_Arianna_/_Seksowny_Wabik/Savannah/Milla/HannahBaker

Archiwum XXX
Przez to, że nie nadaje z głosem bardzo wiele traci. Oczywiście najlepiej byłoby, żeby nadawała z głosem i z twarzą. Ciało ma jedno z najlepszych na showupie.

https://showup24.tv/_Arianna_
https://showup24.tv/profile/_Arianna_
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Ona jeszcze nadaje? Świetne pokazy robiła na ogólnym i na priv. :good3:

https://showup24.tv/_Arianna_
https://showup24.tv/profile/_Arianna_
Awatar użytkownika
simi
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 20 lip 2017, 17:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: showup
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


W lutym widziana pod (nieistniejącym już) nickiem _Seksowny_Wabik,
czy aktualnie nadaje.. nie mam pojęcia..


Uzupełnienie brakujących stron,
po poście:
Książe_showupa pisze:Przez to, że nie nadaje z głosem bardzo wiele traci. Oczywiście najlepiej byłoby, żeby nadawała z głosem i z twarzą. Ciało ma jedno z najlepszych na showupie.


kopie google`a:
uzup.str. 2-giej
str. 3-cia
str. 4-ta

kopie archive.today:
uzup. str. 2-giej
str, 3-cia
str. 4-ta
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
PedroPedritos
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:09
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PedroPedritos pisze:czy to nie ona :
https://showup24.tv/Karoline

Na 100% nie, Arianna miała lepszy tylek i inny brzuch. Na priv jeszcze nie byłem, ale obstawiam, że to https://showup24.tv/profile/karolinaem
Tylko zmiana stylu i peruki.
Awatar użytkownika
kornel85
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 03 wrz 2015, 14:29
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mmm


Awatar użytkownika
PedroPedritos
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:09
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1069
Rejestracja: 20 lis 2015, 14:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


https://showup24.tv/IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII szybka zmiana nicku, właśnie nadaje teraz
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1069
Rejestracja: 20 lis 2015, 14:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Wczoraj IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII, dzisiaj znowu jako Karoline. Nie nadążysz...

https://showup24.tv/Karoline
https://showup24.tv/profile/Karoline
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 19:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Po pierwsze, to napiszę to jako post do "wszystkich głąbów".
Nie wstawiajcie jej nicków, bo przez stalkierskie zapędy niektórych osób usunęła się z SU i przeniosła na ZB.
A teraz ledwo co tam nieśmiało wraca, a Wy zapierdalacie nicki wpisywać... Może gdybyście anonimami tutaj nie byli, to by Wam sama o tym powiedziała...
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Fapka, nie pierdol
Podajemy nicki ciekawej laski nadającej na SU a nie jej dane osobowe, czy adres zamieszkania. Jeżeli rzeczywiście ma jakiegoś stalkera, który ma na jej punkcie jebca, to pierwszy się zorientuje co i jak bez niczyjej pomocy i żadne zmiany nicków i portali tu nie pomogą.
Poza tym, jeżeli panna tak bardzo boi się stalkerów, to cholernie głupim pomysłem było wracanie do tego biznesu...
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 19:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja pierdolę...
To po chuj podajesz te nicki, skoro każdy i tak ją znający ją rozpozna?
Przecież to dla niektórych oczywiste, że zmiana nicku na IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII nastąpiła po tym jak wstawiono poprzedni nick. Serio chcecie wymuszać na niej żonglerkę?

I nawet nie chodzi o dane osobowe, bo przecież kurwa o obecność typa, który ją wkurwia zachowaniem. Typek znając nick może wrzucićgo do odpowiednich apek, co nagrają jej osobę i/lub chat.
No sorry, ale nawet nie musisz się pokazywać często by mieć stalkera - patrz przykład Henia.

A napisałem post głównie dlatego, że mi pewien pan na Skype płakał, jakie to debile z papaja, że nick wstawia i że mam Adminowi napisać, bo mam lepszy kontakt, by cały ten temat usunąć bądź zamknąć...
Jeszcze jedno, skoro to tylko "nick", to dlaczego swoich nie macie wpisanych, patafiany?
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Jak ktoś nie chce mieć stalkierów to niestety musi zrezygnować z tego biznesu, przenosiny na ZB czy zmiana nicku raz na tydzień nic nie dadzą, stalkierzy to przeważnie przegrywy bez życia które siedzą 24/7 na każdym jednym portalu kamerkowym i wypatrują swojej ofiary a niestety system "nowy nick - nowa ja, całkiem inna i nie do poznania" działa tyko w umyśle Gorzkiej.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Fapka pisze:Ja pierdolę...
To po chuj podajesz te nicki, skoro każdy i tak ją znający ją rozpozna?
Przecież to dla niektórych oczywiste, że zmiana nicku na IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII nastąpiła po tym jak wstawiono poprzedni nick. Serio chcecie wymuszać na niej żonglerkę?

I nawet nie chodzi o dane osobowe, bo przecież kurwa o obecność typa, który ją wkurwia zachowaniem. Typek znając nick może wrzucićgo do odpowiednich apek, co nagrają jej osobę i/lub chat.
No sorry, ale nawet nie musisz się pokazywać często by mieć stalkera - patrz przykład Henia.

A napisałem post głównie dlatego, że mi pewien pan na Skype płakał, jakie to debile z papaja, że nick wstawia i że mam Adminowi napisać, bo mam lepszy kontakt, by cały ten temat usunąć bądź zamknąć...
Jeszcze jedno, skoro to tylko "nick", to dlaczego swoich nie macie wpisanych, patafiany?


Ty tak poważnie, czy sobie jaja robisz???
Jak w innych tematach napierdalasz nickami lasek to jest ok a tu wielkie oburzenie? Nie bądź hipokrytą.
Po to jest to forum, by wyrażać opinie na temat lasek z SU a skoro dla Ciebie podanie nicku jest ujawnieniem wielkiej tajemnicy, to zamknijcie całe forum, bo traci sens bytu.
ruger44 ma rację. Jeśli ktoś myśli, że zmiany nicków, czy stron uchroni go przed stalkerami to jest w chuj naiwny, bo taki psychol wytropi swoja ofiarę w kilka sekund.
Jeżeli ktoś decyduje się na takie zajęcie, to chcąc nie chcąc staje się osobą publiczną i musi sobie radzić z wszystkimi skutkami ubocznymi tego fachu a jak nie potrafi to do Biedronki na kasę a nie zabierać się za e-kurestwo.
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 19:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Fapka, przypomina mi się moment, kiedy pierwszy raz zauważyłam Twój nick. Nie dało się go nie zauważyć, bo pojawiła się cała ściana tematów założonych przez Ciebie i wpisów w prawie każdym temacie. Nie uważasz, że dziewczyny którym zakładałeś tematy, też mogły nie chcieć tutaj być wymienione? Zapytałeś każdej z nich czy pasuje jej to, że zakładasz temat, tak?
Nie jestem zwolenniczką takich aktualizacji i śledzenia każdego ruchu dziewczyn, po to żeby to tutaj wklepać ale myślę, że akurat Ty powinieneś używać łagodniejszych słów w ocenie tej sytuacji. :)
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Fapka miał już swój wkład w foro gdy u każdej jednej dziewczyny która nie była zainteresowana jego luszowymi układami wrzucał wiadro hejtu (+ spore ilości rzeczy prywatnych jak np. czy ma dziecko, gacha, z kim mieszka etc) ale to oczywiście nie był hejt ani stalking tylko "konstruktywna krytyka" he he. Fapka naprawdę powinien sobie zrobić przerwę od internetu bo mu szkodzi mocno
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


maxim pisze:Jak w innych tematach napierdalasz nickami lasek to jest ok a tu wielkie oburzenie? Nie bądź hipokrytą.
Tłuku niedojebany - jak mi dziewczyna da znać, żebym tego nie robił, bo jej to szkodzi, to tego nie robię. Takie przypadki były - a nawet pomagałem osobom, które nie chciały się bezpośrednio kontaktować z forum.

Nie rozumiem czemu dla takich zjebów jest trudne uświadomienie sobie, że jeżeli osoba sobie tego nie życzy i TY O TYM KURWO WIESZ, to wypada tego nie robić.
I nikt nie mówi, że to ma uchronić od stalkerów, ale po co macie ułatwiać im zadanie? Post rugera jest z dupy i nie o osobie, zwykły troll-off-topic, prowokując do dalszego off-topicu.

Spokojna pisze:Fapka, przypomina mi się moment, kiedy pierwszy raz zauważyłam Twój nick. Nie dało się go nie zauważyć, bo pojawiła się cała ściana tematów założonych przez Ciebie i wpisów w prawie każdym temacie [...]
Otóż kiedyś nie byłem świadomy, że to jednak w niektórych przypadkach szkodzi.
Wiadomo, tak jak Hard teraz, zakładałem tematy osób, które uważałem za godne.
Potem brakowało mi tematów o X, to zakładałem temat o X, byle byłoby jakieś info, że X istnieje, i np. że nie jest nowa. Do tego, niektórzy nie wypowiadają się o X, bo nie ma tematu o niej.

Chcąc wprowadzić też lepszy standard postów, używałem pewnego "szablonu" opisowego, no ale nikt tego nie stosował.
Prawdopodobnie wystraszyłem część dziewczyn z SU, a część z forum. Ale najśmieszniejsze było to, gdy ludzie zarzucając mi spam, dopiero takowy otrzymali i jeszcze bardziej płakali. Nikt nawet nie próbował logicznie argumentować, dlaczego miałbym nie pisać nowych tematów.
Jak widać, z opóźnieniem, otworzyły mi się oczy w tej sprawie i wolę informować o złych przejawach pewnych zachowań, a komplementy muszą być naprawdę zasłużone.

Drugi post rugera nie skomentuję, bo jest po prostu pełen kłamstw. (Bo ruger widzi prawdę w zakrzywieniu, a potem powtarza wielokrotnie to innym, by przyswoili to jako prawdę, szkodząc osobom atrakcyjniejszym od niego) [jebać rugera, jak widać on więcej syfów napisał, bo ma prawie 2x tyle postów co ja].

PS: Nie mam nic do Arianny, ani nie jestem przeciwnikiem, ani nie jestem zwolennikiem. Po prostu dajcie jej spokój, jeżeli o spokój prosi.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Sam jesteś niedojebanym tłukiem, bo robiłeś dokładnie to samo wypisując całe listy nicków pod jakimi laski występowały i nikogo o pozwolenie nie pytałeś. Wtedy jakoś nie przyszło Ci do łba, że możesz ułatwiać zadanie stalkerom i innym zjebom, więc teraz w dupę sobie wsadź swoje mądrości, bo Twoja wiarygodność w tym temacie jest zerowa i akurat Ty nie będziesz mówił innym co mają robić.
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 19:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Fapka, przesadzasz... nick to nick i nic wiecej. Wydaje mi sie malo istotne czy laska sobie zyczy czy nie zyczy...nadaje na SU, to jest forum o ShowUp.tv wiec chyba dosc logiczne ze jej nick (nie mowimy o danych osobowych) moze sie tutaj pojawiac.
Jesli laska jest latwo rozpoznawalna przez tyle osob to tak samo latwo bedzie rozpoznana przez swojego stalkera... nie widze zwiazku. Ok, moze dzieki informacji na forum szanowny pan stalker ma 5 minut roboty mniej... czyli w zasadzie bez znaczenia.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Fapka pisze:
Drugi post rugera nie skomentuję, bo jest po prostu pełen kłamstw. (Bo ruger widzi prawdę w zakrzywieniu, a potem powtarza wielokrotnie to innym, by przyswoili to jako prawdę, szkodząc osobom atrakcyjniejszym od niego) [jebać rugera, jak widać on więcej syfów napisał, bo ma prawie 2x tyle postów co ja].

PS: Nie mam nic do Arianny, ani nie jestem przeciwnikiem, ani nie jestem zwolennikiem. Po prostu dajcie jej spokój, jeżeli o spokój prosi.


Nie skomentujesz bo trafiłem idealnie w punkt i nie masz jak się bronić, zresztą każdy na foro pamięta jak wyglądała sytuacja z dramą z Blond Kociakiem, może posty już są skasowane ale foro pamięta. Ona też prosiła o spokój i nie wrzucanie jej prywatnych spraw na foro i jakoś tej prośby nie usłuchałeś.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


PoprzedniaNastępna

Wróć do XXX



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość