ILE ZAROBIŁAM NA SU

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


A ja tak z ciekawosci zapytam, ile tak srednio wyciagacie z Programow Partnerskich ? Jak sie z tego rozliczacie?



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Taki tam nie kazda kobieta pracujaca na showupie nic nie odklada sa takie co maja na dom w surowym stanie odlozone
Multikonto Emily !!!!!!!
Awatar użytkownika
Obserwatorka->Emily
SU-holik
SU-holik
Posty: 96
Rejestracja: 06 wrz 2016, 01:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: NiebianskaOna




soookris pisze:Bajońskich sum to bym się z ShowUp.tv nie spodziewał. Myślę, że realne są kwoty na poziomie 5-7 tysięcy miesięcznie przy trybie 'pracy' w okolicach 20 dni (nie myślę tutaj o laskach vel aurelia od wieczora do rana zasuwam, 20 orgazmów z rzędu itp. itd.). Wiadomo jak w każdym biznesie masz lepsze i gorsze dni, czasem trafi się filantrop co parę stów rzuci za nic, ale to nie codzienne. Licząc średnio 300 zł dziennie przez 20 dni mamy 6000 zł gratis do pensji. Ktoś powie, że to kupa pieniędzy - owszem, natomiast na Warszawę to znowu tak dużo nie jest.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv


6000 zł na rękę bo prawie żadna dziewczyna na showupie nie płaci podatków czyli prawie 10 000 zł brutto dla 18-22 letniej dziewczyny to według Ciebie nie jest dużo na Warszawę?
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Książę nie miałem akurat na myśli określonego przedziału wiekowego, ale zgodzę się, że mało która kobieta w wieku 20 lat zarabia takie pieniądze. W grę wchodzi wiele zmiennych. Na pewno kluczowe jest to czy masz mieszkanie w dużym mieście. Wtedy odchodzi ci znaczna część wydatków. Powiedzmy, że zarobisz 6000 zł na rękę. Przyjezdna camgirl musi coś wynająć, zapłacić rachunki, zjeść coś, ubrać się, kupić kosmetyki, używki. Zakładam też, że jeżeli jest to w miarę rozsądna 20latka to studiuje. Wątpię, żeby były to studia dzienne, więc dochodzi czesne do opłacenia. Robisz dodatkowo kursy albo chociaż prawo jazdy - kolejne wydatki. Wypadało by też mieć jakiegoś lapka albo chociaż kamerkę hd. Na pewno jesteś w stanie odłożyć jakieś pieniądze, ale nie nie wiadomo ile. Może się też zdarzyć gorszy miesiąc, zaginięcie sponsora albo zachłyśnięcie serwisu i co? Zostajesz na lodzie
Awatar użytkownika
soookris
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 27 lip 2016, 21:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Snoookris wystarczy sobie poczytać w jaką panikę wpadły wszystkie dziewczyny z showupa od kiedy przestali realizować przelewy, żeby sobie uświadomić jak wielkie to są dla nich pieniądze.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Ja mam więcej niż 20 lat... studia skończyłam, więc ten wydatek odchodzi. Na brak prv nie narzekam,(ani trochę! :lol:) ale zwykle zarabiam mniej niż 6000zł będąc ok. 17-22 dni w miesiącu po 3-6 h. Wszystko mam legalnie tzn. działalność mam i odprowadzam podatki. Do tego wynajem, czynsz, koszty księgowości, kosmetyki do makijażu, balsamy, oliwki, rachunki (których część na szczęście mogę wrzucić w koszty) pończochy, rajstopy, zabawki i ciuchy typowo do występów na kam (tego akurat nie wrzucam, bo mam sprzeczne info co do rozliczania się z tego). Przez co naprawdę zostaje niewiele wliczając do tego jeszcze raty za komputer i kredyt. Nie wszystkie śpią na pieniądzach tak jak wam się wydaje. Mało tego, będąc więcej godzin na kam, przy ostrzejszych zabawach łatwo dochodzi do obtarć i infekcji i wtedy wiadomo, że trzeba sobie odpuścić sobie transmisje.
Książe ... jeszcze jedno... to, że jesteśmy tu dla pieniędzy nie oznacza, że nie mamy z tych zabaw przyjemności :air_kiss: , ale z samej przyjemności nikt jeszcze nie przeżył :whistle3:
Awatar użytkownika
Całuśna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 09 wrz 2016, 11:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Pure Dream
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Ksiaze a co ty myslisz ze kobiety sa tu zeby podniecac sie waszym waleniem konia? Kazda jest tu po to zeby zarobic pieniadze a po pracy przyjemnosci daja im faceci lub mezowie.
Multikonto Emily !!!!!!!
Awatar użytkownika
Obserwatorka->Emily
SU-holik
SU-holik
Posty: 96
Rejestracja: 06 wrz 2016, 01:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: NiebianskaOna




Obserwatorka pisze:Ksiaze a co ty myslisz ze kobiety sa tu zeby podniecac sie waszym waleniem konia? Kazda jest tu po to zeby zarobic pieniadze a po pracy przyjemnosci daja im faceci lub mezowie.


Oberwatorka jak jesteś taka odważna to podaj swój nick na showupie. Przyjdę do Ciebie na transmisję i zapytam Cię o to ciekawe co mi wtedy odpowiesz. Zobaczymy czy wtedy przyznasz się do tego, że masz faceta czy męża i jesteś na showupie tylko dla pieniędzy.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Książe_showupa pisze:
Obserwatorka pisze:Ksiaze a co ty myslisz ze kobiety sa tu zeby podniecac sie waszym waleniem konia? Kazda jest tu po to zeby zarobic pieniadze a po pracy przyjemnosci daja im faceci lub mezowie.


Oberwatorka jak jesteś taka odważna to podaj swój nick na showupie. Przyjdę do Ciebie na transmisję i zapytam Cię o to ciekawe co mi wtedy odpowiesz. Zobaczymy czy wtedy przyznasz się do tego, że masz faceta czy męża i jesteś na showupie tylko dla pieniędzy.

Ale coś Ty z konia spadł? To chyba oczywiste że większość dziewczyn na SU w życiu realnym prowadzi normalne życie, to że się nie przyznają to nie oznacza że trzeba im wierzyć.
Ogólnie specyfika SU się troszkę zatraciła i bardzo wiele osób uważa SU za portal randkowy a nie erotyczny i to jest bardzo wieli błąd, ale nie oszukujmy się tak jest każda kobieta która wchodzi na SU wchodzi po to aby zarobić(i tu nie można mieć do nich żalu), tak samo my wchodzimy po to aby "nacieszyć oko", "wydać żeton", "zaimponować" cokolwiek sobie tam dopiszesz.
I tak samo jak dziewczyny z SU mają swoich facetów, mężów, narzeczonych, tak samo kolesie mają swoje dziewczyny, żony, kochanki...
Nie ma co drążyć trzeba żyć i się do tego przyzwyczaić ;)
Awatar użytkownika
Jabes
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 07 lis 2015, 19:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Czytając to co napisała @Całuśna widzę, że się wiele nie pomyliłem. Na każdym etapie życia masz inne wydatki, wydajesz mniej lub więcej, masz lepszy albo gorszy miesiąc. Tyle. Chociaż teraz przyszła mi inna zagwozdka do głowy. Mianowicie ile razy taka camgirl musi się gryźć w język przy znajomych z reala bądź co mówi rodzinie jak pytają o źródło utrzymania. To musi być wyższy poziom ogarniania komu się co powiedziało i jak tego okłamało a jak tamtego :P
Awatar użytkownika
soookris
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 27 lip 2016, 21:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




soookris pisze:Czytając to co napisała @Całuśna widzę, że się wiele nie pomyliłem. Na każdym etapie życia masz inne wydatki, wydajesz mniej lub więcej, masz lepszy albo gorszy miesiąc. Tyle. Chociaż teraz przyszła mi inna zagwozdka do głowy. Mianowicie ile razy taka camgirl musi się gryźć w język przy znajomych z reala bądź co mówi rodzinie jak pytają o źródło utrzymania. To musi być wyższy poziom ogarniania komu się co powiedziało i jak tego okłamało a jak tamtego :P


Dokładnie ;)
Awatar użytkownika
camgirl
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 28 lut 2016, 15:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tajemnica :P




Jabes pisze:
Książe_showupa pisze:
Obserwatorka pisze:Ksiaze a co ty myslisz ze kobiety sa tu zeby podniecac sie waszym waleniem konia? Kazda jest tu po to zeby zarobic pieniadze a po pracy przyjemnosci daja im faceci lub mezowie.


Oberwatorka jak jesteś taka odważna to podaj swój nick na showupie. Przyjdę do Ciebie na transmisję i zapytam Cię o to ciekawe co mi wtedy odpowiesz. Zobaczymy czy wtedy przyznasz się do tego, że masz faceta czy męża i jesteś na showupie tylko dla pieniędzy.

Ale coś Ty z konia spadł? To chyba oczywiste że większość dziewczyn na ShowUp.tv w życiu realnym prowadzi normalne życie, to że się nie przyznają to nie oznacza że trzeba im wierzyć.
Ogólnie specyfika ShowUp.tv się troszkę zatraciła i bardzo wiele osób uważa ShowUp.tv za portal randkowy a nie erotyczny i to jest bardzo wieli błąd, ale nie oszukujmy się tak jest każda kobieta która wchodzi na ShowUp.tv wchodzi po to aby zarobić(i tu nie można mieć do nich żalu), tak samo my wchodzimy po to aby "nacieszyć oko", "wydać żeton", "zaimponować" cokolwiek sobie tam dopiszesz.
I tak samo jak dziewczyny z ShowUp.tv mają swoich facetów, mężów, narzeczonych, tak samo kolesie mają swoje dziewczyny, żony, kochanki...
Nie ma co drążyć trzeba żyć i się do tego przyzwyczaić ;)


Jabes nie zrozumiałeś tego co ja napisałem. Mnie chodziło o to, że bardzo wiele dziewczyn na showupie oszukuje mówiąc, że są wolne, żeby naciągać w ten sposób naiwnych frajerów na żetony bo bardzo wiele z tych osób, które dają żetony ma nadzieję, że dana dziewczyna z nimi będzie.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




soookris pisze:Czytając to co napisała @Całuśna widzę, że się wiele nie pomyliłem. Na każdym etapie życia masz inne wydatki, wydajesz mniej lub więcej, masz lepszy albo gorszy miesiąc. Tyle. Chociaż teraz przyszła mi inna zagwozdka do głowy. Mianowicie ile razy taka camgirl musi się gryźć w język przy znajomych z reala bądź co mówi rodzinie jak pytają o źródło utrzymania. To musi być wyższy poziom ogarniania komu się co powiedziało i jak tego okłamało a jak tamtego :P


Oj powiem Ci to jest ogromny minus bycia na kamerkach i wbrew pozorom mocne obciążenie psychiczne.
Potrafi bardzo doskwierać to, że bycie na kam musi być owiane wielką tajemnicą. Nie pochwalisz się przecież przed rodziną czym się zajmujesz!
Znajomi... no zależy też jakich masz znajomych. W życiu powiedziałam trzem osobom i jedna z nich urwała ze mną całkowicie kontakt, mimo iż wydawało się, że mamy przyjacielskie relacje.
Mi pomogła praca na część etatu. Nikt się wtedy nie pyta "skąd masz na coś kasę skoro nie pracujesz". Nie mówisz nic i tyle.
Awatar użytkownika
Całuśna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 09 wrz 2016, 11:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Pure Dream
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




No domyślam się, że z kartką na czole i cennikiem na plecach nie chodzisz po mieście. Co do obciążenia psychicznego myślę, że zależy to od typu kobiety, natomiast w każdej zostaje pewnie jakiś ślad, tak samo jak w internetach nic nie ginie :)
Awatar użytkownika
soookris
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 27 lip 2016, 21:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ja tam strzelam ze te naprawdę zarabiające powiedzmy te 6-10 tysi miesięcznie to tak naprawdę margines szolapa. 90% takich pieniędzy nie widziała nawet na oczy. Ewentualnie w pierwszym miesiącu-dwóch swojej działalności bo skorzystały z fejmu "swiezynki". Lekkie zachłyśniecie na początku i zjazd w dol... Potem albo rezygnują calkowicie, albo te z ciut silniejsza psychika zaczynają mówić "tak" chętnym na spotkania w realu, w sumie kasa podobna, pewniejsza, wyplata od razu, ryzyko rozpoznania mniejsze. Kilka za, kilka przeciw.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Wiadomo ze 6-10 tyś. nie zarabia dużo kobiet na ShowUpie ale kilka się takich znajdzie, które tyle zarabiają ale więcej jak 10 jest takich kobiet to myśle ze nie.
Multikonto Emily !!!!!!!
Awatar użytkownika
Obserwatorka->Emily
SU-holik
SU-holik
Posty: 96
Rejestracja: 06 wrz 2016, 01:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: NiebianskaOna




mysle ze zarobienie 2 tys zl miesiecznie bez specjalnie dlugiego przesiadywania to praktycznie dla kazdej pani jest pikus
Awatar użytkownika
Psotnik
SU-holik
SU-holik
Posty: 87
Rejestracja: 22 lip 2016, 12:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




No nie wiem czy taki pikus... 20 tys zetonow zwazywszy ze standard szolapa to ciagle najczesciej "5 za 100" to troche sie trzeba napracowac. Chetnych na privy od 500 w gore naprawde niema wielu...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Obserwatorka pisze:Wiadomo ze 6-10 tyś. nie zarabia dużo kobiet na ShowUpie ale kilka się takich znajdzie, które tyle zarabiają ale więcej jak 10 jest takich kobiet to myśle ze nie.


Chyba bardzo kiepska z Ciebie obserwatorka bo takich dziewczyn jest bardzo wiele. Myślę, że jest ich więcej niż 50.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Hahaha w twojej glowie moze i 50 tyle zarabia ale jak narazie to ledwo 50 transmituje z czego 3/4 nie ma privow.



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Multikonto Emily !!!!!!!
Awatar użytkownika
Obserwatorka->Emily
SU-holik
SU-holik
Posty: 96
Rejestracja: 06 wrz 2016, 01:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: NiebianskaOna


PoprzedniaNastępna

Wróć do ShowUp od zaplecza



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości