_ula_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: fajna-po30
27 kwie 2016, 15:50
Fajna-po30 faktycznie jest fajna. Całkiem ładna z niej kobieta. Pokazała ładną buzie i pozytywnie zaskoczyła. Jedynym minusem ostatniej transmisji byla jak dla mnie mokra_kasia. Jakoś jej nie trawie i nigdy do niej nie zaglądam. Liczyłem że fajna-po30 bedzie miała duet z Alidoll :fap:


https://showup24.tv/fajna-po30?
https://showup24.tv/profile/fajna-po30?
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
27 kwie 2016, 16:03
sliskiTroll pisze:Liczyłem że fajna-po30 bedzie miała duet z Alidoll :fap:

Niestety, ale już nie przepadają za sobą :sorry:
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2094
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Re: fajna-po30
27 kwie 2016, 20:17
Dziś Fajna wspólnie z Kasią w przebraniu seksownych króliczków, wyglądają bardzo ponętnie :fap:

Transmitują na koncie Kasi https://showup24.tv/Mokra_Kasia?
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
27 kwie 2016, 23:48
można ją polecić .
Awatar użytkownika
diego
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 27 kwie 2016, 23:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
28 kwie 2016, 00:42
Dzisiejszy pokaz z mokra Kasia urywa suty ;) Nie pamiętam lepszego show ;)
Awatar użytkownika
koxed
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 12 mar 2016, 01:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
28 kwie 2016, 00:48
Gdzies tam pewien rudy chlopczyk sie usmiechnal:P
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
28 kwie 2016, 02:20
Napisze tylko raz nie bylo zadnego sztucznego obiegu .Ten co byl u nas na transmisji newgutii222 i zafundowal wam praktycznie sam pierwszy cel jest kims kogo bardzo lubie i szanuje.Chcial mi zobic niespodzianke i i zrobil to .Te zetony ktore ktos przyczaił u niego na profilu w sumie ponad 4000 zet byly odemnie to prawda,nie bede robic z was kretynow.Pewnie trudno wam w to uwierzyc ale ktoregos dnia podczas naszej rozmowy na priv i to bylo juz dosc dawno , wkurzyl mnie i oddalam mu wszystko co dostalam dzien wczesniej.Stad ten napiwek w takiej wysokosci. Nie bede ukrywala jest mi przykro bo zabolalo mnie to Gdyz po prostu jestem normalna kobieta ktora chciala zrobic z Kasia dla was fajne show.Zazwyczaj jak jestem u siebie na transmisji siedze cichutko i tylko privy,zero celow.Nie oceniajcie wszystkie kobiety jednakowa miara.Ja rozumiem ze na ShowUp.tv zdazaja sie oszustwa,wiem bo sama to zaobserwowalam,ale pretensje powinniscie miec tylko do moderatorow ze pozwalaja na takie swinstwa.Ci co mnie znaja wiedza jaka jestem kobieta.Pozdrawiam i dziekuje za mile slowa,zabawe i za wsparcie.Dobranoc
Awatar użytkownika
fajna-po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 57
Rejestracja: 21 gru 2015, 22:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: mam kilka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


Re: fajna-po30
28 kwie 2016, 02:45
fajna-po30 pisze:Napisze tylko raz nie bylo zadnego sztucznego obiegu .Ten co byl u nas na transmisji newgutii222 i zafundowal wam praktycznie sam pierwszy cel jest kims kogo bardzo lubie i szanuje.Chcial mi zobic niespodzianke i i zrobil to .Te zetony ktore ktos przyczaił u niego na profilu w sumie ponad 4000 zet byly odemnie to prawda,nie bede robic z was kretynow.Pewnie trudno wam w to uwierzyc ale ktoregos dnia podczas naszej rozmowy na priv i to bylo juz dosc dawno , wkurzyl mnie i oddalam mu wszystko co dostalam dzien wczesniej.Stad ten napiwek w takiej wysokosci. Nie bede ukrywala jest mi przykro bo zabolalo mnie to Gdyz po prostu jestem normalna kobieta ktora chciala zrobic z Kasia dla was fajne show.Zazwyczaj jak jestem u siebie na transmisji siedze cichutko i tylko privy,zero celow.Nie oceniajcie wszystkie kobiety jednakowa miara.Ja rozumiem ze na ShowUp.tv zdazaja sie oszustwa,wiem bo sama to zaobserwowalam,ale pretensje powinniscie miec tylko do moderatorow ze pozwalaja na takie swinstwa.Ci co mnie znaja wiedza jaka jestem kobieta.Pozdrawiam i dziekuje za mile slowa,zabawe i za wsparcie.Dobranoc


Nie ma co wracać do tego, dałyscie siwetnie show i to się liczy i to z buzia, :D :heart: a to sie ceni:* :ok:
dla mnie jedno z ciekawszych wydarzeń na szowupie :* dziękuję
Awatar użytkownika
Polin
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2016, 13:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TOXA - LOL
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
28 kwie 2016, 13:09
Polin pisze:
fajna-po30 pisze:Napisze tylko raz nie bylo zadnego sztucznego obiegu .Ten co byl u nas na transmisji newgutii222 i zafundowal wam praktycznie sam pierwszy cel jest kims kogo bardzo lubie i szanuje.Chcial mi zobic niespodzianke i i zrobil to .Te zetony ktore ktos przyczaił u niego na profilu w sumie ponad 4000 zet byly odemnie to prawda,nie bede robic z was kretynow.Pewnie trudno wam w to uwierzyc ale ktoregos dnia podczas naszej rozmowy na priv i to bylo juz dosc dawno , wkurzyl mnie i oddalam mu wszystko co dostalam dzien wczesniej.Stad ten napiwek w takiej wysokosci. Nie bede ukrywala jest mi przykro bo zabolalo mnie to Gdyz po prostu jestem normalna kobieta ktora chciala zrobic z Kasia dla was fajne show.Zazwyczaj jak jestem u siebie na transmisji siedze cichutko i tylko privy,zero celow.Nie oceniajcie wszystkie kobiety jednakowa miara.Ja rozumiem ze na ShowUp.tv zdazaja sie oszustwa,wiem bo sama to zaobserwowalam,ale pretensje powinniscie miec tylko do moderatorow ze pozwalaja na takie swinstwa.Ci co mnie znaja wiedza jaka jestem kobieta.Pozdrawiam i dziekuje za mile slowa,zabawe i za wsparcie.Dobranoc


Nie ma co wracać do tego, dałyscie siwetnie show i to się liczy i to z buzia, :D :heart: a to sie ceni:* :ok:
dla mnie jedno z ciekawszych wydarzeń na szowupie :* dziękuję


Dokładnie, ważne, że zabawa była przednia :ok: i powinniśmy być zadowoleni, bo mało ostatnimi czasy takich dziewczyn z pomysłem na transmisję.

Mnie podobało się bardzo :good3:
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
28 kwie 2016, 15:21
BEST OF THE BEST..........dzięki fajnej polubiłem Kasie choc dotychczas nie bylem jej fanem.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
mastercard
SU-holik
SU-holik
Posty: 74
Rejestracja: 18 sie 2015, 17:22
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MokraMisia
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
28 kwie 2016, 15:33
Niesamowita kobieta, z Kasią tworzą wspaniały duet
Gorąco polecam
Awatar użytkownika
keewayatv
SU-holik
SU-holik
Posty: 197
Rejestracja: 30 lis 2015, 13:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: puredream
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
28 kwie 2016, 21:26
NoMoreMoney pisze:
Polin pisze:
fajna-po30 pisze:Napisze tylko raz nie bylo zadnego sztucznego obiegu .Ten co byl u nas na transmisji newgutii222 i zafundowal wam praktycznie sam pierwszy cel jest kims kogo bardzo lubie i szanuje.Chcial mi zobic niespodzianke i i zrobil to .Te zetony ktore ktos przyczaił u niego na profilu w sumie ponad 4000 zet byly odemnie to prawda,nie bede robic z was kretynow.Pewnie trudno wam w to uwierzyc ale ktoregos dnia podczas naszej rozmowy na priv i to bylo juz dosc dawno , wkurzyl mnie i oddalam mu wszystko co dostalam dzien wczesniej.Stad ten napiwek w takiej wysokosci. Nie bede ukrywala jest mi przykro bo zabolalo mnie to Gdyz po prostu jestem normalna kobieta ktora chciala zrobic z Kasia dla was fajne show.Zazwyczaj jak jestem u siebie na transmisji siedze cichutko i tylko privy,zero celow.Nie oceniajcie wszystkie kobiety jednakowa miara.Ja rozumiem ze na ShowUp.tv zdazaja sie oszustwa,wiem bo sama to zaobserwowalam,ale pretensje powinniscie miec tylko do moderatorow ze pozwalaja na takie swinstwa.Ci co mnie znaja wiedza jaka jestem kobieta.Pozdrawiam i dziekuje za mile slowa,zabawe i za wsparcie.Dobranoc


Nie ma co wracać do tego, dałyscie siwetnie show i to się liczy i to z buzia, :D :heart: a to sie ceni:* :ok:
dla mnie jedno z ciekawszych wydarzeń na szowupie :* dziękuję


Dokładnie, ważne, że zabawa była przednia :ok: i powinniśmy być zadowoleni, bo mało ostatnimi czasy takich dziewczyn z pomysłem na transmisję.

Mnie podobało się bardzo :good3:


:P

Ustawiliacie niebotycznie wysoki cel za chuj wie co, bo jestescie takie zajebiste i liczyliscie, ze ktos pokusi sie o nagrode i wpadnie bonusowa kaska a cel planowaliscie zrobic mimo wszystko:P

Bez obawy panowie nie trzeba im slodzic, bo pokazy im sie oplacily i w przyszlosci beda kolejne:P
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
28 kwie 2016, 22:50
fajna-po30 pisze:Napisze tylko raz nie bylo zadnego sztucznego obiegu .Ten co byl u nas na transmisji newgutii222 i zafundowal wam praktycznie sam pierwszy cel jest kims kogo bardzo lubie i szanuje.Chcial mi zobic niespodzianke i i zrobil to .Te zetony ktore ktos przyczaił u niego na profilu w sumie ponad 4000 zet byly odemnie to prawda,nie bede robic z was kretynow.Pewnie trudno wam w to uwierzyc ale ktoregos dnia podczas naszej rozmowy na priv i to bylo juz dosc dawno , wkurzyl mnie i oddalam mu wszystko co dostalam dzien wczesniej.Stad ten napiwek w takiej wysokosci.


Definicja lewego obiegu to oddawanie żetonów które raz już zostały podarowane transmitującej, to co opisałaś, ta cała wędrówka żetonów od "kogoś kogo lubisz i szanujesz" do Ciebie a potem, po małej kłótni, powrotu tej kwoty na jego konto i znowu podarowanych Tobie 9tylko że w mistyczny i niezrozumiały sposób nie przed/po trans tylko akurat w trakcie i akurat w wysokości prawie równej celu) to klasyczny przykład zamknietego obiegu, tylko ładnie obleczonego w słowa. To tak jakbyś powiedziała, że nie ukradłaś komuś pieniędzy tylko pożyczyłaś bez jego wiedzy na bardzo długi termin :) Nie czepiam się Was, róbcie sobie zamknięte obiegi na tysiące żetonów, póki nie robicie zamknietych obiegów z losowaniami i liderami transmisji to IMHO wszystko jest ok, ale do cholery! Nazywajcie rzeczy po imieniu! Skoro już zostałyście przyłapane na gorącym uczynku to miejcie odwagę się przyznać, usprawiedliwcie się jakoś że np. chciałyście się wypromować albo bardzo miałyście ochotę zrobić cel a nikt nie rzucał, ale nie róbcie z nas idiotów opowiastkami o jakichś żetonach które oddałaś bo się pokłóciłaś a potem ten ktoś je oddaje.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: fajna-po30
28 kwie 2016, 23:51
Nie bede sie przyznawac do czegos czego nie zrobilam .Nikogo nie oszukalam i nie oszukiwalysmy. Napisalam wyjasnienie bo uznalaam ze wam sie nalezy ale zawsze znajdzie sie ktos co jest niedowiarkiem. Skoro masz z tym problem to napisz do administratora ShowUp.tv i cala reszta niedowiarkow. Szukajcie prawdy skoro uwazacie ze to co opisalam powyzej jest klamstwem. Z piatku na sobote z kasia odbedzie sie jesszcze jedno show. Mozecie wtedy wolac admina do skutku. Ja nie man nic do ukrycia.Mnie tez wkurwia cos takiego ze jestem o cos posadzona na transmisji zaczyna sie nagonka a admin nic z tym nie robi. Wiec powtorze to jeszcze raz piszcie do ShowUp.tv wolajcie admina skoro tak bardzo zalezy wam na prawdzie.I mam nadzieje ze pojawi sie ten caly admin a wtedy bedzie wam lyso.
Awatar użytkownika
fajna-po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 57
Rejestracja: 21 gru 2015, 22:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: mam kilka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


Re: fajna-po30
29 kwie 2016, 00:13
fajna-po30 pisze: piatku na sobote z kasia odbedzie sie jesszcze jedno show.


maq pisze:Bez obawy panowie nie trzeba im slodzic bo pokazy im sie oplacily i w przyszlosci beda kolejne:P


Hej nie ma co sie spinac:P raczej nikt w to nie wierzy i nawet najpozytywniejsze recenzje noszą w sobie nutke watpliwosci. Panowie po prostu nie chcą Was sploszyc, ale mysle, ze niepotrzebnie bo jak powiedzialem oplacilo sie:P

Aby nie wynikaly w przyszlosci podobne nieporozumienia uwazam zeby kazdy najlepiej trzymal sie tego w czym jest dobry. Marketingowcy niech zajma sie marketingiem, kombinatorzy kombinowaniem, drogowcy budowa drog, a dziewczyny na kam...wiadomo. Jak sie jest w czyms dobrym to z wszystkiego mozna godnie zyc. Ja na przyklad jestem dobry w wierceniu dziur w drewnie za co dobrze mi placa, ale nie zbuduje rakiety. Kazdy ma swoja role na tym swiecie i starajmy sie nie wychodzic poza Nasze ograniczenia:P

Kwestie administracji przemilcze:P

Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
29 kwie 2016, 00:31
Szanowny Panie Ruger44. Skoro już tak bardzo fachowo podchodzisz do tematu to może wyjaśnisz mi skąd wiesz kiedy dokładnie fajna przelała mi żetony i kiedy z powrotem do Niej wróciły? Może jak dokładnie sprawdzisz te daty (chociaż nie wiem jakim cudem) to okaże się, że tych żetonów już dawno nie było u mnie na koncie ale przecież Ty wiesz lepiej co i jak robiłem ze swoimi pieniędzmi/żetonami!!! Może przytoczysz mi jeszcze jakiś ciekawy fragment z moich rozmów z fajną albo fragment z priva, gdzie przesiadywałem u niej na pogaduchach??

new_guti222 pisze:plan treningowy dla zainteresowanych mam prosty: poniedziałek środa i piątek siłka, wtorek czwartek i sobota bieganie. co do rzucania żetonami to na biedę nie narzekałem i prędko nie będę. pracowałem już w kilku firmach jeszcze na studiach i po obronie magistra byłem już managerem z 3 letnim doświadczeniem pracy w korpo. obecnie mam 29 lat i jestem kierownikiem działu it w jednym z wiekszych niemieckich banków, przeprowadziłem się z Polski do stanów, kupiłem mieszkanie w nowym yorku na brooklynie(spłacam kredyt) a do pracy dojezdzam fordem mustangiem wyprodukowanym w zeszlym roku. Moja miesięczna wypłata z pewnością przekracza roczne dochody wielu z Was i nawet na tle USA źle nie wypadam. nie mam oporów przed tym żeby wyjebać 4,5 tysiąca żetonów bo poprostu mnie na to stać i jak mi się pokaz podoba to lubię sypnąć żetonami.

Poza tym kiedyś miałem nick new_guti22 i Ci co bywali regularnie na ShowUp.tv i wpadli kiedyś na mnie wiedza ze bylem w stanie sypnac nawet 8k żetonów.

z fajną znam się niestety tylko wirtualnie od dłuższego czasu to fakt i już parę razy zdarzyło mi się ja obrazić. raz tak jak z resztą pisała oddała mi cały napiwek jaki poprzedniego dnia jej przelałem a dokładniej było to skromny podarek z okazji świąt. nie raz musiałem ją przepraszać za swoje grubiańskie zachowanie ale wątpię żeby ktokolwiek z Was mógł to pojąć, gdyż czytając tą dyskusję można stwierdzić, że jakiekolwiek zasady dobrego wychowania są Wam obce.

po prostu żal......


Nie napisałbym ani jednego posta na tym forum gdyby nie moja sympatia do fajnej. Nie mam też zamiaru się przed Wami tłumaczyć ze wszystkiego bo po co - przecież wiecie lepiej co i jak było. Chcecie to poproście admina o sprawdzenie. Ja nie miałem/nie mam i nie będę miał nic do ukrycia.
Awatar użytkownika
new_guti222
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 28 kwie 2016, 22:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: fajna-po30
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: new_guti222


Re: fajna-po30
29 kwie 2016, 01:07
new_guti222 pisze:Szanowny Panie Ruger44. Skoro już tak bardzo fachowo podchodzisz do tematu to może wyjaśnisz mi skąd wiesz kiedy dokładnie fajna przelała mi żetony i kiedy z powrotem do Niej wróciły? Może jak dokładnie sprawdzisz te daty (chociaż nie wiem jakim cudem) to okaże się, że tych żetonów już dawno nie było u mnie na koncie ale przecież Ty wiesz lepiej co i jak robiłem ze swoimi pieniędzmi/żetonami!!! Może przytoczysz mi jeszcze jakiś ciekawy fragment z moich rozmów z fajną albo fragment z priva, gdzie przesiadywałem u niej na pogaduchach??

new_guti222 pisze:plan treningowy dla zainteresowanych mam prosty: poniedziałek środa i piątek siłka, wtorek czwartek i sobota bieganie. co do rzucania żetonami to na biedę nie narzekałem i prędko nie będę. pracowałem już w kilku firmach jeszcze na studiach i po obronie magistra byłem już managerem z 3 letnim doświadczeniem pracy w korpo. obecnie mam 29 lat i jestem kierownikiem działu it w jednym z wiekszych niemieckich banków, przeprowadziłem się z Polski do stanów, kupiłem mieszkanie w nowym yorku na brooklynie(spłacam kredyt) a do pracy dojezdzam fordem mustangiem wyprodukowanym w zeszlym roku. Moja miesięczna wypłata z pewnością przekracza roczne dochody wielu z Was i nawet na tle USA źle nie wypadam. nie mam oporów przed tym żeby wyjebać 4,5 tysiąca żetonów bo poprostu mnie na to stać i jak mi się pokaz podoba to lubię sypnąć żetonami.

Poza tym kiedyś miałem nick new_guti22 i Ci co bywali regularnie na ShowUp.tv i wpadli kiedyś na mnie wiedza ze bylem w stanie sypnac nawet 8k żetonów.

z fajną znam się niestety tylko wirtualnie od dłuższego czasu to fakt i już parę razy zdarzyło mi się ja obrazić. raz tak jak z resztą pisała oddała mi cały napiwek jaki poprzedniego dnia jej przelałem a dokładniej było to skromny podarek z okazji świąt. nie raz musiałem ją przepraszać za swoje grubiańskie zachowanie ale wątpię żeby ktokolwiek z Was mógł to pojąć, gdyż czytając tą dyskusję można stwierdzić, że jakiekolwiek zasady dobrego wychowania są Wam obce.

po prostu żal......


Nie napisałbym ani jednego posta na tym forum gdyby nie moja sympatia do fajnej. Nie mam też zamiaru się przed Wami tłumaczyć ze wszystkiego bo po co - przecież wiecie lepiej co i jak było. Chcecie to poproście admina o sprawdzenie. Ja nie miałem/nie mam i nie będę miał nic do ukrycia.


Chłopak mówi z sensem i ja mu wierzę to się trzyma kupy!!!
Znając też forumie afery które lubicie podkręcić w wielu tematach zastanawiam sie czy to ma sens żeby dla fanu wywoływać taka burzę :ok:
Awatar użytkownika
ForetGUMP
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 09 kwie 2016, 17:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MADDIE
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
29 kwie 2016, 01:21
Prosciej bylo to wszystko powiedziec na transmisji zamiast pisac "oswiadczenia" po czasie:P

Gratuluje sukcesow w zyciu i dziekuje, ze lamiesz stereotyp showupowicza-nieudacznika oraz Polaka emigranta na zmywaku, ale do pelni "wow" w tej historii zabraklo mi, ze jestes na siema z kanye westem:P Liczymy jutro na ciebie:P jak bedziesz liderem to tez Ci wysle swoja fotke:P

Forest troche godnosci:p zobaczysz coś na ogole bo to jest biznes, a biznes ma sie krecic:P
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
29 kwie 2016, 01:25
maq pisze:Prosciej bylo to wszystko powiedziec na transmisji zamiast pisac "oswiadczenia" po czasie:P

Gratuluje sukcesow w zyciu i dziekuje, ze lamiesz stereotyp showupowicza-nieudacznika oraz Polaka emigranta na zmywaku, ale do pelni "wow" w tej historii zabraklo mi, ze jestes na siema z kanye westem:P Liczymy jutro na ciebie:P jak bedziesz liderem to tez Ci wysle swoja fotke:P


I na co te płytkie podsumowanie? Gdybyś może słuchał to byś wiedział że fajna dokładnie wyjaśniła że oddała mu w złości napiwek to chyba powinno wystarczyć. :smoke:
Awatar użytkownika
ForetGUMP
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 09 kwie 2016, 17:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MADDIE
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
29 kwie 2016, 01:29
Nie trzeba było zaczynać maq, nie bylo by Prostowania, _wy i tak sobie swoją teorie spiskowa pewnie sami teorzycie w :dance3: :D żal


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
ForetGUMP
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 09 kwie 2016, 17:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MADDIE
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości