MowMiiSzeptem/Szepcik18

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: MowMiiSzeptem/Szepcik18
20 sie 2017, 00:58
Książe_showupa pisze:Jeszcze nigdy u niej nie byłem ale muszę sprawdzić czy rzeczywiście ma takie piękne nogi jak wiele osób twierdzi na blogu :)


Wejdź a się przekonasz,
myślę, że podzielisz zdanie fascynatów jej nóg ;)

https://showup24.tv/MowMiiSzeptem
https://showup24.tv/profile/MowMiiSzeptem
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: MowMiiSzeptem/Szepcik18
22 sie 2017, 00:39
NoMoreMoney pisze:
Książe_showupa pisze:Jeszcze nigdy u niej nie byłem ale muszę sprawdzić czy rzeczywiście ma takie piękne nogi jak wiele osób twierdzi na blogu :)


Wejdź a się przekonasz,
myślę, że podzielisz zdanie fascynatów jej nóg ;)

https://showup24.tv/MowMiiSzeptem
https://showup24.tv/profile/MowMiiSzeptem


Właśnie wszedłem do niej pierwszy raz i akurat trafiłem na moment, w którym pokazuje te swoje nogi.
Ma przede wszystkim bardzo długie ale bardzo ciężko tak porównywać z innymi dziewczynami na żywo byłoby znacznie łatwiej :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: MowMiiSzeptem/Szepcik18
22 sie 2017, 09:42
Książe_showupa pisze:Właśnie wszedłem do niej pierwszy raz i akurat trafiłem na moment, w którym pokazuje te swoje nogi.
Ma przede wszystkim bardzo długie ale bardzo ciężko tak porównywać z innymi dziewczynami na żywo byłoby znacznie łatwiej :)


Łoj Panie, kto by nie chciał widzieć takich nóg na żywo. Pewnie jeszcze zacniejszy widok niż na kamerce :)
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: MowMiiSzeptem/Szepcik18
22 sie 2017, 11:29
Serwetka pisze:Nogi ma najdłuższe i najzgrabniejsze na ShowUp.tv :P Kocham. :heart:


Blog ShowUp.tv


Cześć, Serwetka/MówMiSzeptem, oglądałam wczoraj twoją transmisje - masz naprawdę śliczne nóżki :)
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 653
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 259 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: MowMiiSzeptem/Szepcik18
22 sie 2017, 11:52
Kiniuś pisze:
Serwetka pisze:Nogi ma najdłuższe i najzgrabniejsze na ShowUp.tv :P Kocham. :heart:


Blog ShowUp.tv


Cześć, Serwetka/MówMiSzeptem, oglądałam wczoraj twoją transmisje - masz naprawdę śliczne nóżki :)


Serwetka to ona hmmm i samą siebie chwali ? :scratch_one-s_head:
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1069
Rejestracja: 20 lis 2015, 14:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: MowMiiSzeptem/Szepcik18
22 sie 2017, 16:00
Kiniuś pisze:
Serwetka pisze:Nogi ma najdłuższe i najzgrabniejsze na ShowUp.tv :P Kocham. :heart:


Blog ShowUp.tv


Cześć, Serwetka/MówMiSzeptem, oglądałam wczoraj twoją transmisje - masz naprawdę śliczne nóżki :)


Witam Maddie, widzę że zazdrość w oczy kole i próbujesz wywołać jakieś insynuacje na mój temat. Niestety ale nie uda Ci się to bo ja tutaj czasami zaglądam i widzę co się dzieję. Nie, Serwetka to nie ja, twój post zgłosiłam już do moderatora i poprosiłam go o sprostowanie i sprawdzenie czy profil Serwetka to "JA" - MowMiiSzeptem. Mam nadzieję że niedługo napiszę post obalający twoją insynuację. Co za ludzie... Oj Maddie, Maddie nie spodziewałam się takiego czegoś z twojej strony, myślałam że jesteś bardziej rozgarnięta... . Widzę że głosy w konkursie na moją osobę w oczy Cię kolą.. . :hypnotized: :nono:
Awatar użytkownika
MowMiiSzeptem
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 16 maja 2017, 18:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: MowMiiSzeptem


Re: MowMiiSzeptem/Szepcik18
22 sie 2017, 17:38
MowMiiSzeptem pisze:
Autorka (Kiniuś) próbuje mnie oczernić - insynuując że profil Serwatka to jestem Ja i sama siebie "reklamuje" ...

Proszę o sprostowanie i sprawdzenie czy Serwatka to Ja i napisanie przez moderatora w poście jaka jest prawda, a jest ona oczywista. Była bym bardzo wdzięczna.


Serwetka to nie MowMiiSzeptem, to inna transmitująca próbująca hejtować szczególnie Maddie i inne dziewczyny, ukrywając się pod anonimowym nickiem, podobnie jak robiła to BlackBitch30 - patrz temat viewtopic.php?f=24&t=4524

Jednak sama siebie reklamujesz oddając głos na siebie w blogowym konkursie na najpiękniejsze nogi ShowUp.tv.
Ponad to masz dużo głosów oddanych z multikont ...
Awatar użytkownika
KissDick
Administrator
Administrator
Posty: 887
Rejestracja: 21 sie 2015, 13:46
Lokalizacja: Forum ShowUp.tv
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 83 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Iga93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Crypto


Re: MowMiiSzeptem/Szepcik18
22 sie 2017, 18:20
Myślałam że to jesteś Ty, skoro okazało się, że się pomyliłam, to zwracam honor w tej kwestii i przepraszam.

Dobrze że taka uszczypliwa zaczepka, sprowokowała Ciebie do dyskusji.
Już wyjaśniam skąd te moje insynuacje.

Użytkownik Serwetka, ostatnio na forum robi jakieś dziwne akcje, prowokuje do dyskusji na mój temat, odnośnie mojego wyglądu, jednocześnie wychwalając Ciebie w komentarzach.

Zagłosowałaś sama na siebie i masz dużo głosów pisanych z mutikont, co zostało już sprawdzone przez admina.
Szepciku, nie wiem jak to się stało, może jakiś fan nabija Ci punkty? :scratch_one-s_head:
tak, Kole zwłaszcza twoje multikonta z których głosowałaś na siebie w konkursie na najlepsze nogi.
twoje ip z forum jest identyczne z ip na blogu :blink:
Stąd moje insynuacje, niezdrowej rywalizacji i niszczenia konkurencji.
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 653
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 259 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: MowMiiSzeptem/Szepcik18
22 sie 2017, 18:41
Kiniuś pisze: twoje ip z forum jest identyczne z ip na blogu :blink:
Stąd moje insynuacje, niezdrowej rywalizacji i niszczenia konkurencji.



Pragnę tylko zauważyć, że takie coś jak IP na bloku jak i forum jest ukryte, nie wiem gdzie posiadłaś taką wiedzę, ale dalej brniecie w sztuczny konflikt.
Obrazek
Awatar użytkownika
Robotnik123
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 22 sie 2017, 17:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nikola
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Robotnik123


Re: MowMiiSzeptem/Szepcik18
22 sie 2017, 18:48
Proponuję wspólną transmisję obu Pań, a na niej walka w kisielu, oczywiście nago. Smak kisielu można poddać głosowaniu forumowiczów. Co wy na to Panowie?

https://showup24.tv/MowMiiSzeptem
https://showup24.tv/profile/MowMiiSzeptem
Awatar użytkownika
Szlachcic z Mazowsza
SU-holik
SU-holik
Posty: 142
Rejestracja: 01 maja 2017, 18:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: MowMiiSzeptem/Szepcik18
22 sie 2017, 19:09
Typer niech już rozpisuje zakłady. Może polsat gale z tego zrobi, będą się molestować w kisielu o pas polsatu a przegrana zrobi gałę Najmanowi.



