_ula_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: fajna-po30
18 lut 2018, 17:09
Ja ci kobieto tylko dobrze radze bo szkoda tego dziecka :D . Pomysl jak to dziecko bedzie sie czulo jak kolega z klasy powie mu ze jego mamusia cipka swiecila w internecje jeszcze z brzuchem :D. Ty jak bys sie czula jak by tak twoja mamusia tak przesiadywala :)
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 17:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
18 lut 2018, 17:26
Hmmmm gówno jesz i gówno wiesz. A o moje dziecko się nie martw i tego co będzie kiedyś, zajmij się sobą i tym co masz w rozporku o ile masz,bez odbioru.
Awatar użytkownika
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 186
Rejestracja: 26 lip 2016, 21:56
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


Re: fajna-po30
18 lut 2018, 17:33
Ano rodzicow sie nie wybiera:D.
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 17:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
18 lut 2018, 17:59
fajna--po30 pisze: Co czwarty z was to nieudacznik życiowy bez pracy i problemami. Szperacie interesujecie się nami z kobietami z showup.tv a sami jesteście cipami życiowymi.


Jak w takim razie nazwiesz Ojca swojego dziecka, który wystawia na zarobek na SU swoją Kobiete by zarabiała na wyprawke dla dziecka?
Awatar użytkownika
tymczasem
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 28 paź 2016, 21:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
18 lut 2018, 18:35
Tak na wyprawkę zbieram pacanie, a ty tymczasem do jakiego grona się zaliczasz?
Awatar użytkownika
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 186
Rejestracja: 26 lip 2016, 21:56
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


Re: fajna-po30
18 lut 2018, 18:55
fajna--po30 pisze: Co czwarty z was to nieudacznik życiowy bez pracy i problemami. Szperacie interesujecie się nami z kobietami z showup.tv a sami jesteście cipami życiowymi.


A kim Ty jesteś? Myślisz, że jesteś kimś lepszym? Myślisz, że coś w życiu osiągnęłaś, bo robisz "karierę" święcąc gołą dupą przed kamerą? To ci dopiero osiągnięcie...
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 19:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
18 lut 2018, 18:56
Destrukcja ludzi występujących na tym portalu sięgnęła zenitu. Hipokryzja aż bije. Wiadomo ze to dziecko w szkole bedzie wyśmiewane ponieważ to co internetu zobaczył to zostaje niestety. I milon jest filmików fajnej. A dzieci w świecie cyfryzacji takie cos w momencie znajda. Mama oczywiscie ma wywalone na to a dziecka psychika zniszczona do końca dni . Ale oczywiscie Zeton musi sie zgadzać . I jeszcze Paulę na świadka czysty kabaret . W tym kościele to sie otworzą wrora piekieł z tej rozpusty. Sami grzesznicy
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 17:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
18 lut 2018, 19:15
Wiedziałam że wcześniej czy później idioto zawitasz tutaj. Zdajesz sobie sprawę że większego pacana w życiu jakim ty jesteś to nie widziałam i nie słyszałam. Idź chłopcze i przepłacz swoje 150 tys, a może było 151 tys. Może się pomyliłeś w obliczeniach, wiesz idioci często się mylą. Jesteś kretynem i cipa chłopie, myślałeś że swoimi pieniążkami cuda zdziałasz i możesz mieć każda kobieta. A tymczasem kim jesteś cipa, kretynem i płaczka życiową. Jeśli chłopcze nie masz co robić, możesz się poudzielac z resztą cipek tego portalu. Wy mężczyzni jesteście jak duże dziecko, dojrzewacie późno, a są nawet tacy co w ogóle nie dojrzewają. A ty Spikel kupuj bilet do Pl, gdyż niedługo jadę do Pauli i razem z nią mam zamiar zjeść twojego kota. Przepraszam jaki on twój.
Awatar użytkownika
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 186
Rejestracja: 26 lip 2016, 21:56
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


Re: fajna-po30
18 lut 2018, 19:23
fajna--po30 pisze:Fantomas jaki ty głupi że aż żal,widać że jesteś prostakiem. Będę siedziała na showup.tv wtedy gdy będę miała na to ochotę a ciebie gówno to powinno obchodzić . Jeszcze nawet nie urodzilam, brzucha mi porządnie nie widać a będzie mnie tu wsiok pouczał. Co czwarty z was to nieudacznik życiowy bez pracy i problemami. Szperacie interesujecie się nami z kobietami z showup.tv a sami jesteście cipami życiowymi. Jeden kocha się w kobiecie z neta, drugi kasę wydaje a potem rozpacza biedak że okazał się kretynem.Jakis debil napisze ze współczuję mojemu dziecku, już o szkołe się martwią. Wy naprawdę jesteście w chuj pojebani,szkoda że na debilizm nie wynaleziono lekarstwa.



Ulcia nie wariuj :D wgl ten tekst powinien byc wyswietlany na głownej forum żeby zakochancy mieli dowody jak ich ulubienice maja na nich wyjebane ,liczy sie żeton. Dobrze ze wypisałem sie z tego kurwidołka pare lat temu :P

taka mądra a swieci cipą za żetonika ;) pato level expert
ps chuj z dzieciakami , mąż musi miec przejebane bo koledzy na milion % ogladaja kamerki
Awatar użytkownika
Al Bundy
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 206
Rejestracja: 03 lut 2017, 17:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lisolek
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
18 lut 2018, 19:24
To nas właśnie odróżnia od ciebie ze tobie cos tłumaczymy . Używasz epitetów które kobieta z klasa nie powinna używać. Przekreślasz temu dziecku przyszłość na start?;) ale oczywiscie tez trzeba wiedzieć kto jest ojcem tego dziecka co. Bo bedzie pewnie wychowywane nieświadomości . Ja nie wiem jak twój mąż mógł tobie wybaczyć bo to sie nazywa ze musi być ładna cipa życiowa ;) pewnie tez tak po nim jedziesz . Mojego kota jak już. To w takim wypadku smacznego żeby kość tobie w gardle nie stanęła . Wstyd mieć taka matkę dosłownie . Internet nie wybacza
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 17:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
18 lut 2018, 19:27
fajna pogrążasz sie ale pisz dalej :lol:
Awatar użytkownika
Al Bundy
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 206
Rejestracja: 03 lut 2017, 17:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lisolek
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
18 lut 2018, 19:54
maxim pisze:
fajna--po30 pisze: Co czwarty z was to nieudacznik życiowy bez pracy i problemami. Szperacie interesujecie się nami z kobietami z showup.tv a sami jesteście cipami życiowymi.


A kim Ty jesteś? Myślisz, że jesteś kimś lepszym? Myślisz, że coś w życiu osiągnęłaś, bo robisz "karierę" święcąc gołą dupą przed kamerą? To ci dopiero osiągnięcie...

To mnie rozłożyło na łopatki. Nie ma to jak oceniać czyjeś życiowe osiągnięcia na podstawie jedynego znanego epizodu.



Al Bundy pisze:mąż musi miec przejebane bo koledzy na milion % ogladaja kamerki

A dlaczego MUSI mieć? Dlaczego zakładasz, że każdy ma takie samo jak ty podejście do szołapa? A może jest właśnie odwrotnie, może jeden czy drugi kolega męża, siedzący na szołapie, jest na tyle dojrzały i inteligentny żeby wiedzieć, do czego służy ta strona. I żeby mieć świadomość, że w dzisiejszych czasach erotyka staje się coraz bardziej powszechna, więc i zjawisko sex-kamerek przestaje być tematem tabu i powodem do wstydu.

Bawi mnie to wasze podejście na zasadzie "moja racja jest mojsza niż twojsza", "ja tak mówię, więc tak musi być", "gówno wiem, więc się wypowiem". Tutaj Fajna ma 100% racji, to jest tak dziecinne zachowanie, że aż ciężko uwierzyć, że to piszą dorośli faceci.
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
18 lut 2018, 19:59
Nobody, a szczerze chciałbyś by Twoja matka, córka oraz żona tu występowały, a może już próbowałeś je namówić? W końcu to takie powszechne i to żaden wstyd;]
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Re: fajna-po30
18 lut 2018, 20:01
No ciekawe kto by chcial miec mamusie co pokazuje cipe za pare zet:D i wszyscy kolegdzy cala szkola wysmiewaja sie z tego:D
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 17:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
18 lut 2018, 20:03
tomcio_paluszek pisze:Nobody, a szczerze chciałbyś by Twoja matka, córka oraz żona tu występowały, a może już próbowałeś je namówić? W końcu to takie powszechne i to żaden wstyd;]

Skąd wiesz, że nie występują? ;]
Ty też zajebisty jesteś, niby negatywnie to wszystko oceniasz, a jednak sam siedzisz i korzystasz. Dostrzegam tu taki mały paradoks. Czasem wręcz odnoszę wrażenie, czy nie masz jakiegoś rozdwojenia jaźni, albo coś ;)

EDIT:
A swoją drogą....
Ok, przyjmijmy, że nie chciałbym, żeby ktokolwiek z mojej rodziny występował na szołapie. Czy to znaczy, że muszę z tego powodu krytykować i obrażać tych, którzy tutaj występują?
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
18 lut 2018, 20:08
Nobody nie wchodz z nimi w dyskusje, ja sobie chwilę z nimi pogawędke ucielam i mykam. Zadawanie oraz wchodzenie w dłuższą dyskusję z idiotami , grozi tym że człowiekowi to się udziela po jakimś czasie. Dlatego drogie cipki opuszczam was, otwieram wam bramę do popisu. :bye:
Awatar użytkownika
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 186
Rejestracja: 26 lip 2016, 21:56
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


Re: fajna-po30
18 lut 2018, 20:15
Może nie wszyscy, ale ja np. widząc swoją przyszłą córkę uznałbym to za porażkę wychowawczą. Wiem, wiem, jestem tu tak samo, więc jak tak mogę mówić. A właśnie, że mogę, bo ja nie wmawiam sobie, że wszystko to jest cacy, a cenie nawet bardzo te panie, które same siebie nazywają po imieniu. To jest coś jak narkoman chcący wyjść z nałogu, on wie, że źle robi, ale dalej ćpa, rozumiesz już troszkę?-.- Bo to, że lubię tu siedzieć to inna sprawa, bo lubię. A dziewczyny mimo tego co robią mogę i tak szanować pomimo poglądów, one i tak moje zdanie znają i trudno, przecież nie wyzywam i tak dalej. Próbujesz o 180 stopni przestawiać wartości, które ukształtowały Europejczyków. Zło to zło, dobro to dobro. Skoro to takie fajne to idź na plażę z matką i zaproponuj kolesiom z boku 2zł za piersi matki, bo niby czemu nie? W ogóle przyjmujesz biały rycerzyku wszystko za jakiś atak, ja wyrażam tylko swoją opinie, ale to już norma wśród warczących piesków, które chronią panie z SU, bez urazy:]
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Re: fajna-po30
18 lut 2018, 20:34
tomcio_paluszek pisze:A dziewczyny mimo tego co robią mogę i tak szanować pomimo poglądów, one i tak moje zdanie znają i trudno, przecież nie wyzywam i tak dalej.

Ano właśnie. Dostrzegasz pewną różnicę między tym, co mówisz, a tym, co się dzieje powyżej? Ja właśnie takiemu zachowaniu jestem przeciwny. Bo odnoszę wrażenie, że niektórzy wchodzą tutaj tylko po to, żeby się wyżyć, nawrzucać, poobrażać, pooceniać. I tego właśnie nie jestem w stanie zrozumieć ani zaakceptować.
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
18 lut 2018, 20:40
Zgadzam sie, ze wiele osob tak robi, to tak. Ale swoje zdanie wyrazic mozna, bez zbednego hejtu, bo nie wszystkim sie to musi podobac, ale jakis szacunek musi byc:p



Nowy Blog ShowUp.tv
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Re: fajna-po30
18 lut 2018, 21:07
nobody69 pisze:
maxim pisze:
fajna--po30 pisze: Co czwarty z was to nieudacznik życiowy bez pracy i problemami. Szperacie interesujecie się nami z kobietami z showup.tv a sami jesteście cipami życiowymi.


A kim Ty jesteś? Myślisz, że jesteś kimś lepszym? Myślisz, że coś w życiu osiągnęłaś, bo robisz "karierę" święcąc gołą dupą przed kamerą? To ci dopiero osiągnięcie...

To mnie rozłożyło na łopatki. Nie ma to jak oceniać czyjeś życiowe osiągnięcia na podstawie jedynego znanego epizodu


Co Ty nie powiesz. Skoro tak Cię to rozkłada, to może zacznij od skomentowania wpisu fajnej, która chuja wie a nie przeszkadza jej to nazywać innych nieudacznikami źyciowymi. Zrobiłem dokładnie to samo. Akcja = reakcja.
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 19:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości