szefowa

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: szefowa
17 mar 2017, 23:52
usta ma jak pijany karp. Chyba pojawila sie na trans niedlugo po zabiegu.
Ogolnie laska fajna tylko mogla by o siebie troche zadbac bo tluszcz zaczyna sie wylewac.

https://showup24.tv/szefowa
https://showup24.tv/profile/szefowa
Awatar użytkownika
dr_wagina
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 16 mar 2017, 20:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: szefowa
18 mar 2017, 09:30
Ostatnio Szefowa na trans powiedziała ciekawą rzecz, że ludzie widząc ją na trans pierwszy raz po zabiegu za bardzo nie mówili o tych ustach, ale jak ktoś jeden napisał to od razu wielu się znalazło co by Ją za to zganiło...
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 14:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192


Re: szefowa
18 mar 2017, 09:42
to ona też zrobiła sobie rybie wargi?
one się chyba tą głupotą zarażają jedna od drugiej na ShowUp.tv
aborygen


Re: szefowa
18 mar 2017, 11:30
aborygen pisze:to ona też zrobiła sobie rybie wargi?
one się chyba tą głupotą zarażają jedna od drugiej na ShowUp.tv

Nie chce nikomu narzucać zdania, ale jak ktoś piszę o rybich wargach, to niech lepiej wejdzie zobaczy, i poźniej napisze, bo coś czuje że połowa piszących to nawet nie widziała a pisze. Ja też tak myślałem, ale zobaczyłem i są ok.
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 14:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192


Re: szefowa
18 mar 2017, 14:53
michu123 pisze:Nie chce nikomu narzucać zdania, ale jak ktoś piszę o rybich wargach, to niech lepiej wejdzie zobaczy, i poźniej napisze, bo coś czuje że połowa piszących to nawet nie widziała a pisze. Ja też tak myślałem, ale zobaczyłem i są ok.


Też mi się coś wydaje, że wiele osób tu pisze a tak naprawdę sama nie wie o czym. Sam kilka dni temu wszedłem do Szefowej bo aż mnie zaciekawiło cóż to za rybie usta sobie sprawiła...
.i co ? - i nic..normalne usta jak dla mnie, więc nie wiem o co to całe halo :dontknow:
Mam wrażenie, że co poniektórzy tutaj z lekka przesadzają.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: szefowa
18 mar 2017, 15:04
NoMoreMoney pisze:
michu123 pisze:Nie chce nikomu narzucać zdania, ale jak ktoś piszę o rybich wargach, to niech lepiej wejdzie zobaczy, i poźniej napisze, bo coś czuje że połowa piszących to nawet nie widziała a pisze. Ja też tak myślałem, ale zobaczyłem i są ok.


Też mi się coś wydaje, że wiele osób tu pisze a tak naprawdę sama nie wie o czym. Sam kilka dni temu wszedłem do Szefowej bo aż mnie zaciekawiło cóż to za rybie usta sobie sprawiła...
.i co ? - i nic..normalne usta jak dla mnie, więc nie wiem o co to całe halo :dontknow:
Mam wrażenie, że co poniektórzy tutaj z lekka przesadzają.



Szefowa, delikatnie poprawiła usta i wygląda bardzo naturalnie, w mojej opinii duzo lepiej, :good3:

Proszę pamiętać- Wszystko jest dla ludzi, tylko trzwba zachować umiar, oraz zdrowy rozsądek :)
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 653
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 259 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: szefowa
19 mar 2017, 00:05
Kiniuś pisze:
NoMoreMoney pisze:
michu123 pisze:Nie chce nikomu narzucać zdania, ale jak ktoś piszę o rybich wargach, to niech lepiej wejdzie zobaczy, i poźniej napisze, bo coś czuje że połowa piszących to nawet nie widziała a pisze. Ja też tak myślałem, ale zobaczyłem i są ok.


Też mi się coś wydaje, że wiele osób tu pisze a tak naprawdę sama nie wie o czym. Sam kilka dni temu wszedłem do Szefowej bo aż mnie zaciekawiło cóż to za rybie usta sobie sprawiła...
.i co ? - i nic..normalne usta jak dla mnie, więc nie wiem o co to całe halo :dontknow:
Mam wrażenie, że co poniektórzy tutaj z lekka przesadzają.


Szefowa, delikatnie poprawiła usta i wygląda bardzo naturalnie, w mojej opinii duzo lepiej, :good3:

Proszę pamiętać- Wszystko jest dla ludzi, tylko trzwba zachować umiar, oraz zdrowy rozsądek :)

Ja muszę przyznać że też poszłem za plotką i myślałem że Szefowa odwaliła jakąs mega maniane z tymi ustami, ale nie jest źle, mogę spokojnie powiedzieć że na +, bo to się bardzo nie rzuca w oczy, a to poprawia wizualny wizerunek Szefowej ;*

https://showup24.tv/szefowa
https://showup24.tv/profile/szefowa
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 14:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192


Re: szefowa
19 mar 2017, 01:22
Dziś odwaliła jakieś żenujące show z hotelu że niby odbierze nago wodę od kelnera, cel został osiągnięty później jakaś komedia że niby komp się zepsuł i dźwięku nie idzie wyłączyć to nie może zadzwonić z telefonu hotelowego bo wszyscy usłyszą numer jej pokoju, więc z komórki niby zadzwoniła z kibla do obsługi hotelu po kelnera z wodą. Zjawił się jakiś gościu z 0,5 litrową wodą w adidasach który niby miał być tym kelnerem parodia jakaś ;)


Później chyba przez 30 min tłumaczyła dlaczego tak było a nie inaczej


https://showup24.tv/szefowa
https://showup24.tv/profile/szefowa
Awatar użytkownika
Vela
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 08 sie 2015, 14:21
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: szefowa
19 mar 2017, 01:25
Velaves pisze:Dziś odwaliła jakieś żenujące show z hotelu że niby odbierze nago wodę od kelnera, cel został osiągnięty później jakaś komedia że niby komp się zepsuł i dźwięku nie idzie wyłączyć to nie może zadzwonić z telefonu hotelowego bo wszyscy usłyszą numer jej pokoju, więc z komórki niby zadzwoniła z kibla do obsługi hotelu po kelnera z wodą. Zjawił się jakiś gościu z 0,5 litrową wodą w adidasach który niby miał być tym kelnerem parodia jakaś ;)

Szczerze mówiąc to przegapiełem ten cel... ale tak sądząc po szefowej, to ona raczej zrealizowała by cel dla funu :D no chyba że się myle....
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 14:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192


Re: szefowa
19 mar 2017, 01:27
Velaves pisze:
Velaves pisze:Dziś odwaliła jakieś żenujące show z hotelu że niby odbierze nago wodę od kelnera, cel został osiągnięty później jakaś komedia że niby komp się zepsuł i dźwięku nie idzie wyłączyć to nie może zadzwonić z telefonu hotelowego bo wszyscy usłyszą numer jej pokoju, więc z komórki niby zadzwoniła z kibla do obsługi hotelu po kelnera z wodą. Zjawił się jakiś gościu z 0,5 litrową wodą w adidasach który niby miał być tym kelnerem parodia jakaś ;)


Później chyba przez 30 min tłumaczyła dlaczego tak było a nie inaczej

Jak dla mnie to za bardzo się tłumaczy, od kiedy to obsługa trzygwiazdkowego hotelu jak sama mówiła śmiga w adidaskach ?


Velaves pisze:
Velaves pisze:
Velaves pisze:Dziś odwaliła jakieś żenujące show z hotelu że niby odbierze nago wodę od kelnera, cel został osiągnięty później jakaś komedia że niby komp się zepsuł i dźwięku nie idzie wyłączyć to nie może zadzwonić z telefonu hotelowego bo wszyscy usłyszą numer jej pokoju, więc z komórki niby zadzwoniła z kibla do obsługi hotelu po kelnera z wodą. Zjawił się jakiś gościu z 0,5 litrową wodą w adidasach który niby miał być tym kelnerem parodia jakaś ;)


Później chyba przez 30 min tłumaczyła dlaczego tak było a nie inaczej

Jak dla mnie to za bardzo się tłumaczy, od kiedy to obsługa trzygwiazdkowego hotelu jak sama mówiła śmiga w adidaskach ?


Szefowa która jak twierdzi nie jest na ShowUp.tv dla żetonów jak większość lasek oczywiście ;) próbuje zgrywać bogatą laskę która śmiga po hotelach, co dzień delegacje itp, więc po co te cele z za kilka tyś żetonów, więc po co świecisz cipą i cyckami chyba nie dla przyjemności ?
Awatar użytkownika
Vela
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 08 sie 2015, 14:21
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: szefowa
19 mar 2017, 03:40
michu123 pisze:Ja muszę przyznać że też poszłem za plotką i myślałem że Szefowa odwaliła jakąs mega maniane z tymi ustami, ale nie jest źle, mogę spokojnie powiedzieć że na +, bo to się bardzo nie rzuca w oczy,


Jest już lepiej, opuchlizna zeszła, na początku było znacznie gorzej. Ale tak czy siak, zabierać się za bezsensy gdy jogging czeka i czeka.


https://showup24.tv/szefowa
https://showup24.tv/profile/szefowa
Awatar użytkownika
Maczuga_Lang
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 05 mar 2016, 14:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: szefowa
19 mar 2017, 04:59
Velaves pisze:
Velaves pisze:
Velaves pisze:
Velaves pisze:Dziś odwaliła jakieś żenujące show z hotelu że niby odbierze nago wodę od kelnera, cel został osiągnięty później jakaś komedia że niby komp się zepsuł i dźwięku nie idzie wyłączyć to nie może zadzwonić z telefonu hotelowego bo wszyscy usłyszą numer jej pokoju, więc z komórki niby zadzwoniła z kibla do obsługi hotelu po kelnera z wodą. Zjawił się jakiś gościu z 0,5 litrową wodą w adidasach który niby miał być tym kelnerem parodia jakaś ;)


Później chyba przez 30 min tłumaczyła dlaczego tak było a nie inaczej

Jak dla mnie to za bardzo się tłumaczy, od kiedy to obsługa trzygwiazdkowego hotelu jak sama mówiła śmiga w adidaskach ?


Szefowa która jak twierdzi nie jest na ShowUp.tv dla żetonów jak większość lasek oczywiście ;) próbuje zgrywać bogatą laskę która śmiga po hotelach, co dzień delegacje itp, więc po co te cele z za kilka tyś żetonów, więc po co świecisz cipą i cyckami chyba nie dla przyjemności ?


CO za brednie opowiadasz buhaha . Ostatnio byłem u niej na transmisji i jwyraźnie powiedziała, że żetony też mają znaczenie, musiała by być idiotka żeby twierdzić że jest inaczej.

A na pierwszym miejscu liczy się dla niej dobra Zabawa,

co widac gołym okiem na jej transmisjach. Bywa bardzo sporadycznie to chyba też o czymś świadczy? Wczorajszy występ z jej udziałem bardzo ciekawy.



https://showup24.tv/szefowa
https://showup24.tv/profile/szefowa
Awatar użytkownika
ForetGUMP
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 09 kwie 2016, 16:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MADDIE
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: szefowa
19 mar 2017, 08:53
ForetGUMP pisze:ostatnio byłem u niej na transmisji i jwyraźnie powiedziała, że żetony też mają znaczenie, musiała by być idiotka żeby twierdzić że jest inaczej.

A na pierwszym miejscu liczy się dla niej dobra Zabawa,

co widac gołym okiem na jej transmisjach. Bywa bardzo sporadycznie to chyba też o czymś świadczy? Wczorajszy występ z jej udziałem bardzo ciekawy.

https://showup24.tv/szefowa
https://showup24.tv/profile/szefowa


Jasne, że dla niej to zabawa się liczy na pierwszym miejscu a te żetony to tylko dodatek bo przecież takie zabawy jak pokazywanie cycków i krocza na kamerce to jest taka typowa zabawa kobiet. :D
แมวตัวผู้


Re: szefowa
19 mar 2017, 09:22
Może również liczą się pieniądze ale żadna kobieta na ShowUp.tv nie jest tak komunikatywna, rozmowna, wesoła jak szefowa.
Awatar użytkownika
tomekkkk
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 17 lis 2015, 16:03
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomekkk


Re: szefowa
19 mar 2017, 11:42
Nie wierzę w żadne odbieranie nago wody, pizzy itp. Moim zdaniem ściema jak cholera. Cel uzbierany, potem niby problem z lapkiem że głosu nie może wyłączyć, potem poszła gdzieś zadzwonić (może po jakiegoś ziomka ?) Kelner w adidasach też mnie nie przekonuje :?
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 277
Rejestracja: 05 lis 2016, 22:22
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: .........


Re: szefowa
19 mar 2017, 11:52
Velaves pisze:Dziś odwaliła jakieś żenujące show z hotelu że niby odbierze nago wodę od kelnera, cel został osiągnięty później jakaś komedia że niby komp się zepsuł i dźwięku nie idzie wyłączyć to nie może zadzwonić z telefonu hotelowego bo wszyscy usłyszą numer jej pokoju, więc z komórki niby zadzwoniła z kibla do obsługi hotelu po kelnera z wodą. Zjawił się jakiś gościu z 0,5 litrową wodą w adidasach który niby miał być tym kelnerem parodia jakaś ;)

Później chyba przez 30 min tłumaczyła dlaczego tak było a nie inaczej


Jakoś zawsze te problemy techniczne ujawniają się dopiero w momencie uzbierania celu... Ostatnio Papryka miała roblemy z wifi równiutko w momencie jak uzbierał się cel z cyckami (a wcześniej nadawała caluśki dzień i śmigało jak złoto, teraz Szefowej jakieś złośliwe chochliki wyłączyły możliwość wyłączenia głosu (WTF? Głupszej wymówki chyba nie ma - głos można wyciszyć na milion sposobów zaczynając od najbardziej prozaicznego jakim jest wyłączenie kompa na te dwie minut podczas dzwonienia). Ehh nauczą ludzi żeby nie rzucać na cele i potem będzie narzekanie że sponsorzy się buntują i nie dają na cel...

https://showup24.tv/szefowa
https://showup24.tv/profile/szefowa
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: szefowa
19 mar 2017, 12:19
radosny26 pisze:Nie wierzę w żadne odbieranie nago wody, pizzy itp. Moim zdaniem ściema jak cholera. Cel uzbierany, potem niby problem z lapkiem że głosu nie może wyłączyć, potem poszła gdzieś zadzwonić (może po jakiegoś ziomka ?) Kelner w adidasach też mnie nie przekonuje :?

seksilaseczkii odwalały takie numery na serio ale to był wyjątek, jedna nawet z gołą dupą hasała po stacji benzynowej :D
aborygen


Re: szefowa
19 mar 2017, 14:56
wydaje mi się, że w hotelach są takie małe lodóweczki z napojami ale nie wiem ;) oglądałam cel z wielkim stresem mimo wszystko :D
kelner miał jakieś beżowe spodnie i sportowe buty jak dobrze pamiętam więc dziwnie ale bawiłam się dobrze (bo nic nie dałam :lol:)

https://showup24.tv/szefowa
https://showup24.tv/profile/szefowa
Awatar użytkownika
Szmata
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 14 sie 2016, 14:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ruger44
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SZ


Re: szefowa
19 mar 2017, 15:41
Nie ma lodóweczek we wszystkich, a przynajmniej w większości tanich hoteli:P Czy to hotel czy nie to można było sprawdzić w 10 sekund:P
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Re: szefowa
19 mar 2017, 15:55
Niestety nie miałem okazji oglądać tej transmisji, ale z tego co opisujecie było tak czy inaczej ciekawie ;)
Nie wydaje mnie się, że cel ów był jedną wielką ściemą...no ale mogę się mylić.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości