Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 16:49


Wredotka30 pisze:ja już nie wierzę , że będzie to w nast tygodniu :lol:


Nikt nie wierzy, nie ma opcji na wypłatę przed świętami
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 16:53


tak na rozluźnienie mam pytanko..
Czy kiedykolwiek nastąpiła awaria, przerwa techniczna, modyfikacja płatności która spowodowała brak możliwości zakupu żetonów :mocking: Bo wygląda na to że system płatności w drugą stronę działa od zawsze bez zarzutu :mocking: No chyba że jednak się mylę to mnie poprawcie..
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 16:55


Wypraszam sobie nazywania kurwa czy tam e kurwa


I ch*j ci do tego co robimy i moralizowanie itp. Chodzi o to co nam sie nalezy a nie dogryzanie inym




www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 16:59


Tymi, bo to jest zewnetrzny system , niezależny od SU, tam maja troche w glowie poukladane i zdaja sobie sprawe w dotpay ze wypadliby z rynku.

Wszystko wypłacą, trwają prace od 2 tygodni nad nowym oprogramowaniem, planowane ukonczenie 15-16 kwiecien wiec nie wiem dlaczego zwodzili nas tyle czasu, znajac ich moze byc jeszcze 2-3 dni poślizg, ale do końca tygodnia przyszlego powinny ruszyć wypłaty. Pewny cynk.

k***a mnie niema 3 godziny i nabite 3 strony postow w temacie :D

Dziewczyny wy tez sie troche opanujcie, bo forum jest podzielone na sekcje i poszczegolne tematy, nie spamujcie tutaj wszystkim jak leci. Jeden wielki śmietnik
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 17:00


Selekcjonerka, pisz prv



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
delikatna
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 12 kwie 2019, 10:46
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: iskierka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 17:02


Ale kto tu wyje? Bez wyolbrzymiania proszę. I tak wiele z nas dziewczyn jest w lepszej sytuacji niż niejeden z was. Ja mieszkam na swoim, mam też kogoś bliskiego sercu na kim mogę polegać zawsze. Ale chcę mieć też swoje pieniądze, nie zamrożone na portalu, tylko na moim koncie. Nie wszystkie nadawały regularnie wypłacając na bieżąco każdą jedną stówke. Są też różne sytuacje losowe, o których nie trzeba przed wszystkimi trąbić. No które się tak ustawiły? Annpearl? Która miała wiernych i bogatych zakochańców którzy jej sypali po kilkadziesiąc tysięcy na każdej transmisji. No w takiej sytuacji to nic dziwnego, że się ustawiła i otworzyła swój biznes. Ale nie każda ma takie możliwości. Kiedyś na SU było też dużo łatwiej, niż teraz, więcej ludzi było i więcej hojnych widzów. Nawet za jakieś wygłupy, czy śpiewanie piosenek leciały konkretne kwoty, a teraz zostały prawie same transmisje stricte erotyczne i trzeba się bardziej postarać aby osiągnąć zamierzone cele.
Awatar użytkownika
LunaMoon
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 30 sty 2016, 01:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 17:08


WITAM jestem zainteresowana
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 17:10


beznadzieja pisze:Wszystko wypłacą, trwają prace od 2 tygodni nad nowym oprogramowaniem, planowane ukonczenie 15-16 kwiecien wiec nie wiem dlaczego zwodzili nas tyle czasu, znajac ich moze byc jeszcze 2-3 dni poślizg, ale do końca tygodnia przyszlego powinny ruszyć wypłaty. Pewny cynk.


Skąd ten cynk? Jeśli z BOKU to mało wiarygodne źródło.
Awatar użytkownika
pusheen
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 08 kwie 2019, 00:57
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 17:18


LunaMoon pisze:Ale kto tu wyje? Bez wyolbrzymiania proszę. I tak wiele z nas dziewczyn jest w lepszej sytuacji niż niejeden z was. Ja mieszkam na swoim, mam też kogoś bliskiego sercu na kim mogę polegać zawsze. Ale chcę mieć też swoje pieniądze, nie zamrożone na portalu, tylko na moim koncie. Nie wszystkie nadawały regularnie wypłacając na bieżąco każdą jedną stówke. Są też różne sytuacje losowe, o których nie trzeba przed wszystkimi trąbić. No które się tak ustawiły? Annpearl? Która miała wiernych i bogatych zakochańców którzy jej sypali po kilkadziesiąc tysięcy na każdej transmisji. No w takiej sytuacji to nic dziwnego, że się ustawiła i otworzyła swój biznes. Ale nie każda ma takie możliwości. Kiedyś na SU było też dużo łatwiej, niż teraz, więcej ludzi było i więcej hojnych widzów. Nawet za jakieś wygłupy, czy śpiewanie piosenek leciały konkretne kwoty, a teraz zostały prawie same transmisje stricte erotyczne i trzeba się bardziej postarać aby osiągnąć zamierzone cele.

hehehehe dobre bo sie usmialam... I ty myslisz,ze od tak by jej sypali nie wiadomo za co lewy obieg jak nic z reszta nikt nie daje kasy za nic na kazda zl trzeba sie na portalu postarac.Ani to ona zadna ladna nie byla,zeby jej sypac kase za nic... wiec takie gadki,ze ktos tu dostaje nie wiadomo jaka kase za lezenie na dupie to bzdura.Bo nawet jak ktos sypnie napiwek 50z,100z to nie wiadomo czego za to wymaga... tyle w temacie... SU to dla wlasciciela zyla zlota wystarczy policzyc ile mniej wiecej jest lasek i ile by zarobily przez miesiac.To wychodzi niezla sumka bo wlasciciele jeszcze raz tyle zarabiaja... oni maja na miesiac tyle co zadna z was przez rok lub dwa nie zarobila...wiec zrobia poprawki i to co musza i zaczna wyplacac...zadnej konkurencji to nie maja wiec sobie mysla,ze jak beda przesuwac terminy to czesc sobie pojdzie chwilowa na inny portal,ale jak juz zaczna wyplacac to i tak wroca,bo nigdzie nie zarobia tyle co na SU... wiec jak kilka nie bedzie nadawac to beda teraz inne wiec i tak stratni nie beda...
Awatar użytkownika
Malamala000
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 526
Rejestracja: 05 kwie 2019, 18:41
Podziękował: 98 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sweet
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selena_Selena


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 17:20


Mnie tam na maila odpisali "w przyszłym tygodniu będą wypłaty". W sumie to wcześniej odpisywali "prosimy o cierpliwość" więc jest progress
Digi


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 17:24


Panowie jakbyście mieli na koncie SU "odłożone" po kilka tysięcy też byście sie denerwowali . Nie ma co sie nam dziwić :lol:
Awatar użytkownika
Selekcjonerka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 08 kwie 2019, 15:47
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selekcjonerka


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 17:25


Malamala000 pisze:
LunaMoon pisze:Ale kto tu wyje? Bez wyolbrzymiania proszę. I tak wiele z nas dziewczyn jest w lepszej sytuacji niż niejeden z was. Ja mieszkam na swoim, mam też kogoś bliskiego sercu na kim mogę polegać zawsze. Ale chcę mieć też swoje pieniądze, nie zamrożone na portalu, tylko na moim koncie. Nie wszystkie nadawały regularnie wypłacając na bieżąco każdą jedną stówke. Są też różne sytuacje losowe, o których nie trzeba przed wszystkimi trąbić. No które się tak ustawiły? Annpearl? Która miała wiernych i bogatych zakochańców którzy jej sypali po kilkadziesiąc tysięcy na każdej transmisji. No w takiej sytuacji to nic dziwnego, że się ustawiła i otworzyła swój biznes. Ale nie każda ma takie możliwości. Kiedyś na SU było też dużo łatwiej, niż teraz, więcej ludzi było i więcej hojnych widzów. Nawet za jakieś wygłupy, czy śpiewanie piosenek leciały konkretne kwoty, a teraz zostały prawie same transmisje stricte erotyczne i trzeba się bardziej postarać aby osiągnąć zamierzone cele.

hehehehe dobre bo sie usmialam... I ty myslisz,ze od tak by jej sypali nie wiadomo za co lewy obieg jak nic z reszta nikt nie daje kasy za nic na kazda zl trzeba sie na portalu postarac.Ani to ona zadna ladna nie byla,zeby jej sypac kase za nic... wiec takie gadki,ze ktos tu dostaje nie wiadomo jaka kase za lezenie na dupie to bzdura.Bo nawet jak ktos sypnie napiwek 50z,100z to nie wiadomo czego za to wymaga... tyle w temacie... SU to dla wlasciciela zyla zlota wystarczy policzyc ile mniej wiecej jest lasek i ile by zarobily przez miesiac.To wychodzi niezla sumka bo wlasciciele jeszcze raz tyle zarabiaja... oni maja na miesiac tyle co zadna z was przez rok lub dwa nie zarobila...wiec zrobia poprawki i to co musza i zaczna wyplacac...zadnej konkurencji to nie maja wiec sobie mysla,ze jak beda przesuwac terminy to czesc sobie pojdzie chwilowa na inny portal,ale jak juz zaczna wyplacac to i tak wroca,bo nigdzie nie zarobia tyle co na SU... wiec jak kilka nie bedzie nadawac to beda teraz inne wiec i tak stratni nie beda...

To trochę tak że co dajesz to do Ciebie wraca:) jeśli za głupie cześć trzeba dac żetony to ja się nie dziwię że ktoś nie dostaję grubsze sumy z e zwykłej sympatii:)
Awatar użytkownika
cipkozaurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 28 sie 2017, 18:22
Podziękował: 87 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LobodA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 17:25


"
hehehehe dobre bo sie usmialam... I ty myslisz,ze od tak by jej sypali nie wiadomo za co lewy obieg jak nic z reszta nikt nie daje kasy za nic na kazda zl trzeba sie na portalu postarac.Ani to ona zadna ladna nie byla,zeby jej sypac kase za nic..."

Koleżanka chyba nowa : )
Tu są tacy co przewalili 500k PLN (tak, pół miliona polskich zlotych) na modelkę bo się zabujali i dali. Za co? Za nic : )
Awatar użytkownika
Megan
SU-holik
SU-holik
Posty: 121
Rejestracja: 10 gru 2015, 10:06
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: SU
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 17:44


Ale beka... pokazują na swojej stronie coś co nie działa...
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 17:50


Malamala000 pisze:A po co ty sie wpie.... w ten watek i inni faceci?? Skoro dupami nie swiecicie to co was to wszystko obchodzi?! Jest post dotyczacy wyplat to chyba kazda dziewczyna moze sie tu zapytac co i jak i napisac a wy faceci co z zazdrosci sie wpierd... i piszecie ?! bo was dupa sciska ile tu mozna zarobic...Wezcie sie swoja robota zajmicie i nie wpierd... q to forum,bo to sie robi juz zalosne

Posluchaj pustaku... ja ze swojej roboty mam na tyle duzo pieniedzy zeby oplacic swoje rachunki i jeszcze fchuj mi zostaje zeby taka dzida ja Ty grzebala sobie palcem w cipie za 5 zlotych gdy sobie tego zazycze. To raz. Po drugie gdybys dzbanie nie zarejestrowala sie na tym forum w momencie jak widmo smierci glodowej zajrzalo Ci w oczy to bys wiedziala ze TO JEST QRWA FORUM O SU i o tym co sie na nim dzieje i KAZDY moze na nim pisac bez wzgledu na to czy swieci dupa czy nie. Jarzysz? Watpie...

ZmysłowaOna23 pisze:Wypraszam sobie nazywania kurwa czy tam e kurwa

Kolejna "nowa glodujaca"... Otoz to czy jestescie e-kurwami czy nie zostalo juz na tym forum przerobione 100 razy, pelnej zgodnosci nie bylo, natomiast zostalo ustalone ze jesli Wy nie jestescie kurwami a my kurwiarzami to byc moze jestescie modelkami a my modelarzami.
ZmysłowaOna23 pisze:I ch*j ci do tego co robimy i moralizowanie itp. Chodzi o to co nam sie nalezy a nie dogryzanie inym

Primo, nie zauwazylem zebym moralizowal. Secundo, tak, chuj mi do wielu rzeczy, natomiast nikt mi nie zabroni wypowiadania sie w tematach w ktorych mam ochote to robic. Tak, wiem ze cos wam sie nalezy. Nie dogryzam, stwierdzam fakty nawet jesli sa dla Ciebie bolesne.

Szczerze to jestem bardzo za tym zeby wam wyplacili te pieniadze... dzieki temu kilka kretynek odejdzie stad co najmniej do czasu kolejnego "kryzysu"... i tak nic ciekawego tutaj nie wnosza poza zwyzywaniem nas od stujarzy itp. Tak jakby te wyzwiska nas wzruszaly.

PS Sorka ze tak grubiej, rzadko mi sie zdarza, ale tym razem musze sie dopasowac do poziomu interlokutorek.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 17:55


Obrazek
W świecie polskich sex kamerek wrze :laugh3:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 17:55


komin,
Jak czytam wypowiedzi co niektórych niewiast to też mi się ciśnie na usta, a raczej palce na klawiaturze :smoke:
Digi


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 17:58


HITLER88 pisze:Wzajemnie się nakręcacie. A jak kasa przyjdzie na konto to strzelicie wszyscy tu takiego karpia że szok. Ktoś tu pisał o koko największą zetoniara na SU nigdy konkurencji nie powie prawdy. Jakby portal miał upaść to już dawno by to zrobił, zresztą jak jebnie to jebnie kasę zawsze można zarobić gdzie indziej ale życzę wam żeby przelewy wam wkoncu zrobili. AMEN :hi:


No może i największa żetoniara ale jak piszą do mnie dziewczyny i przychodzą na priva po poradę czy kasa będzie to ja im pisze to co wiem czyli nic i nikogo świadomie w błąd nie wprowadzam.
Raz jeszcze powtórzę to co wszyscy, że takie akcje miały już miejsce w przeszłości i ja bym nie siała paniki, privy grupowe wprowadzali 3 lata to i z płatnościami obsuwy są, życie.

PS
I nie wiem jak Wy ale ja dziś idę się najebać.
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 00:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 18:04


KoKo21 pisze:I nie wiem jak Wy ale ja dziś idę się najebać.

Ja najebać i świecić cycem oraz cipką na SU
Digi


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 18:08


KoKo21 pisze:I nie wiem jak Wy ale ja dziś idę się najebać.


to co pijemy dziś laski? :D
Awatar użytkownika
Ccata
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 12 kwie 2019, 16:16
Podziękował: 120 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: połowa z nich
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Ccataleya18


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości