PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


komin, Tu masz po części rację, nie ma co wyciągać błędów z przeszłości żeby kogoś piętnować, o jej pracy w zawodzie wiadomo nie od dziś, jeszcze bym zrozumiał post w stylu "jak była małolatą to ostro się bawiła w klubach".
Co do prostytutek po popyt sprawia że są , więc nie ma co tego piętnować, tym bardziej że nawet u zwierząt są podobne zachowania, i to u tych nielicznych gatunków które uprawiają sex dla przyjemności a nie tylko dla prokreacji.

Ale żeby nie być jednostronnym, to Paula widocznie bardzo mocno zaszła niektórym za skórę że tak mocno ją teraz atakują, choć uważam że wyciąganie prywatnych spraw na forum publicznym jest oznaką bezsilności i próbą leczenia swojego (zranionego?) ego.


https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Paula widać zaszła za skórę w swoim kurewskim życiu wielu osobom,gdyby tak nie było to ludzie nie mówili , pisali o niej źle. Najwidoczniej karma do niej wraca. Nikt z nas ja nie zna,jedynie coś więcej mogą o niej powiedzieć te osoby co ja poznali osobiście,a z tego co widzę nikt tu się o niej pozytywnie nie wypowiada co ja znał, więc coś jest na rzeczy .
Awatar użytkownika
tomekkkk
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 17 lis 2015, 16:03
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomekkk




Latwo sie domyslec ze niejednemu zaszla za skore. Ja naprawde kazdemu kto wydal na Paule juz ze trzy tysie i jeszcze nie poruchal goraco polecam znany portal wuwuwuqrwaroksapl i za podobna a nawet mniejsza kwote lokowanie swoich uczuc w roznego rodzaju wersjach takich Paul. Wybor jest ogromny. To samo radzilem Spajkelowi, nie tylko zreszta ja. Nie sluchal, teraz pojawil sie jakis kolejny zawiedziony.
To ze prawdopodobnie znajdzie sie paru gosci ktorych Paula wydymala nie zmieni mojego zdania ze pewne żale zalatwia sie prywatnie a nie na ogólnodostępnym forum poświęconemu laskom z SU. Podanie miejsca z ktorego pochodzi czy wymienianie jej znajomych niczego tu nie wnosi poza czyjąś prywatna zemstą.
Tak juz na marginesie... Tutaj na foro docieraja jedynie strzepki tego jak to Paula "dyma" frajerow. Nawet o historii ze Spajkelem mielismy jakies wyrwane z kontekstu ochlapy. I zawsze to jest jakies takie uogolnienie z konkluzją ze Paula to zuo. Konkretow jak ona to "zuo uprawia" jakos nigdy nikt nie podal. Gdyby ktos napisal ze Paula przystawila ktoremus lufe do glowy i kazala robic przelewy na jej konto to moze bylby jakis lincz. Natomiast mi sie wydaje ze paru gosci probuje sie zemscic za swoja glupote, za to ze sami byli glupcami szukajac milosci na kurewskim portalu.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Nie wiem jak prawidłowo "używana" prostytutka,może komuś zajść za skórę?Przychodzisz,płacisz,konsumujesz i wychodzisz,jak jest fajnie to wracasz.
Natomiast jeżeli owa pani,wycierając twoją spermę z twarzy,mówi,że cię kocha,że chce być z Tobą,tylko potrzebuje kilkunastu tysięcy na wyrwanie się z tego szamba albo że, ma chorą na raka matkę,a operacja droga,albo inne emocjonalne bzdur,a ty w to wierzysz,to...no...cóż...wierz dalej.
Gdzie ci wszyscy zakochańce/stalkerzy poznali Zezi?W klubie miłośników książek Jane Austen?Nie,na SU albo w burdelu,także lampka powinna się wtedy zapalić.Żalenie się teraz świadczy raczej o ogromnym nieogarnięciu życiowym i wielkiej naiwności.
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 09:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




też nie kumam tego fenomenu :D a najlepsze jest to, że część ( palcami nie trzeba wskazywać ) mimo odpływu z konta pokaźnej sumki nie przejrzała na oczy aż do teraz :mocking:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Tak btw to śmiech mnie ogarnia jak te Robinki, Spajkele i inkfizytorzy gadają teraz jaka to ona jest głupia że niema szkoły i jest pusta jak już się skończyła miłość haha. A wcześniej wam nie przeszkadzało że jest pustą dzidą co tylko umie obciągać? :laugh3:
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Szkoły być może i nie ma skończonej ale smykałkę do zarabiania pieniędzy ma na wysokim poziomie. I teraz nie wiem czy ona taka inteligentna czy jej dawcy i zakochańcy tacy głupi.

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp




gracjano pisze:Szkoły być może i nie ma skończonej ale smykałkę do zarabiania pieniędzy ma na wysokim poziomie. I teraz nie wiem czy ona taka inteligentna czy jej dawcy i zakochańcy tacy głupi.



raczej jej dawcy którzy tak jej grubo sypią, fakt że potrafi wykorzystać to że dają i wyciągnąć ile się da. Smykałką bym tego nie nazwał, raczej miała szczęście że się zakochali w niej chojni dawcy (swoją drogą gdyby nie jej przeszłość, to nie wiem czy by takich sypiących przyciągała) ze smykałką do zarabiania nie ma to nic wspólnego.

Bardziej istotne jest czy umie zarządzać swoimi finansami na tyle żeby już potem nie musieć pracować. (bo z całym szacunkiem, w normalniej pracy jej nie widzę, nie to podejście, nie jest nauczona ciężkiej pracy)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Oj panowie, panowie :!:
Widzę że was wszystkich sporo tutaj interesuje :shock2:
Dla mnie najważniejsze że potrafi robić dobre show i mogę miło spędzić swój wolny czas w jej towarzystwie.
A co robi prywatnie bądź robiła kiedyś tam w swoim życiu to mało mnie interesuje.
I proponuje skupić się na tym a nie wchodzić z buciorami w jej prywatne życie :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




HardRockCaffe666 pisze: miło spędzić swój wolny czas w jej towarzystwie.


To czasem troche dużo go masz , że pewnie przesiadujesz u niej pare godzin często będąc już po %% :)
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 374
Rejestracja: 06 sie 2016, 00:13
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak




HRC , Twoje wypowiedzi tylko pokazuja jaka sile ma PRO na zakochancow :D. kazdemu kto uwaza ze kupi milosc za zetony proponuje weekendowy wypad do pierdolnika, i raz dwa sie " odkochacie ", nie mowie ze nie ma na SU wartosciowych ludzi/ kobiet bo sa. Zezia do nich nie nalezy. HRC nie oszukujmy sie jesli Ty pierwszy naiwniak portalu miales swoje chwile zwatpienia i juz nawet mi sie nie chce cytowac Twojego slawnego " Bo co i cos tam o zezowatych kurwach itd.... kazdy wie co miales na mysli i odnosze wrazenie ze napisales to na trzewo jak sie okazalo ze nawet nei masz na wino marki wino jak koliberek nadawal i wkurwil cie olewajac na trans cieplym moczem jak nie smierdziales zydonem.... Serio ogarnij sie bo pierdolisz bzdury jak malo ktory, zezia nie robi nic zlego, po prostu kasuje januszy w opor tak jak ja zycie nauczylo. Problem nie jest w niej tylko takich frajerach jak ty czy spikel i sporo innych wymieniac. Przestaniecie dawac to wam zezia na boczku opierdoli kielbase za rozsadna stawke jak na prawdziwaPRO przystalo, tylko trzeba przestac ja dokarmiac zlotem czego nie ogarniacie i sypiecie jak popierdoleni ...
Awatar użytkownika
bomba122
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 25 maja 2017, 23:59
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Relax_Na_Su




Ichnie sypanie jest walką, czymś w rodzaju posagu każdy zdaje się mówić to ja mam więcej to ja zapewnię ci długie i dostatnie życie a paula uśmiechając się pod nosem przyjmuje te wyrazy miłości. Co do Harda to jest on wśród krezusów tylko dodatkiem na kosmetyczkę bez szans na coś więcej. Ale skoro on się dobrze bawi:P

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Wg mnie ten cały system kiedyś jebnie, trafi się w końcu ktoś to potraktowany jak spajki czy inny zakochaniec, nie będzie kalkulował tylko wywali gdzieś do sieci wszystko co o niej wie tak żeby ją pogrążyć. Albo będzie ją stalkował w realu. Chyba że ona ma na to tak wywalone że się tym nie przejmuje i jest to ryzyko wkalkulowane w zarobek.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Dziadek, coś słabo. Dajesz wierszyk jakiś dla koliberka, bo się koliberek pogniewa, że tak długo a jeszcze wierszyków nie ma
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce




Nie podpuszczaj, może jest to trochę wbrew zasadzie "wspieram, nie krytykuję" ale to że twórczość Harda w znacznym zakresie zniknęła z tego wątku, jest jedną z pozytywnych następstw tej awarii :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Dziadzisko zrozumiał chyba, ze wszyscy włącznie z koliberkiem, maja tylko bekę z tej tworczosci
Awatar użytkownika
krzycho800
SU-holik
SU-holik
Posty: 190
Rejestracja: 15 cze 2016, 12:55
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Neline i Maua_Zua
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Made




krzycho800 pisze:Dziadzisko zrozumiał chyba, ze wszyscy włącznie z koliberkiem, maja tylko bekę z tej tworczosci


Dorasta nam Hardzik :3 Z poczwarki przeobraża się w pięknego żuka gnojarza
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce




Wklejam większą część brakujących stron:


*/2 - po usunięciu części postów i zmniejszeniu stron o ~20.

Brakujące elementy na stronach 203-299:
**Pokaż Spoiler**
203
HardRockCaffe666


206
parostatek


208
HardRockCaffe666


Fapka-spoiler
Oto co chciałem napisać na transmisji, a nie mogłem, a było szkoda mi 10 żetonów na tę oszustkę, a i tak ludzie by jej sypali...
UWAGA KOMUNIKAT! Drodzy Widzowie, z tej strony... mało ważne kto - kto zna, ten zna.
Chciałbym Was poinformować, że Wasze napiwki... tak naprawdę nic nie robią. W sensie Lush na nie nie reaguje...
ponieważ po pierwsze, najpierw Paula nadawała na starej wersji, gdzie nie ma dźwięku żetona* a jakimś cudem na to reagowała...
Po drugie, Lush reagowałby na muzykę jaką miała włączoną, czego też nie było widać...
Po trzecie, jest spore opóźnienie w jej aktorstwie... względem waszych napiwków...
Tak naprawdę ona nie krzyczy z rozkoszy, tylko śmieje się z waszej naiwności...
Wiem jak aplikacja działa, bo pomagałem ją dostroić pewnej pani.
Prosty dowód? Niech wyciągnie to z cipska i wam pokaże na płaskiej powierzchni te wibracje od waszej donacji.
* - z wyjątkiem zastosowania Fapkowego Dźwiękoskryptu

212
HardRockCaffe666

Hard-Spoiler 1
https://www.youtube.com/watch?v=W9XzNxmiln8

214
HardRockCaffe666


215
HardRockCaffe666


222
HardRockCaffe666

HardRockCaffe666

Hard-Spoiler
Zawsze byłaś i będziesz niezłą zawodniczką
Przy Tobie nie da się latać nisko.
Każdy chce być z Tobą blisko,
Namiętności jesteś burzą i iskrą.
Jak gwiazdy fascynujesz i psychikę rujnujesz
Zajarany jestem Tobą niczym dobrym skunem.
Podnosisz mi ciśnienie niczym amfetamina
Jesteś milutka jak kokaina
Tylko Ciebie widzę w dużym tłumie,
Tobą nigdy się nie znudzę.
Nie mam złudzeń – uzależniasz
Oj tak i to bardzo!!!!
Dalej cisnę, nie ma przebacz.
Odleciałem, to nie ściema,
Być przy Tobie, tu i teraz.
Ty jesteś jedna wśród miliona,
Jak mnie skreślisz nie podołam.
Bez Ciebie będę jak whisky bez lodu


223
HardRockCaffe666

HardRockCaffe666

HardRockCaffe666


HardRockCaffe666


224
HardRockCaffe666


228
komin


230
HardRockCaffe666


234
HardRockCaffe666

HardRockCaffe666


236
HardRockCaffe666

tomoxx


238
maq


240
HardRockCaffe666


242
goldie


244
msn-spoiler
13. Głosy oddane sarkastycznie można zmienić, wysyłając PW do Admina z nową treścią.
msn


249
HardRockCaffe666


252
HardRockCaffe666 - drugi spoiler


254
HardRockCaffe666


tomoxx


Ronin


260
Mr.B


261
HardRockCaffe666


269
HardRockCaffe666


272
HardRockCaffe666


292
ProstataStaregoDziada-spoiler
Obrazek
ProstataStaregoDziada-spoiler
Obrazek

295
Robinek29-spoiler
Obrazek
Agrax-spoiler
#hardwypierdalaj

296
ProstataStaregoDziada-spoiler
Obrazek
HardRockCaffe666


298
Robinek29

parostatek-spoiler
Ale kurwa jebnie bomba.

299
Agrax

wieczna chcica

HardRockCaffe666

Brakujące elementy na stronach 300-409:
**Pokaż Spoiler**
300
HardRockCaffe666

goldie-spoiler
Znaleźliśmy się w miejscu gdzie chociaż raz wszyscy jesteśmy Andrzejami xD

308
HardRockCaffe666


313
HardRockCaffe666

parostatek-spoiler
https://teksciory.interia.pl/agnieszka-dulny-krzyk-tekst-piosenki,t,633627.html

330
HenryChinaski1
Obrazek
HardRockCaffe666


331
goldie-spoiler
Koliberku !
"Powiedziałaś dzisiaj na trans że mam bana bo nazwałem cię zezowata kurwą.. czy się myliłem no chyba nie .Czyż byś zeza nie miała i nie była kurwą.To w czym problem .Inni to magą ci ubliżać bo co ba maja żetonki.Ty dobrze wiesz że ja mam kasę 20 każdego miesiąca i to nie tak dużo jak reszta tych jebanych idiotów."
Obrazek

332
Tymi


sirpsychosexy


340
cytat-hardra


344
wrednaPaula

( - )( - )


346
msn


356
parostatek


365
wrednaPaula


368
HardRockCaffe666


371
BATMANmkr90


396
Spikel20


406
msn

Świerk Engelmanna


409
Świerk Engelmanna
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp




Ooo dzięki e-Laski, dokonałeś wiekopomnego wykopaliska z twórczością Harda dzięki czemu kolejne pokolenia forumowiczów będą mogły korzystać z tej skarbnicy :)

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: burrit0, simpleman123 i 183 gości