Blog ShowUp.tv
Kłótnia z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie, po czasie orientujesz się, że świni się to podoba
Awatar użytkownika
gtr
SU-holik
SU-holik
Posty: 105
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Łajdaczka Zetonowa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: MowMiiSzeptem/Szepcik18
22 sie 2017, 19:11
Robotnik123 pisze:
Kiniuś pisze: twoje ip z forum jest identyczne z ip na blogu :blink:
Stąd moje insynuacje, niezdrowej rywalizacji i niszczenia konkurencji.


Pragnę tylko zauważyć, że takie coś jak IP na bloku jak i forum jest ukryte, nie wiem gdzie posiadłaś taką wiedzę, ale dalej brniecie w sztuczny konflikt.


Sprawdziłem IP, inaczej nie stawiałby bezpodstawnych oskarżeń we wcześniejszym poście.
Awatar użytkownika
KissDick
Administrator
Administrator
Posty: 887
Rejestracja: 21 sie 2015, 13:46
Lokalizacja: Forum ShowUp.tv
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 83 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Iga93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Crypto


Re: MowMiiSzeptem/Szepcik18
22 sie 2017, 19:17
Admin pisze:Jednak sama siebie reklamujesz oddając głos na siebie w blogowym konkursie na najpiękniejsze nogi ShowUp.tv.
Ponad to masz dużo głosów oddanych z multikont ...


Admin pisze:Sprawdziłem IP, inaczej nie stawiałby bezpodstawnych oskarżeń we wcześniejszym poście.


Drugą ważną sprawą jest wyciąganie takich informacji na światło dzienne, takie informacje powinny zostać między moderatorami portalu i bloga tak samo jak adresy IP i e-maile! To że jest wiele multikont mnie nie dziwi, gdyż każdy "fanatyk" swojej transmitującej jest w stanie to zrobić. No ale cóż, konkurs zbliża się ku końcowi i dowiemy się kto ile miał rzeczywiście prawidłowo oddanych głosów. :ok:

Ale wracając do tematu (bo problem multikont na który schodzimy nie jest głównym tematem :evil: ) MowMiiSzeptem,
bo o niej mowa to bardzo miła dziewczyna. Świetnie się z nią rozmawia na priv i na ogólnym :heart: .
Stara się urozmaicić transmisje rożnymi grami, przebierankami itp. O privach nie mogę dużo pisać, gdyż co na priv
zostaje na priv :D, ale widać że stara się wyjść na przeciw wymaganiom oglądających i ile razy byłem u Niej,
to się nie nudziłem :) Naprawdę warto wpaść choć na chwilę się przywitać i zamienić słowo albo dwa


Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv
Obrazek
Awatar użytkownika
Robotnik123
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 22 sie 2017, 17:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nikola
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Robotnik123


Re: MowMiiSzeptem/Szepcik18
23 sie 2017, 20:42
Kiniuś pisze:Myślałam że to jesteś Ty, skoro okazało się, że się pomyliłam, to zwracam honor w tej kwestii i przepraszam.

Dobrze że taka uszczypliwa zaczepka, sprowokowała Ciebie do dyskusji.
Już wyjaśniam skąd te moje insynuacje.

Użytkownik Serwetka, ostatnio na forum robi jakieś dziwne akcje, prowokuje do dyskusji na mój temat, odnośnie mojego wyglądu, jednocześnie wychwalając Ciebie w komentarzach.

Zagłosowałaś sama na siebie i masz dużo głosów pisanych z mutikont, co zostało już sprawdzone przez admina.
Szepciku, nie wiem jak to się stało, może jakiś fan nabija Ci punkty? :scratch_one-s_head:
tak, Kole zwłaszcza twoje multikonta z których głosowałaś na siebie w konkursie na najlepsze nogi.
twoje ip z forum jest identyczne z ip na blogu :blink:
Stąd moje insynuacje, niezdrowej rywalizacji i niszczenia konkurencji.

Hipokryzja pełną parą.

Zaś przez takie osoby jak ty zamiast czytać fajne posty o osobie, będzie widniała mała gównoburza.
Robotnik123 pisze:Drugą ważną sprawą jest wyciąganie takich informacji na światło dzienne, takie informacje powinny zostać między moderatorami portalu i bloga tak samo jak adresy IP i e-maile! To że jest wiele multikont mnie nie dziwi, gdyż każdy "fanatyk" swojej transmitującej jest w stanie to zrobić. No ale cóż, konkurs zbliża się ku końcowi i dowiemy się kto ile miał rzeczywiście prawidłowo oddanych głosów. :ok:

Bo tutaj jedni mają większe przywileje, bo są ulubienicami admina ;)
A co śmieszniejsze, kiedyś ona sama odwaliła cyrk z multikontami.

Użytkownik Serwetka, ostatnio na forum robi jakieś dziwne akcje, prowokuje do dyskusji na mój temat, odnośnie mojego wyglądu, jednocześnie wychwalając Ciebie w komentarzach.

Ma pełne prawo, ja też.

Żal dupę ściska, że komuś coś w twoich czynach, wyglądzie, zachowaniu może się nie podobać?

#Hipokryzja
Napisałbym coś na temat pani z tematu, ale po co, skoro inne osoby mogą offtopować?
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: MowMiiSzeptem/Szepcik18
23 sie 2017, 23:59
Widzę, ze przez jeden glupi pochlebny i niepochlebny post powstala ogromna afera, w dodatku polaczona z konkursem na nogi, co w ogole nie bylo moją intencją. :)

Prowokowanie do dyskusji to moja specjalnosc. Lubie byc aktywnym uczestnikiem forum i kierowac wątki w rozne kierunki. Robie to od dawna na innych forach i to moje hobby. Nie jestem hejterka. Uwielbiam kobiety, tipuję je i staram sie tutaj bronic, bo sporo tu pustego hejtu na dziewczyny, ktorego panowie nie potrafia uzasadnic a dziewczyny same nie potrafia odpierac. Poniewaz myslalam Maddie, ze jestes adminką forum (tak pisali uzytkownicy na czacie; tak zrozumialam) pojechalam Ci na czacie ze zlosci (nieslusznie), ze moj post na Twoj temat zostal zablokowany i obowiazuje cenzura. Od dluzszego czasu masz cukierkowy watek i chcialam, aby inni sie wypowiedzieli odnosnie moich spostrzezen. Chcialam ciut zmienic bieg watku i rozhustac towarzystwo. Komentarz u Szepcika zostawilam z czystej sympatii do niej, bo bardzo podobala mi sie ostatnia zabawa quizowa, ktora organizowala i prezentowala swoje nogi. Ona odkad jest na SU zawsze je eksponuje i jest to jej znak rozpoznawczy. Moje wypowiedzi w ogole nie mialy na celu wplyniecie na konkurs/wyniki konkursu, bo ja tego bloga w ogole nie czytam. Wole forum, ktore bardzo chcialabym rozwijac poprzez nowe ciekawe wątki, bo ostatnio wieje tu nudą i brak nowych userow. Przykro mi, ze sie poklocilyscie z powodu moich postow. Nie to bylo moja intencja. Co do Maddie, wybrnęłabyś sprytnie z prowokacji, bo zawsze wzorowo odpierasz hejt i zgadzam sie z adminem, ze niepotrzebnie przetrzymujesz ich na swoich transmisjach. Twarda jestes. Przepraszam Ciebie Maddie za prowokacje i wybuch zlosci skierowany nieslusznie w Twoja strone, a Ciebie MowMiiSzeptem za zepsucie Twojego watku, ktory fajnie sie rozwijal, w zwiazku z zamieszaniem, ktore powstalo za moja sprawa. Jednoczesnie gratuluje wam obydwu 1 i 2 miejsca w konkursie, z ktorym (naprawde) nie mialam nic wspolnego.



https://showup24.tv/MowMiiSzeptem
https://showup24.tv/profile/MowMiiSzeptem
Awatar użytkownika
Serwetka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 29 maja 2017, 10:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: MowMiiSzeptem/Szepcik18
24 sie 2017, 08:54
Ja z reguły nie odwiedzam żadnych for, ale cenie porzadek gdzie sie nie pojawie (dlatego na pulpicie mam 4 ikonki :D). Lubie tez takie "guwnoburze" ale wszystko ma swoje miejsce, dlatego prosze admina albo jakas inna kompetenta osobe ktora poprzenosi posty niezwiazane z tematem do innego :) z powrotem zapanuje harmonia, cisza i spokój. A reszta bedzie mogla sie wyżyć w innym, stworzonym do tego temacie. Mamtroche do powiedzenia w wyzej wymienionej sprawie wiec taki temat chetnie odwiedze:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Robotnik123
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 22 sie 2017, 17:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nikola
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Robotnik123


