście.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
aurevoirsimone
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 28 paź 2016, 08:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: _________
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: __________




aurevoirsimeone pisze:(...) (zapewniam anonimowość) i odpowiedzieć na kilka moich pytań. (...)


Nie ma problemu, jeśli Pani łaskawa, proszę je TU zadać. Każdy, kto będzie miał ochotę, na pewno chętnie się do nich ustosunkuje ;).
O anonimowość niech się Pani nie obawia, tu - jedna wielka rodzina, nikt nie ma przed nikim żadnych tajemnic. :ugeek:

aurevoirsimeone pisze:Spokojnie zamiast nicków mogę podać wymyślone przez was imiona - będzie lepiej wyglądać w tekście.


To ja poproszę - Rumpelstilskin, Gniewomir, Ksenofont lub Sulisław, wybór pozostawiam Pani. :cool3:
szary




Ja chce miec na imie "HULK" albo Liu-Kang:P
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ja mogę być Trybson - ale w sumie jestem tu jedynym karkiem to by mnie szybko poznali... Może inaczej, może np. Bogusław? Zdzisław? Coś muszę wymyślić oryginalnego
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Nie ogarniam, po co na nowo wałkowac kamerki;)
nic odkrywczego nie ma w temacie;D
Awatar użytkownika
colette
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 34
Rejestracja: 27 wrz 2015, 18:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




nie chce i nie bede pokazywac palcem, ale do kogos mi tu pasuje idealnie niczek Trynkiewicz :laughingnew:
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 24 lut 2016, 11:41
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Eliza pisze:nie chce i nie bede pokazywac palcem, ale do kogos mi tu pasuje idealnie niczek Trynkiewicz :laughingnew:

A to dlaczego?
Awatar użytkownika
aurevoirsimone
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 28 paź 2016, 08:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: _________
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: __________




szary pisze:
aurevoirsimeone pisze:(...) (zapewniam anonimowość) i odpowiedzieć na kilka moich pytań. (...)


Nie ma problemu, jeśli Pani łaskawa, proszę je TU zadać. Każdy, kto będzie miał ochotę, na pewno chętnie się do nich ustosunkuje ;).
O anonimowość niech się Pani nie obawia, tu - jedna wielka rodzina, nikt nie ma przed nikim żadnych tajemnic. :ugeek:

aurevoirsimeone pisze:Spokojnie zamiast nicków mogę podać wymyślone przez was imiona - będzie lepiej wyglądać w tekście.


To ja poproszę - Rumpelstilskin, Gniewomir, Ksenofont lub Sulisław, wybór pozostawiam Pani. :cool3:


Wolałabym wersję mailową. Mniejsze ryzyko masowego trollingu i odpowiedni z d*** ku uciesze reszty ;)
Awatar użytkownika
aurevoirsimone
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 28 paź 2016, 08:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: _________
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: __________




colette pisze:Nie ogarniam, po co na nowo wałkowac kamerki;)
nic odkrywczego nie ma w temacie;D

Odkrywczego może nie, ale kontrowersyjnego, a co za tym idzie interesującego owszem
Awatar użytkownika
aurevoirsimone
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 28 paź 2016, 08:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: _________
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: __________




aurevoirsimone pisze:
Eliza pisze:nie chce i nie bede pokazywac palcem, ale do kogos mi tu pasuje idealnie niczek Trynkiewicz :laughingnew:

A to dlaczego?

Bo pomimo ze moderacja czasami sprawdza nowe uzytkowniczki to sa i nieletnie na kamerkach i one wlasnie przyciagaja widzow swoim mlodym calem nie pokazujac twarzy i dlatego mi wpadlo na mysl (Trynkiewicz)
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 24 lut 2016, 11:41
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Jest wielu zboczonych pseudo "Trynkiewiczów" ale z dwojga złego, lepszy Trynk... w sieci, niż paradujący po ulicach miast, na wolności, gdyż tutaj bynajmniej nikomu nie zrobi krzywdy
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 21:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka




Kontrowersje mozna znalezc bardziej na meskich transmisjach:D
a całkiem serio-powodzenia.

Od siebie moge dodac, ze kiedys zajrzał do mnie klient ktory miał mleko w piersiach, po czym sciskał sutki i pokazywał jak wyplywaja(do dzis nie wiem jak to zrobil, pewnie jakies hormony :D)

ale to niestety nie było na szołapie;>
do dzis przesladuje mnie wizja meskiego mleka z meskich owlosoinych piersi :hypnotized: :beg:
Awatar użytkownika
colette
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 34
Rejestracja: 27 wrz 2015, 18:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




aurevoirsimone pisze:Wolałabym wersję mailową. Mniejsze ryzyko masowego trollingu i odpowiedni z d*** ku uciesze reszty ;)


Na dobrą sprawę, wystarczyłoby poczytać czata, przejrzeć jego archiwum, rozejrzeć się w wątkach - toż to prawdziwa kopalnia wiedzy o ShowUp.tv i jego użytkownikach.

Eliza pisze:Bo pomimo ze moderacja czasami sprawdza nowe uzytkowniczki to sa i nieletnie na kamerkach i one wlasnie przyciagaja widzow swoim mlodym calem nie pokazujac twarzy i dlatego mi wpadlo na mysl (Trynkiewicz)


Z tym, że Trynkiewicz preferował chłopców.

vikibrunetka pisze:Jest wielu zboczonych pseudo "Trynkiewiczów" ale z dwojga złego, lepszy Trynk... w sieci, niż paradujący po ulicach miast, na wolności, gdyż tutaj bynajmniej nikomu nie zrobi krzywdy


Zabić własnoręcznie - nie zabije, ale ile spustoszenia może narobić w młodej, wrażliwej i podatnej psychice, to już wie tylko takiej maści zboczeniec.
szary




Eliza pisze:
aurevoirsimone pisze:
Eliza pisze:nie chce i nie bede pokazywac palcem, ale do kogos mi tu pasuje idealnie niczek Trynkiewicz :laughingnew:

A to dlaczego?

Bo pomimo ze moderacja czasami sprawdza nowe uzytkowniczki to sa i nieletnie na kamerkach i one wlasnie przyciagaja widzow swoim mlodym calem nie pokazujac twarzy i dlatego mi wpadlo na mysl (Trynkiewicz)

@Eliza a jak wygląda te sprawdzenie wieku? Pic na wodę czy jakoś poważnie podchodzą do tego tematu? Rozumiem, że te, które chcą transmitować muszą przejść jakąś wersyfikację? Sorry, że tak dopytuję, ale dla mnie to czarna magia, a nie chcę niczego pokręcić ;)
Awatar użytkownika
aurevoirsimone
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 28 paź 2016, 08:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: _________
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: __________




Bardziej mam na myśli zboczenia i bestialstwo, mówiąc o pseudo "Trynk...."
Poza tym moim zdaniem, dziewczyna, która ma 16 lub 17 lat, jakie musi mieć spustoszenie w psychice, skoro już w tym wieku zaczyna się obnażać przed ludźmi w sex kamerkach. To co jej może zaszkodzić jakiś facet (nieważne czy młodszy czy starszy) trzepiący się pod nią? Ona już i tak ma zrytą głowę pomimo młodego wieku....
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 21:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka




szary pisze:
aurevoirsimone pisze:Wolałabym wersję mailową. Mniejsze ryzyko masowego trollingu i odpowiedni z d*** ku uciesze reszty ;)


Na dobrą sprawę, wystarczyłoby poczytać czata, przejrzeć jego archiwum, rozejrzeć się w wątkach - toż to prawdziwa kopalnia wiedzy o ShowUp.tv i jego użytkownikach.


Robię to od 7.00 rano ku uciesze kolegów z openspejsa ;) Z pojedynczych postów ciężko coś wyciągnąć, a w wielu przypadkach ich autorów dawno już tu nie ma.
Ale zainteresował mnie temat o tym gościu z butelką w odbycie. Serio? Zdarzają się takie oszołomy? Jest ich dużo?
Awatar użytkownika
aurevoirsimone
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 28 paź 2016, 08:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: _________
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: __________




vikibrunetka pisze:Bardziej mam na myśli zboczenia i bestialstwo, mówiąc o pseudo "Trynk...."
Poza tym moim zdaniem, dziewczyna, która ma 16 lub 17 lat, jakie musi mieć spustoszenie w psychice, skoro już w tym wieku zaczyna się obnażać przed ludźmi w sex kamerkach. To co jej może zaszkodzić jakiś facet (nieważne czy młodszy czy starszy) trzepiący się pod nią? Ona już i tak ma zrytą głowę pomimo młodego wieku....

A co tacy faceci piszą w ogóle? Opowiadają o sobie czy ograniczają się do chamskich tekstów?


www.ShowUp24.tv
Awatar użytkownika
aurevoirsimone
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 28 paź 2016, 08:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: _________
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: __________


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości