ToxicAngel/ToxicAngel-FromHell/Angel_From-Hell

Archiwum XXX
Ja pomijam urodę, bo to kwestia gustu. Komuś mogą się takie straszydełka podobać, komuś nie. Ale ona jest jakaś taka ogólnie antypatyczna i sztuczna. Przemądrzała na maxa. Może dlatego tak jej nie lubią, choć jak mówiła, to dlatego, że ludzie zazdroszczą jej żetonów. Hahhaa.



Blog ShowUp.tv
Wilgotny fejk


kondor pisze:
Wilgotny fejk pisze:Jakiś atak spamerów był dziś u Toxic. Czemu jej tak nie cierpią?
Poza tym beka, bo ona zawsze się tak fajnie mądruje na każdy temat. Dziś ogłosiła, że Edyta Górniak ma 5 oktaw. :lol: :lol: :lol: Naprawdę ma 3.

https://showup24.tv/ToxicAngel-FromHell
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel-FromHell

no widzisz jak ty nic nie wiesz....trzy to ma oficjalnie.dwie dodatkowe są specjalnie dla toksycznej ;)

https://blogsu.pl/nieautoryzowany-wywiad-toxic-angel-from-hell/


A sama Toxic ma pewnie pińcet oktaw :D
แมวตัวผู้


Charekter-NIE, buzia-taka sobie, usta-TRAGEDIA, coś pompuje w nie tak, że zaraz wybuchną, rozumek-chce być mądry, nie wychodzi :( Jednak, laska 40+ a ciało bardzo ok jak na ten wiek. Koniec kropka.
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 15 sie 2017, 17:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo


Kiedys Tox dała kamerkę bardzo blisko i sie wystaszyłam (miała zaniedbana cerę), a teraz wygląda bardzo ładnie, odmłodniała. Zabiegi medycyny estetycznej przyniosly bardzo pozytywny rezultat. Nie wiem ile ma lat, ale wygląda atrakcyjnie w stosunku do wieku. Szczupla, opalona, zgrabna. Lubić tez sie ja da, jak nie wchodzi sie jej w drogę. Wydaje mi sie, że mezczyzni moga sie jej bac trochę, ale nie ma czego. :)

https://showup24.tv/ToxicAngel-FromHell
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel-FromHell
Magnolia


Ostatnio ją podziwiałam za cierpliwość. :D Ten kto ją spamuje już nie jest śmieszny ale niestety żenujący.To już moim zdaniem zakrawa o śmieszność.Tyle czasu poświęcić na spam to trzeba mieć nierówno pod kopułą .On chyba sam nie wie ,że napędza jej tym widzów. :lol:
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 19:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


antoni.czekailo pisze:Charekter-NIE, buzia-taka sobie, usta-TRAGEDIA, coś pompuje w nie tak, że zaraz wybuchną, rozumek-chce być mądry, nie wychodzi :( Jednak, laska 40+ a ciało bardzo ok jak na ten wiek. Koniec kropka.


Buzia taka sobie?
to chyba największy komplement jaki toxic usłyszała w swoim życiu :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
BasiazLodzikowa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1421
Rejestracja: 18 lis 2015, 21:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Mam nadzieję, że dostała kolejnego bana. Tylko chyba jakiś wyjątkowo krótki ten ban skoro tak szybko zrobiła transmisję na innym nicku. Pytanie jeszcze czy była tam na samym dole czy została zweryfikowana przez moderatora na tym swoim nowym nicku.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Książe_showupa pisze:


Mam nadzieję, że dostała kolejnego bana. Tylko chyba jakiś wyjątkowo krótki ten ban skoro tak szybko zrobiła transmisję na innym nicku. Pytanie jeszcze czy była tam na samym dole czy została zweryfikowana przez moderatora na tym swoim nowym nicku.

Nie raczej nie dostała bana .Ona używa tych dwóch nicków na zmianę .Na nowym nicku była już zweryfikowana przez moderatora .
Awatar użytkownika
BasiazLodzikowa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1421
Rejestracja: 18 lis 2015, 21:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


BasiazLodzikowa pisze:
Książe_showupa pisze:


Mam nadzieję, że dostała kolejnego bana. Tylko chyba jakiś wyjątkowo krótki ten ban skoro tak szybko zrobiła transmisję na innym nicku. Pytanie jeszcze czy była tam na samym dole czy została zweryfikowana przez moderatora na tym swoim nowym nicku.

Nie raczej nie dostała bana .Ona używa tych dwóch nicków na zmianę .Na nowym nicku była już zweryfikowana przez moderatora .

jak zweryfikowana, że niby dowód musiała pokazać, po co?
LEON LXIX


pasztetowa z niej. ze ona ma jakichs ogladaczy.

www.BlogSU.pl
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 09:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Ja się tylko dziwię, czemu ona ma tak kosmicznie drogie privy. Ktoś w ogóle u niej te privy kupuje ?
Chyba po to się siedzi na ShowUp.tv żeby zarobić, nie ?
Awatar użytkownika
anTiLo0p
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 02 sty 2016, 12:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


anTiLo0p pisze:Ja się tylko dziwię, czemu ona ma tak kosmicznie drogie privy. Ktoś w ogóle u niej te privy kupuje ?
Chyba po to się siedzi na ShowUp.tv żeby zarobić, nie ?

to dla tego bo na koniec "dniówki" mówi sobie "ile to ja bym dzisiaj zarobiła jakby chłopaki privy brali"
Awatar użytkownika
kondor
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 05 lis 2015, 21:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nickwpisznick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
NapalonaOna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 45
Rejestracja: 14 lis 2016, 02:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


To wszystko jest po prostu żenujące jest grupa osób na ShowUp.tv które bronią Szalonej19latt i jest grupa osób które bronią ToxicAngel a prawda jest taka że ToxicAngel tak jak i Szalona19latt są jendnakowo winne tej całej aferce jaka się stworzyła same sobie to zgotowały jedna nagaduje na drugą i odwrotnie. Robi się to coraz bardziej chore nie jestem za nikim ani za Szaloną19latt której nie znam ani za ToxicAngel której też nie znam osobiscie.Nie ma tutaj czegoś takiego że Toxic jest niewinna tej całej aferze bo ona jest jednakowo winna tak samo jak i Szalona a wy ludzie jeszcze bardziej to podsycacie cala afere bo gadacie głupoty i je kladziecie jednej i drugiej w glowie one was sluchaja i robią z tego wielkie halllo z plotek .Po co wy sie wpierniczacie do tego chcecie ogladac ten cyrk ? Czemu nie może być normalnie ? Czemu jedna na drugą nadaje caly czas ? Ktoś powinien sobie w końcu odpuscic.Czemu one sobie nie dadzą spokoju.Po co rozwiązują swoje wielkie hallo do siebie na portalu ? psując atmosferę ? Czemu nie połączycie sie na skeyp i tam nie porozmawiacie sobie co was boli .Officialnie ja nie mam nic do ToxicAngel ani do Szalonej19latt uważam że każdy ma prawo być na portalu i robic sobie tutaj pokazy bo po to ten portal jest Ale kobiety,mężczyzni SZANUJMY SIE ! WZAJEMNIE ! Dlaczego polowa portalu jest pelna nienawisci do innych uzytkownikow dlaczego jest tyle Hejtu na portalu Dlaczego ! ? Ludzie dlaczego nie umiemy ze sobą rozmawiac w poszanowaniu ? DLACZEGO ! ?
Awatar użytkownika
ELIZABETH2
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 11 sty 2018, 21:44
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ELIZABET




Na ch...olere piszecie ze nadaje skoro to nic zaskakującego. Pisać ze nadaje o kims kto robi to niemalże CODZIENNIE? Rozumiem Purka spadłaby z nieba i zrobiła transmisje to warto napsiać - niespodzianka, ale klepiecie bez sensu o tym ze slodka czy toks nadaje no błagam to jak pisać ze wstało słonce :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
Wunderbaum
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 220
Rejestracja: 31 maja 2016, 00:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Na tym polega spam i nabijanie postów :)



Nowy Blog ShowUp.tv
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Wunderbaum pisze:Na ch...olere piszecie ze nadaje skoro to nic zaskakującego. Pisać ze nadaje o kims kto robi to niemalże CODZIENNIE? Rozumiem Purka spadłaby z nieba i zrobiła transmisje to warto napsiać - niespodzianka, ale klepiecie bez sensu o tym ze slodka czy toks nadaje no błagam to jak pisać ze wstało słonce :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Jestem tego samego zdania wszystko już w jej temacie zostało powiedziane. Od hektolitrów żółci i hejterstwa forumowego , po jednorożce i tęcze...dajcie sobie siana ludzie ile można, to się nigdy nie skończy ten konflikt szalona vs tox , tak jest było i będzie nie warto się wczuwać , robicie jej tylko im przysługę i fejm :D

https://showup24.tv/ToxicAngel-FromHell
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel-FromHell
Awatar użytkownika
ymmmmmm
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 05 lip 2017, 08:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


omg co ona zrobiła z włosami??? :shock: :shock: odrau rzuca się że ma doczepy i jeszcze zafarbowała :o masakra,



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
NapalonaOna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 45
Rejestracja: 14 lis 2016, 02:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do XXX



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości