Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
10 kwie 2019, 20:24


Ciekawa pisze:
Przyjazna pisze:
kasia85 pisze:I jak myślicie, będą od jutra wypłacać? Dziś o 24:00 mija termin.

Kasia termin mija z dniem 11.04 o 00:00 więc teoretycznie maja czas na zdjęcie blokady do końca czwartku.


Czuje że jednak jutro przedłuża kolejny raz. Gdyby mieli się wyrobić, to wątpię żeby czekali do ostatniej chwili


Zobaczymy ale gdyby znowu planowali polecieć w UJA to wskazaliby niedzielę a nie czwartek chociaż z drugiej strony może ten czwartek ma na celu dać nam nadzieję by dziewczyny nie robiły strajku buntu i zamieszania
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
10 kwie 2019, 20:28


w razie czego to ja odkupie zetony od was po cenie nizszej od waszego wirtualnego pracodawcy :idea: , place tylko i wylacznie przez yetipay, xD chetne do zrobienia dealu zycia i pieniedzy szybszych na kontach swoich bankowych zapraszam do uzgodnienia warunkow w pw wiadomosciach :)
Awatar użytkownika
Dalli140183
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 05 kwie 2019, 17:36
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: wiele


Re: Płynność wypłat z SU
10 kwie 2019, 21:04


Pozostaje nam tylko czekac, ale robi się to już wkurzające :/
Ja przelew zawsze mam na drugi dzień po zleceniu, ale przypuszczam, ze w tej sytuacji ( oczywiście jak jutro po północy będzie można wypłacić ) pewnie będzie pod koniec przyszłego tygodnia XDDD
Awatar użytkownika
bebi
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 10 kwie 2019, 20:54
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
10 kwie 2019, 21:52


bebi pisze:Pozostaje nam tylko czekac, ale robi się to już wkurzające :/
Ja przelew zawsze mam na drugi dzień po zleceniu, ale przypuszczam, ze w tej sytuacji ( oczywiście jak jutro po północy będzie można wypłacić ) pewnie będzie pod koniec przyszłego tygodnia XDDD



Wtedy od środy sobie zrobią święta (Wielka Środa, Czwartek i Piątek) i tak w kółko
Awatar użytkownika
Ciekawa
SU-holik
SU-holik
Posty: 150
Rejestracja: 28 gru 2017, 22:03
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
10 kwie 2019, 22:00


Na mnożyło się widzę ostatnimi czasy na forumku cinkciarzy żetonowych.
Może i będzie interes życia na tym żetonowym cinkciarstwie a może i nic z tego nie będzie jeśli showup rzeczywiście upadnie.
Nawet jeśli SU nie padnie to trwająca od jakiegoś czasu masowa wyprzedaż po coraz to niższym kursie i nasycenie rynku żetonami
poskutkuje na dłuższy czas znaczny spadek czarnorynkowego nieoficjalnego kursu żetonów.
Spowoduje to znaczne zmniejszenie i oddalenie w czasie potencjalnych zysku ze sprzedaży skupowanych obecnie żetonów.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


Re: Płynność wypłat z SU
10 kwie 2019, 22:36


Ja wątpię, że wypłacą aczkolwiek jak to się mówi do trzech razy sztuka...może ogarnęli wszystko :) dowiemy się niebawem :lol:
Awatar użytkownika
coca-cola69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 10 kwie 2019, 22:30
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Każda
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
10 kwie 2019, 22:52


za 10 minut chwila prawdy, jak znowu przedłużą to ten temat przegoni w ilości postów temat koliberka :)
LEON LXIX


Re: Płynność wypłat z SU
10 kwie 2019, 22:55


w razie czego moja oferta jest nadal aktualna i bedzie trwac do swiat wielkanocnych, takze drogie piekne Panie moj pw czeka na oferty z waszej strony xD
Awatar użytkownika
Dalli140183
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 05 kwie 2019, 17:36
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: wiele


Re: Płynność wypłat z SU
10 kwie 2019, 23:01


kto wam powiedział ze teraz o północy ?? zawsze było do ostatniej prawie minuty określonego w komunikacie dnia wiec zapewne nowe wieści jutro o północy
Awatar użytkownika
sexy suzy 69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 08 kwie 2019, 11:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: każda na swój sposób
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
10 kwie 2019, 23:03


jay pisze:za 10 minut chwila prawdy, jak znowu przedłużą to ten temat przegoni w ilości postów temat koliberka :)


Do 11.04 czyli do dzisiejszego dnia do północy. Najwcześniej dowiemy się ok 23:45



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
Ciekawa
SU-holik
SU-holik
Posty: 150
Rejestracja: 28 gru 2017, 22:03
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
10 kwie 2019, 23:05


Ciekawa pisze:
jay pisze:za 10 minut chwila prawdy, jak znowu przedłużą to ten temat przegoni w ilości postów temat koliberka :)

Do 11.04 czyli do dzisiejszego dnia do północy. Najwcześniej dowiemy się ok 23:45

Cały dzień w napięciu to będzie



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
10 kwie 2019, 23:29


sexy suzy 69 pisze:kto wam powiedział ze teraz o północy ?? zawsze było do ostatniej prawie minuty określonego w komunikacie dnia wiec zapewne nowe wieści jutro o północy

trzeba bylo pilnowac ostatniej daty kiedy rowno o polnocy pojawil sie komunikat kolejny. teraz tego nie zrobili. nie zrobili bo pewnie pracuja nad kolejnym komunikatem......... moge sie oczywiscie mylic
historia lubi sie powtarzac
Awatar użytkownika
Dalli140183
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 05 kwie 2019, 17:36
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: wiele


Re: Płynność wypłat z SU
10 kwie 2019, 23:33


Dalli140183 pisze:
sexy suzy 69 pisze:kto wam powiedział ze teraz o północy ?? zawsze było do ostatniej prawie minuty określonego w komunikacie dnia wiec zapewne nowe wieści jutro o północy

trzeba bylo pilnowac ostatniej daty kiedy rowno o polnocy pojawil sie komunikat kolejny. teraz tego nie zrobili. nie zrobili bo pewnie pracuja nad kolejnym komunikatem......... moge sie oczywiscie mylic
historia lubi sie powtarzac



Nowy komunikat pojawił się 7 po godz 23, więc dzisiaj też trzeba czekać do końca dnia
Awatar użytkownika
Ciekawa
SU-holik
SU-holik
Posty: 150
Rejestracja: 28 gru 2017, 22:03
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
10 kwie 2019, 23:37


Dalli140183 pisze:
sexy suzy 69 pisze:kto wam powiedział ze teraz o północy ?? zawsze było do ostatniej prawie minuty określonego w komunikacie dnia wiec zapewne nowe wieści jutro o północy

trzeba bylo pilnowac ostatniej daty kiedy rowno o polnocy pojawil sie komunikat kolejny. teraz tego nie zrobili. nie zrobili bo pewnie pracuja nad kolejnym komunikatem......... moge sie oczywiscie mylic
historia lubi sie powtarzac

Właśnie pilnuje a komunikat pojawia się zawsze wyznaczonego dnia o 23:45 więc pomieszala Ci się cała doba inne nie mają problemu z liczeniem


Może w ciągu dnia ściągną blokadę a może będą czekać do ostatniej minuty tego nikt nie wie... Czas spać chciałabym się obudzić wejść na swój profil SU i wysłać przelew.
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
10 kwie 2019, 23:53


zacytowaliscie mnie a same wlasnie czekalyscie az wybije polnoc :) trzymam za was kciuki. moja oferta jest nadal aktualna :D
Awatar użytkownika
Dalli140183
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 05 kwie 2019, 17:36
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: wiele


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 00:39


Na 100 % po 24 dadzą nastepny komunikat o przedłużeniu ;/
Awatar użytkownika
Selekcjonerka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 08 kwie 2019, 15:47
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selekcjonerka


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 01:27


Ciekawa pisze:
Do 11.04 czyli do dzisiejszego dnia do północy. Najwcześniej dowiemy się ok 23:45


no nie wiem, wydaje mi się, że określenie jakiegoś terminu - do jakiegoś dnia oznacza, że właśnie do tego dnia, a nie włącznie z tym dniem. Przykładem niech będzie, że gdy rozliczamy się z US do końca lutego to wiemy, że 1 marca już jest lipa, bo jesteśmy spóźnieni.

Showup w tym przypadku wywiązał się z tego, co zakomunikowali nam w niedzielę, zlecenia wypłat nie były realizowane do 11.04 więc nikogo tym akurat wpisem nie oszukali ;)

trzymam kciuki enyłej !
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 16:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 02:44


Szczerze mówiąc od kilku dni żyję w ogromnym stresie - nie wiem, co robić. Czy iść na zagraniczne kamerki, czy szukać pracy, czy siedzieć na Showupie i liczyć, że jednak wypłacą. Widzę, że przez ostatni czas coraz mniej modelek nadaje. Wczoraj było wyjątkowo normalnie, jakby każda żyła nadzieją, że dziś puszczą przelewy. Czy portal nie widzi, że tylko na tym traci?

Zastanawia mnie jedno - jak to jest, że przez te 20 dni nikt nie wykorzystał luki w rynku i nie otworzył konkurencyjnej strony? Przecież to idealny moment! Czy Showup nie boi się, że ktoś na to wpadnie i sprzątnie im wszystkie camgirl sprzed nosa? Osobiście jestem pewna, że prędzej, czy później taka strona powstanie, ponieważ, no nie oszukujmy się, Showup ma coraz bardziej wyjebane. Prawie każda transmisja tnie, KAŻDY priv wygląda w ten sposób, że ja nadaję, a obraz widza ścina po kilku minutach i muszę odświeżać, mimo zajebistego neta i kamerki HD muszę ustawiać jakoś na SŁABĄ/BARDZO SŁABĄ, by ludziom działało. To jest dla mnie dziwne. Mają stronę, która może przynieść im OGROMNĄ ilość pieniędzy, a nie wykorzystują tego potencjału. Dużo osób, które chodziło do mnie na długie, drogie privy, zrezygnowało właśnie przez problemy z playerem - szczerze powiedziało "wiem, że to nie twoja wina, ale sorry - nie będę płacił kilkaset złotych za klatkujący obraz". Tęsknię za poprzednią wersją showupa...
Awatar użytkownika
pusheen
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 08 kwie 2019, 00:57
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 06:45


No to teraz mozna obstawiac, czy nastepny termin to bedzie 16.04, czy moze jakis w ch.. odlegly, a moze wyjatkowo blokada zostanie zwolniona :sarcastic: Ja obstawiam poczatek przyszlego tygodnia.
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
11 kwie 2019, 06:54


Dalli140183 i Ted Bundy macie rację że termin to termin ale SU rządzi się własnymi prawami i do 23:45 możemy siedzieć w napięciu.
Do tej pory nie namawialam do buntu ale dziś jak jeden maz powinny dziewczyny zrezygnować z nadawania do chwili wypłaty jednak gwarantuje wam że większość nawet nie wie o tym forum
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: bezloginu, DaritkaMarusia i 95 gości