BRANDILOVESU/sexygirl19/EKSTAZA/AFRODYTKA/Angel19/Endzi-yrx

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: sexygirl19/EKSTAZA
18 sty 2018, 19:02
taki_tam pisze:póki co wolą kombinować jak zarobić aby się nie narobić

Jak większość społeczeństwa. Skoro ten model biznesowy przynosi spory dochód z małym nakładem pracy to po hugo stać po kilka godzin i pokazywać cycki po 20żetonów raz na jakiś czas jak można wycyganić minimum kilkaset tokena co kilka minut.
Już z osiem dziewczyn w ten sposób nadaje i sobie chwalą a będzie ich coraz więcej.

https://showup24.tv/EKSTAZA
https://showup24.tv/profile/EKSTAZA
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 19:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: sexygirl19/EKSTAZA
18 sty 2018, 20:35
NoMoreMoney pisze:
Ksena pisze:Jako dziewczyna powiem, że u mojej siostry Ekstazy wszystko jest oryginalne. Ci, którzy piętnujecie i oskarżacie o oszustwa, jesteście żałosnymi hejterami! Czytałam jej opisy PW i jest to niedościgniony wzór dla innych, losy a w losach ich opisy i jest to niedościgniony wzór dla innych, jej figura i buzia to jest niedościgniony wzór dla innych, jej intelekt - na poczekaniu wiersze pisze to jest niedościgniony wzór dla innych, szpanerskie zabawki i mistrzowskie pokazy to jest niedościgniony wzór dla innych. Wymieniam tylko najważniejsze! Jeżeli naprawdę Ekstaza uczyła się u Aurelki, w co nie uwierzę, to niby czemu poziom Aurelki jest tak niski? Hejterzy są przypuszczalnie opłacani, bo pokazy Ekstazy są z gracją i wysoką klasą, bez wyzwisk i banów. Każdy spór łagodzony! Ekstaza jest jedynym na SU wzorem do naśladowania. :bye:


EKSTAZA jest podniecająca,nie powiem, że nie.
Ale ile Tobie Kseniu, drogie dziecko zapłacono za taką recenzję ? ;)




Dobre pytanie! A ile ty NoMoreMoney dostałeś napiwku od Aurelki za hejtowanie? :laugh3:
Awatar użytkownika
Ksena
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 13 lis 2017, 13:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: EKSTAZA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sexygirl19/EKSTAZA
18 sty 2018, 21:27
AK6 pisze:Głupia sprawa ale to ja jestem jednym z tych ułomnych Januszy, którzy u Ekstazy na konkursach przegrali. Straciłem w w 3 minuty 1000 żetonów. Dostałem priva pocieszenia. Na privie Ekstaza była miła, spełniała wszystkie moje zachcianki Na SU to najlepsza dziewczyna. Rzeczywiście bardzo ostra! Zmysłowa. Na samo wspomnienie coś mi sztywnieje :sarcastic_blum: Zaproponowała mi jeszcze dwa privy gratis w kolejne dni ale ją olałem. Miałem do niej żal, że oszukuje. Ja czułem się oszukany. Liczyłem, że wygram za 100 żetonów i będę miał 10 takich privów. Po privie wygarnąłem jej żale. Dostałem bana. Minęło kilka dni. Ochłonąłem. Żal za straconymi żetonami ustąpił. To moja wina, że jej kręcący tyłeczek mnie zahipnotyzował i straciłem zdrowy rozsądek. Ekstaza rzeczywiście oszukuje, ale inaczej. Twarzy nie pokazuje, bo mi się wydawało, że jest przeciętna. Na privie zobaczyłem oszustwo! Ona nie jest przeciętna, ona jest najpiękniejsza z wszystkich dziewczyn na SU. To trzeba zobaczyć! Cudowna!
Konkursy same w sobie mają ryzyko. Gdy dwa Janusze się spotkają, to tracą wszystkie żetony. Tak było ze mną. Proponuję zimny prysznic przed konkursem u Ekstazy aby głowy za szybko nie stracić. Oszustką bez wątpienia jest! Nie pokazuje twarzy na ogólnym! Gdyby to robiła, to inne dziewczyny śmiało mogą zamykać swoje transmisje z powodu braku oglądających. Wszyscy będą śledzić z zapartym tchem Ekstazę!



CIEKAWE CZY TO SAMA EKSTAZA CZY KTOŚ WYNAJĘT TAKIE BZDURY WYPISUJE (konto na szybko założone - data rejestracji 17.01.2018)
I po co ten sarkazm??? Twarzy nie pokazuje z osobistych przyczyn a nie dlatego że jest brzydka. Z tym najpiękniejsza to kwestia gustu a o gustach sie nie dyskutuje (ale przyznam brzydka nie jest).
Po drugie nikt tu nie oczekuje 10 privów za 100żet tylko uczciwego przeprowadzania licytacji (konkursów).
Co do Januszy to jesteś pewien że jeden z Januszy nie jest podstawiony ja takiej pewności nie mam i to sie tyczy wszystkich panienek.

Wg mnie uczciwy konkurs (licytacja ) powinna spełniać następujące warunki
1. Wszyscy gracze są traktowani jednakowo tzn wszyscy mają taką samą ilość minut bez faworyzowania znajomych
2. Licytowany Priv powinien z góry mieć określoną długość i cel tak aby każdy wiedział o co gra.
Rozumiem że, laska może być niezadowolona z kogoś kto wygrał priva za 100żet, ale licytacja sama w sama w sobie powinna
nieść ryzyko dla obu stron. Panienka ryzykuje że ktos może wygrać priva za najniższą stawkę ale może być tez tak że licytujące osoby za takiego priva znacznie przepłacą ryzyko jest wtedy 50-50.
3. Cel priva powinien zostać wykonany tak jak był opisany
Niedopuszczalne jest oszukiwanie podczas realizacji priva i wykonywanie czegoś innego niż dotyczył wygrany priv.
4. Privy powinny sie sumować
U Ekstazy były przypadki iż osoba wygrała 3 licytacje podrząd i za te trzy dostała długość taką jak za jednego
5. W przypadku sporu czy żetony wpłynęły przed 0 czy po laska powinna zwracać kwotę której nie uznała.
Z jakiej racji koszty opóźnień ma ponosić tylko licytujący. Jeśli laska nie chce oddać żetonów bo wpłynęły wg jej kompa po 0 to niech te zet zaliczy na poczet licytacji. Uwaga ta dotyczy tylko przypadku gdy u panienki jest po ) a u nas widzów jeszcze przed 0
6. Licytacja powinna mieć określony koniec czasowy tzn. licytujemy do konkretnej godz i nie przeciągamy w nieskończoność.
w tym przypadku trzeba przyznać że Ekstaza jest uczciwa nadchodzi zapowiedziana godzina i kończy się licytacja,choć był podobno jeden przypadek gdy mocno przeciągnęła licytację

tak ja to widzę. Może ktoś z was ma coś do dodania na temat tego jak powinna wyglądać uczciwa licytacja (konkurs).
Może ktoś z SU to przeczyta i wprowadzi jakieś zasady bo teraz jest wolna amerykanka z nastawieniem na naciągnięcia tzw. Januszy
Awatar użytkownika
msklex
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 18 lut 2017, 21:17
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 23 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: kmerry
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sexygirl19/EKSTAZA
18 sty 2018, 21:34
Ksena pisze:
NoMoreMoney pisze:
Ksena pisze:Jako dziewczyna powiem, że u mojej siostry Ekstazy wszystko jest oryginalne. Ci, którzy piętnujecie i oskarżacie o oszustwa, jesteście żałosnymi hejterami! Czytałam jej opisy PW i jest to niedościgniony wzór dla innych, losy a w losach ich opisy i jest to niedościgniony wzór dla innych, jej figura i buzia to jest niedościgniony wzór dla innych, jej intelekt - na poczekaniu wiersze pisze to jest niedościgniony wzór dla innych, szpanerskie zabawki i mistrzowskie pokazy to jest niedościgniony wzór dla innych. Wymieniam tylko najważniejsze! Jeżeli naprawdę Ekstaza uczyła się u Aurelki, w co nie uwierzę, to niby czemu poziom Aurelki jest tak niski? Hejterzy są przypuszczalnie opłacani, bo pokazy Ekstazy są z gracją i wysoką klasą, bez wyzwisk i banów. Każdy spór łagodzony! Ekstaza jest jedynym na SU wzorem do naśladowania. :bye:


EKSTAZA jest podniecająca,nie powiem, że nie.
Ale ile Tobie Kseniu, drogie dziecko zapłacono za taką recenzję ? ;)




Dobre pytanie! A ile ty NoMoreMoney dostałeś napiwku od Aurelki za hejtowanie? :laugh3:


Heh.. Ja ? Nic od nikogo nie dostałem.
Może byś tak z łaski swojej zanim coś napiszesz i opublikujesz przeczytała, co kto w danym temacie napisał ;)
Ekstaza to z pewnością kobieta o nieprzeciętnej urodzie, ale bez przesady
znam osobiście lepsze :)
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sexygirl19/EKSTAZA
18 sty 2018, 21:36
Ksena pisze:
NoMoreMoney pisze:
Ksena pisze:Jako dziewczyna powiem, że u mojej siostry Ekstazy wszystko jest oryginalne. Ci, którzy piętnujecie i oskarżacie o oszustwa, jesteście żałosnymi hejterami! Czytałam jej opisy PW i jest to niedościgniony wzór dla innych, losy a w losach ich opisy i jest to niedościgniony wzór dla innych, jej figura i buzia to jest niedościgniony wzór dla innych, jej intelekt - na poczekaniu wiersze pisze to jest niedościgniony wzór dla innych, szpanerskie zabawki i mistrzowskie pokazy to jest niedościgniony wzór dla innych. Wymieniam tylko najważniejsze! Jeżeli naprawdę Ekstaza uczyła się u Aurelki, w co nie uwierzę, to niby czemu poziom Aurelki jest tak niski? Hejterzy są przypuszczalnie opłacani, bo pokazy Ekstazy są z gracją i wysoką klasą, bez wyzwisk i banów. Każdy spór łagodzony! Ekstaza jest jedynym na SU wzorem do naśladowania. :bye:


EKSTAZA jest podniecająca,nie powiem, że nie.
Ale ile Tobie Kseniu, drogie dziecko zapłacono za taką recenzję ? ;)




Dobre pytanie! A ile ty NoMoreMoney dostałeś napiwku od Aurelki za hejtowanie? :laugh3:



Jakbyś przeczytała ten wątek od początku to byś wiedziała że Ragazzo wcale nie hejtował ekstazy a nawet ją chwalił a tylko tobie zarzucił nierzetelną recenzję. Nawet stwierdził że woli oglądac Ekstaze a nie Aurelkę.
I co kto tu hejtuje !! :laugh3:
Awatar użytkownika
msklex
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 18 lut 2017, 21:17
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 23 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: kmerry
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sexygirl19/EKSTAZA
18 sty 2018, 23:08
msklex pisze:
Ksena pisze:
NoMoreMoney pisze:
Ksena pisze:Jako dziewczyna powiem, że u mojej siostry Ekstazy wszystko jest oryginalne. Ci, którzy piętnujecie i oskarżacie o oszustwa, jesteście żałosnymi hejterami! Czytałam jej opisy PW i jest to niedościgniony wzór dla innych, losy a w losach ich opisy i jest to niedościgniony wzór dla innych, jej figura i buzia to jest niedościgniony wzór dla innych, jej intelekt - na poczekaniu wiersze pisze to jest niedościgniony wzór dla innych, szpanerskie zabawki i mistrzowskie pokazy to jest niedościgniony wzór dla innych. Wymieniam tylko najważniejsze! Jeżeli naprawdę Ekstaza uczyła się u Aurelki, w co nie uwierzę, to niby czemu poziom Aurelki jest tak niski? Hejterzy są przypuszczalnie opłacani, bo pokazy Ekstazy są z gracją i wysoką klasą, bez wyzwisk i banów. Każdy spór łagodzony! Ekstaza jest jedynym na SU wzorem do naśladowania. :bye:


EKSTAZA jest podniecająca,nie powiem, że nie.
Ale ile Tobie Kseniu, drogie dziecko zapłacono za taką recenzję ? ;)




Dobre pytanie! A ile ty NoMoreMoney dostałeś napiwku od Aurelki za hejtowanie? :laugh3:



Jakbyś przeczytała ten wątek od początku to byś wiedziała że Ragazzo wcale nie hejtował ekstazy a nawet ją chwalił a tylko tobie zarzucił nierzetelną recenzję. Nawet stwierdził że woli oglądac Ekstaze a nie Aurelkę.
I co kto tu hejtuje !! :laugh3:


To nie hejtowanie tylko samoobrona wobec bezpodstawnych podejrzeń względem mojej osoby!:dontknow:
Awatar użytkownika
Ksena
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 13 lis 2017, 13:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: EKSTAZA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sexygirl19/EKSTAZA
19 sty 2018, 00:10
Teraz tylko jej transmisje polegają na wyciąganiu jak największej ilości żetonów od frajerów,kiedyś przynajmniej była miła i można było z nią pogadać. Obecnie to tylko 9,8 iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D

https://showup24.tv/EKSTAZA
https://showup24.tv/profile/EKSTAZA
Awatar użytkownika
Ambiwalentny
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 11 sty 2018, 23:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sexygirl19/EKSTAZA
19 sty 2018, 00:13
msklex pisze:
AK6 pisze:Głupia sprawa ale to ja jestem jednym z tych ułomnych Januszy, którzy u Ekstazy na konkursach przegrali. Straciłem w w 3 minuty 1000 żetonów. Dostałem priva pocieszenia. Na privie Ekstaza była miła, spełniała wszystkie moje zachcianki Na SU to najlepsza dziewczyna. Rzeczywiście bardzo ostra! Zmysłowa. Na samo wspomnienie coś mi sztywnieje :sarcastic_blum: Zaproponowała mi jeszcze dwa privy gratis w kolejne dni ale ją olałem. Miałem do niej żal, że oszukuje. Ja czułem się oszukany. Liczyłem, że wygram za 100 żetonów i będę miał 10 takich privów. Po privie wygarnąłem jej żale. Dostałem bana. Minęło kilka dni. Ochłonąłem. Żal za straconymi żetonami ustąpił. To moja wina, że jej kręcący tyłeczek mnie zahipnotyzował i straciłem zdrowy rozsądek. Ekstaza rzeczywiście oszukuje, ale inaczej. Twarzy nie pokazuje, bo mi się wydawało, że jest przeciętna. Na privie zobaczyłem oszustwo! Ona nie jest przeciętna, ona jest najpiękniejsza z wszystkich dziewczyn na SU. To trzeba zobaczyć! Cudowna!
Konkursy same w sobie mają ryzyko. Gdy dwa Janusze się spotkają, to tracą wszystkie żetony. Tak było ze mną. Proponuję zimny prysznic przed konkursem u Ekstazy aby głowy za szybko nie stracić. Oszustką bez wątpienia jest! Nie pokazuje twarzy na ogólnym! Gdyby to robiła, to inne dziewczyny śmiało mogą zamykać swoje transmisje z powodu braku oglądających. Wszyscy będą śledzić z zapartym tchem Ekstazę!



CIEKAWE CZY TO SAMA EKSTAZA CZY KTOŚ WYNAJĘT TAKIE BZDURY WYPISUJE (konto na szybko założone - data rejestracji 17.01.2018)
I po co ten sarkazm??? Twarzy nie pokazuje z osobistych przyczyn a nie dlatego że jest brzydka. Z tym najpiękniejsza to kwestia gustu a o gustach sie nie dyskutuje (ale przyznam brzydka nie jest).
Po drugie nikt tu nie oczekuje 10 privów za 100żet tylko uczciwego przeprowadzania licytacji (konkursów).
Co do Januszy to jesteś pewien że jeden z Januszy nie jest podstawiony ja takiej pewności nie mam i to sie tyczy wszystkich panienek.

Wg mnie uczciwy konkurs (licytacja ) powinna spełniać następujące warunki
1. Wszyscy gracze są traktowani jednakowo tzn wszyscy mają taką samą ilość minut bez faworyzowania znajomych
2. Licytowany Priv powinien z góry mieć określoną długość i cel tak aby każdy wiedział o co gra.
Rozumiem że, laska może być niezadowolona z kogoś kto wygrał priva za 100żet, ale licytacja sama w sama w sobie powinna
nieść ryzyko dla obu stron. Panienka ryzykuje że ktos może wygrać priva za najniższą stawkę ale może być tez tak że licytujące osoby za takiego priva znacznie przepłacą ryzyko jest wtedy 50-50.
3. Cel priva powinien zostać wykonany tak jak był opisany
Niedopuszczalne jest oszukiwanie podczas realizacji priva i wykonywanie czegoś innego niż dotyczył wygrany priv.
4. Privy powinny sie sumować
U Ekstazy były przypadki iż osoba wygrała 3 licytacje podrząd i za te trzy dostała długość taką jak za jednego
5. W przypadku sporu czy żetony wpłynęły przed 0 czy po laska powinna zwracać kwotę której nie uznała.
Z jakiej racji koszty opóźnień ma ponosić tylko licytujący. Jeśli laska nie chce oddać żetonów bo wpłynęły wg jej kompa po 0 to niech te zet zaliczy na poczet licytacji. Uwaga ta dotyczy tylko przypadku gdy u panienki jest po ) a u nas widzów jeszcze przed 0
6. Licytacja powinna mieć określony koniec czasowy tzn. licytujemy do konkretnej godz i nie przeciągamy w nieskończoność.
w tym przypadku trzeba przyznać że Ekstaza jest uczciwa nadchodzi zapowiedziana godzina i kończy się licytacja,choć był podobno jeden przypadek gdy mocno przeciągnęła licytację

tak ja to widzę. Może ktoś z was ma coś do dodania na temat tego jak powinna wyglądać uczciwa licytacja (konkurs).
Może ktoś z SU to przeczyta i wprowadzi jakieś zasady bo teraz jest wolna amerykanka z nastawieniem na naciągnięcia tzw. Januszy


W pełni akceptuję. Zaproponowany regulamin konkursów nie daje możliwości oszukiwania a przynajmniej znacząco zmniejsza możliwości.
Awatar użytkownika
Ksena
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 13 lis 2017, 13:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: EKSTAZA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sexygirl19/EKSTAZA
19 sty 2018, 13:53
laska poczuła żeton i robi swoje brawo praktykantka aurelki ):)



www.BlogSU.pl
Awatar użytkownika
LOLA18
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 426
Rejestracja: 21 cze 2016, 12:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sexygirl19/EKSTAZA
19 sty 2018, 15:33
msklex pisze:Wg mnie uczciwy konkurs (licytacja ) powinna spełniać następujące warunki
(...)


Zanim ktoś ten regulamin przeczyta przed udziałem w losowaniu to zdąży sobie konia trzy razy zwalić i już mu ochota na sarenkę przejdzie.
Patrząc na gołą, młodą dupeczkę ludzie na szołapie mają problem żeby przeczytać cel napiwków a co dopiero gdzieś zagłębiać się w powieść na profilu.
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 19:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: sexygirl19/EKSTAZA
19 sty 2018, 23:23
parostatek pisze:
msklex pisze:Wg mnie uczciwy konkurs (licytacja ) powinna spełniać następujące warunki
(...)


Zanim ktoś ten regulamin przeczyta przed udziałem w losowaniu to zdąży sobie konia trzy razy zwalić i już mu ochota na sarenkę przejdzie.
Patrząc na gołą, młodą dupeczkę ludzie na szołapie mają problem żeby przeczytać cel napiwków a co dopiero gdzieś zagłębiać się w powieść na profilu.



Widać że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.
Do tego regulaminu mają stosować sie laski które organizują licytacje a nie oglądający i licytujący.
Te założenia mają chronić przed naciąganiem przez laski.
Awatar użytkownika
msklex
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 18 lut 2017, 21:17
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 23 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: kmerry
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sexygirl19/EKSTAZA
20 sty 2018, 00:27
Wypadałoby aby obie strony zapoznały się z takowym zapisem. Co z tego, że kobitki będą się stosować do danego regulaminu skory Ty nawet świadomy go nie będziesz i nie będziesz mógł go kontrolować. I tak wyruchają na tokena i tak. Nawet gdyby miały polski znak jakości żywności QAFP oraz odcisk stopy Roberta Makłowicza na profilu to to nic nie da. Biznes zawsze przystosuje się do aktualnych warunków - im więcej zakazów i nakazów im postawisz tym coraz sprytniejsze one będą.

https://showup24.tv/EKSTAZA
https://showup24.tv/profile/EKSTAZA
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 19:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: sexygirl19/EKSTAZA
20 sty 2018, 17:40
parostatek pisze:Wypadałoby aby obie strony zapoznały się z takowym zapisem. Co z tego, że kobitki będą się stosować do danego regulaminu skory Ty nawet świadomy go nie będziesz i nie będziesz mógł go kontrolować. I tak wyruchają na tokena i tak. Nawet gdyby miały polski znak jakości żywności QAFP oraz odcisk stopy Roberta Makłowicza na profilu to to nic nie da. Biznes zawsze przystosuje się do aktualnych warunków - im więcej zakazów i nakazów im postawisz tym coraz sprytniejsze one będą.


Rozumiem że jak Ty idziesz na zakupy do sklepu to najpierw czytasz kodeks cywilny i ustawę o warunkach sprzedaży bo bez tego nie wiesz ze czy sprzedawca cie nie oszukuje? :derisive:
Chyba każdy ma własny rozum i potrafi rozpoznać czy jest coś nie tak . A jak będą ogólnie obowiązujące zasady to w momencie sporu będziesz się mógł na nie powołać do administracji SU.
Bo teraz to niby na jakiej podstawie zakwestionujesz fakt że np. za każdym razem jest inna długość licytowanego priva i nie wiesz o co grasz, albo że jedni dostają za wygranie 15 min bo sa znajomymi "króliczka' a inni 6 min.

PS
Czy przed wejściem na jakąś transmisję czytasz regulamin showup'a??? Wątpię!
A transmitujący i oglądający muszą się do niego stosować bo jak nie to wypad
Nic nie poradzę że niektórzy chcą być kantowani ja oczekuje sprawiedliwych konkursów i licytacji i pewnie nie tylko ja. Dlatego jest tylu tu piszących o nieprawidłowościach.
Awatar użytkownika
msklex
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 18 lut 2017, 21:17
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 23 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: kmerry
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sexygirl19/EKSTAZA
20 sty 2018, 18:37
W tych czasach masz taką dostępność różnych usług, że jak coś Ci nie pasuje to się możesz odwrócić na pięcie i pójść gdzie indziej.
Na jednej ulicy masz Tesco, Biedronke, Sklep u Zosi, Pod Grzybkiem, SPOŁEM, DINO, Polo Market, HELENE, Delikatesy.... I jeszcze kilka innych.
Nigdzie na kinderniespodziance nie jest napisane jaka w środku znajduje się zabawka więc nie możesz mieć pretensji, że dostałeś niebieskie auto a chciałeś zielonego krokodyla.
One nie robią nic nielegalnego tymi konkursami - a czy moralnego to już inna kwestia.
Ale w tym świecie jak chcesz mieć więcej to nie możesz patrzeć na moralność i rycerski kodeks honorowy tylko brać, brać, brać, brać jak motłoch daje.
Ja wierze w karmę - a ona zawsze wraca. Jak zdecyduje to ich ścignie za te machlojki.
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 19:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: sexygirl19/EKSTAZA
20 sty 2018, 18:54
parostatek pisze: ...w tym świecie jak chcesz mieć więcej to nie możesz patrzeć na moralność i rycerski kodeks honorowy tylko brać, brać, brać, brać jak motłoch daje.

Dobre! I prawdziwe.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: sexygirl19/EKSTAZA
23 sty 2018, 18:20
Nauczycielka i jej pilna uczennica :) (tylko która jest która)
Chyba telepatycznie takie same cele ustawiają i w tym samym czasie.

Obrazek
Awatar użytkownika
msklex
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 18 lut 2017, 21:17
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 23 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: kmerry
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sexygirl19/EKSTAZA
27 sty 2018, 23:12
Dowód mnie przekonał. :dance4: jest nasladownictwo. widać kto podpatrzył i przepisal tekst z błędami

https://showup24.tv/EKSTAZA
https://showup24.tv/profile/EKSTAZA
Awatar użytkownika
Ksena
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 13 lis 2017, 13:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: EKSTAZA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sexygirl19/EKSTAZA
31 sty 2018, 19:10
Wydawało mi się że jest ta co nie oszukuje na licytacjach ale..

Obrazek

Gość wygrał, ale że jej się nie spodobała kwota to wyszła i już nie wróciła.
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 19:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sexygirl19/EKSTAZA
31 sty 2018, 19:36
Od początku oszukiwała.



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
NoMoreTears
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 233
Rejestracja: 16 sie 2017, 15:55
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Hebanovva
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: sexygirl19/EKSTAZA
31 sty 2018, 20:21
Ja jednak wole Ekstaze od "oryginału" przynajmniej zadbana, miła, bez otoczki brudu i prostactwa.
Wojna chyba dalej trwa między nią a Aurelką. Dziś Ekstaza oddała gościowi 100 zet i napisała, że nie jest Aurelką i nie oszukuję (oddała bo coś mu ścięło i dał po 0) gość wydał te 100 zet u nielubianej konkurencji co nie obyło się bez uwagi Ekstazy ale facet nie odebrał priva tylko "został" zapisany czyli i tak stracił kasę :lol:

https://showup24.tv/EKSTAZA
https://showup24.tv/profile/EKSTAZA
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: batmazb, Gratulacje, Hetrique, simpleman123 i 56 gości