ToxicAngel/ToxicAngel-FromHell/Angel_From-Hell

Archiwum XXX
Toxic wiesz co
Obrazek
แมวตัวผู้


Panie Klakieru
Uprzejmie prosiemy jako FanKlub Toksiny o nie dworowanie sobie z naszej niewinnej Leliji.
Poza tym wcale nie ma...
oto przykład


Toksiunia nasza kochana ma śmiech niczym słowicze trele, perlisty niby srebrne dzwoneczki zaplecione w dziewicze włosy podczas pląsów w noc św Jana, tę magiczną noc Kupały...
Toksiu, Toksiu, jakim my, cały Fanklub, afektem do Ciebie pałamy... Bożesz Ty mój.., aż strach... :heart:
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Toksiu wspaniała..... :lol:

Pozwoliłam sobie wczoraj posłuchać Ciebie..... Ty się ogarnij dziewczynko .....

Siedzisz na transmisji i zaczynasz mówić "coś" wtedy kiedy wejdzie do Ciebie jakiś koleś, sypnie żetonem a Ty udajesz, że go lubisz ... a przy okazji gadasz takie bzdury, że masakra. Pół godziny czekasz na odwiedziny swojego gościa a masz widowni 70 osób. Gdzie ta widownia? Nie masz z kim porozmawiać nawet, bo każdy Cię obserwuje jedynie, a że wszystkich dawno pobanowałaś, to nikt nie może z Tobą porozmawiać. Wyzywasz swoich obserwatorów i naprawdę zastanawiam się, czemu, żeś nie opuściła jeszcze tego portalu:-)

Takie siedzenie jest bez sensu. Siedzieć i czekać, żeby zarobić 50 żetoników (5 zł), które starczy Ci na chleb jedynie to przechodzi ludzkie pojęcie a prawdopodobieństwo, że każdej nocy znajdzie się frajer, który sypnie tysiącami żetonów bardzo małe. Idź pracować w jakimś solarium, to zarobisz na życie, może nawet na wynajem lepszego mieszkanka i jeszcze się bezpłatnie opalisz:-)
Awatar użytkownika
vikibrunetka
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 24 sie 2016, 22:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Superwomen13.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: vikibrunetka


Obrazek
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Tak jak ksiedzow i My z malej buhhhah . Gosciu po zwruceniu uwagi dostal bana a tox od razu poprawila Heheheh madralinska . :lol2: : i ta historyjka pokoloryzowanana Dawida Ozdoby z yt . :laughingnew:
Awatar użytkownika
Bentley77
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 25 sty 2016, 00:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Bentley77 pisze:Tak jak ksiedzow i My z malej buhhhah .


Błysnąłeś intelektem jak Toxic, nie wiem czy Cię dobrze rozumiem ale my pisze się z małej :D
แมวตัวผู้


patrząc na jej nowy nick wyobraziłem sobie piekło..siedzę w kotle..gorąco..a tu Toxic drinka podaje..brrrrr
Awatar użytkownika
Adas Niezgodka
SU-holik
SU-holik
Posty: 72
Rejestracja: 01 lut 2016, 17:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: taktowna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wszystko co zaostało napisane wczesniej o ToxicAngel (ona nazywa hejtem) jest niestety prawdą.
po mojej bardzo długiej przerwie, wszedłęm do niej i mam wrażenie że Ona całkowicie upadła na tym portalu
50 widzów i żaden nie kwapi się do rozmowy z nią, podirytowana schowała głowe ze wstydu z kadru, ku mojemu zaskoczeniu o dziwo chwilowo urosła jej ilość widzów, czyżby to oznaczało, że straszy swoim wizerunkiem, bo charakterem to napewno juz dawno wszytskich zniechęciła, skoro nikt nie chce do niej wejść pogadać.
Dlatego nie rozumiem, dlaczego jej wczesniejszy temat został usuniety skoro prawdy o sobie nie zmieni, swojego podłego charakteru to ona nie ukryje.
Awatar użytkownika
lol
SU-holik
SU-holik
Posty: 94
Rejestracja: 28 mar 2016, 18:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele:D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LoL


Klakier pisze:
Bentley77 pisze:Tak jak ksiedzow i My z malej buhhhah .


Błysnąłeś intelektem jak Toxic, nie wiem czy Cię dobrze rozumiem ale my pisze się z małej :D


No i przyganiał kocioł saganowi. Nie "z małej", a małą (dużą) literą. "Z małej" to rusycyzm.

Do szkoły, dzieciaczki! Toksyna będzie waszą nauczycielką. :girl_werewolf:

lol pisze:50 widzów i żaden nie kwapi się do rozmowy z nią


Bo wszyscy oniemiali w zachwycie patrzą i chłoną jej monologi.Obrazek
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Własnie nadaje, :shock2: rzeczywiśćie przestała pokazywać twarz, na duży plus bo to przećież straszydło takie jak ich mało na SU. https://showup24.tv/ToxicAngel-FromHell
Awatar użytkownika
Karku
SU-holik
SU-holik
Posty: 108
Rejestracja: 28 lut 2017, 23:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: WrednaPaula.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Klakier pisze:
Bentley77 pisze:Tak jak ksiedzow i My z malej buhhhah .


Błysnąłeś intelektem jak Toxic, nie wiem czy Cię dobrze rozumiem ale my pisze się z małej :D


Chodzi mi o slowo po ang My kumaj !!!
Awatar użytkownika
Bentley77
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 25 sty 2016, 00:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Bentley77 pisze:Chodzi mi o slowo po ang My kumaj !!!



A teraz spróbuj z polskiego na nasze.
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wyrzuca z transmisji za nic, chyba boi się krytyki i mogą u niej siedzieć tylko znajomi a reszta może szpiegować na nielogu.

https://showup24.tv/ToxicAngel-FromHell
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel-FromHell
Awatar użytkownika
for your eyes only
SU-holik
SU-holik
Posty: 54
Rejestracja: 31 sty 2016, 14:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


I bardzo dobrze robi! Nie ma miejsca dla ulungów, darmozjadów, upośledzeńców, gołodupców i debili z nizin. Jak można nie zapłacić chociaż 10 żetonków, żeby mieć możliwość napisania coś miłego do Naszego Słoneczka? Jak można mieć czelność nie dać jej tych 10 żetonów? To obowiązek każdego przyzwoitego człowieka, ale bida z nędzą nie ma nawet złotówki, a jeśli ma, to skąpi komuś tak cudownemu jak nasza Ambrozja Erotyzmu. Bezczelność po prostu.

Ale z drugiej strony to dzięki temu bardzo piękne są teraz te transmisje. 60 osób i kompletna cisza na czacie. Można w spokoju napawać się wspaniałą urodą Toksynki
i z namaszczeniem :fap:
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Żeton pisze:I bardzo dobrze robi! Nie ma miejsca dla ulungów, darmozjadów, upośledzeńców, gołodupców i debili z nizin. Jak można nie zapłacić chociaż 10 żetonków, żeby mieć możliwość napisania coś miłego do Naszego Słoneczka? Jak można mieć czelność nie dać jej tych 10 żetonów? To obowiązek każdego przyzwoitego człowieka, ale bida z nędzą nie ma nawet złotówki, a jeśli ma, to skąpi komuś tak cudownemu jak nasza Ambrozja Erotyzmu. Bezczelność po prostu.

Ale z drugiej strony to dzięki temu bardzo piękne są teraz te transmisje. 60 osób i kompletna cisza na czacie. Można w spokoju napawać się wspaniałą urodą Toksynki
i z namaszczeniem :fap:

Jak tak dalej pójdzie to niedługo bedzie gadać sama zesobą, co to będą za ciekawe konwersacje :D
Awatar użytkownika
for your eyes only
SU-holik
SU-holik
Posty: 54
Rejestracja: 31 sty 2016, 14:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Obrazek

Jak z takimi pazurkami można sobie wytrzeć dupkę po kupce?
Podziwiam Toksyneczkę naszą kochaną, że opanowała tę tajemniczą umiejętność,
bo przecież nie może być tak, że się nie podciera.
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Moje serce krwawi...
Otworzyła się rana, która już nigdy się nie zabliźni
Korzystając z okazji, że Toksia nasza kochana, ze względów optymalizacji podatkowej otworzyła sobie nowe konto, na którym nie byłem zbanowany....
Wbiłem do niej i napisałem
Dzień dobry nasza Toksiu kochana... Wita Cie Twój fanklub
.....
usłyszałem....ciężko mi o tym pisać
WYPIERDALAJ CHINASKI!!!!....ALBO KURWA NIE, ZANIM CIE ZBANUJE TY CHUJU I TROLLU POWIEM CI COś!!!
tu zapłakałem po raz pierwszy, czułem się zupełnie jak Jezus, Król Polski, na stacji III wtedy, kiedy upadł po raz pierwszy....
Toksia, nasz kochana, kontynuowała
- PEWNE OSOBY JUŻ USTALAJĄ KIM JESTEŚ, W SĄDZIE I W OGÓLE, TAKŻE MAM NADZIEJE, ZE STAĆ CIĘ BEDZIE NA ODSZKODOWANIE!!! ... w międzyczasie padały również jakieś groźby, inwektywy - nie pamiętam dokładnie, bowiem czułem się jak otępiały...., jakże tak......, za komplementy, za całą miłość i atencję - taka odpłata - łkała moja biedna udręczona dusza.....groźby, przekleństwa i ban??!!!
A TERAZ WYPIERDALAJ TROLLU!!!! - krzyknęła królowa naszych serc i zbanowała mnie.
I teraz będę musiał się tłumaczyć w sądzie z tych wszystkich komplementów, ciepłych słów, wyrazów poparcia i szczerej sympatii i nieskrywanego uwielbienia dla urody, inteligencji i powabu naszej kochanej Toksiny.
Z ciężkim sercem, ale zrobię tak. Wszystko dla dobra, naszej Zenkowej Martyniukowej, polskich kamerek erotycznych.
Oczywiście i tak przekażemy nasze prezenty przed sprawą sądową - mam nadzieje, ze w obecności mediów.
A co do Toksiny... To przebacz jej Panie Boże kochany, gdyż nie wiedziała co czyni
i jeszcze cytując i trawestując Nadszyszkownika Kilkujadka..."Ja wiem, że Toksina nas nie kocha. Ale my ją będziemy tak długo kochać, aż ona nas wreszcie pokocha".
Dobranoc moi kochani.
Pójdę już spać ze zbolała i udręczoną duszą...
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Niestety, adwokat Toskynki zmienił obowiązujące prawo. Teraz dostaje się wyrok za komplementy pod jej adresem. Ja na przykład liczę się z tym, że za wyrażenia "Nasze Słoneczko" i "Ambrozja Erotyzmu" mogę dostać 2 lata i to bez zawiasów.

Obrazek

Ale jakem Zbyszek - powiadam: poświęcę się na tym ołtarzu miłości mej do Toksyneczki kochanej
i pięknej niczym dziewicza rosa o poranku na łonie niewinnej łąki ukwieconej płatkami szczęścia.


https://showup24.tv/ToxicAngel-FromHell
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel-FromHell
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ŻÓŁTA KREDKA pisze:Wyrzuca z transmisji za nic, chyba boi się krytyki i mogą u niej siedzieć tylko znajomi a reszta może szpiegować na nielogu.
Postanowiłem sprawdzić to w najbliższej nudniejszej chwili na SU. Podzielę się z Wami obserwacjami.

https://showup24.tv/ToxicAngel-FromHell
https://showup24.tv/profile/ToxicAngel-FromHell
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 12:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Chyba nie będziesz miał okazji. Chodzą słuchy, że Toksynka znów dostała bana. :hypnotized:

Obrazek
Awatar użytkownika
Żeton
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 25 cze 2016, 05:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żeton
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do XXX



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości