purebomb/pureboomb/cam_girlll20/heyyy_/pure_carlyy

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: pureboomb/cam_girlll20
19 lut 2018, 13:54
Kilka dni, kasy za dużo nie stracisz.
A jak operacja? Coś już wiesz? 14mialas dać znać ale nie było mnie

https://showup24.tv/pureboomb
https://showup24.tv/profile/pureboomb
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 19:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: pureboomb/cam_girlll20
19 lut 2018, 14:08
Operacja za pół roku, w czerwcu prawdopodobnie. Musze jeszcze trochę badań zrobić.
pureboomb
SU-holik
SU-holik
Posty: 59
Rejestracja: 21 sty 2017, 16:32
Podziękował: 11 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: pureboomb


Re: pureboomb/cam_girlll20
19 lut 2018, 14:15
pisze ze my rozwaliliśmy trans nie dość ze bilet kosztował 200 żetonów to i tak trzeba było czekać ponad godzinę zanim wyślą każdemu nicka a na koniec i tak podały każdemu bo chyba były zbyt tepę żeby to zrobić niby miał być trójkąt z sąsiadem a ten sąsiad to nic innego jak facet brzydkiej nelki a na transmisji nie było nic innego tylko śmiechy i co troche wyjście na fajkę! Nie ma to jak czekać ponad godzinę żeby zobaczyć brzydki ryj nelki jak robi laske przez minutę i w sumie to by było na tyle z tej całej transmisji OSZUSTKI!!! :hi:
Awatar użytkownika
Santeos
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 04 lis 2017, 22:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: pureboomb/cam_girlll20
19 lut 2018, 14:21
jak zwrot to proszę też zwrócić te 10 co potem dałem żeby móc pisać na trans :cool3: i tak szczerze to mam nadzieje ze cie już nigdy nie odbanują przynajmniej jednej oszustki mniej na portalu! bo to było po prostu żałosne :wild:
Awatar użytkownika
Santeos
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 04 lis 2017, 22:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: pureboomb/cam_girlll20
19 lut 2018, 14:42
LÓL
Nic nie oddawaj
Wielki pisk szczurków za 20 zł, czy tam 28
na kurwy Wam iść, a nie popierdółki....
Ehhhh
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: pureboomb/cam_girlll20
19 lut 2018, 14:44
Santeos co ty tak płaczesz o każdą złotówkę u dziewczyn na SU, byłyby pierwszymi oszustkami które zwracają żetony, czyli de facto, raczej nie oszustkami. Pewnie te żetony nawet nie zarobiłeś tylko wygrałeś na forum, płaczesz jakby ci miliony zgineły. Przez takich jak ty odechciewa się transmisji robić, tylko ceny podwyższyć żeby taki nie mógł wejść na priva.
Awatar użytkownika
Magdalenna
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 19 lut 2018, 14:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Magdalenna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Magdalenna


Re: pureboomb/cam_girlll20
19 lut 2018, 14:50
pureboomb pisze:Operacja za pół roku, w czerwcu prawdopodobnie. Musze jeszcze trochę badań zrobić.

Powodzenia ;D*
Zrobisz z obecnych okularów zerówki?
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 19:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: pureboomb/cam_girlll20
19 lut 2018, 14:52
Santeos pisze:jak zwrot to proszę też zwrócić te 10 co potem dałem żeby móc pisać na trans :cool3: i tak szczerze to mam nadzieje ze cie już nigdy nie odbanują przynajmniej jednej oszustki mniej na portalu! bo to było po prostu żałosne :wild:



A kto ci kazał pisać, zapewne idiotyzmy?
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 19:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: pureboomb/cam_girlll20
19 lut 2018, 14:53
posprzatajTO pisze:
pureboomb pisze:Operacja za pół roku, w czerwcu prawdopodobnie. Musze jeszcze trochę badań zrobić.

Powodzenia ;D*
Zrobisz z obecnych okularów zerówki?


Jeżeli nie mam jaskry to zerówki bo, wszczepią mi soczewki a, jeżeli mam jaskre to skorygują laserem wade do -6 z -13. Więc i tak dobrze, bede mogła nosić soczewki ;)
pureboomb
SU-holik
SU-holik
Posty: 59
Rejestracja: 21 sty 2017, 16:32
Podziękował: 11 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: pureboomb


Re: pureboomb/cam_girlll20
19 lut 2018, 14:56
pureboomb pisze:Nie wiem na ile. Powód - ludzie pisali do administracji że, zostali oszukani. Miał być trójkąt, ale nie wyszło nam..


Czego się spodziewałaś... większość osób kupiła ten bilet głównie dla akcji z Tobą. Serio myślałaś, że ludzie są tacy tępi i łykną ten udawany sex bez penetracji albo, że niby robisz mu loda ruszając głową obok kutasa :roll: Nie składaj obietnic, których nie jesteś w stanie zrealizować. Ludzie przed zakupem biletu wyraźnie pytali o szczegóły, wszystko przytakiwałyście, że będzie sex i lodzik w wykonaniu was obu na "sąsiedzie", ruch sprzedaży biletów ruszył w szybszym tempie.

Pisaliśmy na chat, że jak teraz zamkniesz transmisje "bo się obraziłaś na chat, za to że dopominają się o to za co zapłacili" będzie to po prostu strzałem we własne kolano i spam do administracji poleci za ten cyrk na bank (sam również to zgłosiłem).

Słowa skruchy padają dopiero po banie, śmieszne. Mam nadzieje, że w ogóle was nie odbanują bo to był po prostu przekręt na duży żeton i niech to będzie lekcja dla innych, którzy chcą się bawić w te ukryte transmisje.
Awatar użytkownika
dbifuria
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 06 wrz 2015, 23:32
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BiankaHolms
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: pureboomb/cam_girlll20
19 lut 2018, 14:56
posprzatajTO pisze:
Santeos pisze:jak zwrot to proszę też zwrócić te 10 co potem dałem żeby móc pisać na trans :cool3: i tak szczerze to mam nadzieje ze cie już nigdy nie odbanują przynajmniej jednej oszustki mniej na portalu! bo to było po prostu żałosne :wild:



A kto ci kazał pisać, zapewne idiotyzmy?


Żetony zwrócę tym co wplacili 200 zet na transmisje ukrytą, 10 zet za pisanie by robic jeszcze wieksze zamieszanie na czacie wplaciles dobrowolnie santeos.
pureboomb
SU-holik
SU-holik
Posty: 59
Rejestracja: 21 sty 2017, 16:32
Podziękował: 11 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: pureboomb


Re: pureboomb/cam_girlll20
19 lut 2018, 14:57
HenryChinaski1 pisze:LÓL
Nic nie oddawaj
Wielki pisk szczurków za 20 zł, czy tam 28
na kurwy Wam iść, a nie popierdółki....
Ehhhh


A jakie to ma znaczenie, 20 czy 200???
Ktoś ustala cel a ktoś płaci za jego realizację. Skoro warunki umowy nie zostały spełnione, to należy się zwrot . Nawet jeśli miałoby to być 20 gr.
Nikt ich chyba do ustawienia takiego celu nie zmuszał, więc nie ma co się dziwić pretensjom.
Nawet w takim kurwidołku obowiazują jakieś zasady, więc takie durne komentatze zachowaj dla siebie...
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 19:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: pureboomb/cam_girlll20
19 lut 2018, 15:03
Nawarzyłyście sobie mocnego piwa Pure. Nie dość, że poleciały bany, sknerusy płaczą za żetonami, to na dodatek jakieś flondry spijają śmietankę z całego zajścia. Pomysł nie był zły sam w sobie, ale nie o tej godzinie będąc po kilku głębszych i w takim chaosie. Pytałem Nelki czy nie lepiej przez profil - łatwiej ogarnąć odpowiadając na wiadomości zamiast szukać karta po karcie - ale niestety się nie zgodziła.

