slodkasandra91

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: slodkasandra91
05 lip 2016, 16:27


z całym szacunkiem bo pare razy u niej byłem ale privy robi trochę jakby od niechcenia... a i twarz pozostawia wiee do zyczenia...

https://showup24.tv/slodkasandra91
https://showup24.tv/profile/slodkasandra91
Awatar użytkownika
BoskiDiego
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 21
Rejestracja: 16 lis 2015, 16:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tygrysica198
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodkasandra91
05 lip 2016, 21:42


BoskiDiego pisze:z całym szacunkiem bo pare razy u niej byłem ale privy robi trochę jakby od niechcenia...
nawet bardziej niż trochę
BoskiDiego pisze:a i twarz pozostawia wiee do zyczenia...

nawet bardziej niż wiele
:cool3:
Awatar użytkownika
shivaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 381
Rejestracja: 15 lis 2015, 18:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodkasandra91
21 paź 2016, 08:48


twarzyczki nie widzialem no ale cialko ma ladne dupcia m do raczki przylaz malutka zgrabniutka ladnie sie wygina ale niestety wiekszosc lasek co nie pokazuje buzki jedynie na privkach to niestety w porownaniu do ciala odstaja i to nawet bardzo ;/ wiec nei ma sie co dziwic ze na ogolnym jej nie pokazuja ;)

https://showup24.tv/slodkasandra91
https://showup24.tv/profile/slodkasandra91
Awatar użytkownika
endrju311
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 04 maja 2016, 23:06
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: sisiuniunia
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: endrju311


Re: slodkasandra91
11 lis 2016, 14:10


Ciało całkiem fajne ale kiedy nie wejdziesz na transmisje siedzi na kocu hellokitty w bluzce i drapie się po cipce :| Ogólnie nudaaa
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 277
Rejestracja: 05 lis 2016, 22:22
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: .........


Re: slodkasandra91
30 wrz 2017, 14:54


Sandra jest w porządku, jak większość Sandr na ShowUp.tv:P



Blog ShowUp.tv
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Re: slodkasandra91
15 sty 2018, 12:28


Ostatnio zacząłem ją doceniać i zaczęła mi się nawet podobać a nie zaglądałem do niej za często.
ps. dobrze wypina dupcię, bardzo lubię takie pozycje;p


tomcio_paluszek pisze:Sandra jest w porządku, jak większość Sandr na ShowUp.tv:P


Tomcio już tu był :)


Blog ShowUp.tv


https://showup24.tv/slodkasandra91
https://showup24.tv/profile/slodkasandra91
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: slodkasandra91
16 sty 2018, 07:46


Hej no ja mam inne zdanie odrzuca mnie to leżenie na kocu na glebie "jak cyganka" , co to łóżek już nie ma? taki troche nie poziom na sex kam inne panie fajne sypialnie ect a ta ciągle na kocu na podłodze. Bielizna też ciągle to samo za małe bluzki staniki wszystko takie trochę bazarowe albo jak do sprzątania inne kobiety inwestują w pończochy szpilki bielizna z sex shop itd. Wyśle że poziom za niski na sex kam tym bardziej po tylu latach.Co do ciała chuda- jednym sie podoba innym nie buzia nie wiem , bo nie pokazuje. Zero głosu na ogóle tak trochę drętwo.
Awatar użytkownika
ymmmmmm
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 05 lip 2017, 08:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodkasandra91
16 sty 2018, 11:37


Ogłaszam alarm rasistowski!!!!!!
Koleżanka powyżej ymmmmmmm ma coś do Cyganek - to raz
Leżenie na twardym jest zdrowe - to dwa
Koleżanka powyżej ma coś również do bazarów, a więc i disco polo zapewne, filarze naszej kultury - to trzy
Ma coś również chyba do Pań, które sprzątają - to cztery
Rozumiem, ze poziom sexcam to poziom Victorii Secret a poziom sypialni musi być co najmniej taki, żeby co najmniej dorównać Vaux-le-Vicomte i Wersalu, czyli musi to projektować ktoś na miarę talentu Louis Le Vau, projektanta tych rezydencji? - to pińć
Ja tam do słodkasandra91 rzadko wpadam, ale dupsko i wcięcie ma bardzo ok.
A Cyganki są bardzo fajne, szkoda, ze po 16 się sypią jak bloki tanich deweloperów i łażą z piątką dzieci na ręku i w worku na plecach.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodkasandra91
16 sty 2018, 12:37


ymmmmmm pisze:Hej no ja mam inne zdanie odrzuca mnie to leżenie na kocu na glebie "jak cyganka" , co to łóżek już nie ma? taki troche nie poziom na sex kam inne panie fajne sypialnie ect a ta ciągle na kocu na podłodze. Bielizna też ciągle to samo za małe bluzki staniki wszystko takie trochę bazarowe albo jak do sprzątania inne kobiety inwestują w pończochy szpilki bielizna z sex shop itd. Wyśle że poziom za niski na sex kam tym bardziej po tylu latach.Co do ciała chuda- jednym sie podoba innym nie buzia nie wiem , bo nie pokazuje. Zero głosu na ogóle tak trochę drętwo.


Tak czytam tego posta i troche smiac mi sie chce z tego mojego "nie poziomu na sex kam " a jaki wedlug CIebie koleżanko ymmmm jest poziom na sex kam ??? Lubie leżeć na kocu i moze nie mam ochoty pokazywac na transmisji tego jak wyglada moje mieszkanie :) Posiadam łóżko i sypialnie :) Co do bielizny to moja sprawa gdzie ja kupuje a nawet jesli bym kiedys kupila cos na bazarze to czy przez to jestem gorsza ? Chuda jestem to prawda , ale tak od zawsze wygladam i dobrze sie z tym czuje :) Tak wiec droga kolezanko zajmij sie swoja transmisja a nie ocenianiem innych , bo anonimowym fajnie byc i komentowac :) Pozdrawiam
Awatar użytkownika
slodkasandra91
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 42
Rejestracja: 10 lis 2015, 22:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: slodkasandra91


Re: slodkasandra91
16 sty 2018, 16:43


ymmmmmm pisze:Hej no ja mam inne zdanie odrzuca mnie to leżenie na kocu na glebie "jak cyganka" , co to łóżek już nie ma? taki troche nie poziom na sex kam inne panie fajne sypialnie ect a ta ciągle na kocu na podłodze. Bielizna też ciągle to samo za małe bluzki staniki wszystko takie trochę bazarowe albo jak do sprzątania inne kobiety inwestują w pończochy szpilki bielizna z sex shop itd. Wyśle że poziom za niski na sex kam tym bardziej po tylu latach.Co do ciała chuda- jednym sie podoba innym nie buzia nie wiem , bo nie pokazuje. Zero głosu na ogóle tak trochę drętwo.


Co do łoża - Sandra w daaawnych czasach rozpoczeła na SU modę transmisje z balkonu w charakterystycznej pozie (będącej teraz jej znakiem firmowym) i wypinanie się na kocyku w pokoju jest swoistą kontynuacją tego rodzaju pokazów odbywaną w czterech ścianach ze względu na niesprzyjające pokazom warunki atmosferyczne. Najłatwiej jest dojebać komuś szpilę anonimowo, może koleżanka ymmmmmm powinna odpalić cam, podać nam linka i pokazać jak powinna wyglądać transmisja na najwyższym poziomie, jak powinno się stosować prawidłowy leżing na wyższej klasy łożu VIP no i jak wg koleżanki wygląda definicja piękna - pewnie uległa lewackiej modzie na promowanie tolerancji i myśli, że kobieta w rozmiarze XXL tez może byc sexy, jako typowy przestawiciel gustu 95% męskiej populacji mogę śmiało odpowiedzieć NIE MOŻE, Sandra jest akuratna i wszędzie tam gdzie powinna być zaokrąglona to jest a tam gdzie nie powinno być tłuszczyku to nie ma.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: slodkasandra91
16 sty 2018, 20:57


Mam prawo do własnego zdania? A no mam!!!. i je wyrażam I to, że mam oficjalnie konto jako kobieta na tym forum i również nadawałam na showupie- czas przeszły , nie uważam że jestem gorszym użytkownikiem tu czy gdzieś indziej.Nie mam ochoty na zakładanie męskich kont , bo facetem nie jestem. Po to jest chyba forum żeby się wypowiadać nie widze powodu do takiej kontry, ale okej może wam to do czegoś jest potrzebne wszystko jest po coś ;-)
Nie krytykuje jej figury ma jaka ma, tak jak i buzie na temat której było dużo negatywów. Mówię jedynie że w moim odczuciu i poczuciu estetyki to jest wieś leżeć non stop na ziemi na tym samym kocyku, tak robić privy ect i co do strojów tez mogła by zainwestować tyle...na zachodnich portalach coś takiego nie miało by miejsca, mnie uczono, że trzeba mierzyć wyżej i uczyć się od lepszych, nie stac w miejscu. W wypadku cam girl która CHCE ZARABIAĆ , POWINNA DBAĆ O SIEBIE CZYLI NP O WŁAŚNIE WYSTRÓJ KAMERE BIELIZNĘ TO JEST JASNE JAK SŁOŃCE I NIE TYCZY SIĘ SANDRY TYLKO I WYŁĄCZNIE. Tak z Waszego podwórka czy Ann kiedy kol wiek nadawała z gleby w stylu Sandry????Albo inaczej czy gdyby Toxick np zaczęła nadawać z kocyka z podłogi to też byście byli tak rozanieleni??????Wasza sprawa. Fakty sa takie że na zagranicznych stronka|( nie bede wymieniac bo nie wiem czy wolno|) takie coś nie ma miejsca . I Sandro nie ma sie o co obrażać ile ludzi tyle opinii
Awatar użytkownika
ymmmmmm
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 05 lip 2017, 08:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodkasandra91
16 sty 2018, 21:05


HenryChinaski1 pisze:Ogłaszam alarm rasistowski!!!!!!
Koleżanka powyżej ymmmmmmm ma coś do Cyganek - to raz
Leżenie na twardym jest zdrowe - to dwa
Koleżanka powyżej ma coś również do bazarów, a więc i disco polo zapewne, filarze naszej kultury - to trzy
Ma coś również chyba do Pań, które sprzątają - to cztery
Rozumiem, ze poziom sexcam to poziom Victorii Secret a poziom sypialni musi być co najmniej taki, żeby co najmniej dorównać Vaux-le-Vicomte i Wersalu, czyli musi to projektować ktoś na miarę talentu Louis Le Vau, projektanta tych rezydencji? - to pińć
Ja tam do słodkasandra91 rzadko wpadam, ale dupsko i wcięcie ma bardzo ok.
A Cyganki są bardzo fajne, szkoda, ze po 16 się sypią jak bloki tanich deweloperów i łażą z piątką dzieci na ręku i w worku na plecach.

Bardzo mi miło, że komentujesz kolejny mój post. Śledź dalej moja aktywnośc na forum , schlebia mi to, chyba się zaczerwieniłam aż :heart:
Awatar użytkownika
ymmmmmm
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 05 lip 2017, 08:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodkasandra91
16 sty 2018, 23:44


Oczywiście ymmmmmmmmm, ze śledzę Twoja aktywność... uwielbiam takie kobiety z mocnym invidia, ale jak mówili klasycy
nulla invidia sine amore

będę miał na Ciebie oko kochana....hue, hue
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodkasandra91
17 sty 2018, 03:52


HenryChinaski1 pisze:Oczywiście ymmmmmmmmm, ze śledzę Twoja aktywność... uwielbiam takie kobiety z mocnym invidia, ale jak mówili klasycy
nulla invidia sine amore

będę miał na Ciebie oko kochana....hue, hue

Uwielbiam kiedy odpiszesz jakimś bełkotem i czujesz się mistrzem ciętej riposty :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: Od Ciebie to dopiero bije taka kobieca zazdrością , wiec albo wcale męski nie jesteś albo,po prostu kolejna kobieta która zmienia pleć na potrzeby forum a było i jest tu już takich.
odnosząc SIĘ DO TEGO CO PISAŁEŚ JA CYGANECZCE KOCYK OWEJ nazywam Sandrę żartobliwie, nie mam czego zazdrościć. I wiecie co możne to i jest tak ze kobiety częściej komentują i oglądają inne kobiety, bo jest ich więcej, duza różnorodność , co do męskiej części SU to tam nie ma na co i na kogo patrzeć, same siusiaki, gejki ect nie ma na czym oka zawiesić ani pogadać - podkreślam jak dla mnie i wiem, ze podobne zdanie maja tez inne kobiety użytkowniczki SU
Awatar użytkownika
ymmmmmm
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 05 lip 2017, 08:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodkasandra91
17 sty 2018, 08:25


ymmmmmm pisze:Tak z Waszego podwórka czy Ann kiedy kol wiek nadawała z gleby w stylu Sandry????Albo inaczej czy gdyby Toxick np zaczęła nadawać z kocyka z podłogi to też byście byli tak rozanieleni????


U Toxic głównie był szum o pewne jej nieprawe czyny i postępowanie (co już chyba jej przeszło) ale ciało ma niezłe.
ja bym chętnie zobaczył takie wypinki Cioci Toxic z pozycji kocykowej ;d

Ymmmmmm, opinie bywają uszczypliwe, skoro jesteś dziewczyną, zresztą wydajesz się niegłupia, to sama wiesz, jak czasem można się poczuć w takiej sytuacji.
A Sandra leżąc, krzywdy nikomu nie robi, nie jest zaczepna ani arogancka z tego co zauważyłem, a to, czy któraś z Modelek ma parcie żeby być Topową CamGirl i mieć u siebie na transmisji anturaż na wzór domu rozpusty, to już inna para kaloszy.

Ymmmmm, a Ty byłaś w topce na SU? :)


https://showup24.tv/slodkasandra91
https://showup24.tv/profile/slodkasandra91
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: slodkasandra91
17 sty 2018, 12:14


ymmmmmm pisze:Mam prawo do własnego zdania? A no mam!!!. i je wyrażam I to, że mam oficjalnie konto jako kobieta na tym forum i również nadawałam na showupie- czas przeszły , nie uważam że jestem gorszym użytkownikiem tu czy gdzieś indziej.Nie mam ochoty na zakładanie męskich kont , bo facetem nie jestem. Po to jest chyba forum żeby się wypowiadać nie widze powodu do takiej kontry, ale okej może wam to do czegoś jest potrzebne wszystko jest po coś ;-)
Nie krytykuje jej figury ma jaka ma, tak jak i buzie na temat której było dużo negatywów. Mówię jedynie że w moim odczuciu i poczuciu estetyki to jest wieś leżeć non stop na ziemi na tym samym kocyku, tak robić privy ect i co do strojów tez mogła by zainwestować tyle...na zachodnich portalach coś takiego nie miało by miejsca, mnie uczono, że trzeba mierzyć wyżej i uczyć się od lepszych, nie stac w miejscu. W wypadku cam girl która CHCE ZARABIAĆ , POWINNA DBAĆ O SIEBIE CZYLI NP O WŁAŚNIE WYSTRÓJ KAMERE BIELIZNĘ TO JEST JASNE JAK SŁOŃCE I NIE TYCZY SIĘ SANDRY TYLKO I WYŁĄCZNIE. Tak z Waszego podwórka czy Ann kiedy kol wiek nadawała z gleby w stylu Sandry????Albo inaczej czy gdyby Toxick np zaczęła nadawać z kocyka z podłogi to też byście byli tak rozanieleni??????Wasza sprawa. Fakty sa takie że na zagranicznych stronka|( nie bede wymieniac bo nie wiem czy wolno|) takie coś nie ma miejsca . I Sandro nie ma sie o co obrażać ile ludzi tyle opinii


Ja się nie obrażam , bo nie mam o co :) Znam swoja wartosc i szczerze mowiac opinie osoby , ktora nawet nie potrafi sie ujawnic na mnie nie działaja :) Co do bielizny itp to sorry , ale mam inne wazniejsze wydatki niz bielizna z sex shopow :) a poza tym to w jaki sposob prowadze transmisje i skad to jest malo wazne :) Bo moje mieszkanie jest przeznaczone do życia a nie nadawania na SU i robienie z niego burdelu :) Ja nie mam parcia na bycie topowa gwiazdka showupa nie jest to moj cel w zyciu :) A Ty skoro chcesz innym pisac w jaki sposob nalezy prowadzic transmisje i jak sie ubierac to ujawnij sie , bo tak jak pisalam wczesniej bycie anonimowa osoba i ocenianie innych jest fajne poki sama nie bedziesz oceniania .
Awatar użytkownika
slodkasandra91
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 42
Rejestracja: 10 lis 2015, 22:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: slodkasandra91


Re: slodkasandra91
17 sty 2018, 12:28


Co do bielizny itp to sorry , ale mam inne wazniejsze wydatki niz bielizna z sex shopow :) a poza tym to w jaki sposob prowadze transmisje i skad to jest malo wazne :) Bo moje mieszkanie jest przeznaczone do życia a nie nadawania na SU i robienie z niego burdelu :) Ja nie mam parcia na bycie topowa gwiazdka showupa nie jest to moj cel w zyciu


I szacunek za to:P
A prawda jest taka, że bielizna to drugorzędna sprawa, zawsze można ją zdjąć i tak, prawda? xP
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Re: slodkasandra91
17 sty 2018, 12:36


ymmmmmm pisze:Hej no ja mam inne zdanie odrzuca mnie to leżenie na kocu na glebie "jak cyganka" , co to łóżek już nie ma? taki troche nie poziom na sex kam inne panie fajne sypialnie ect.


nie wiem jak to jest na showupie, ale na zagranicznych stronach na których bywam jest masa dziewczyn które nadaje "z podłogi" siedząc na kocu czy na poduszce i nikomu to nie przeszkadza.
wg. mnie to nawet fajniej jak jest jakieś urozmaicenie niż tylko łóżko. w łóżku to z żoną bywają :D

https://showup24.tv/slodkasandra91
https://showup24.tv/profile/slodkasandra91
Awatar użytkownika
-toja
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 08 paź 2017, 12:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodkasandra91
17 sty 2018, 13:16


DO KOLEŻANKI YMMMMMMMMMMMMM

Kontynuując bełkotliwa wypowiedź....zacytuje teraz coś swojskiego, stare rumuńskie przysłowie mówi... Gdy Ci zawistnik, mówi rzeczy niemiłe w chuj... to go skaratuj....hue, hue.. nawet bełkotem - ale tu nie chodzi o mnie tylko o twoje wypowiedzi w stosunku do niektórych dziewczyn... o niosą z sobą ukrytą truciznę, moja babcia mówiłą o takich ludziach.. dziurki nie zrobi - a jajko wypije - to kolejne z ludowych mądrości dla Ciebie
Poza tym jakbyś włożyła trochę wysiłku w odczytaniu bełkotu, to byś zrozumiała
Poza tym, zapadłaś mi w głowę odkąd kazałaś mi szukać dziewczyny i żyć poza szołapem...
Poza tym... poza tymmm....kurwa straciłem wątek... bo się w sumie sam znudziłem to pisząc

a kurwa... przypomniało mi sie

Poza tym czy jestem męski czy nie, czy jestem z babów czy z transów - można mnie było ocenić, bo ja w odróżnieniu od Ciebie jestem zweryfikowany i mordę pokazuje czasami na SU

Buzi kochana.. i tak Cię będe miał na oku
Może i ty zrobisz koming ałta
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: slodkasandra91
17 sty 2018, 16:32


msn pisze:Ymmmmm, a Ty byłaś w topce na SU? :)


Taaa była w topce, chyba w top10 hejterów :)



Nowy Blog ShowUp.tv
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: SPEEDI i 186 gości