rednissa20

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: rednissa20
18 kwie 2019, 09:55


Hmm moze i tak, aczkolwiek u Pauli rozprasza mnie jej rozbiegany wzrok to moze tak tego nie zauwazam :lol2:

https://showup24.tv/rednissa20
https://showup24.tv/profile/rednissa20
Awatar użytkownika
Niby
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 16 kwie 2019, 21:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: rednissa20
19 kwie 2019, 10:50


Niby pisze:Ta laska jest ok do momentu kiedy nie otworzy buzi. Ma glos oraz sposob wypowiadania sie tak irytujacy, jak malo ktora tutaj. Nie wspominajac o smiechu.
Jesli chodzi o wyglad to nadaje z innego pomieszczenia niz wczesniej i niestety widac bardzo wyrazna blizne po cesarce, dlatego z cyckow byly takie flaki przed ich poprawieniem, bo byla w ciazy. Do tego wargi sromowe zewnetrzne ma obwisle i nieladne. Zreszta blizny po powiekszeniu piersi tez sa zbyt widoczne w tym swietle.
Dla mnie laska na zdecydowane NIE, kiedy do niej nie zajrze to trzyma peta w buzi, masakra.


nie musimy się kochać, bo każdy ma inny gust, również jeśli chodzi o osobowość.
ale ustalmy raz na zawsze jedną kwestię- nigdzie nie u umieściłam na SU swojej karty medycznej abyście mieli z taką pewnością opowiadać o tym, skąd mam bliznę :) więc rozwieje Wasze wątpliwości- kilka lat temu miałam usuwanego mięśniaka. Mało sexy temat i właściwie dosyć osobisty ale skoro tak Was interesuje moja blizna i domniemane macierzyństwo, to muszę Was rozczarować (a może i ucieszyć)- to wciąż daleka przyszłość.
Blizny po operacji piersi-no trudno aby 3 miesiące później nie były widoczne :D
A co do kształtu piersi- były mniej jędrne, bo kiedyś zrzuciłam troszkę wagi.
A cipkę mam zajebistą i takie jest moje zdanie :yahoo: ale masz pełne prawo lubić barbiecipki-kwestia gustu ;)
I na przyszłość proszę nie snujcie teorii spiskowych, tylko najlepiej pytajcie wprost- bo potem takie kwiatki sherlocki powstają i legendy miejskie ;)

Pięknego dnia Wam życzę! :*
Nowy program partnerski :fap: :girl_smile:
http://pp.showup.com.pl/?
Awatar użytkownika
rudziaczek
SU-holik
SU-holik
Posty: 51
Rejestracja: 28 mar 2017, 15:40
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: rednissa20
19 kwie 2019, 11:32


Pięknie tych marnych z-gòwno-nawijaczy przycisnelas i zgasilas brawo :ok:
Dobrze, ze jestes soba i nie zmieniaj sie :yes4:
Awatar użytkownika
bizonn970
SU-holik
SU-holik
Posty: 138
Rejestracja: 26 sty 2018, 15:16
Podziękował: 61 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: rednissa20
19 kwie 2019, 12:27


Heh,
nie ma to jak stworzyć plotę, po zobaczeniu u kogoś np. blizny, i uznać ją (w swoim mniemaniu) za pewnik nie wiedząc jaka tak naprawdę historia się za tym kryje.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: rednissa20
20 kwie 2019, 23:12


ruger44 pisze:Cycki bardzo na plus mimo początkowego braku odpowiedniego kształtu teraz się poprawiły


no właśnie, pytanie czemu mając takie dwa ATRYBUTY :fap: u niej w profiu na SU wiszą dalej jakieś stare zdjęcia ?
Awatar użytkownika
Ambroise
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 04 kwie 2018, 21:31
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: limitowana_edycja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Ambroise


Re: rednissa20
21 kwie 2019, 07:25


Bo zrobienie nowych, aktualnych fotek na profil to zbyt duży wysiłek dla przeciętnej modelki :)

https://showup24.tv/rednissa20
https://showup24.tv/profile/rednissa20
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: rednissa20
21 kwie 2019, 12:53


Bo z tego co się zorientowałam pisząc czasem informacje na profilu o rożnych sprawach, nikt tam nie zagląda, dla większości Panów to zbyt duży wysiłek :D Więc jaka różnica :D
Ale niech będzie, specjalnie dla Was zaktualizuję fotki :D
Nowy program partnerski :fap: :girl_smile:
http://pp.showup.com.pl/?
Awatar użytkownika
rudziaczek
SU-holik
SU-holik
Posty: 51
Rejestracja: 28 mar 2017, 15:40
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: rednissa20
21 kwie 2019, 13:26


Ooo i to jest poziom dbania o zadowolenie klienta jakiego oczekujemy od modelek - klient płaci, klient wymaga!, chcieliście nowe fotki to od razu zabieram się do rzeczy! :)

https://showup24.tv/rednissa20
https://showup24.tv/profile/rednissa20
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: rednissa20
21 kwie 2019, 13:41


ruger44 pisze:Ooo i to jest poziom dbania o zadowolenie klienta jakiego oczekujemy od modelek - klient płaci, klient wymaga!, chcieliście nowe fotki to od razu zabieram się do rzeczy! :)


Już są! :fap: :D A to dopiero początek :lol2:
Nowy program partnerski :fap: :girl_smile:
http://pp.showup.com.pl/?
Awatar użytkownika
rudziaczek
SU-holik
SU-holik
Posty: 51
Rejestracja: 28 mar 2017, 15:40
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: rednissa20
21 kwie 2019, 14:33


Ja prdl, Niby, nie wstyd Ci teraz? Dziewczyna miała poważną operacje, a Ty poruszasz taki temat na forum publicznym ze swoimi domniemaniami. Naprawdę w szoku jestem jak niektórzy chcą wchodzić z butami w życie dziewczyn z kamerek. Panowie, transmisja to tylko obraz, każda ma swoje prywatne życie w realu... Nie podoba Ci się Rednissa to nie katuj się i nie wchodź na jej transmisje :D mam wrażenie, że spora część hejterów tutaj to istni masochiści.
Awatar użytkownika
blackk
SU-holik
SU-holik
Posty: 77
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:08
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: rednissa20
21 kwie 2019, 21:42


Jak dla mnie ma bardzo apetyczną cipkę, nie wiem gdzie on te obwisłe wargi widzi :) No i zajebisty tyłek!

https://showup24.tv/rednissa20
https://showup24.tv/profile/rednissa20
Awatar użytkownika
Szlachcic z Mazowsza
SU-holik
SU-holik
Posty: 142
Rejestracja: 01 maja 2017, 18:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: rednissa20
21 kwie 2019, 21:57


blackk pisze:Ja prdl, Niby, nie wstyd Ci teraz? Dziewczyna miała poważną operacje, a Ty poruszasz taki temat na forum publicznym ze swoimi domniemaniami. Naprawdę w szoku jestem jak niektórzy chcą wchodzić z butami w życie dziewczyn z kamerek. Panowie, transmisja to tylko obraz, każda ma swoje prywatne życie w realu... Nie podoba Ci się Rednissa to nie katuj się i nie wchodź na jej transmisje :D mam wrażenie, że spora część hejterów tutaj to istni masochiści.


Z tego co widze to takie wynurzenia, najazdy i wyszukiwanie czy napietnowanie przez cytuję- przegrywow z forum są typowe gdy dana laska wykazuje swoja siłę przebicia na SU. Takie epizody widziałem już wiele razy szczególnie u swoich ulubienic. Słabe to ale i świadczy to dobrze o nadającej, że rośnie w siłę i się nie daje hejterom :good3:
Awatar użytkownika
bizonn970
SU-holik
SU-holik
Posty: 138
Rejestracja: 26 sty 2018, 15:16
Podziękował: 61 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: rednissa20
21 kwie 2019, 22:49


ruger44 pisze:Bo zrobienie nowych, aktualnych fotek na profil to zbyt duży wysiłek dla przeciętnej modelki :)

https://showup24.tv/rednissa20
https://showup24.tv/profile/rednissa20


Dla Koko to wielkim wysiłkiem jest nawet pójście do łazienki :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: rednissa20
21 kwie 2019, 22:58


Książe_showupa pisze:Dla Koko to wielkim wysiłkiem jest nawet pójście do łazienki


Wielkie mi mecyje, połowa dziewczyn na SU oferuje opróżnianie pęcherza (i nie tylko) poza miejscem do tego przeznaczonym. ;)
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: rednissa20
22 kwie 2019, 00:52


rudziaczek pisze:[...]z tego co się zorientowałam pisząc czasem informacje na profilu o rożnych sprawach, nikt tam nie zagląda, dla większości Panów to zbyt duży wysiłek :D[...]

Nie wiem z czego to wynika,
ale rzeczywiście jest dość pokaźna grupa użytkowników na SU, która z takich czy innych powodów nie ma w zwyczaju zaglądać na profil osoby, u której na transmisji w danej chwili się znajdują.
Hmm.. być może to z lenistwa.. lub też braku zainteresowania takimi informacjami.

Ja osobiście lubię zajrzeć w profil i dowiedzieć się czegoś więcej ;)


blackk pisze:Ja prdl, Niby, nie wstyd Ci teraz?

Znak zapytania czy takie uczucie jak wstyd w ogóle jest znane osobie, która takie rzeczy wypisuje...
no nie wiem...

blackk pisze:[...]Naprawdę w szoku jestem jak niektórzy chcą wchodzić z butami w życie dziewczyn z kamerek. Panowie, transmisja to tylko obraz, każda ma swoje prywatne życie w realu... [...]

Pewnie(być może) żadna w realu ich nie chcę to na siłę chcą władować się z buciorami w życie dziewczyn z wirtuala,
co wg mnie normalnym nie jest.. ale cóż poradzić, że niektórzy nie potrafią rozdzielić tych dwóch światów.

.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: rednissa20
11 maja 2019, 10:42


Dla mnie ta laska juz do konca jest spalona. Po ostatniej transmisji...udawaczka to malo powiedziane..koles pisal wiadomosci na ktore reagowal jej lush. Jeczala a jak zaczela mu odpisywac i w tym samym momencie byl kolejny dzwiek to juz nie reagowala, tak sie zapomniala przy odpisywaniu :laughingnew: poza tym ma faceta oraz sflaczala skore na brzuchu. Mowcie co chcecie ale dla mnie ta laska byla w ciazy :winkextra:
Awatar użytkownika
Niby
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 16 kwie 2019, 21:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: rednissa20
11 maja 2019, 19:02


Niby pisze:Dla mnie ta laska juz do konca jest spalona. Po ostatniej transmisji...udawaczka to malo powiedziane..koles pisal wiadomosci na ktore reagowal jej lush. Jeczala a jak zaczela mu odpisywac i w tym samym momencie byl kolejny dzwiek to juz nie reagowala, tak sie zapomniala przy odpisywaniu :laughingnew: poza tym ma faceta oraz sflaczala skore na brzuchu. Mowcie co chcecie ale dla mnie ta laska byla w ciazy :winkextra:



Następny się znalazł, pisze aby wypełnić ilość postów .. :bad:

Człowieku, nawet jeżeli by była w ciąży to i co z tego. A jeżeli juz wytłumaczyła skąd to się bierze, a raczej wydaje mi sie ze ciąża była by łatwiejsza do tłumaczenia to dlaczego jej nie wierzysz?
life is too short for shitty sex and bad relationship. so go find someone who fucks you right and treats you how you deserve to be treated.
Awatar użytkownika
lalala6
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 21 gru 2015, 23:40
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: czarna0kocica
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: rednissa20
11 maja 2019, 22:10


lalala6 pisze:
Niby pisze:Dla mnie ta laska juz do konca jest spalona. Po ostatniej transmisji...udawaczka to malo powiedziane..koles pisal wiadomosci na ktore reagowal jej lush. Jeczala a jak zaczela mu odpisywac i w tym samym momencie byl kolejny dzwiek to juz nie reagowala, tak sie zapomniala przy odpisywaniu :laughingnew: poza tym ma faceta oraz sflaczala skore na brzuchu. Mowcie co chcecie ale dla mnie ta laska byla w ciazy :winkextra:



Następny się znalazł, pisze aby wypełnić ilość postów .. :bad:

Człowieku, nawet jeżeli by była w ciąży to i co z tego. A jeżeli juz wytłumaczyła skąd to się bierze, a raczej wydaje mi sie ze ciąża była by łatwiejsza do tłumaczenia to dlaczego jej nie wierzysz?


Poniewaz wiem ze nigdy by sie nie przyznala do dziecka, poza tym wiem po mojej kobiecie jak wyglada brzuch w ciazy a Wy takie tumany jestescie ze nic nie widzicie i nie slyszycie. Jakos nie odniosles sie do jej udawania o ktorym rowniez napisalem ale spoko ty przeciez jej znajomkiem jestes pewnie :D Nara a skoro ma narzeczonego to po co jej bronciie wszyscy z tymi jej obwislymi warami po kolana i udawanym tryskaniem, gdzie wklada kostki lodu do pizdy :D
Awatar użytkownika
Niby
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 16 kwie 2019, 21:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: rednissa20
11 maja 2019, 23:35


Niby pisze:
lalala6 pisze:
Niby pisze:Dla mnie ta laska juz do konca jest spalona. Po ostatniej transmisji...udawaczka to malo powiedziane..koles pisal wiadomosci na ktore reagowal jej lush. Jeczala a jak zaczela mu odpisywac i w tym samym momencie byl kolejny dzwiek to juz nie reagowala, tak sie zapomniala przy odpisywaniu :laughingnew: poza tym ma faceta oraz sflaczala skore na brzuchu. Mowcie co chcecie ale dla mnie ta laska byla w ciazy :winkextra:



Następny się znalazł, pisze aby wypełnić ilość postów .. :bad:

Człowieku, nawet jeżeli by była w ciąży to i co z tego. A jeżeli juz wytłumaczyła skąd to się bierze, a raczej wydaje mi sie ze ciąża była by łatwiejsza do tłumaczenia to dlaczego jej nie wierzysz?


Poniewaz wiem ze nigdy by sie nie przyznala do dziecka, poza tym wiem po mojej kobiecie jak wyglada brzuch w ciazy a Wy takie tumany jestescie ze nic nie widzicie i nie slyszycie. Jakos nie odniosles sie do jej udawania o ktorym rowniez napisalem ale spoko ty przeciez jej znajomkiem jestes pewnie :D Nara a skoro ma narzeczonego to po co jej bronciie wszyscy z tymi jej obwislymi warami po kolana i udawanym tryskaniem, gdzie wklada kostki lodu do pizdy :D


A Ty nie masz życia, że przejmujesz się orgazmami laski z netu?
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


Re: rednissa20
12 maja 2019, 09:54


Niby pisze:
lalala6 pisze:
Niby pisze:Dla mnie ta laska juz do konca jest spalona. Po ostatniej transmisji...udawaczka to malo powiedziane..koles pisal wiadomosci na ktore reagowal jej lush. Jeczala a jak zaczela mu odpisywac i w tym samym momencie byl kolejny dzwiek to juz nie reagowala, tak sie zapomniala przy odpisywaniu :laughingnew: poza tym ma faceta oraz sflaczala skore na brzuchu. Mowcie co chcecie ale dla mnie ta laska byla w ciazy :winkextra:



Następny się znalazł, pisze aby wypełnić ilość postów .. :bad:

Człowieku, nawet jeżeli by była w ciąży to i co z tego. A jeżeli juz wytłumaczyła skąd to się bierze, a raczej wydaje mi sie ze ciąża była by łatwiejsza do tłumaczenia to dlaczego jej nie wierzysz?


Poniewaz wiem ze nigdy by sie nie przyznala do dziecka, poza tym wiem po mojej kobiecie jak wyglada brzuch w ciazy a Wy takie tumany jestescie ze nic nie widzicie i nie slyszycie. Jakos nie odniosles sie do jej udawania o ktorym rowniez napisalem ale spoko ty przeciez jej znajomkiem jestes pewnie :D Nara a skoro ma narzeczonego to po co jej bronciie wszyscy z tymi jej obwislymi warami po kolana i udawanym tryskaniem, gdzie wklada kostki lodu do pizdy :D



Ahahaha, brzmi jak byś od niej bana dostał :D A jeszcze o tryskaniu kostkami lodu to nigdy nie słyszałem, tutaj przeszedłeś chyba samego siebie :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

Super dziewczyna, piękna i mądra .. Czytaj wątek, 99% się ze mną zgadza.
life is too short for shitty sex and bad relationship. so go find someone who fucks you right and treats you how you deserve to be treated.
Awatar użytkownika
lalala6
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 21 gru 2015, 23:40
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: czarna0kocica
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Nieobecni



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości