_ula_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: fajna-po30
26 gru 2015, 12:18


fajna-po30 pisze:mroz3k-nie odniosłam sie nic do tego,bo po co?mam sie wam tłumaczyc?rodzina moja nie jestescie wiec raczej nie musze ale z grzecznosci ci odpowiem:)))pytasz o moj nr tel....sa tacy co podaje im bez problemu,ale taka osoba musi miec w sobie to cos i nie chodzi mi o wypchany portfel tylko o jego osobowosc.Jezeli mi sie z kims bardzo dobrze rozmawia i ta znajomosc juz troche trwa,to jezeli poprosi o nr. tel. nie widze problemu by nie podac nr. .Te 1500 podaje w wyjatkowych przypadkach,bo i tak wiem ze sie nie zgodzi i robie to dla swietego spokoju własnego.Nawet wiem komu to zaroponowałam pamietam nick.Wy mezczyzni myslicie ze jezeli wejdziecie na jakiegos priva ,napiszecie kilka pieknych slow to laska sie rozpływa od tych waszych pieknych słów i od razu musi wam podac nr tel.Ona nic nie musi....to ze jestes przystojny,masz piekny usmiech i byc moze wypchany porfel nic dla mnie nie znaczy.Myslę że temat z nr tel uwazam za zamkniety.pozdrawiam

Ale spokojnie :P
Tylko zawsze interesowało mnie skąd ten fenomen i co widzie w dawaniu swojego numeru telefonu komuś z SU.
Jednak w ciągu dalszym jesteś dla tej osoby kimś kto pokazywał mu swoje ciało i raczej mało jest osób którym ten numer potrzebny jest w innym celu aniżeli zaliczyć. Być może stąd spowiedzi ze swojego życia itd bo jak to mówią - tonący brzytwy się chwyta :D

Tym bardziej nie napisałem nigdzie, że po jednym privie za 500zet i kilku słowach masz być cała moja, podać mi swój numer telefonu, adres, odwiedzić mnie i przespać się ze mną :D
Ani tym bardziej nie oceniam Cię, nie ja od tego jestem i nie widzę w tym najmniejszego powodu :P
Przy okazji nie jestem ani przystojny, nie mam ani pięknego uśmiechu ani wypchanego portfela :D
Sam od siebie w najmniejszym stopniu nic do Ciebie nie mam ( no może oprócz tego, że jaram się Tobą strasznie :heart: ) bo przede wszystkim nie znam Cię.

https://showup24.tv/profile/fajna-po30
https://showup24.tv/fajna-po30
mroz3k


Re: fajna-po30
26 gru 2015, 13:31


mroz3k pisze:[...]Tylko zawsze interesowało mnie skąd ten fenomen i co widzie w dawaniu swojego numeru telefonu komuś z ShowUp.tv.
Jednak w ciągu dalszym jesteś dla tej osoby kimś kto pokazywał mu swoje ciało i raczej mało jest osób którym ten numer potrzebny jest w innym celu aniżeli zaliczyć. [...]


Widzowie :fap: SU to nie tylko ogiery czy królowie życia liczący na real. Spora część to ludzie samotni, porzuceni, single. Ta grupa jest najbardziej podatna na internetowe znajomości i stanowi najlepszy target do sprzedawania im nr telefonu i dojenia ich z żetonów. Im więcej dana żetoniara sprzeda widzom z tej grupy swój nr telefonu, tym większa szansa na lepszy żetonowy utarg . I tyle w temacie. Jedne wielkie łowy na jeleni. nic więcej.
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 03:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
26 gru 2015, 14:27


Akurat mam na myśli normalnych ludzi aniżeli desperatów którzy wydadzą tysiące żeby panienka z kamerki była zadowolona :D
mroz3k


Re: fajna-po30
26 gru 2015, 20:29


sliskiTroll-odniose sie do twojej pierwszej wypowiedzi,być może to co piszesz jest prawda,ale nie w moim przypadku.Każda kobieta (męczyzna) jest inna(y),więc nie oceniajmy wszystkich jednakową miara.To że jedna naciaga na zetony nie oznacza ze druga robi to samo.Mam do ciebie pyt. sliskiTrollu to twoja taka teoria która sam sobie analizowałeś ,czy byłes ofiara takiego spisku?

mroz3k-drogi kolego ja jestem bardzo spokojna,opisałam ci jak to wyglada w moim przypadku z tym nr.tel....ale koniec tematu z tym nr. tel.....lepiej porozmawiajmy jak tam po swietach:)))...ja sie obżarłam i teraz czuje sie okropnie :( ..
Awatar użytkownika
fajna-po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 57
Rejestracja: 21 gru 2015, 21:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: mam kilka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


Re: fajna-po30
27 gru 2015, 00:59


Święta jak święta.
Nie biorę w tym aktywnego udziału
Względem Ciebie jestem dużo młodszy ( 22 ) więc na ten czas nie ruszałem się nawet z domu. Nie licząc na stację po flaszkę :D
Praktycznie nie jadłem nic - jak mogłem skoro nie uczestniczyłem w tej "farsie".
Nie lubię świąt i chyba nigdy nie polubię :P


Najważniejsze, że Tobie pójdzie w cycki :P
mroz3k


Re: fajna-po30
27 gru 2015, 12:40


ale lecicie z OT.... wracajac do fajnej - nie lubie jej... na dwoch kontach dostalem bana od niej:D wiec niektorych tekstow nie lubi :D
Awatar użytkownika
pit_us
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 15 lis 2015, 00:41
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nowalinka94
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
27 gru 2015, 18:42


w policzki mi poszło :D

pit_us-dedykuje te słowa piosenki tylko dla CIEBIE :D :D
Mam chusteczkę haftowaną
Co ma cztery rogi
Kogo kocham, kogo lubię
Rzucę mu pod nogi
Tej nie kocham
Tej nie lubię
Tej nie pocałuję
A chusteczkę haftowaną Tobie podaruję... :kiss:
Awatar użytkownika
fajna-po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 57
Rejestracja: 21 gru 2015, 21:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: mam kilka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


Re: fajna-po30
30 gru 2015, 23:34


hej,wpadłam na chwilkę by życzyć wam ,,WSZYSTKIM,, :heart: UDANEGO SYLWESTRA I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU :kiss: ...
Awatar użytkownika
fajna-po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 57
Rejestracja: 21 gru 2015, 21:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: mam kilka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


Re: fajna-po30
30 gru 2015, 23:43


fajna-po30 pisze:hej,wpadłam na chwilkę by życzyć wam ,,WSZYSTKIM,, :heart: UDANEGO SYLWESTRA I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU :kiss: ...


Wzajemnie :)
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 18:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
31 gru 2015, 22:59


Tylko nie pij za dużo :P :yahoo:
Awatar użytkownika
karas
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 31 gru 2015, 22:46
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
04 sty 2016, 05:53


Ciekawe foty w profilu, przyznam, że jakoś nie bardzo ją kojarzę z SU, trza będzie zajrzeć kiedy ;p
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: fajna-po30
04 sty 2016, 20:06


msn-foty sciagniete (nie wszystkie)z internetu.Jakis przebrzydły pan podczas mojego pokazu na ogólnym,pozwolił sobie bez mojej wiedzy wykorzystac moj wizerunek.Takich nicponi jest wiele ,nic na to nie poradze.Liczyłam sie z tym ze wczesniej czy pózniej beda nagrywac itd.Dlatego tez siedze sobie z boczku,nie wychylam sie.Gwiazda SU nigdy nie chciałam byc i nie bede ,bo za tym ida same konsekwencje.Na brak zainteresowania moją osobą nie narzekam.Czasami zdarzyło mi sie zrobic show na ogólnym,ale to bardzo rzadko.Gdyby panowie nie nagrywali naszych pokazów i nie rozprzestrzeniali to wiecej kobiet z SU decydowały sie na show na ogólnym +twarz.Ale ze na SU jest jakis % mezczyzn co po prostu sa chamami,to kobiety sa bardziej ostrozne.Na SU nie przesiaduje czesto,bardzo rzadko gdyz po prostu pracuje.Nie mogłabym siedziec tam codziennie bo bym sie uzalezniła.pozdrawiam
Awatar użytkownika
fajna-po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 57
Rejestracja: 21 gru 2015, 21:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: mam kilka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


Re: fajna-po30
04 sty 2016, 21:59


Yhm, takie buty.. ;) no ok.

Co do nagrań, to gdybym ja np. był kobietą i robił pokazy, to zapewne bez twarzy i choć dla widza to trochę mniej korzystne, to jednak trochę lepsze dla autora transmisji. Ale najlepszą jednak opcją są pokazy z buźką, a jednak osoby które są bardziej wrażliwe czy też chcą zachować swoją prywatność, to takie kamerki to raczej nie miejsce dla nich, bo wchodząc do sieci a tym bardziej na kamerki to nasza prywatność znika jak łza w kałuży.. myślę, że rozumiesz o czym mówie;)
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: fajna-po30
04 sty 2016, 22:46


rozumie ;) w sumie twarz podczas show jest bardzo wazna,gdyz to włąsnie twarz,oczy,usta wyrazaja emocje.Nie dziwie sie ze transmisje na ktorych jest cel i do tego kobieta jest atrakcyjna jest oblegana przez mezczyzn.Pozostałe kobiety które,grzecznie sobie siedza i maja uruchomione privy,bardziej sobie cenią prywatność.Nie wynika to z lenistwa,jak to co poniektórzy panowie pisza.Wynika to z tego ze sie po prostu obawiaja konsekwencji.Wszystko co piekne i nas fascynuje zawsze sie konczy pozytywnie lub negatywnie.Ja również ryzykuje pokazując twarz na swoim show (priv),ale tak jak wspomniałam wczesniej twarz to emocje,więc nie odbiorę tego co w sumie według mojego zdania jest najlepsze
Awatar użytkownika
fajna-po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 57
Rejestracja: 21 gru 2015, 21:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: mam kilka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


Re: fajna-po30
09 sty 2016, 16:19


Klasyczny przykład pięknej i dojrzałej kobiety
Awatar użytkownika
balonen
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 12 lis 2015, 08:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: jo
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
21 sty 2016, 22:39


Piękna......mądra......dowcipna.......uśmiechnięta.......pełna wdzięku .....inteligentna......doskonałe ciało......zawsze fajnie"rozebrana"......masz moje uwielbienie i szacunek. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
mastercard
SU-holik
SU-holik
Posty: 74
Rejestracja: 18 sie 2015, 16:22
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MokraMisia
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
22 sty 2016, 13:39


yyyyyyyyyyyyyyyyyyy zatkało mnie i to w ch..... dziekuje ;)
Awatar użytkownika
fajna-po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 57
Rejestracja: 21 gru 2015, 21:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: mam kilka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


Re: fajna-po30
23 sty 2016, 01:06


fajna-po30 pisze:yyyyyyyyyyyyyyyyyyy zatkało mnie i to w ch..... dziekuje ;)

Szczerą prawda.....
Awatar użytkownika
mastercard
SU-holik
SU-holik
Posty: 74
Rejestracja: 18 sie 2015, 16:22
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MokraMisia
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
07 lut 2016, 18:33


O, skoro Pani fajna-po30 osobiście się tu udziela, to pozwolę sobie na trochę lizusostwa i napiszę, że od czasu tego pokazu na ogólnym w zeszłe wakacje (jak dobrze pamiętam), co to tak znienacka wyszedł (i miał się za szybko nie powtórzyć), jestem Pani fanem :oops:
Awatar użytkownika
macko1985
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 07 lut 2016, 17:06
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
07 lut 2016, 18:48


Ładna, młodo wygląda, jednak niestety rzadko bywa na transmisji :(
Awatar użytkownika
MatsHummels
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 07 lut 2016, 14:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Rawana
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: MatsHummels


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 174 gości