slodkasandra91

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: slodkasandra91
18 sty 2018, 11:22
HenryChinaski1 pisze:DO KOLEŻANKI YMMMMMMMMMMMMM

Kontynuując bełkotliwa wypowiedź....zacytuje teraz coś swojskiego, stare rumuńskie przysłowie mówi... Gdy Ci zawistnik, mówi rzeczy niemiłe w chuj... to go skaratuj....hue, hue.. nawet bełkotem - ale tu nie chodzi o mnie tylko o twoje wypowiedzi w stosunku do niektórych dziewczyn... o niosą z sobą ukrytą truciznę, moja babcia mówiłą o takich ludziach.. dziurki nie zrobi - a jajko wypije - to kolejne z ludowych mądrości dla Ciebie
Poza tym jakbyś włożyła trochę wysiłku w odczytaniu bełkotu, to byś zrozumiała
Poza tym, zapadłaś mi w głowę odkąd kazałaś mi szukać dziewczyny i żyć poza szołapem...
Poza tym... poza tymmm....kurwa straciłem wątek... bo się w sumie sam znudziłem to pisząc

a kurwa... przypomniało mi sie

Poza tym czy jestem męski czy nie, czy jestem z babów czy z transów - można mnie było ocenić, bo ja w odróżnieniu od Ciebie jestem zweryfikowany i mordę pokazuje czasami na SU

Buzi kochana.. i tak Cię będe miał na oku
Może i ty zrobisz koming ałta

Nie jestem twoja koleżanką nie ubliżaj mi i nie pisz o mnie w ten sposób bo to obelga jedna z gorszych. Czytającą takie wypowiedzi jak twoja nabieram przekonania o tym, ze to forum dla ludzi upośledzonych- kilka wyjątków jest , z reszta taka prawda ze pełno multikont aaaaaa wali mnie to.... Jak mam coś do powiedzenia będę komentować..wy się tu zabijajcie hejtujcie i gnijcie bo nic lepszego nie macie wnoszę po ilosci postów Henrego oraz ich treści i jakości
Awatar użytkownika
ymmmmmm
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 05 lip 2017, 09:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodkasandra91
18 sty 2018, 11:31
ubliżać?
Tobie?
Nigdy kochana....hue, hue
Co do wyciągania wniosku, ze tu siedzę non stop... tak ymmmmmmm siedzę tu non stop :-), przy okazji sobie pracuje jeszcze, a co se będę żałował
i...
jeszcze....
ja po prostu szybko piszę, wypierduję swoje posty w ilości i prędkości w jakiej Chińczycy tworzą nowe miejsca pracy w Chengdu.
I tak będę Cię miał na oku....
Droga koleżanko.....hue, hue
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodkasandra91
18 sty 2018, 11:39
Janek Ziobro, skoczek który wczoraj został skreślony z kadry, miał swego czasu napis na nartach:"Luz w dupie". Jak widzisz Sandra, nie wszyscy taki luz mają i dlatego, w części tematów dzieją się dramy. So, relax and take it easy

https://showup24.tv/slodkasandra91
https://showup24.tv/profile/slodkasandra91
Niesforna: jakbym miala slaba dupe to bym ja wycwiczyla 24.06.2017, 0:45...Wredna, ruda Małpa forever.

"Nie walczę z wiatrakami,
Nie wytępię ciemnoty.
Usiądę tam, gdzie odnajdę święty spokój.

Mam na to wszystko wyjebane..."
Awatar użytkownika
Kronos666
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 312
Rejestracja: 31 sty 2016, 16:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lady Voldemort
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodkasandra91
22 sty 2018, 15:14
A ja nie uważam, aby Sandra była za chuda. Ma bardzo zgrabne ciało, fajny tyłeczek i jędrne cycuszki, mi się podoba :fap: :D
Awatar użytkownika
Tytus
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 16 lis 2015, 09:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Poprzednia

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości