_ula_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: fajna-po30
29 kwie 2016, 01:40
ForetGUMP pisze:Nie trzeba było zaczynać maq, nie bylo by Prostowania, _wy i tak sobie swoją teorie spiskowa pewnie sami teorzycie w :dance3: :D żal


Nie wiem czys Ty sie gosciu z choinki urwal czy co? Niewiem czy mam tukonkretbiej dyskutowac, bo szczerze to mam polew z tej sytuacji, ale uwierz mu ze o temacie sporo wiem. Spiskiem jest to, ze sex kam to biznes?:P


https://showup24.tv/fajna-po30?
https://showup24.tv/profile/fajna-po30?
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
29 kwie 2016, 01:42
Bez obrazy Forest, ale chyba trochę nie jesteś w temacie..
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: fajna-po30
29 kwie 2016, 01:47
;) uczciwi obywatele praworządności przepraszam jeśli naruszyłem wasz spokój. Piona chłopaki :hi:
Awatar użytkownika
ForetGUMP
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 09 kwie 2016, 17:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MADDIE
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
29 kwie 2016, 02:00
Kazdy zarabia i kombinuje jak potrafi:P kazdy musi z czegos zyc, a ja zyje dosyc dobrze:P nie mam nic do dziewczyn ich sprawa, rowniez lucze na pokaz dobrej jakosci, ale z doswiadczenia wiem jak to wyglada " od kuchni", w sumie nawet my zrobilismy niezle promo:P pozdro:P
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
29 kwie 2016, 02:20
Jutro mnie na 99,99% nie będzie niestety gdyż jadę w delegację do Kanady i wracam w piątek za tydzień. Stosowną informację zamieściłem również na moim profilu na SU w celu uniknięcia jakichś spekulacji.

Powiedziałbym to na transmisji ale na SU po siłowni zakupach,gotowaniu, zaległym sprzątaniu i praniu wrociłem o 23 mojego czasu, czyli o 5tej w Polsce. Niestety bycie kierownikiem też wiąże się z czasami z pracą ponad limit od rana do nocy albo nawet w weekendy. Fajna nie raz i nie dwa razy mi wspominała, że bedzie robic transmisje z Kasia i że jej zależy żebym wpadł. wczoraj wkoncu udało mi się te 10 minut znaleźć, a nie tak jak poprzednio zdarzylem przez minute przerwy w pracy zobaczyć zajebiste podkolanówki i zastanawiałem sie czy to oby napewo Ona bo po nowym sposobie uczesania nie mogłem dojść co i jak. Sypnałem wczoraj żetonami i od razu wielka afera wybuchła bo ktoś zobaczył na moim profilu 4600 żetonów, które fajna mi podarówała fajna ale niestety nie mógł zobaczyć, że było to jeszcze w marcu dokładnie 23go i że po tej dacie u fajnej bywałem wielokrotnie i niejeden napiwek podarowałem. Owszem bywały też sytuacje poza wspomnianym zwrotem prezentu z poprzedniego dnia, że fajna podsyłała mi 100 żetonów abym mógł wejść do niej na 3 minutowy priw a z którego robiły się prawie 3 godzinne pogaduchy ale według mnie świadczą one tylko o tym, że mnie lubi(mam ciągle taką nadzieję). Zawsze później starałem się jej to wynagrodzić ale żadnego "zamkniętego obiegu" żetonów w celu "podkręcenia publiki" nie było i sam nigdy bym się na to nie zgodził. Myślę, że każdy na moim miejscu sypnąłby żetonami zwłaszcza, że fajna w stosunku do mnie zawsze ale to zawsze była w porządku. To mi się zdarzało nie raz nabroić przez co ją przepraszałem później.

Kończąc już moją przydługą wypowiedź chciałbym z góry przeprosić jeżeli słowa lub wypowiedzi zawarte w którymkolwiek z moich postów kogoś obraziły. Proszę również o zrozumienie ale strasznie zabolało i sfrustrowało mnie oskarżanie fajnej o jakieś nieczyste zagrania.

Nie znam Waszych doświadczeń i również nigdy nie byłem świadkiem oszustwa na SU. Może dlatego, że już od dłuższego czasu zaglądam jedynie do kilku wybranych osób.
Awatar użytkownika
new_guti222
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 28 kwie 2016, 22:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: fajna-po30
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: new_guti222


Re: fajna-po30
29 kwie 2016, 03:24
Oczywiscie;)
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
29 kwie 2016, 08:01
fajna-po30 pisze: Skoro masz z tym problem to napisz do administratora ShowUp.tv i cala reszta niedowiarkow. Szukajcie prawdy skoro uwazacie ze to co opisalam powyzej jest klamstwem.


Nie urodziłaś się wczoraj, nie siedzisz na ShowUp.tvod wczoraj to dobrze chyba wiesz, jak wygląda kontakt z adminem (ShowUp.tv, nie tym naszym :) i jak działa błyskawiczna moderacja na ShowUp.tv - Wasza środowa transmisja zgłoszona w piatek rano zostałaby sprawdzona zapewne w niedzielę :) I druga sprawa - skutecznośc tego sprawdzania, właścicielom ShowUp.tv jak wiadomo nie opłaca sie zabijac kur znoszących złote jajka (Mokra od 2 lat robi zamkniety obieg i chyba tylko raz dostała bana, zresztą na krótko) a każda gwiazda zbanowana za, formalnie niegroźny, zamkniety obieg przy celach na ogólnym, to potencjalna nowa gwiazda zbiornika czy innego portalu z kamerkami. Gdyby chociaż napisali po wszystkim "Tak panie Ruger, sprawdziliśmy tą transmisję i obieg żetonów na niej, była machlojka ale nie zbanujemy pan bo robią topowe transmisje i nam się to nie opłaca" to bym zgłosił ale kurwa co mi da zgłoszenie jak nawet nie dostanę jednego meila od nich z wyjaśnieniem?

new_guti222 pisze:Szanowny Panie Ruger44. Skoro już tak bardzo fachowo podchodzisz do tematu to może wyjaśnisz mi skąd wiesz kiedy dokładnie fajna przelała mi żetony i kiedy z powrotem do Niej wróciły? Może jak dokładnie sprawdzisz te daty (chociaż nie wiem jakim cudem) to okaże się, że tych żetonów już dawno nie było u mnie na koncie ale przecież Ty wiesz lepiej co i jak robiłem ze swoimi pieniędzmi/żetonami!!! Może przytoczysz mi jeszcze jakiś ciekawy fragment z moich rozmów z fajną albo fragment z priva, gdzie przesiadywałem u niej na pogaduchach??


Szanowny Panie Guti - czas podarowania i zwrócenia żetonów nie ma tak w zasadzie znaczenia, mogłeś dać Fajnej te 4,5 kafelka choćby i rok temu, dostać je z powrotem tydzien temu, liczy się czas otrzymania ponownego tych żetonów - tak jak napisałem wcześniej, jeżeli to było oddanie żetonów po kłotni (czy oddanie żet za PW, za niewykorzystany priv czy jakikolwiek inny pomysł jaki Wam przyjdzie do głowy na wyjaśnienie sytuacji) to mogłeś to zrobić PRZED transmisją albo PO albo już po wykonaniu celu - tak żeby dorzucone przez Ciebie żetony nie wpłyneły na odbiór transmisji i wynik pokazu. Ale zrobiłeś to w trakcie i stąd cała burza
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: fajna-po30
29 kwie 2016, 08:22
Ja myślę, że wielu ludzi odetchnęło z ulgą, że guti w tak dogodnym momencie wyjechał do Kanady, gdzie jak wiadomo nie ma internetu i chętniej pobawią się w lidera:P Bajera i żetony też muszą być sytsze bo wyrwać laskę z rąk managera niemieckiego banku w USA to trzeba się napracować...Bez obrazy gościu, operujesz nienaganną polszczyzną i można Cię podejrzewać o jakieś tam wykształcenie, ale na ShowUp.tv byłem już świadkiem różnych prezesów czy właścicieli firm transportowych, więc lekko z dystansem do tego podchodzę:P
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
29 kwie 2016, 13:16
To jest proste. Gdyby nie zostało przyuważone że Pan bogaty bankowiec powrócił z priv z nowymi napiwkami w profilu to by pewnie nic nie było. Jeszcze jego pisanie po osiągnięciu celu że nie zależy mu na nim podjudziło tylko całą tą sytuację. A tak jest jak jest.
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
29 kwie 2016, 14:54
Miałem już nic nie pisać odnośnie tego czy był obieg czy nie, ale jednak pozwolę sobie wtrącić swoje 3 grosze...

Fajna-po30 i New_guti222, byłem skłonny uwierzyć w to, że nie było obiegu po pierwszym poście Ani w tym temacie, który miał wyjaśnić sprawę rzekomego obiegu. No właśnie byłem, bo teraz jestem pewien, że był ten obieg, a wy swoimi tłumaczeniami tylko utwierdzacie w tym przekonaniu mnie, jak i pewnie resztę osób, które czytają ten wątek. Jeszcze ta zagrywka Twojej strony, Aniu żeby dziś wołać Admina na transmisję... No proszę Cię, dobrze wiesz jak działa administracja i moderacja na SU, są gdy ich nie trzeba i na odwrót. A do tego wiadomo również, że administracja portalu niechętnie banuje dziewczyny, które przynoszą duże zyski.

Żeby nie było. Mnie mało obchodzi ten cały obieg, bo nikt na tym nie ucierpiał, a wszyscy/większość skorzystała. Tylko na przyszłość jak chcecie coś robić to róbcie to z głową i dobrze sobie to zaplanujcie, a nie działajcie na wariata już w trakcie robienia transmisji...

Pozdrawiam i do zobaczenia na dzisiejszej transmisji :hi:

Edit:

New_guti222, tak chciałeś żeby Ruger wołał Admina czy inne władze najwyższe aby mu pokazali dowody na to, że nie było obiegu (w sumie i tak był, ale udowodniłbyś, że mieliście rację z Fajną w swoich pierwszych postach)... Sam możesz to udowodnić w prosty sposób. Wystarczy, że wkleisz screena ze swojej historii żetonowej kiedy dokładnie Ania wysłała Ci te ponad 4k żetonów. I nie potrzeba adminów i nikogo więcej aby to udowodnić, ale Ty pewnie doskonale o tym wiesz...
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: fajna-po30
29 kwie 2016, 15:35
Obieg był - tego nie da się podważyć, można jedynie sprawdzić, czy był zgodny z regulaminem.
Otrzymałem informację, że mieści się w regulaminie i dlatego dziewczyny nie dostały bana, tak jak wspomniana inna camgirl.
Mimo to nie polecam takiej praktyki, ani nawet przez przypadek - szkoda nerwów.

Przypominam o jej planowanej transmisji - dzisiaj z Mokrą Kasią :)
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2094
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Re: fajna-po30
29 kwie 2016, 15:47
e-Laski.pl pisze:Obieg był - tego nie da się podważyć, można jedynie sprawdzić, czy był zgodny z regulaminem.
Otrzymałem informację, że mieści się w regulaminie i dlatego dziewczyny nie dostały bana, tak jak wspomniana inna camgirl.
Mimo to nie polecam takiej praktyki, ani nawet przez przypadek - szkoda nerwów.

Przypominam o jej planowanej transmisji - dzisiaj z Mokrą Kasią :)


To jednak był obieg? Jeśli tak to jaki obieg jest zgodny z regulaminem, jak to rozumieć?
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
29 kwie 2016, 15:58
abradababra pisze:To jednak był obieg? Jeśli tak to jaki obieg jest zgodny z regulaminem, jak to rozumieć?



Obieg był, skoro te same żetony po raz drugi wróciły do Fajnej. Ja rozumiem to tak, że dla administracji ShowUp.tv obieg niedozwolony to taki, który nie rozciąga się w dłuższym czasie :dontknow: Jeśli tak to powinni to sprecyzować w regulaminie, bo jak cytowałem już w temacie Kasi z regulaminu ShowUp.tv jasno wynika, że:
55. Zabrania się wprowadzania użytkowników w błąd poprzez przekazywanie wzajemne żetonów celem zwiększenia sumy napiwków na transmisji - tak zwany układ zamknięty żetonów. Dotyczy to każdej formy takiego działania. Naruszenia tego typu ocenia moderator lub administrator serwisu.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: fajna-po30
29 kwie 2016, 16:10
abradababra pisze:
e-Laski.pl pisze:Obieg był - tego nie da się podważyć, można jedynie sprawdzić, czy był zgodny z regulaminem.
Otrzymałem informację, że mieści się w regulaminie i dlatego dziewczyny nie dostały bana, tak jak wspomniana inna camgirl.
Mimo to nie polecam takiej praktyki, ani nawet przez przypadek - szkoda nerwów.

Przypominam o jej planowanej transmisji - dzisiaj z Mokrą Kasią :)


To jednak był obieg? Jeśli tak to jaki obieg jest zgodny z regulaminem, jak to rozumieć?



Taki który nie działa na szkode showupa i widzow:]
tak jak w tym przypadku, nie po to były odesłane, żeby nakrecać sztuczne zamieszanie! a mianowicie tak jak wspomniała Fajna, :) zetony nie byly wysłane do podkrecania atmosfery.

- daty się nie zgadzają, gdyż Fajna oddała te zetoniki duzo duzo wczesniej!Za nim planowala trans z Kasią!


Czyli- zeton nie zostal wysłany po to zeby, nakrecać żeton ktory i tak nakrecal żeton, :D hahaha
Mysle, ze koles wykorzystał sytuacje, pewnie ruszylo Go sumienie, ze jego ulubienica, ktora jest bardzo dzis rozchwytywana :D oddala mu za privia zetony :D w sumie to bardzo miły gest-szlachetny :D dobrze swiadczy o Fajnej, ze nie jest taka chytra!

Myslę ze kolega chcial jej udowodnic jakim jest hojnym kozakiem:D nie takie rzeczy tu widziałem, Panowie-zakochancy potrafią zrobić dla swojej ulubienicy o wiele wiecej, :)
Awatar użytkownika
Polin
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2016, 13:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TOXA - LOL
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
29 kwie 2016, 16:23
Ta nom...Matki Teresy na tym ShowUp.tv same...
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
29 kwie 2016, 18:04
Teraz, kiedy na prawdę zjawi się gość, który będzie chciał dać dziewczynie 4000 albo nawet 2000 zet,
to każdy będzie twierdził, że to obieg, a dziewczyna będzie spalona.
Szkoda, bo na pewno raz na jakiś czas się tacy zjawiają - PRAWDZIWI, którzy nie bawią się w takie coś, a dają z własnej dobroci.

No cóż...
Jestem jednocześnie za bardzo i zarazem nie dosyć ...
Awatar użytkownika
Pedro79
SU-holik
SU-holik
Posty: 51
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: _Aitana_
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
29 kwie 2016, 18:15
new_guti222 pisze:[...]pracowałem już w kilku firmach jeszcze na studiach i po obronie magistra byłem już managerem z 3 letnim doświadczeniem pracy w korpo. obecnie mam 29 lat i jestem kierownikiem działu it w jednym z wiekszych niemieckich banków, przeprowadziłem się z Polski do stanów, kupiłem mieszkanie w nowym yorku na brooklynie(spłacam kredyt) a do pracy dojezdzam fordem mustangiem wyprodukowanym w zeszlym roku. Moja miesięczna wypłata z pewnością przekracza roczne dochody wielu z Was i nawet na tle USA źle nie wypadam. nie mam oporów przed tym żeby wyjebać 4,5 tysiąca żetonów bo poprostu mnie na to stać i jak mi się pokaz podoba to lubię sypnąć żetonami.[...] bylem w stanie sypnac nawet 8k żetonów[...]


he he , jak widać prezesi i menedżerowie wyższego szczebla powoli przenoszą sie ze ShowUp.tv na niniejsze skromne forum :) . Ja osobiście mam niezłą polewkę czytając takie teksty, bo w/g mnie piszą je zwykli nuworysze albo drobni internetowi napinacze. Prawdziwi bogacze dymają hostessy na firmowych balach a nie tracą czas na ShowUp.tv :) . Ale różnie z tym bywa. Zresztą, jak zauwazył maq, w Kanadzie jest internet, to możesz na spotkaniu byznesowym znalezc 1 min i przelać dziś laskom chociaż kilka tysiecy żetonów, na pewno dziewczyny sie ucieszą.
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
29 kwie 2016, 18:17
Pedro79 pisze:Teraz, kiedy na prawdę zjawi się gość, który będzie chciał dać dziewczynie 4000 albo nawet 2000 zet,
to każdy będzie twierdził, że to obieg, a dziewczyna będzie spalona.
Szkoda, bo na pewno raz na jakiś czas się tacy zjawiają - PRAWDZIWI, którzy nie bawią się w takie coś, a dają z własnej dobroci.

No cóż...


Mylisz się, otóż dość często u wielu dziewczyn z topki można zobaczyć gości, którzy sypią tysiącami żetonów i nadal będzie takich osób sporo. Tylko, że oni nie mają u siebie w profilach napiwków od dziewczyn, którym sypią. No może niektórzy mają, ale nie tak wysokie jak w tym przypadku i nawet jeśli też są to żetony obiegowe to jednak w miarę dobrze się z tym kryją.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: fajna-po30
29 kwie 2016, 18:32
Nie możemy wpadać też w paranoje :crazy: . Wśród wielu naganiaczy są też zwykli janusze po wypłacie, którzy lubią przepieprzyć swoją wypłatę.

Wracając do ostatniej transmisji. Fajna-po30 wyglądała bardzo sexi w tej panterce i wygląda na porządną babkę. Jesli wogole był jakiś obieg to prędzej stoi za tym pomysłem mokra_kasia, która juz jest od dawna znana z takich form promocji i zna realia szołapa.
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
29 kwie 2016, 18:43
Proszę bardzo. Screeny z dokumentacją. Na pierwszych dwóch widać kiedy dostałem 4600 od fajnej i kiedy jej oddałem. Na ostatnich można dostrzec kiedy kupowałem żetony w trakcie ostatniej transmisji. Nie brak internetu w Kanadzie jest problemem tylko duża ilość spotkań oraz pracy w godzinach 8-20 począwszy od poniedziałku. Po uwzględnieniu różnicy w czasie są małe szanse abym był w stanie wejść na transmisje. Dzisiaj wyjątkowo zaczynam pracę o 13 czasu lokalnego z powodu tego, że musiałem przemieścić się o około 1000 km z Nowego Yorku.
http://imgur.com/a/fDFLt


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
new_guti222
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 28 kwie 2016, 22:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: fajna-po30
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: new_guti222


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Hetrique, MarekMarecki, radu78 i 63 gości