Nickoll/x_EUFORIA_x/X-chanel-X/sexy_you/ksiezniczka69arielka

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Klakier pisze:
michu123 pisze:
Kozi27 pisze:Tylko jak z facetem to jakis niech bedzie ogarniety i sprawdzony, a nie jak kiedys ze mial flaka i jakis taki spiety byl.

2 razy widzialem u niej kiedys :) Pierwsze to było nawet spoko, ale mieli problemy techniczne :) tzn. gościowi stal, ale coś tam bylo nie tak. Natomiast drugi raz zostal opisany. Do 3 razy sztuka :)

Ten gościu co pisał, że jest z jej osiedla jakby się postarał to może zostanie tym trzecim :D


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv


Żeby się nie okazało że to był ten co kiedyś :D A tak serio to fajnie jakby Sandra miała jakiegoś faceta na trans. Fajna, miła dziewczyna, gdyby teraz był konkurs to pewnie często zgarniałaby wygraną, bo jest troszkę taką celebrytką ShowUp.tv :D

https://showup24.tv/Sandra111
https://showup24.tv/profile/Sandra111
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 15:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192


Fajnie ze czesciej wchodzisz na SU Sandra :D
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 10:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
JonSnow
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 383
Rejestracja: 01 wrz 2016, 10:37
Podziękował: 39 razy
Podziękowano mu: 133 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: xJonSnowx


po kiego ona tak te nicki zmienia :dontknow:
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 10:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Kozi27 pisze:po kiego ona tak te nicki zmienia :dontknow:

Pisała wczesniej ze moderator sie na nią uparł i banuje ja za nic, pewnie dlatego ;)
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 15:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192


michu123 pisze:
Kozi27 pisze:po kiego ona tak te nicki zmienia :dontknow:

Pisała wczesniej ze moderator sie na nią uparł i banuje ja za nic, pewnie dlatego ;)

Jej wcześniejsze konto jest usunięte .
Awatar użytkownika
BasiazLodzikowa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1421
Rejestracja: 18 lis 2015, 22:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Przedwczoraj widziałem, że nadawała jednocześnie na ShowUp.tv i na CB. Pewnie bym się nie domyślił gdyby nie dźwięki charakterystyczne dla CB ;)

https://showup24.tv/nickol_nickol
https://showup24.tv/profile/nickol_nickol
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


NoMoreMoney pisze:Przedwczoraj widziałem, że nadawała jednocześnie na ShowUp.tv i na CB. Pewnie bym się nie domyślił gdyby nie dźwięki charakterystyczne dla CB ;)

https://showup24.tv/nickol_nickol
https://showup24.tv/profile/nickol_nickol


Zastanawia mnie jak to możliwe nadawać jednocześnie na 2 portalach...
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 18:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jeżeli na obu portalach utrzymuje minimalny kontakt z widzami to może nadawać, trudniej jest jednocześnie rozmawiać z dwiema ekipami na raz ale to jej nie grozi bo po angielsku nie umie
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44 pisze:Jeżeli na obu portalach utrzymuje minimalny kontakt z widzami to może nadawać, trudniej jest jednocześnie rozmawiać z dwiema ekipami na raz ale to jej nie grozi bo po angielsku nie umie


Kontakt, no był, minimalny ale był - kilka razy usłyszałem jak wypowiadała "o kurwa" czy cuś takiego ;) Userom na ShowUp`ie jak i na CB się podobało, tokensy i żetsy się sypały, także spox :)

https://showup24.tv/nickol_nickol
https://showup24.tv/profile/nickol_nickol
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wczoraj otwierała okno i mówiła: wypierdalaj!!! wypierdalaj ty pojebie!
Fan/stalker level hard ;) 42 lata ale na poziomie nastolatka ...
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2094
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


No ten jej stalker to też opowieść na osobną historie, taki Mano ale level hard bo wie gdzie ona mieszka. Swoją drogą - czemu się nie przeprowadzi? Mieszkanie i tak wynajęte, nie jest jakieś zajebiste w ekskluzywnej dzielnicy więc co ją tam trzyma? Zmieni adres, nr teleofnu, znikknie z fejsów i już problem stalkera rozwiązany minimalnym kosztem
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


e-Laski.pl pisze:Wczoraj otwierała okno i mówiła: wypierdalaj!!! wypierdalaj ty pojebie!
Fan/stalker level hard ;) 42 lata ale na poziomie nastolatka ...


:lol2: :lol2: :lol2:

ruger44 pisze:No ten jej stalker to też opowieść na osobną historie, taki Mano ale level hard bo wie gdzie ona mieszka. Swoją drogą - czemu się nie przeprowadzi? Mieszkanie i tak wynajęte, nie jest jakieś zajebiste w ekskluzywnej dzielnicy więc co ją tam trzyma? Zmieni adres, nr teleofnu, znikknie z fejsów i już problem stalkera rozwiązany minimalnym kosztem


Adres i nr telefonu może zmienić ale założę się że z fejsów nie zrezygnuje nigdy.
แมวตัวผู้


No mi też cieżko sobie wyobrazić współczesną kobietę bez smartfona w łapie zapatrzoną w nieodłącznego fejsika, co one by wtedy robiły wychodząc ze znajomymi do restauracji czy do kina, musiałyby z nimi hmm... rozmawiać? Tak się chyba nazywało to, co robili nasi rodzice w wolnym czasie jak nie było jeszcze fejsa :) Ale fejsa można skonfigurować tak, żeby osoba niezaproszona do znajomych nie widziała praktycznie nic, potem wystarczy się pilnować i nie zapraszać bydła z ulicy żeby przypadkiem stalker się nie prześliznął :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


O kolejka z psychofanem. :D hehehe, nie wiem czemu ta dziewczyna ma zawsze tyle widzów? dla mnie to typowa Karyna. Pijackie ruchy, te doczepy, masa kompleksów. Ludzie chyba wchodza aby sie posmiac. ;)
Magnolia


Wchodzą bo u niej zawsze można coś na sępa przypatrzeć :) A ciało ma jak marzenie, zwłaszcza teraz po wyjątkowo udanym tuningu piersi. Na pewno nie wchodzą do niej dla podniet intelektualnych, sapioseksualistom leci krew z uszu jak jej posłuchają dłużej niż kilka minut :)

https://showup24.tv/nickol_nickol
https://showup24.tv/profile/nickol_nickol
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


e-Laski.pl pisze:Wczoraj otwierała okno i mówiła: wypierdalaj!!! wypierdalaj ty pojebie!
Fan/stalker level hard ;) 42 lata ale na poziomie nastolatka ...


Niezla beke musza miec sasiedzi :D
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 10:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Magnolia pisze:O kolejka z psychofanem. :D hehehe, nie wiem czemu ta dziewczyna ma zawsze tyle widzów? dla mnie to typowa Karyna. Pijackie ruchy, te doczepy, masa kompleksów. Ludzie chyba wchodza aby sie posmiac. ;)
mam podobne spostrzeżenia co do tej panny. Do tego jej zachowanie bardzo negatywne.
Awatar użytkownika
Wiszu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 689
Rejestracja: 31 sty 2021, 21:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Magnolia pisze:O kolejka z psychofanem. :D hehehe, nie wiem czemu ta dziewczyna ma zawsze tyle widzów? dla mnie to typowa Karyna. Pijackie ruchy, te doczepy, masa kompleksów. Ludzie chyba wchodza aby sie posmiac. ;)



Po pierwsze na kamerkę wchodzę po to żeby się pośmiać ,pobawić i wypić piwo a nie dla celów zarobkowych ShowUp24.tv
Po drugie nie muszą włosów doczepiać bo mam swoje dlugie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ostatnio jak byłam na transmisji w ogóle nie miałam doczepianych włosów (You're stupid) Nie ukrywam doczepia włosy czasem :yes4: :yes4:
:laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: Zajmij się swoim życiem.
:laughingnew: :laughingnew: :laugh3: :laugh3: :beg: :beg: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3:
Awatar użytkownika
katya
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 08 gru 2016, 17:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: kayta


ruger44 pisze:No ten jej stalker to też opowieść na osobną historie, taki Mano ale level hard bo wie gdzie ona mieszka. Swoją drogą - czemu się nie przeprowadzi? Mieszkanie i tak wynajęte, nie jest jakieś zajebiste w ekskluzywnej dzielnicy więc co ją tam trzyma? Zmieni adres, nr teleofnu, znikknie z fejsów i już problem stalkera rozwiązany minimalnym kosztem


Nie wyprowadzę się ponieważ nie dam sobie wejść na głowę jakiemuś stalkerowi !!!! Bez przesady że z powodu takiego idiote bym miała się przeprowadzić !!!! :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: Sprawa już jest zakończona sukcesem :yes4: :yes4:



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
katya
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 08 gru 2016, 17:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: kayta


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości