purebomb/pureboomb/cam_girlll20/heyyy_/pure_carlyy

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
_Kurier_, Różne są gusta i zboczenia i chuja zrobisz. Ja nie jestem fetyszystą, fetysz stóp mnie brzydzi - żaden rodzaj fetyszu mnie nie kręci. Ostatnio widziałem, że ktoś na znanej stronie z noszoną belizną (dużo modelin nawet tych z SU sprzedaje) kupił obsrane stringi przez dziewczynę za 200zł + noszone skarpety za 60zł i co? No i gówno, tak ten świat jest zrobiony - dla Ciebie to popierdolone a dla człowieka co kupuje obsrane gacie to nic dziwnego, jakby nie rozumiem nad czym tu się rozwodzić?
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 233
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 48 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


_Kurier_ pisze:Pytanie powinno raczej brzmieć: "Jak bardzo pierdolnięta jest osoba, która sprzedaje noszone gacie i czy jest bardziej pierdolnięta od osoby, która takie gacie kupuje?". To by się zgadzało ze zdrowym rozsądkiem .

Szczerze? Czysto ekonomicznie patrzac to chetnie bym sprzedawal swoje noszone majty po 150...pranie mi odpadnie... jeszcze lepiej jakby ktos hurtem bral po 10 szt przynajmniej to bym mial wieksza motywacje zeby sie srac z wysylaniem paczek... i w sumie rybka mnie jak bardzo pojebany jest ktos kto chce to kupic....wolny rynek mamy, jest popyt to musi byc podaz...
Gdyby wiec byli chetni to zapraszam :P na potrzeby klienta moge mowic ze jestem dziewicza laska lat 18 i po prostu lubie chodzic w meskich majtach :roll:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:Gdyby wiec byli chetni to zapraszam :P

Jak nie będą mocno przepocone to zwracam :air_kiss:
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 233
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 48 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin, Kolega by kupił te różowe w żółte słoniki :sarcastic:
Awatar użytkownika
Robinek29
SU-holik
SU-holik
Posty: 196
Rejestracja: 24 lis 2022, 19:09
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Brodacz pisze:_Kurier_, Różne są gusta i zboczenia i chuja zrobisz. Ja nie jestem fetyszystą, fetysz stóp mnie brzydzi - żaden rodzaj fetyszu mnie nie kręci. Ostatnio widziałem, że ktoś na znanej stronie z noszoną belizną (dużo modelin nawet tych z SU sprzedaje) kupił obsrane stringi przez dziewczynę za 200zł + noszone skarpety za 60zł i co? No i gówno, tak ten świat jest zrobiony - dla Ciebie to popierdolone a dla człowieka co kupuje obsrane gacie to nic dziwnego, jakby nie rozumiem nad czym tu się rozwodzić?


Ale to Ty się właśnie nad tym rozwodzisz... ja napisałem, co napisałem i tyle ;). Kurde, to już nie można napisać, że coś jest popierdolone i sprzedająca oraz kupujący mają gówno zamiast mózgu? Serio? Niektórzy nie kumają zbytnio istoty forum dyskusyjnego ;).
Awatar użytkownika
_Kurier_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 207
Rejestracja: 21 lut 2018, 17:20
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


_Kurier_ pisze:
Brodacz pisze:_Kurier_, Różne są gusta i zboczenia i chuja zrobisz. Ja nie jestem fetyszystą, fetysz stóp mnie brzydzi - żaden rodzaj fetyszu mnie nie kręci. Ostatnio widziałem, że ktoś na znanej stronie z noszoną belizną (dużo modelin nawet tych z SU sprzedaje) kupił obsrane stringi przez dziewczynę za 200zł + noszone skarpety za 60zł i co? No i gówno, tak ten świat jest zrobiony - dla Ciebie to popierdolone a dla człowieka co kupuje obsrane gacie to nic dziwnego, jakby nie rozumiem nad czym tu się rozwodzić?


Ale to Ty się właśnie nad tym rozwodzisz... ja napisałem, co napisałem i tyle ;). Kurde, to już nie można napisać, że coś jest popierdolone i sprzedająca oraz kupujący mają gówno zamiast mózgu? Serio? Niektórzy nie kumają zbytnio istoty forum dyskusyjnego ;).



Kurier, kurier, zrobiłeś się już nudny i przewidywalny przez te lata.
Awatar użytkownika
PolaRainbow
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 100
Rejestracja: 10 gru 2019, 21:37
Lokalizacja: Tuptusiowo szołapowe
Podziękował: 116 razy
Podziękowano mu: 51 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: piczunia
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Poprzednia

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: gajowymarucha i 28 gości