A szkoda, zapowiadało się ciekawie.
Awatar użytkownika
ulung
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 29 lis 2015, 13:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pralineczka23
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: pureboomb/cam_girlll20
19 lut 2018, 15:17
Płacz biedaków o 10 żetonów... bezcenne. Sama bym dała te 20zł żeby popatrzeć tylko jak płaczą o te grosze, lepsze show niż oglądanie seksu na SU.
Awatar użytkownika
Magdalenna
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 19 lut 2018, 14:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Magdalenna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Magdalenna


Re: pureboomb/cam_girlll20
19 lut 2018, 15:19
pureboomb pisze:To wy rozjebaliście transmisje ;) Możecie mieć pretensje tylko do siebie..

a few moments later
pureboomb pisze:Przepraszam wszystkich (...)

pureboomb pisze:To nasza wina

pureboomb pisze:jak mnie kiedyś odbanują.


Możecie uznać mnie za zwyrola, zboczeńca, dewianta, ale jak tak przeczytałem tą dzisiejszą aferkę to stanął mi. Nie brałem udziału w tej transmisji a jedynie jestem czytelnikiem, ale jaka to piękna chwila gdy ruchający wciska winę wyruchanym a gdy dosięgnie go święty bat sprawiedliwości to przeprasza za swoja winę - strasznie podniecające. Szkoda, że na sali sądowej nie wolno walić konia bo bym zaoszczędził na prostytutkach i seks kamerkach co najmniej na cygański pałac oraz dwie kambodżańskie dziewice.
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 19:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: pureboomb/cam_girlll20
19 lut 2018, 18:05
parostatek pisze:
pureboomb pisze:To wy rozjebaliście transmisje ;) Możecie mieć pretensje tylko do siebie..

a few moments later
pureboomb pisze:Przepraszam wszystkich (...)

pureboomb pisze:To nasza wina

pureboomb pisze:jak mnie kiedyś odbanują.


Możecie uznać mnie za zwyrola, zboczeńca, dewianta, ale jak tak przeczytałem tą dzisiejszą aferkę to stanął mi. Nie brałem udziału w tej transmisji a jedynie jestem czytelnikiem, ale jaka to piękna chwila gdy ruchający wciska winę wyruchanym a gdy dosięgnie go święty bat sprawiedliwości to przeprasza za swoja winę - strasznie podniecające. Szkoda, że na sali sądowej nie wolno walić konia bo bym zaoszczędził na prostytutkach i seks kamerkach co najmniej na cygański pałac oraz dwie kambodżańskie dziewice.


Jak Cie nie było to po co komentujesz? Ja byłem i opowiem Ci jak było i dlaczego pureboomb najpierw napisała, że to wina czatu a potem przeprosiła za swoja winę.

Widać było problemy od samego początku bo i facetowi nie chciał stanąć pewnie przez stres i zamieszanie więc jak tu wsadzić jej miał jak flak był więc coś tam udawali i kombinowali ale było widać, że próbuje realizować cel choć bez skutku. Lecz gdy czatujący zaczęli jechać po nich i domagać się loda i sexu to pureboomb zaczeła to czytac i wdala sie z nimiw dyskusje co spowodowalo, ze juz przestala sie starac realizowac cel tylko z nimi gadala. A rozmowa mila nie byla i widac, ze dziewczyna sie zaczela denerwowac i przejmowac szczerze ja widzialem, ze juz miala zaszklone oczy tak sie tym przejela. Nic dziwnego, ze potem juz nie byla w stanie nic zrealizowac i chwile potem zbanowali ja czy tez transmisja zostala przerwana.

Na goraco napisala tutaj, ze wina jest czatu bo przez ta nagonke przestala juz probopwac a moze jakby tego nie bylo to cos by tam sie udalo dokonczyc ten cel.

Potem jednak gdy sie przespala z tym to przyznala racje, ze cel nie zostal zrealizowany i jest to jej wina i zetony odda jak tylko odbanuja jej konto.

Moim zdaniem nie bylo tu oszustwa tylko przeliczyla swoje mozliwosci oraz faceta bo niestety nie spisal sie i mimo loda Nelki nie chcial mu stanac co tez trudno sie dziwic po takiej atmosferze i alkoholu.

Kto za pureboomb ten wie, ze nadaje tu od dawna i nigdy nie oszukiwala to samo Nelka. Robily juz wczesniej ukryte transmisje i cele byly realizowane a zabawa udana.

Niestety za namowa widzow ulegly pod wplywem alkoholu na pomysl trójkąta bo myslaly, ze sie uda ale nie wyszlo no trudno czasem facet zawodzi czy tez pure tu nie dala rady bo jakby nie patrzec to byl jej pierwszy taki trojkat do tego z facetem ktorego prawie nie zna.

Zetony chca oddac kazdemu i przeprosily wiec chyba zachowaly sie dobrze a mimo checi czasami nie wszystko wychodzi tak jak sie chce.

Patrzcie na nie przez pryzmat wielu miesiecy nadawania a nie na jedna feralna nieudana ukryta transmisje.

Dajcie dziewczynom druga szanse i postawcie sie na ich miejscu bo uwierzcie mi to nie jest latwe i one to przezywaja. Nic tez nie zarobily mimo, ze stracily duzo czasu i tez troche bylo widac a 300 osob siedzialo i ogladalo za darmo bo link byl podany na ogolnym.

Takze nie piszcie o oszustwie tylko jak juz nieudanej ukrytej. Zeby nie bylo uwazam, ze ci co zaplacili maja racje i powinni odzyskac zetony ale jak odbanuja jej konto to je im odda.
Awatar użytkownika
Samiec
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 28 sty 2018, 16:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nvm
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: pureboomb/cam_girlll20
19 lut 2018, 18:14
pureboomb pisze:To nasza wina, napisałam że, wina oglądających bo, zrobił sie szum na czacie ale, to ja sie zestresowałam wiec raczej moja nie wasza. Przepraszam za ten post, pisałam go wczoraj a, byłam zła na to wszystko. Nie nadaje się do takich akcji, nie powinnam się zgadzać. Nie wiem czy będę nadawać.


Szacunek za przyznanie sie do bledu. Nie kazda tak potrafi, a jeszcze by na sile wine zwalala na ludzi. Kazdy kto wplacil mial prawo sie wkurwic, lipnie wyszlo. Mam nadzieje, ze w przyszlosci jak bedziesz nadawac to po prostu bedziecie przemyslaly cele i to co chcecie robic.

A jesli chodzi o banicje, to jestes na tyle znana na portalu, ze jak wyrazisz skruche to powinni Cie odbanowac. Za duzo kasy dzieki Tobie portal zarabia, aby od tak Cie stad wyrzucic. Pozdro!
Tomorowland


Re: pureboomb/cam_girlll20
19 lut 2018, 19:28
Samiec pisze:
Jak Cie nie było to po co komentujesz?

Czytając to i pozycje z twoimi ulubienicami już mi się odechciało zapoznawać z dalszą częścią twojego posta, ale się zmusiłem.
Po pierwsze, komentuje bo mogę, bo chce, bo żółwie z galapagos ważą ponad 200kg...
Po drugie, po co ją/je bronić skoro sama końcowo się przyznała, że zjebała? Liczne żywiołowe, prawdziwe komentarze + żal za grzechy samej nadającej kontra twoja obronna gadka. No chyba już wszyscy zainteresowani, poszkodowani oraz nadający wiedzą kto zjebał, ale Ty nie...
To Ci wytłumacze - same wsiadły na ten rower i same się z niego wypierdoliły. Nie przez wąski chodnik, nie przez to, że było ślisko, nie przez to, że była masa przechodniów tylko dlatego, że zapierdalały bez kakakasku nie czując konsekwencji przez co rozjebały sobie skroń.
Kogo to interesuje, że kwitnie tam miłość i komuś na widok innej piczki nie staje, że się schlali... Przecież na to tylko oni mieli wpływ.
I co do tego ma to, że chcą zwrócić hajs? Po owocach ich poznacie a skoro zasiali to zbierają plony. Komin w temacie Nelki dobrze napisał - teraz pałeczka jest w ich rękach i czynach.

Ja naprawdę to rozumiem, że jako ich fan, przyjaciel czy jaką tam role posiadasz chcesz je trochę wybielić i ukazać nam drugą stronę medalu, ale jak ktoś zjebał to mu to otwarcie powiedz, jak zrobił dobrze to pochwal - chyba na tym jeszcze polegają normalne, zdrowe relacje międzyludzkie.
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 19:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: pureboomb/cam_girlll20
19 lut 2018, 19:45
parostatek pisze:
Samiec pisze:
Jak Cie nie było to po co komentujesz?

Czytając to i pozycje z twoimi ulubienicami już mi się odechciało zapoznawać z dalszą częścią twojego posta, ale się zmusiłem.
Po pierwsze, komentuje bo mogę, bo chce, bo żółwie z galapagos ważą ponad 200kg...
Po drugie, po co ją/je bronić skoro sama końcowo się przyznała, że zjebała? Liczne żywiołowe, prawdziwe komentarze + żal za grzechy samej nadającej kontra twoja obronna gadka. No chyba już wszyscy zainteresowani, poszkodowani oraz nadający wiedzą kto zjebał, ale Ty nie...
To Ci wytłumacze - same wsiadły na ten rower i same się z niego wypierdoliły. Nie przez wąski chodnik, nie przez to, że było ślisko, nie przez to, że była masa przechodniów tylko dlatego, że zapierdalały bez kakakasku nie czując konsekwencji przez co rozjebały sobie skroń.
Kogo to interesuje, że kwitnie tam miłość i komuś na widok innej piczki nie staje, że się schlali... Przecież na to tylko oni mieli wpływ.
I co do tego ma to, że chcą zwrócić hajs? Po owocach ich poznacie a skoro zasiali to zbierają plony. Komin w temacie Nelki dobrze napisał - teraz pałeczka jest w ich rękach i czynach.

Ja naprawdę to rozumiem, że jako ich fan, przyjaciel czy jaką tam role posiadasz chcesz je trochę wybielić i ukazać nam drugą stronę medalu, ale jak ktoś zjebał to mu to otwarcie powiedź, jak zrobił dobrze to pochwal - chyba na tym jeszcze polegają normalne, zdrowe relacje międzyludzkie.


Masz prawo oceniać wydarzenie ogólnie ale właśnie przez to, że Cie tam nie było to nie potrafisz zrozumieć pewnej sytuacji do której potem się niepotrzebnie odnosisz i to nie mając racji.

Twój cytat: "Nie brałem udziału w tej transmisji a jedynie jestem czytelnikiem, ale jaka to piękna chwila gdy ruchający wciska winę wyruchanym a gdy dosięgnie go święty bat sprawiedliwości to przeprasza za swoja winę"

Chodzi mi o ten fragment gdzie nie rozumiesz jak można najpierw zarzucić komuś winę a potem samej przyznać się do błędu. Dla Ciebie jedno wyklucza drugie i dlatego Ci wytłumaczyłem dlaczego się mylisz przedstawiając opis sytuacji. Mam nadzieję, że jak przeczytasz jeszcze raz to zrozumiesz.

Do Ciebie nie dociera, że czasami mimo chęci nie da się zrealizować celu bo np. nie chce facetowi stanąć mimo i co to oznacza, że ktoś jest oszustem mimo, że chce zwrócić żetony?

Każdemu ma prawo coś nie wyjść i o ile ta osoba zachowuje się fer i chce zwrócić żetony bo zawaliła mimo chęci to wszystko według mnie jest ok i należy to zrozumieć.

Nie jestem żadnym fanem ani ślepo zapatrzonym co chyba widać po moich argumentach i przyznaniu racji widzom, że należy im się zwrot żetonów. Opisałem krok po kroku błędy transmitujących oraz co im nie wyszło ale hejt ze strony czatu tez miał zły wpływ na dalszą próbę realizacji celu i tylko o to na początku miała za złe Pure mimo, że przeprosiła za nie zrealizowanie celu i zadeklarowała zwrot żetonów.

A przyleci taki co go tam nie było wklei dwa cytaty i się śmieje hahaha jak to mozliwę najpierw zarzuca potem przeprasza... No jak widać jest to możliwe i ma to sens ale najpierw trzeba tam być by to wiedzieć lub chociaż przeczytać mój post ze zrozumieniem.

Przez takie durne hejtowanie jak Twoje potem dziewczyny kończą z SU i właśnie dlatego wolę coś wytłumaczyć niż patrzeć na to z założonymi rękoma.

Trochę wyrozumiałości na przyszłość.
Awatar użytkownika
Samiec
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 28 sty 2018, 16:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nvm
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: pureboomb/cam_girlll20
19 lut 2018, 20:44
Spokojnie parostatku,
Wdech wydech, wdech wydech, wdech wydech.... Po kolei, spokojnie, punkt po punkcie, śrubka po śrubce....

Samiec pisze:Masz prawo oceniać wydarzenie ogólnie ale właśnie przez to, że Cie tam nie było to nie potrafisz zrozumieć pewnej sytuacji do której potem się niepotrzebnie odnosisz i to nie mając racji.

Aha... Dopiero się zaczęło, a już skaczemy bez spadochronu ze samolotu. Rozumiem, że chuja mam do powiedzenia bo mnie tam nie było mimo, że mam trzy strony dowodów i opinii świadków. Panie sędzio proszę wypuścić mojego klienta z więzienia, nie było cie ani prokuratora na miejscu zbrodni w trakcie jej popełnienia więc chuja możesz possać - NIEWINNY. Przebranżowię się i zostanę mafijnym papugiem. Ciao :hi:

Samiec pisze:Chodzi mi o ten fragment gdzie nie rozumiesz jak można najpierw zarzucić komuś winę a potem samej przyznać się do błędu. Dla Ciebie jedno wyklucza drugie i dlatego Ci wytłumaczyłem dlaczego się mylisz przedstawiając opis sytuacji. Mam nadzieję, że jak przeczytasz jeszcze raz to zrozumiesz.


Co ty mi za pierdoły wciskasz w moją klawiaturę? Gdzie ja tak napisałem? KAJ? Ty mi ze zrozumieniem karzesz czytać a sam ledwo przez abecadło przebrnąłeś. Co kurwa gdzie kurwa wyklucza? A przeciwnie kolego! Jedno jest z drugim powiązane jak suka z psem po stosunku. Jak mówisz A a potem stękasz G bo wpierdol dostałeś to znaczy, że łgałeś jak ostatnia pizda. Bezsensowne porównanie z tą ostatnią pizdą, wiem....

Samiec pisze:Do Ciebie nie dociera, że czasami mimo chęci nie da się zrealizować celu bo np. nie chce facetowi stanąć

Chuj to ma być taki, że jak się rano obudzisz to sufit porysujesz - nie wiem czy załapaleś, ale to w żartach napisałem.
A chuj mnie interesuje jego chuj.

Samiec pisze: mimo i co to oznacza, że ktoś jest oszustem mimo, że chce zwrócić żetony?(...)

Każdemu ma prawo coś nie wyjść i o ile ta osoba zachowuje się fer i chce zwrócić żetony bo zawaliła mimo chęci to wszystko według mnie jest ok i należy to zrozumieć.
(...)
że przeprosiła za nie zrealizowanie celu i zadeklarowała zwrot żetonów.

Ta... To ciekawe czemu najpierw wyruchały wszystkich płacących za wejściówkę na ukrytą a potem podały nick wszystkim publicznie, czemu ściemniały z udawanym felliatio i podśmiechujkiwały, że nie wiedzą co to trójkąt, czemu przygarnęły żetonki do kieszeni i zjebały winę na innych a gdy przyleciał anioł stróż z pieczątką i zostawił stempel z napisem "BAN" się pokajała....

Samiec pisze:Przez takie durne hejtowanie jak Twoje potem dziewczyny kończą z SU i właśnie dlatego wolę coś wytłumaczyć niż patrzeć na to z założonymi rękoma.


Moja wina, że odchodzą z SU... W mordę jeża, w dupę węża, na łajno wielbłąda... Dla twojej informacji nikogo nigdzie w tym temacie nie obraziłem. W pierwszym swoim poście piłem do Pjurki i Melki, ale nigdy, nigdzie kurwa ich nie obraziłem, nie pocisnąłem im - wysunąłem tylko swoje wnioski, szczere, prawdziwe, oparte na tym co do tej pory napisano, może lekko ubarwione stylistycznie, ale nigdzie kurwa nie obraziłem i nie miałem zamiaru im pocisnąć. Przedostatni post i ten był tylko i wyłącznie do ciebie - bazowały one na poczynaniach naszych szołapowych koleżanek, ale był one spersonalizowane jedynie w twoją stronę i kurwa też nigdzie ci nie pocisnąłem.... jeszcze.



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 19:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Gratulacje, Kinia i 41 gości