_ula_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: fajna-po30
05 lut 2017, 15:04
Z tego co widziałem to nasze panie ustawiły cel z tą trzecia panią (lala) za 6666, nie jest to wygórowana kwota.Ja osobiście jestem pod wrażeniem wszystkiego :D

https://showup24.tv/fajna-po30
https://showup24.tv/profile/fajna-po30
Awatar użytkownika
tomekkkk
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 17 lis 2015, 17:03
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomekkk


Re: fajna-po30
05 lut 2017, 15:05
Spokojnie wytrwali Janusze mają krótką pamięć :P


www.ShowUp24.tv
Awatar użytkownika
lordfixu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 491
Rejestracja: 23 gru 2015, 20:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fixu20


Re: fajna-po30
05 lut 2017, 15:24
ruger44 pisze:Wszyscy czekaliśmy i wszyscy dalismy się wrobić jak dzieci ale jedno jest pewne - drugi raz tego błędu nie popełnimy i teraz choćby zapowiadały że na następnej trans będzie stadko Króliczków Playboya i modelek 10/10 to czekać nie będziemy! No i na pewno straciły resztę szacunku u nielicznych Januszy którzy rzucali żeton


Ja akurat nie zaliczam się, do grupy o której wspominasz. Bardziej śledzę, to co dzieje się w wątkach obu Panien, niż to co jest na wizji.

Z tym, że drugi raz nie dacie się nabrać, masz rację. Przynajmniej u użytkowników Forum, takiego hype'u na następne wspólne transmisje już nie będzie. Nie mylisz się też, co do tego że straciły szacunek u widzów, którzy byli obecni. Tylko co z tego ? Niewiele osób korzystających z Portalu zna Forum. Poza tym ludzie przychodzą i odchodzą. Będą nowi, którzy nie znając kontekstu, rzucą napiwkiem licząc na coś wielkiego.
Niesforna: jakbym miala slaba dupe to bym ja wycwiczyla 24.06.2017, 0:45...Wredna, ruda Małpa forever.

"Nie walczę z wiatrakami,
Nie wytępię ciemnoty.
Usiądę tam, gdzie odnajdę święty spokój.

Mam na to wszystko wyjebane..."
Awatar użytkownika
Kronos666
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 312
Rejestracja: 31 sty 2016, 16:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lady Voldemort
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
05 lut 2017, 15:47
Nie do końca tak jest z tą niewiedzą, jak laski np. wejdą pierwszy raz i zrobią ludzi w chuja z pokazem ale mod ich nie zbanuje to potem przy kolejnych pokazach zawsze się trafi jakiś koleś co napisze "nie rzucajcie im, one i tak nic nie pokażą, osttanio uciekły", kilka takich akcji i potem juz zawsze będą miały łatkę "niewykonujące celów"
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: fajna-po30
05 lut 2017, 17:07
Tutaj tradycyjnie najwięcej pucują się osobnicy, którzy nie dali nawet 10 żetonów ale mają najwięcej do powiedzenia w "imieniu oszukanych januszy" :lol: .
Awatar użytkownika
chochla1
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 03 gru 2016, 12:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: aktualnie żadna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
05 lut 2017, 17:29
Bo Ci co dali, siedzą cicho i plują sobie w brodę, że tak się dali zrobić w chuja... :lol:


www.ShowUp24.tv
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 20:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
05 lut 2017, 18:44
Uwazam, żee dziewczynom należy sie ogromny szacunek za transmisje, które zrobiły. Włożyły w nie wiele wysiłku żeby to wszystko przygotować. Trzeba docenić je za kreatywność(każda transmisja była inna) i pomysłowość. Według mnie super wszystko to wyglądało. Dlatego zamiast krytykować trzeba pochwalic bo zasłuzyły na to. Swietnie razem sie bawiły i wiekszość widzów również.
Wielkie gratulacje Fajna i Paula za pomysł i realizacje :) :good3:






https://showup24.tv/profile/fajna-po30
https://showup24.tv/fajna-po30
Awatar użytkownika
pieknyaleniemlody
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 29 gru 2016, 21:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: fajna-po30
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: pieknyaleniemlody


Re: fajna-po30
05 lut 2017, 23:52
Byłem fanem "Fajnej" ale do dzisiejszego dna. Fajna jak taka cyrkowa małpka wystawiona.
Jestem pewny, że Znajomość z WrednąPaulą bedzie jej najwekszym przeklemstwem i najgorzym zyciowym wyborem.

Czerwone dupsko od klapsów, łzy w oczach, cierpące w mękach za 5 zl?:) upokarzające!
Awatar użytkownika
agent007
SU-holik
SU-holik
Posty: 101
Rejestracja: 29 mar 2016, 07:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
06 lut 2017, 01:58
agent007 pisze:Byłem fanem "Fajnej" ale do dzisiejszego dna. Fajna jak taka cyrkowa małpka wystawiona.
Jestem pewny, że Znajomość z WrednąPaulą bedzie jej najwekszym przeklemstwem i najgorzym zyciowym wyborem.

Czerwone dupsko od klapsów, łzy w oczach, cierpące w mękach za 5 zl?:) upokarzające!



Podzielam twoje zdanie kolego. Dla mnie Fajna straciła wiele przez Wredna. Po tym co zobaczyłem nie wiem czy do niej wrócę na transmisję. Jej spontanicznosc i delikatnosc zmienila sie w zdzirowatosc i zeton. Laleczka sterowana przez Wredna


https://showup24.tv/profile/fajna-po30
Awatar użytkownika
polo323
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2017, 01:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: show
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
06 lut 2017, 10:46
Ogarnięcie się panowie, dziewczyny się dobrze bawiły i to jest najważniejsze. W moich oczach niczego nie straciła przesadzacie.Z tego co się orientuję to już trzeci raz z Wredna była i nie zauważyłem żeby się zmieniła.Na jej transmisjach zawsze była życzliwa i otwarta do ludzi,więc przestańcie pierdolic :yes4:
Awatar użytkownika
tomekkkk
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 17 lis 2015, 17:03
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomekkk


Re: fajna-po30
06 lut 2017, 11:41
Mafia opanowała SU i bierze pod opieke nowe laski, co widac na profilu. https://showup24.tv/profile/Maq242 Brudny zeton sie kręci a naiwni zazdroszczą ze takie sumy padają .A co do Makq to wczoraj ktos go wstawił w kamerke na meskim , ale nie bardzo wiedzial o co chodzi.Nawet niektore uwiezyły ze to sam boss, hehe.Wesolo sie robi na SU
Awatar użytkownika
eduardo-00
SU-holik
SU-holik
Posty: 163
Rejestracja: 03 lut 2016, 15:57
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
06 lut 2017, 11:48
Ten kto będzie chciał do mnie przyjść to przyjdzie, ja nie czuje zmiany w sobie w stosunku do ludzi którzy mnie odwiedzają na ogolnym czy też prywatnej transmisji. Zawsze byłam i będę sobą a to że z Paula szaleje nie oznacza że się zmieniłam itd, to przepraszam bardzo to już nie wolno mi zaszaleć. Ten kto miał przyjemność mnie poznać bliżej to nie sądzę żeby zmienił swoje zdanie na moj temat .Nie ukrywam że zawsze mi zależało na akceptacji mojej osoby przez was, ale też nie jestem w stanie każdemu dogodzić.Mam prawo do tego by się bawić i szaleć a że z Paula bardzo dobrze się razem bawimy i rozumiemy to jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa . Ale jednego jestem pewna że jak zrobię własną transmisję to zero celi i mini celi,po prostu nie chcę. Ten kto będzie chciał wejdzie na priv, nic na siłę,a na ogólny zapraszam wszystkich do wspólnych rozmów. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 186
Rejestracja: 26 lip 2016, 22:56
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


Re: fajna-po30
06 lut 2017, 11:52
eduardo-00 pisze:Mafia opanowała ShowUp.tv i bierze pod opieke nowe laski, co widac na profilu. https://showup24.tv/profile/Maq242 Brudny zeton sie kręci a naiwni zazdroszczą ze takie sumy padają .A co do Makq to wczoraj ktos go wstawił w kamerke na meskim , ale nie bardzo wiedzial o co chodzi.Nawet niektore uwiezyły ze to sam boss, hehe.Wesolo sie robi na ShowUp.tv


Miałem okazję zobaczyć tego pseudo bossa maqa. Przecież on wyglądał jak upośledzone dziecko internetu i ten głupawy uśmiech. :biggrin:
Awatar użytkownika
ForetGUMP
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 09 kwie 2016, 17:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MADDIE
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
06 lut 2017, 11:55
eduardo-00 pisze:Mafia opanowała ShowUp.tv i bierze pod opieke nowe laski, co widac na profilu. https://showup24.tv/profile/Maq242 Brudny zeton sie kręci a naiwni zazdroszczą ze takie sumy padają .A co do Makq to wczoraj ktos go wstawił w kamerke na meskim , ale nie bardzo wiedzial o co chodzi.Nawet niektore uwiezyły ze to sam boss, hehe.Wesolo sie robi na ShowUp.tv



Potwierdzone info! To naczelny mafioso ShowUp.tv!:P :mocking:
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 11:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Re: fajna-po30
06 lut 2017, 13:17
Qrwa ale niektórzy tu pier*olą, nie chcecie wchodzić do Fajnej na trans to nie wchodźcie, nie ma przymusu przecież. Nie rozumiem takich ludzi :dontknow:
Nie wiem, ja jakoś nie zauważyłem by fajna się zmieniła bardzo. Poza tym to jest ShowUp.tv jestem tu by dobrze się bawić, a ostatnie transmisje dziewczyn przyniosły mi wiele funu :yes4:

eduardo-00 pisze:Mafia opanowała ShowUp.tv i bierze pod opieke nowe laski, co widac na profilu. https://showup24.tv/profile/Maq242 Brudny zeton sie kręci a naiwni zazdroszczą ze takie sumy padają .A co do Makq to wczoraj ktos go wstawił w kamerke na meskim , ale nie bardzo wiedzial o co chodzi.Nawet niektore uwiezyły ze to sam boss, hehe.Wesolo sie robi na ShowUp.tv


Heh :mocking:
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
06 lut 2017, 17:09
To se się wkurzylem nie znaczy że nie wejdę na trans do Fajnej bo ona jest zaje*ostatnio, tylko chodzi o zaufanie innych ludzi które zawiodły
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 15:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192


Re: fajna-po30
06 lut 2017, 18:06
agent007 pisze:Byłem fanem "Fajnej" ale do dzisiejszego dna. Fajna jak taka cyrkowa małpka wystawiona.
Jestem pewny, że Znajomość z WrednąPaulą bedzie jej najwekszym przeklemstwem i najgorzym zyciowym wyborem.

Czerwone dupsko od klapsów, łzy w oczach, cierpące w mękach za 5 zl?:) upokarzające!


Dorosła jest i sama odpowiada za swoje życiowe wybory a Tobie to powinno raczej latać koło penisa.


eduardo-00 pisze:Mafia opanowała ShowUp.tv i bierze pod opieke nowe laski, co widac na profilu. https://showup24.tv/profile/Maq242 Brudny zeton sie kręci a naiwni zazdroszczą ze takie sumy padają .A co do Makq to wczoraj ktos go wstawił w kamerke na meskim , ale nie bardzo wiedzial o co chodzi.Nawet niektore uwiezyły ze to sam boss, hehe.Wesolo sie robi na ShowUp.tv


Król zmywaka okazał się prawdziwym Vito Corleone Showup'a :laughingnew:
Kłótnia z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie, po czasie orientujesz się, że świni się to podoba
Awatar użytkownika
gtr
SU-holik
SU-holik
Posty: 105
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Łajdaczka Zetonowa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
06 lut 2017, 19:43
gtr pisze:
agent007 pisze:Byłem fanem "Fajnej" ale do dzisiejszego dna. Fajna jak taka cyrkowa małpka wystawiona.
Jestem pewny, że Znajomość z WrednąPaulą bedzie jej najwekszym przeklemstwem i najgorzym zyciowym wyborem.

Czerwone dupsko od klapsów, łzy w oczach, cierpące w mękach za 5 zl?:) upokarzające!


Dorosła jest i sama odpowiada za swoje życiowe wybory a Tobie to powinno raczej latać koło penisa.


eduardo-00 pisze:Mafia opanowała ShowUp.tv i bierze pod opieke nowe laski, co widac na profilu. https://showup24.tv/profile/Maq242 Brudny zeton sie kręci a naiwni zazdroszczą ze takie sumy padają .A co do Makq to wczoraj ktos go wstawił w kamerke na meskim , ale nie bardzo wiedzial o co chodzi.Nawet niektore uwiezyły ze to sam boss, hehe.Wesolo sie robi na ShowUp.tv


Król zmywaka okazał się prawdziwym Vito Corleone Showup'a :laughingnew:

Może ktoś wytluszczyc o co chodzi z Makq? I to przypadkiem nie jest to nasz forumowy kolega? :|
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 15:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192


Re: fajna-po30
06 lut 2017, 20:28
w sumie to nie mam czego jednak żałować że mnie nie było w sobotę, fajna, tu prośba do Ciebie, postarajcie się o rehabilitacje i zaproście trzecią albo trzeciego.. żywego ofc :P
Awatar użytkownika
bohater
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 05 lip 2016, 22:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kocurek i papryczka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: bohater


Re: fajna-po30
07 lut 2017, 01:27
Wydawała sie ''fajna' gdy robila sama transmisje', ale u Pauli calkiem inna, popisówa, żenujace zachowanie jak dla mnie, tak jakby przebywanie z Paulą odjęło jej pol rozumu i niech nikt nie mowi, ze sie wyglupialy, to była żenada w ten weekend.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
AdwokatDiabla
SU-holik
SU-holik
Posty: 66
Rejestracja: 20 sty 2017, 02:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ty :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: dbmajingohan, malinka, SPEEDI, Steve'o i 46 gości