BRANDILOVESU/sexygirl19/EKSTAZA/AFRODYTKA/Angel19/Endzi-yrx

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: sexygirl19/EKSTAZA
11 sty 2018, 22:25


NoMoreMoney pisze:
taki_tam pisze:Dziś Aurelka miała do niej pretensję, że kradnie jej pomysł na transmisję i miała zgłosić ją do moderacji :lol: Ogólnie bardzo, fajna, miła i ładna dziewczyna.


Oho , szykuje się wojna między modelkami :D

Z tych dwóch dziewczyn, jakoś wole rzucić okiem na Ekstaze .... fajna dupa z niej ;)

Ja też bez porównania kibicuję Ekstazie i cieszę sie jak jej idzie. Miło też popatrzeć na kabaret u Aurelki w tym czasie, która nie może znieść konkurencji i zaczyna wyzywać od dziwek, głupich blondynek, szmat, kurw itp. przy czym widać, że nerwy ją noszą bo jeszcze gorzej pisze niż zazwyczaj często tylko bluzgi są zapisane bezbłędnie.

https://showup24.tv/EKSTAZA
https://showup24.tv/profile/EKSTAZA
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sexygirl19/EKSTAZA
11 sty 2018, 23:28


Od dobrych 30 minut ona wraz ze swoim wspólnikiem MMistrzMinetyy,prowadza konkursy gdzie facet nie chcę wcale odbierać pokazów,na początku wszystko wyglądało normalnie lecz po jakimś czasie już się to wydaje dziwne,dodatkowo przedłuża czas trwania "konkursu" gdy dostaje małą ilość żetonów.


Od kilku "konkursów" czyli jakiś 40 minut wraz ze swoim podstawionym kolegą,zgarnia żetony od naiwnych osób MMistrzMinetyy,od 4 pokazów nie wziął jeszcze priva,a gdy dostaje Ekstaza małe sumy to przedłuża czas "konkursu",śmieszne to już się robi :D
Awatar użytkownika
Ambiwalentny
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 11 sty 2018, 23:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sexygirl19/EKSTAZA
11 sty 2018, 23:59


Niesamowicie piękna , zgrabna , śliczna pupa , mimo ostrego makijażu buźka super , miła , wesoła , MOIM zdaniem........IDEAŁ!!!!

https://showup24.tv/EKSTAZA
https://showup24.tv/profile/EKSTAZA
Awatar użytkownika
mastercard
SU-holik
SU-holik
Posty: 74
Rejestracja: 18 sie 2015, 16:22
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MokraMisia
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sexygirl19/EKSTAZA
12 sty 2018, 00:07


Ambiwalentny pisze:Od dobrych 30 minut ona wraz ze swoim wspólnikiem MMistrzMinetyy,prowadza konkursy gdzie facet nie chcę wcale odbierać pokazów,na początku wszystko wyglądało normalnie lecz po jakimś czasie już się to wydaje dziwne,dodatkowo przedłuża czas trwania "konkursu" gdy dostaje małą ilość żetonów.


też to zauważyłam nijaki mistrzminety wygrał 3 konkursy pod rząd i w nagrodę poszedł na 5 min priva gdzie z reguły jeden konkurs to 6min czyli powinien ,mieć 15-18min. Coś tu zaczyna niemiło pachnieć.
Awatar użytkownika
msklex
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 18 lut 2017, 21:17
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 23 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: kmerry
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sexygirl19/EKSTAZA
12 sty 2018, 06:58


Zwykła oszustka i tyle. Oby jak najszybciej administracja jej się do dupy dobrała. Takie cwaniary trzeba dusić w zarodku, bo będą same Aurelki i Jullbary na ShowUp.tv.
Awatar użytkownika
NoMoreTears
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 233
Rejestracja: 16 sie 2017, 15:55
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Hebanovva
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: sexygirl19/EKSTAZA
12 sty 2018, 07:48


Mojm zdaniem jak frajerow nie brakuje nie dziwie sie ze coraz wiecej robi :D , Powinny wszystkie zaczasc rozbic i to by byl koniec show up :D
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 17:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: sexygirl19/EKSTAZA
12 sty 2018, 14:00


NoMoreTears pisze:Zwykła oszustka i tyle. Oby jak najszybciej administracja jej się do dupy dobrała. Takie cwaniary trzeba dusić w zarodku, bo będą same Aurelki i Jullbary na ShowUp.tv.

No właśnie dziwne by było jakby jej SU się dobrało to tyłka. Na wałki Aurelki, Jullbar przymyka oko a trochę tego jest, nawet tutaj na forum są osoby które tych oszustw bronią "bo jak jest okazja to po co ma nie korzystać". W sumie większość tych konkursów z liderem jest oszukiwanych ewentualnie na pograniczu oszustwa i SU od razu razu powinien się tym zająć a tak proceder się rozszerza coraz bardziej i dziewczyny czują się bezkarne. Więc albo SU naglę zacznie robić czystki ewentualnie ludzie przestaną brać udział w tego typu zabawach (w sumie mam wrażenie, że zainteresowanie trochę słabnie i większość osób domaga się zwykłych priv).
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sexygirl19/EKSTAZA
17 sty 2018, 06:29


Wczoraj wieczorem kolejny "uczciwy" konkurs się odbył :)
Do wygrania było OSTRA ZABAWA CIPKA I CYCUSZKAMI walka była już od początku zacięta goście rzucali skromnie po 20 i 50 żet czasami 100 ale intensywnie
suma sumarum walka toczyła się między dwoma użytkownikami jeden z nich to jakiś znajomy ekstazy. Koniec licytacji był taki iż po komendzie 0 u nas wygrał "nieznajomy"
a u niej ze względu na opóźnienia wygranym o kilka żet był ten jej znajomy (tak się domyślam z analizy czata) .
No i zaczęła się mała awantura każdy bronił tego co wg nas dał prawidłowo ale nie został uznany. W efekcie ekstaza stwierdziła że obaj pójdą na priv.
I tu zaczyna się najlepsze.
ustawiła za 10 żet priva najpierw temu swojemu znajomemu na 15min a zwykle takie licytacje ustawia na 6min.
No myślę sobie ostro grali dużo rzucili to może zasłużyli na te 15 min.
Priv zamiast 15 trwał chyba z 30min celowo czekałam aby sprawdzić co dostanie ten drugi i tu niespodzianka bo ten "przegrany" który de facto rzucił najwięcej żet dostał priva 6 minutowego.
Znaczy sie "wszystkie świnie są równe ale niektóre sa równiejsze".
Uczciwie było by jak by dostali takie same privy za licytację a jak chce sie pobawić ze swoim znajomym dłużej to niech idzie na zwykłego priva. a nie że jeden dostaje za tą samą licytację 15 a drugi 6.

PS. i żeby nie było że czegoś zazdroszczę niech ona i robi te swoje konkursy ale niech to będzie uczciwe i rzetelne.
Ci co czytają to forum raczej nie dadzą sie nabrać na takie numery ale wielu jest tzw. świeżaków którzy wpadają w sidła takich panienek i liczą na uczciwą wygraną
Awatar użytkownika
msklex
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 18 lut 2017, 21:17
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 23 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: kmerry
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sexygirl19/EKSTAZA
17 sty 2018, 16:28


Ja też byłem świadkiem tych konkursów! :D Poziom pokazów oceniam najwyżej! :heart: Ekstaza to petarda, tak przyciąga uwagę, jak żadna inna na SU! Lubie siedzieć u niej, bo nie jest tam nigdy drętwo. Pokazy mają magiczną siłę. Trudno oczy oderwać od jej cudownego tyłeczka, często bez majteczek! Ma za to mega plusa! Z konkursami myślałem, że jest tak dokładnie, jak opisujecie! Też mi to podpadało! :nono: Bacznie obserwowałem te konkursy. I tu miła niespodzianka! Byłem już kilka razy świadkiem, jak tylko jeden lub dwóch licytujących było i wygrał ten co dał 101! I Ekstaza znikała na privie ze szczęściarzem. Widziałem innym razem jak kilku napalonych młotków popisywało się zasobnością portfela. Wygrał najbardziej napalony! :laugh3: :laugh3: :laugh3: później priv w konkursie poszedł za 1501zet. może i ekstaza oszukuje ale młotków spotkać można wszędzie.
Innym razem dwóch dało tyle samo. Ekstaza dogadała się i chyba podzieliła priva po pół na obu licytujących.
Widziałem jak za każdym razem próbuje pogodzić walczących kogucików. daje privy pocieszenia dla przegranych. :hi: :hi: :hi: Szacun za uczciwość :hi: :hi: :hi:
Awatar użytkownika
Ciacho
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 17 sty 2018, 15:41
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EKSTAZA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mvjyr


Re: sexygirl19/EKSTAZA
17 sty 2018, 19:06


Wiadomo, że to kolejna oszustka i do tego dość perfidna. Proponuję się wystrzegać jej konkursów i nie dać jebać się w dupsko przez kolejną gwiazdeczkę SU.
Awatar użytkownika
NoMoreTears
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 233
Rejestracja: 16 sie 2017, 15:55
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Hebanovva
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: sexygirl19/EKSTAZA
17 sty 2018, 19:26


Przystartowałem do mulitlotka w jej wykonaniu i wyruchany nie byłem. Wiadomo, że jak ktoś chce za kilkaset tokenów półgodziny priva to się może poczuć wydymany kiedy dostanie minut kilka. Tyłek fajny, wszystko naprawdę elegancko - jak się mam do czegoś przypierdolić to mogę tylko zwrócić uwagę, że w pewnych kwestiach zbyt taśmowo podchodzi do klienta. No ale orze tych prywatnych sporo to w automatyzm wchodzi.
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 19:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: sexygirl19/EKSTAZA
17 sty 2018, 20:48


Mam wrażenie że pobierała nauki od Aurelki niemal identyczna jej kopia w tych licytacjach począwszy od pokazywania ciała od tyłu poprzez kręcenie dupką, ściąganie majteczek , zakrywania cipki ręką a na sposobie liczenia i pisania podczas licytacji. Nawet cele licytacji podobne np 'na dwa baty" itp. Widać 'wirus" licytacji roznosi sie po SU :)
Tak z ciekawości spróbujcie porównać licytacje Ekstazy i Aurelki, ja widziałam bardzo duże podobieństwa.
Awatar użytkownika
msklex
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 18 lut 2017, 21:17
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 23 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: kmerry
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sexygirl19/EKSTAZA
18 sty 2018, 11:05


Głupia sprawa ale to ja jestem jednym z tych ułomnych Januszy, którzy u Ekstazy na konkursach przegrali. Straciłem w w 3 minuty 1000 żetonów. Dostałem priva pocieszenia. Na privie Ekstaza była miła, spełniała wszystkie moje zachcianki Na SU to najlepsza dziewczyna. Rzeczywiście bardzo ostra! Zmysłowa. Na samo wspomnienie coś mi sztywnieje :sarcastic_blum: Zaproponowała mi jeszcze dwa privy gratis w kolejne dni ale ją olałem. Miałem do niej żal, że oszukuje. Ja czułem się oszukany. Liczyłem, że wygram za 100 żetonów i będę miał 10 takich privów. Po privie wygarnąłem jej żale. Dostałem bana. Minęło kilka dni. Ochłonąłem. Żal za straconymi żetonami ustąpił. To moja wina, że jej kręcący tyłeczek mnie zahipnotyzował i straciłem zdrowy rozsądek. Ekstaza rzeczywiście oszukuje, ale inaczej. Twarzy nie pokazuje, bo mi się wydawało, że jest przeciętna. Na privie zobaczyłem oszustwo! Ona nie jest przeciętna, ona jest najpiękniejsza z wszystkich dziewczyn na SU. To trzeba zobaczyć! Cudowna!
Konkursy same w sobie mają ryzyko. Gdy dwa Janusze się spotkają, to tracą wszystkie żetony. Tak było ze mną. Proponuję zimny prysznic przed konkursem u Ekstazy aby głowy za szybko nie stracić. Oszustką bez wątpienia jest! Nie pokazuje twarzy na ogólnym! Gdyby to robiła, to inne dziewczyny śmiało mogą zamykać swoje transmisje z powodu braku oglądających. Wszyscy będą śledzić z zapartym tchem Ekstazę!
Awatar użytkownika
AK6
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2018, 20:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: qhslqo


Re: sexygirl19/EKSTAZA
18 sty 2018, 12:17


kopia aurelki kiedyś dostanie bana za oszustwa

https://showup24.tv/EKSTAZA
https://showup24.tv/profile/EKSTAZA
Awatar użytkownika
LOLA18
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 426
Rejestracja: 21 cze 2016, 12:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sexygirl19/EKSTAZA
18 sty 2018, 14:47


Jako dziewczyna powiem, że u mojej siostry Ekstazy wszystko jest oryginalne. Ci, którzy piętnujecie i oskarżacie o oszustwa, jesteście żałosnymi hejterami! Czytałam jej opisy PW i jest to niedościgniony wzór dla innych, losy a w losach ich opisy i jest to niedościgniony wzór dla innych, jej figura i buzia to jest niedościgniony wzór dla innych, jej intelekt - na poczekaniu wiersze pisze to jest niedościgniony wzór dla innych, szpanerskie zabawki i mistrzowskie pokazy to jest niedościgniony wzór dla innych. Wymieniam tylko najważniejsze! Jeżeli naprawdę Ekstaza uczyła się u Aurelki, w co nie uwierzę, to niby czemu poziom Aurelki jest tak niski? Hejterzy są przypuszczalnie opłacani, bo pokazy Ekstazy są z gracją i wysoką klasą, bez wyzwisk i banów. Każdy spór łagodzony! Ekstaza jest jedynym na SU wzorem do naśladowania. :bye:
Awatar użytkownika
Ksena
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 13 lis 2017, 13:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: EKSTAZA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sexygirl19/EKSTAZA
18 sty 2018, 18:15


Mocne xd
Ideał, anioł normalnie:P
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Re: sexygirl19/EKSTAZA
18 sty 2018, 18:17


Jest Jezusem Chrystusem-królem Polski, Cesarzem Hajle Sellasje, papieżem Ratzingerem na emeryturze, matka Teresą i Władimirem Putinem w jednym.
Dziękujemy Ci Kseniu za opinię.
Szczerze mówiąc zwaliłem sobie pod nią i na razie jestem usatysfakcjonowany.
Czekam na następne.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sexygirl19/EKSTAZA
18 sty 2018, 18:23


O, Ekstaza ściągnęła posiłki na foruma czy sama założyła kilka kont?
Awatar użytkownika
NoMoreTears
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 233
Rejestracja: 16 sie 2017, 15:55
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Hebanovva
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: sexygirl19/EKSTAZA
18 sty 2018, 18:32


LOLA18 pisze:kopia aurelki kiedyś dostanie bana za oszustwa

https://showup24.tv/EKSTAZA
https://showup24.tv/profile/EKSTAZA

Może SU wreszcie weźmie się konkretniej za te konkursy. Nie byłoby nic złego jeżeli dziewczyny rzetelnie do tego podchodziły ale póki co wolą kombinować jak zarobić aby się nie narobić.



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: sexygirl19/EKSTAZA
18 sty 2018, 18:42


Ksena pisze:Jako dziewczyna powiem, że u mojej siostry Ekstazy wszystko jest oryginalne. Ci, którzy piętnujecie i oskarżacie o oszustwa, jesteście żałosnymi hejterami! Czytałam jej opisy PW i jest to niedościgniony wzór dla innych, losy a w losach ich opisy i jest to niedościgniony wzór dla innych, jej figura i buzia to jest niedościgniony wzór dla innych, jej intelekt - na poczekaniu wiersze pisze to jest niedościgniony wzór dla innych, szpanerskie zabawki i mistrzowskie pokazy to jest niedościgniony wzór dla innych. Wymieniam tylko najważniejsze! Jeżeli naprawdę Ekstaza uczyła się u Aurelki, w co nie uwierzę, to niby czemu poziom Aurelki jest tak niski? Hejterzy są przypuszczalnie opłacani, bo pokazy Ekstazy są z gracją i wysoką klasą, bez wyzwisk i banów. Każdy spór łagodzony! Ekstaza jest jedynym na SU wzorem do naśladowania. :bye:


EKSTAZA jest podniecająca,nie powiem, że nie.
Ale ile Tobie Kseniu, drogie dziecko zapłacono za taką recenzję ? ;)
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 187 gości