rednissa20

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: rednissa20
27 lut 2018, 17:52


Trochę szkoda, że pomysł z pokazami tematycznymi poszedł w odstawkę, ale w sumie nie ma się co dziwić, bo z ukrytych jest jednak większy profit. Szkoda, bo miałem nadzieję, że Rednissa trochę rozrusza skostniałego szołapa, nada mu jakiegoś kolorytu, różnorodności. Ale wychodzi na to, że oryginalność nie jest tym, czego szuka szołapowa gawiedź.

https://showup24.tv/rednissa20
https://showup24.tv/profile/rednissa20
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: rednissa20
27 lut 2018, 18:08


A czy te pokazy tematyczne były faktycznej czymś .. innym? Czy po prostu była ubrana w coś i z tyłu leżały 2 tematyczne rekwizyty?
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 19:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: rednissa20
28 lut 2018, 13:07


Jest fajna na 2-3 razy później się nudzi, w kółko to samo, ta sama regułka co będzie. Na początku jest fajnie, człowiek podekscytowany, emocje są, ale tylko a początku. Jak komuś pasuje w kółko klepanie tego samego to bardzo dobrze trafił. Z tymi super ukrytymi transmisjami to nie powiedziałbym że to jest promocja. Dziewczyna 15 minut poświęca na fajeczka, pierdu pierdu o dupie marynie i 15 minut na siłę się masturbuje. Cóż promocja. Trzeba być też przygotowanym że jeśli napisała "Ukryta transmisja o 1:00", to zacznie się o 1:20-1:30. Musicie wziąć to pod uwagę że kolejną godzinę trzeba poświęcić. Na koniec zostaje rachunek sumienia, czy lepiej być nie wyspanym i zapłacić jej za coś, czy wyspać się i mieć grosz w kieszeni.

Pozdrawiam.
panxyz


Re: rednissa20
22 mar 2018, 00:47


Witam Was Panowie po przerwie na forum :kiss:

A więc na początek chciałam zapowiedzieć, że w kwietniu troszkę rozruszam Showup, niestety początek roku był dla mnie szalony pod względem braku czasu ale naprawimy to ;)

Co do transmisji tematycznych- niestety nie ukrywajmy tego, że na Showup jestem oczywiście z ogromnej radości przebywania z Wami (naprawdę!) ale również aby wspomóc kieszonkowe a tematyczne transmisje okazały się klapą pod tym względem a jest to dla mnie również smutne, bo lubię się bawić takimi rzeczami. Być może powrócą, ale jako tło dla innych atrakcji.
Co do opóźnień rozpoczęcia transmisji ukrytych- za to przepraszam, bo wiem, że sama bym się tym zdenerwowała i to również wykluczymy, najwyżej założymy 15 minut zapasu awaryjnego ale przez szacunek do Was mam nadzieję ten problem zupełnie wyeliminować :ok:

PannXYZ- wybacz ale Twoja opinia po tym jak po obrażaniu innych użytkowników zostałeś zablokowany i groziłeś mi w związku z tym za pośrednictwem innych portali social media wydaje mi się nie być do końca obiektywną. Szkoda, że moi potencjalni widzowie muszą czytać tę opinię ale jednak mam nadzieję, że prawda obroni się sama i twoje zgorzknienie temu nie zaszkodzi. :nono:

BOOM był swego rodzaju ale wiadomo- zawsze nowe lepiej idzie ;) teraz mam plan przyzwyczaić Was do lepszego poziomu transmisji ze mną, aby były inne atrakcje- poza mną samą rzecz jasna :derisive:

Tak więc mam nadzieję, że nadchodzące pierwsze urodziny moje na ShowuUp które przypadają na początek kwietnia odbędą się z hukiem! :dance3: :heart: tak wiec Panowie ja Was wciąż serdecznie zapraszam do siebie, będzie tylko lepiej :good3: :kiss: :kiss: :kiss:
Nowy program partnerski :fap: :girl_smile:
http://pp.showup.com.pl/?
Awatar użytkownika
rudziaczek
SU-holik
SU-holik
Posty: 51
Rejestracja: 28 mar 2017, 15:40
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: rednissa20
22 mar 2018, 23:22


rudziaczek pisze:Co do transmisji tematycznych- niestety nie ukrywajmy tego, że na Showup jestem oczywiście z ogromnej radości przebywania z Wami (naprawdę!) ale również aby wspomóc kieszonkowe a tematyczne transmisje okazały się klapą pod tym względem a jest to dla mnie również smutne, bo lubię się bawić takimi rzeczami. Być może powrócą, ale jako tło dla innych atrakcji.

Może dałoby radę połączyć to jakoś z tymi ukrytymi transmisjami? Ot, takie ukryte transmisje tematyczne, tylko dla tych, którzy faktycznie doceniają wysiłek :)
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: rednissa20
24 mar 2018, 01:56


nobody69 pisze:
rudziaczek pisze:Co do transmisji tematycznych- niestety nie ukrywajmy tego, że na Showup jestem oczywiście z ogromnej radości przebywania z Wami (naprawdę!) ale również aby wspomóc kieszonkowe a tematyczne transmisje okazały się klapą pod tym względem a jest to dla mnie również smutne, bo lubię się bawić takimi rzeczami. Być może powrócą, ale jako tło dla innych atrakcji.

Może dałoby radę połączyć to jakoś z tymi ukrytymi transmisjami? Ot, takie ukryte transmisje tematyczne, tylko dla tych, którzy faktycznie doceniają wysiłek :)

Mysle, że to nie jest głupi pomysł :D ogólnie musze przygotowac właśnie listę tematów na ukryte aby było bardzo różnorodnie i bedę informowac o planie np tygodnia i wtedy widzowie bedą mieli możliwość wybrać taki dzien i atrakcję, jakie im najbardzije bedą pasować :)
Nowy program partnerski :fap: :girl_smile:
http://pp.showup.com.pl/?
Awatar użytkownika
rudziaczek
SU-holik
SU-holik
Posty: 51
Rejestracja: 28 mar 2017, 15:40
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: rednissa20
27 mar 2018, 20:09


Awatar użytkownika
Pielgrzym44
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 07 lis 2015, 21:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: carmen
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: rednissa20
02 kwie 2018, 15:06


Nie wiem czy to zachwyt "innością", czy po prostu moje wymagania są zbyt wysokie, ale skoro to forum i dzielimy się opiniami, to umieszczę też swoją, nie koniecznie wpisującą się w te wszystkie peany.

Panna jest widoczna na głównej, dlatego co jakiś czas miałem otwartą zakładkę. Nie skupiałem się jednak zbyt mocno, na tym co się tam działo. Ze względu na nową (przynajmniej dla mnie) koncepcję transmisji, postanowiłem to zmienić w ostatnią sobotę.

Cóż można rzec ?

Ogólnie całkiem niezłe ciało w połączeniu z kontaktowością (i chyba uczciwością w prowadzeniu transmisji), to niewątpliwe plusy...i chyba jedyne. Pierwszym problemem jest głos. Drażniący, chyba nawet bardziej niż u Kejti i do tego taki dosyć dziecinny. Trochę pożałowałem, że włączyłem dźwięk, ale skoro transmisja jest mówiona, a nie pisana, to innego wyjścia nie ma. Do tego playlista. Są różne gusta, no i miała być zabawa, ale w ogólnym rozrachunku to Despacito wypadło słabo.

Wyżej wspomniałem o głosie. Koresponduje on z jej zachowaniem, które a jakże...jest infantylne. Może taki jest jej sposób bycia, może traka była konwencja, ale na dłuższą metę takie coś jest irytujące. Jeżeli faktycznie ma tyle lat, ile podaje w profilu, to frazy ze zdrobnieniami, typu:"zaraz zrobimy celik", w jej ustach brzmią nieco śmiesznie. Lubię czasami użyć szarych komórek, ale przy takich warunkach nie ma do tego sposobności.

Podsumowując. Jeżeli macie ochotę na całkiem fajne ciało, uczciwe (chyba) podejście do tematu i nie zrazi was ani jej głos, ani infantylne i czasami nawet takie proste zachowanie, które nie wymaga dużego wysiłku umysłowego, to w sumie polecam. Jeżeli jednak wolicie ładne i inteligentne dziewczyny (no chyba, że Monika się dobrze kryje), to radzę szukać gdzie indziej.
Niesforna: jakbym miala slaba dupe to bym ja wycwiczyla 24.06.2017, 0:45...Wredna, ruda Małpa forever.

"Nie walczę z wiatrakami,
Nie wytępię ciemnoty.
Usiądę tam, gdzie odnajdę święty spokój.

Mam na to wszystko wyjebane..."
Awatar użytkownika
Kronos666
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 312
Rejestracja: 31 sty 2016, 15:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lady Voldemort
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: rednissa20
02 kwie 2018, 15:28


Kronos666 pisze:Lubię czasami użyć szarych komórek, ale przy takich warunkach nie ma do tego sposobności.

Podsumowując. Jeżeli macie ochotę na całkiem fajne ciało, uczciwe (chyba) podejście do tematu i nie zrazi was ani jej głos, ani infantylne i czasami nawet takie proste zachowanie, które nie wymaga dużego wysiłku umysłowego, to w sumie polecam. Jeżeli jednak wolicie ładne i inteligentne dziewczyny (no chyba, że Monika się dobrze kryje), to radzę szukać gdzie indziej.

Szczerze mówiąc to nie bardzo rozumiem czego oczekujesz? Rozpraw filozoficznych, łamigłówek, zabaw z szaradami i kalamburami? To jest szołap, a nie jakiś uniwerek, żeby wymagać umysłowego wysiłku ;) Byłem u Redzi już nie raz i moje odczucie jest takie, że na poważne tematy też dałoby się z nią porozmawiać, tyle że ona nie po to wchodzi na szołapa, ale dla czystego funu (jeśli się mylę, to niech mnie główna zainteresowana poprawi ;)). To, że Redzia nie prowadzi z nami życiowych, poważnych rozmów nie oznacza od razu, że nie jest inteligentna.
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 22:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: rednissa20
02 kwie 2018, 17:10


Niektórzy tu zawsze szukają czegoś innego niż inni - to jest portal do walenia a nie rozprawek intelektualnych, jak chcesz powaznej rozmowy to wchodzisz do lasek których specjalnością są privy "rozmowa" a nie "podwójna analna penetracja murzyńskim dildo"
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: rednissa20
02 kwie 2018, 17:26


nobody69 pisze:Szczerze mówiąc to nie bardzo rozumiem czego oczekujesz? Rozpraw filozoficznych, łamigłówek, zabaw z szaradami i kalamburami? To jest szołap, a nie jakiś uniwerek, żeby wymagać umysłowego wysiłku ;)


Powiedzmy, że mam swoje ulubienice i takich wodotrysków nie było, ale nie raz kręciła się rozmowa w klimatach jak najbardziej pasujących do portalu, gdzie jakieś oklepane teksty nie przechodziły.

nobody69 pisze:Byłem u Redzi już nie raz i moje odczucie jest takie, że na poważne tematy też dałoby się z nią porozmawiać


Odczucie, a nie pewnik. Dla mnie to taka dziewczyna z kategorii kiedy chcesz się dobrze zabawić i nie masz wygórowanych oczekiwań, tzn. do baru na piwo tak, ale na jakąś lepszą kolację już niekoniecznie.

nobody69 pisze:tyle że ona nie po to wchodzi na szołapa, ale dla czystego funu (jeśli się mylę, to niech mnie główna zainteresowana poprawi ;)).


Jeżeli nic się nie zmieniło od czasu jej wpisu, to wchodzi dla towarzystwa i pieniędzy:"
nie ukrywajmy tego, że na Showup jestem oczywiście z ogromnej radości przebywania z Wami (naprawdę!) ale również aby wspomóc kieszonkowe
"

Co prawda trochę wyrwane z kontekstu, ale w sumie pokazuje intencję. Jak ktoś chce zapoznać się z całością, to jest to przedostatni wpis Podmiotu Lirycznego z dnia 22.03, dosłownie kilka wyżej nad tym moim.

nobody69 pisze:To, że Redzia nie prowadzi z nami życiowych, poważnych rozmów nie oznacza od razu, że nie jest inteligentna.


Nie trzeba poruszać takich tematów, żeby się wykazać. To po pierwsze. Po drugie, ja jej tego nie odbieram, tylko może po prostu tego nie widzę, bo sama zainteresowana się z tym dobrze kryje.
Niesforna: jakbym miala slaba dupe to bym ja wycwiczyla 24.06.2017, 0:45...Wredna, ruda Małpa forever.

"Nie walczę z wiatrakami,
Nie wytępię ciemnoty.
Usiądę tam, gdzie odnajdę święty spokój.

Mam na to wszystko wyjebane..."
Awatar użytkownika
Kronos666
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 312
Rejestracja: 31 sty 2016, 15:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lady Voldemort
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: rednissa20
02 kwie 2018, 17:30


ruger44 pisze:Niektórzy tu zawsze szukają czegoś innego niż inni - to jest portal do walenia a nie rozprawek intelektualnych, jak chcesz powaznej rozmowy to wchodzisz do lasek których specjalnością są privy "rozmowa" a nie "podwójna analna penetracja murzyńskim dildo"


Jasne, że są różne gusta i każdy szuka czegoś innego. Tak jak jednak pisałem, to jest Forum gdzie dzielimy się opiniami, a moja na temat tej Modelki jest właśnie taka, nie inna.
Niesforna: jakbym miala slaba dupe to bym ja wycwiczyla 24.06.2017, 0:45...Wredna, ruda Małpa forever.

"Nie walczę z wiatrakami,
Nie wytępię ciemnoty.
Usiądę tam, gdzie odnajdę święty spokój.

Mam na to wszystko wyjebane..."
Awatar użytkownika
Kronos666
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 312
Rejestracja: 31 sty 2016, 15:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lady Voldemort
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: rednissa20
07 kwie 2018, 13:32


Moi Mili- do powyzszych komentarzy odniosę się później a tymczasem chciałam Wam zapowiedzieć dzisiejszy WIECZÓR URODZINOWY NA SHOWUP :heart:

Dziś mija dokładnie rok od rozpoczęcia mojej przygody z ShowUp i z tej okazji przygotowałam pewne atrakcje :D
Dziś mamy do zabawy DWA LOVENSE a atrakcją wieczoru będzie :heart: :heart: :heart: TRANSMISJA UKRYTA W MASCE :heart: :heart: :heart: a wiec bedę widoczna cała, w tym oczka :hypnotized: :ok: ;)

Do tego lider napiwków będzie miał mozliwość sterowania LOVENSE podczas ukrytej transmisji :shock2: :heart:
Oczywiscie każdy VIP transmisji ogólnej będzie proszony o przesłanie wiadomosci, aby uzyskać dostęp do transmisji ukrytej :dance3:

Od poczatku transmisji bede miała jeden LOVENSE w cipce. Dla przypomnienia napiszę, że jest to zabawka reagujaca za pomocą aplikacji na Wasze napiwki (dźwięk), poprzez tę aplikacje wysyła wibracje do LOVENSE poprzez bluetooth.

Przewidywane cele do realizacji to:
1) polewanie się spermą
2) obciagnie na dildo
3) wytryski
4) dołożenie drugiego lovense w cipkę
5) przełożenie jednego lovense w dupkę
6) ujeżdżanie megadildo
7) fisting (majac lovense w dupce)

Mam nadzieję, że ten wyjatkowy dzień bedziecie razem ze mna obchodzić hucznie ! DO ZOBACZENIA WIECZOREM! :yahoo: :girl_smile: :ok: :heart: :heart: :heart:
Nowy program partnerski :fap: :girl_smile:
http://pp.showup.com.pl/?
Awatar użytkownika
rudziaczek
SU-holik
SU-holik
Posty: 51
Rejestracja: 28 mar 2017, 15:40
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: rednissa20
07 kwie 2018, 20:51


Sorry, ale to chyba pierwsza kumata laska, która zaczęła używać instagrama do promowania swoich transmisji, jak możecie pisać że nie jest zbyt mądra :)

https://showup24.tv/rednissa20
https://showup24.tv/profile/rednissa20
Awatar użytkownika
Ambroise
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 04 kwie 2018, 21:31
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: limitowana_edycja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Ambroise


Re: rednissa20
08 kwie 2019, 17:33


Ambroise, Instagramy lasek często są usuwane, jeśli za dużo pokazują i muszą zakładać nowe konta.
Powiększyła sobie cycki, na początku wyglądały słabo ale już są OK - zmiana na plus.
Poniżej zdjęcie wykonane jeszcze przed operacją.



Uzupełniam brakujące strony:
- kopia google: , strona 6, strona 7, strona 8;
- kopia archive: strona 6, strona 7, strona 8.
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Re: rednissa20
08 kwie 2019, 17:48


no nie wiem, popatrzyłem teraz i jak dla mnie jej piersi wyglądają świetnie. Ciało też jakby bardziej na plus, chyba parę kg złapała i dobrze

https://showup24.tv/rednissa20
https://showup24.tv/profile/rednissa20
Awatar użytkownika
Ambroise
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 04 kwie 2018, 21:31
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: limitowana_edycja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Ambroise


Re: rednissa20
09 kwie 2019, 20:45


Cycki bardzo na plus mimo początkowego braku odpowiedniego kształtu teraz się poprawiły
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: rednissa20
10 kwie 2019, 08:27


Awatar użytkownika
tomekkkk
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 17 lis 2015, 16:03
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomekkk


Re: rednissa20
17 kwie 2019, 23:09


Ta laska jest ok do momentu kiedy nie otworzy buzi. Ma glos oraz sposob wypowiadania sie tak irytujacy, jak malo ktora tutaj. Nie wspominajac o smiechu.
Jesli chodzi o wyglad to nadaje z innego pomieszczenia niz wczesniej i niestety widac bardzo wyrazna blizne po cesarce, dlatego z cyckow byly takie flaki przed ich poprawieniem, bo byla w ciazy. Do tego wargi sromowe zewnetrzne ma obwisle i nieladne. Zreszta blizny po powiekszeniu piersi tez sa zbyt widoczne w tym swietle.
Dla mnie laska na zdecydowane NIE, kiedy do niej nie zajrze to trzyma peta w buzi, masakra.
Awatar użytkownika
Niby
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 16 kwie 2019, 21:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: rednissa20
18 kwie 2019, 08:55


Najbardziej irytujący głos ma WrednaPaula, jej Rednissa do pięt nie dorasta w kwestii irytującogłosizmu :)



www.ShowUpTV.blog
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


PoprzedniaNastępna

Wróć do Nieobecni



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości