_ula_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: fajna-po30
29 kwie 2016, 18:43
sliskiTroll pisze:
new_guti222 pisze:[...]pracowałem już w kilku firmach jeszcze na studiach i po obronie magistra byłem już managerem z 3 letnim doświadczeniem pracy w korpo. obecnie mam 29 lat i jestem kierownikiem działu it w jednym z wiekszych niemieckich banków, przeprowadziłem się z Polski do stanów, kupiłem mieszkanie w nowym yorku na brooklynie(spłacam kredyt) a do pracy dojezdzam fordem mustangiem wyprodukowanym w zeszlym roku. Moja miesięczna wypłata z pewnością przekracza roczne dochody wielu z Was i nawet na tle USA źle nie wypadam. nie mam oporów przed tym żeby wyjebać 4,5 tysiąca żetonów bo poprostu mnie na to stać i jak mi się pokaz podoba to lubię sypnąć żetonami.[...] bylem w stanie sypnac nawet 8k żetonów[...]


he he , jak widać prezesi i menedżerowie wyższego szczebla powoli przenoszą sie ze ShowUp.tv na niniejsze skromne forum :) . Ja osobiście mam niezłą polewkę czytając takie teksty, bo w/g mnie piszą je zwykli nuworysze albo drobni internetowi napinacze. Prawdziwi bogacze dymają hostessy na firmowych balach a nie tracą czas na ShowUp.tv :) . Ale różnie z tym bywa. Zresztą, jak zauwazył maq, w Kanadzie jest internet, to możesz na spotkaniu byznesowym znalezc 1 min i przelać dziś laskom chociaż kilka tysiecy żetonów, na pewno dziewczyny sie ucieszą.


Najlepsze jest to, że koleś ogłosił na swoim profilu na ShowUp.tv, że całkowicie jest niedostępny:P Ja zaczynam podejrzewać, że to nie tylko kierownik banku, ale również tajny agent i pojechał zlikwidować jakiegoś bossa kartelu w Kolumbii...tłumaczyłoby to brak internetu:P

Ojoj guti skriny można przerobić zwłaszcza, że czasu Ci nie brakowało:P Pisałem o tym na czacie:P Każdy kto ma pojęcie o javie wie jak to zrobić:P Chłopaku daj już spokój....:P

new_guti222 pisze:Proszę bardzo. Screeny z dokumentacją. Na pierwszych dwóch widać kiedy dostałem 4600 od fajnej i kiedy jej oddałem. Na ostatnich można dostrzec kiedy kupowałem żetony w trakcie ostatniej transmisji. Nie brak internetu w Kanadzie jest problemem tylko duża ilość spotkań oraz pracy w godzinach 8-20 począwszy od poniedziałku. Po uwzględnieniu różnicy w czasie są małe szanse abym był w stanie wejść na transmisje. Dzisiaj wyjątkowo zaczynam pracę o 13 czasu lokalnego z powodu tego, że musiałem przemieścić się o około 1000 km z Nowego Yorku.
http://imgur.com/a/fDFLt


nom "wyjątkowo":P To bierz się za robotę bo sam mam pieniądze w niemieckim banku i czuje dyskomfort wiedząc, że jego kierownik wypowiada się na forum dla koniobijców w czasie pracy:P


https://showup24.tv/fajna-po30?
https://showup24.tv/profile/fajna-po30?
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
29 kwie 2016, 18:50
Czy widziałeś gdzieś na moim profilu przysłówek: "całkowicie"? O powodach niedostępności pisałem w poprzednim poście, gdzie również możesz znaleźć screeny na których widać kiedy i jakie żetony od fajnej dostałem, a kiedy je kupiłem w trakcie ostatniej transmisji. Miłej lektury.
Awatar użytkownika
new_guti222
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 28 kwie 2016, 22:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: fajna-po30
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: new_guti222


Re: fajna-po30
29 kwie 2016, 18:54
Rozpierdalasz mnie:P Powody wyżej...na przyszłość...laski lepiej w necie się rwie na plastyka z USA a od mustangów lepsze jest Lambo:P

Edit:
new_guti222 pisze:Czy widziałeś gdzieś na moim profilu przysłówek: "całkowicie"? O powodach niedostępności pisałem w poprzednim poście, gdzie również możesz znaleźć screeny na których widać kiedy i jakie żetony od fajnej dostałem, a kiedy je kupiłem w trakcie ostatniej transmisji. Miłej lektury.


Cytat z profilu:
"Kanada - niedostępny do 2016.05.06"
https://showup24.tv/profile/new_guti222

"nieuchwytny niczym wiatr, w dzień kierownik banku, zaś nocą BATMAN'

:P'

Kurwa rozpierdalają mnie te laski, więcej sobie szkód tym tłumaczeniem narobiły jak było to warte:P ale przynajmniej pośmiać się można:P
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
29 kwie 2016, 19:11


Bruce... to Ty?
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: fajna-po30
29 kwie 2016, 19:17
new_guti222 pisze:Proszę bardzo. Screeny z dokumentacją. Na pierwszych dwóch widać kiedy dostałem 4600 od fajnej i kiedy jej oddałem. Na ostatnich można dostrzec kiedy kupowałem żetony w trakcie ostatniej transmisji. Nie brak internetu w Kanadzie jest problemem tylko duża ilość spotkań oraz pracy w godzinach 8-20 począwszy od poniedziałku. Po uwzględnieniu różnicy w czasie są małe szanse abym był w stanie wejść na transmisje. Dzisiaj wyjątkowo zaczynam pracę o 13 czasu lokalnego z powodu tego, że musiałem przemieścić się o około 1000 km z Nowego Yorku.
http://imgur.com/a/fDFLt


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv



Powtórze po maqu. To żaden dowód. Screen może przerobić każdy gimnazjalista w dowolnej przeglądarce internetowej. Jest to bardzo proste.
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
29 kwie 2016, 19:26
Nie wiem co mógłbym niby osiągnąć przerabiając screeny. Satysfakcję, że dopiąłem swego? Nie polemizowałbym ani nawet w ogóle się tutaj nie wypowiadał, gdyby mi na Niej nie zależało. Nie rozumiem waszego zachowania. Poddajecie w wątpliwość każde moje słowo jakbym Wam kiedyś krzywdę zrobił. To, że na ShowUp.tv istnieją przekręty wcale nie oznacza, że każdy bierze w tym udział. Nie znacie mnie, nie wiecie jaki jestem i czym się kieruję, a już wydajecie na mnie wyrok. Jak próbuję zrozumieć jakie motywy Wami kierują to jedyne co przychodzi mi do głowy to to, że po prostu lubicie bić pianę i stać na czele osób podobnego pokroju, których jedynym celem w życiu jest dogadywanie innym albo strojenie sobie żartów.

Nie mam zamiaru już więcej brać udziału w tej dyskusji bo jest bez sensu. Myślę, że w pełny i jasny sposób wyraziłem swoje stanowisko w tej sprawie. Widzę, że nic nie jestem w stanie wskórać więc proszę bardzo - wygraliście. Ja już nie mam chęci ani nie chce marnować czasu na dyskusję z ludźmi, którzy zawsze wszystko wiedzą lepiej.
Awatar użytkownika
new_guti222
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 28 kwie 2016, 22:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: fajna-po30
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: new_guti222


Re: fajna-po30
29 kwie 2016, 19:38
I to powiedział koleś który w pierwszym swoim poście tutaj, zamiast się przywitać czy coś napisał "Mam mustanga, zarabiam w chuj kasy, jestem managerem i depcze po was robaki-biedaki". I taki ktoś chce nas uczyć kultury :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: fajna-po30
29 kwie 2016, 19:40
new_guti222 pisze:Proszę bardzo. Screeny z dokumentacją. Na pierwszych dwóch widać kiedy dostałem 4600 od fajnej i kiedy jej oddałem. Na ostatnich można dostrzec kiedy kupowałem żetony w trakcie ostatniej transmisji. Nie brak internetu w Kanadzie jest problemem tylko duża ilość spotkań oraz pracy w godzinach 8-20 począwszy od poniedziałku. Po uwzględnieniu różnicy w czasie są małe szanse abym był w stanie wejść na transmisje. Dzisiaj wyjątkowo zaczynam pracę o 13 czasu lokalnego z powodu tego, że musiałem przemieścić się o około 1000 km z Nowego Yorku.
http://imgur.com/a/fDFLt


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv


Szanowny Kolego,

To Walka z Wiatrakami- daruj sobie bo szkoda twoich nerwów, uwierz że Nie ma sensu wchodzić w jaką kolwiek polemikę. Chyba że lubisz karmić Trolli,

przecież im tu o prawde nie chodzi, liczy się "GÓWNOBURZA" jesteś na forum - gównoburze to piorytet.
takie mają zadanie Panowie-Trolle, kólko wspólnej adoracji, układają teorię spiskowe!
prawda? tu nikogo nie obchodzi coś takiego jak prawda! mają fan z tego ze cos sie dzieje na forum,

Nawet jesli :D Fajna, dzis na transmisji pokaze historię żetonów zeby udowodnić tym pacanom że macie racje, Oni i tak powiedzą ze Nie! :D
dla nich zawsze będzie- ze czarne jest szare, a szare jestczarne:D

pozdro
Awatar użytkownika
Polin
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2016, 13:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TOXA - LOL
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
29 kwie 2016, 19:45
Obrazek


W przeglądarce można wszystko , screeny to żaden dowód :P
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
29 kwie 2016, 19:48
Polin
Chłopaku, każdy na forum, większość ludzi na ShowUp.tv wie, że akurat w tym temacie mam sporo do powiedzenia. ShowUp.tv potwierdziło, że doszło do obiegu, jednak uznało go za dozwolony z regulaminem...więc na chuj te pajacowanie? Zrozum, że przeróbka skrinów to dosyć prosty zabieg i nie są one żadnym dowodem, a panie i ich przydupas z USA po tylu wtopach i porażkach w tym temacie tylko robią z siebie idiotki. Więcej, cały czas mają ludzi za debili i szykują kolejne wymówki, które w piękny i widowiskowy sposób upadają przez co nie ma chuja żeby się nie śmiać:P Trochę godności, chcesz być traktowany jak śmieć przez laski, które utrzymujesz swoimi pieniędzmi jak również swoją uwagą - Twoja sprawa, ale innym tego nie narzucaj.

Oooooooooooooooooooo Troll zrobił dokładnie to o co mi chodziło:P to masz Polin jeszcze jakieś wątpliwości?
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
29 kwie 2016, 19:56
maq pisze:Polin
Chłopaku, każdy na forum, większość ludzi na ShowUp.tv wie, że akurat w tym temacie mam sporo do powiedzenia. ShowUp.tv potwierdziło, że doszło do obiegu, jednak uznało go za dozwolony z regulaminem...więc na chuj te pajacowanie? Zrozum, że przeróbka skrinów to dosyć prosty zabieg i nie są one żadnym dowodem, a panie i ich przydupas z USA po tylu wtopach i porażkach w tym temacie tylko robią z siebie idiotki. Więcej, cały czas mają ludzi za debili i szykują kolejne wymówki, które w piękny i widowiskowy sposób upadają przez co nie ma chuja żeby się nie śmiać:P Trochę godności, chcesz być traktowany jak śmieć przez laski, które utrzymujesz swoimi pieniędzmi jak również uwagą Twoja sprawa, ale innym tego nie narzucaj.

Oooooooooooooooooooo Troll zrobił dokładnie to o co mi chodziło:P to masz Polin jeszcze jakieś wątpliwości?



Bez urazy ! ale wyczuwam kolego, ze masz jakieś niedokonczone sprawy z jedną z Pan i dlatego za wszelką cene chce udowodni racje ktorych nie masz przyznaj się która to złamała Ci serce, lub puściła kantem :derisive: :derisive:
Awatar użytkownika
Polin
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2016, 13:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TOXA - LOL
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
29 kwie 2016, 19:58
Nie wiem czy jest sens:P zresztą bardzo prosto można się domyślic:P Nie chce tu nikomu psuć opinii i cała sprawa nie rozchodzi się o obieg, który został wybaczony, a jedynie o robienie z ludzi debili, do którego coś cięzko się paniom przyznać:P ja sprawę znam, ale chyba panie też wolą by pozostało to poza forum stąd tak rzadko jestem wywolywany do odpowiedzi:P
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
29 kwie 2016, 20:01
http://imgur.com/fJkM0YL

I teraz piszcie i mówcie co chcecie znając was zdjęcie zostało tak i tak przerobione dla mnie temat jest zakończony .

Zdjęcie zrobione bezpośrednio telefonem (zdjęcie ekranu komputera)
Awatar użytkownika
fajna-po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 57
Rejestracja: 21 gru 2015, 22:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: mam kilka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


Re: fajna-po30
29 kwie 2016, 20:02
Hahahahahahahah:P
Fajna jak nie chcesz mieć kłopotów to na przyszłość lepiej dobieraj znajomych:P
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
29 kwie 2016, 20:08
maq pisze:Nie wiem czy jest sens:P zresztą bardzo prosto można się domyślic:P Nie chce tu nikomu psuć opinii i cała sprawa nie rozchodzi się o obieg, który został wybaczony, a jedynie o robienie z ludzi debili.



SZACH MAT-trafiony zatopiony,
bez urazy ale przez takie zachowanie, pokazałeś swoją słabosć,
słabo żeby odgrywać sie w taki sposob w temacie, ?przez to własnie nie jestes obiektywny bo szargają tobą negatywne emocje,
Jestem zdania ze warto miedzy sobą załatwiać sprawy, a nie publicznie na forum WTF :shock2: ile ty masz lat synu!
Awatar użytkownika
Polin
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2016, 13:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TOXA - LOL
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
29 kwie 2016, 20:12
Powiem Ci szczerze, że miałbym ochotę załatwić tą sprawę to już dawno bym to załatwił...kwestia tego, że ja właśnie nie chcę publicznie tego załatwiać, ale trafiła mi się okazja to delikatnego "odbicia" , która w sumie same sobie przyszykowały więc poprawia mi nastrój patrząc, jak się wierzgają i za wszelką cenę próbują udowodnić, coś co ja WIEM, że jest kłamstwem:P Bawi mnie to:P Tak, jestem nie dojrzały:P

Poza tym pokazy podobają mi się pewnie jak i każdemu, ale nie będę ich głaskał po głowce za to, że mnie jako użytkownika traktują jak debila...To jest Twoje zadanie polin:P
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
29 kwie 2016, 20:19
fajna-po30 pisze:http://imgur.com/fJkM0YL

I teraz piszcie i mówcie co chcecie znając was zdjęcie zostało tak i tak przerobione dla mnie temat jest zakończony .

Zdjęcie zrobione bezpośrednio telefonem (zdjęcie ekranu komputera)




Fajna, pokaź cycki to może uwierzą :fap: :fap:
Awatar użytkownika
Polin
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2016, 13:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TOXA - LOL
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
29 kwie 2016, 20:23
Jak pokaże cycki to wybaczę. Zresztą dziewczyny...za fajne show wiele zostało Wam wybaczone i tak...po co było to ciągnąć?:P Poza tym i tak możecie liczyć dzisiaj na żetony i wpływy z privów, brnąc w zaparte tylko się pogrążacie... ja jestem tylko obserwatorem i leniwym komentatorem:P Chciałbym to była by większa gównoburza:P
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
29 kwie 2016, 20:25
Wy tu pierdu pierdu a ja sie pytam gdzie ta dzisiejsza transmisaja??
Awatar użytkownika
prezes999
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 08 lis 2015, 15:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: PureDream
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: fajna-po30
29 kwie 2016, 20:27
maq pisze:Jak pokaże cycki to wybaczę. Zresztą dziewczyny...za fajne show wiele zostało Wam wybaczone i tak...po co było to ciągnąć?:P Poza tym i tak możecie liczyć dzisiaj na żetony i wpływy z privów, brnąc w zaparte tylko się pogrążacie... ja jestem tylko obserwatorem i leniwym komentatorem:P Chciałbym to była by większa gównoburza:P



Po co bylo to ciągnać hahahahahaha a to dobre :D :laughingnew:
no tak najlepiej jest stanąć pod sciana i do odstrzału ;d?
póki co wszstkie dowody wskazują, ze dziewczyny są na wygranej pozycji:D
Maq, wlasnie już dawno mogłeś to zakonczyć:D

Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Polin
SU-holik
SU-holik
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2016, 13:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TOXA - LOL
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Maly_Krzaczek, Vafel i 13 gości