Re: MowMiiSzeptem/Szepcik18
24 sie 2017, 10:24
Admin pisze:
Robotnik123 pisze:
Kiniuś pisze: twoje ip z forum jest identyczne z ip na blogu :blink:
Stąd moje insynuacje, niezdrowej rywalizacji i niszczenia konkurencji.


Pragnę tylko zauważyć, że takie coś jak IP na bloku jak i forum jest ukryte, nie wiem gdzie posiadłaś taką wiedzę, ale dalej brniecie w sztuczny konflikt.


Sprawdziłem IP, inaczej nie stawiałby bezpodstawnych oskarżeń we wcześniejszym poście.


Chcesz powiedzieć, ze to Ty udostępniłeś zwykłemu użytkownikowi forum informacje na temat IP?
To co z Ciebie za admin? To stanowisko do czegoś zobowiązuje a Ty się mieszasz między głupią wojenkę między dwiema e-panienkami?

Brawo Ty
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 19:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: MowMiiSzeptem/Szepcik18
24 sie 2017, 11:16
@ Fapka

za to Ty wcale nie jesteś hipokrytą, wcale nie masz na forum multikont i nigdy nic nie odpierdalałeś,
a ja nigdy nie usuwałem zgłoszonych przez Ciebie postów z opinią o Tobie.

#Sarkazm
#Hipokryzja

https://showup24.tv/profile/Fapka
https://showup24.tv/Fapka


@ maxim

Jakiemu zwykłemu? ... przecież Maddie jest NadAdminką xD

https://showup24.tv/MowMiiSzeptem
https://showup24.tv/profile/MowMiiSzeptem
Awatar użytkownika
KissDick
Administrator
Administrator
Posty: 887
Rejestracja: 21 sie 2015, 13:46
Lokalizacja: Forum ShowUp.tv
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 83 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Iga93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Crypto


Re: MowMiiSzeptem/Szepcik18
24 sie 2017, 11:41
Ludzie!! Admini, nadadmini i zwykli śmiertelnicy... widzicie jaki burdel robicie dziewczynie na forum?? To sie wymyka spod kontroli... jak parodie despacito na YT :evil: zróbcie sobie nowy temat i tam sie drapcie i to tez tyczy się administracji bo to nie jest juz offtop a zwykly spam (opcja edytuj rozumiem nie istnieje i dwa posty pod soba sa dozwolone?)
Obrazek
Awatar użytkownika
Robotnik123
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 22 sie 2017, 17:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nikola
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Robotnik123


Re: MowMiiSzeptem/Szepcik18
24 sie 2017, 12:06
Maxim, Admin zapewne tylko potwierdził zbieżność IP, a nie że je udostępnił, więc to są dwie różne rzeczy.

Druga sprawa, uważam jednak, że faworyzowanie obojętnie którejś z dziewczyn na takim forum (w tym przypadku robienie z Maddie nadAdminki, co pewnie jest żartobliwe) jest niezbyt dobre i zawsze będą się z tym wiązały jakieś problemy (to oczywiście moje zdanie).

Trzecia sprawa, również jestem za tym, aby przenosić niektóre posty (które odbiegają od tematu) do innych działów, i to powinno się tyczyć każdego tematu.

Czwarta sprawa, oczywiście żeby nie było offtopa, to MowMiSzeptem wydaje się dość w porządku laseczką, choć byłem tylko kilka razy u niej, i trochę mi się kojarzy z https://showup24.tv/profile/xXCzarnaKotkaXx nie wiem czemu, ale chyba z głosu i mowy ust, no i obydwie są wysokie.



Blog ShowUp.tv
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości