ILE ZAROBIŁAM NA SU

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Ogólnie wiadomo, że uprawianie najstarszego zawodu świata czy to w realu czy na kamerkach jest bardzo opłacalne finansowo chyba, że alf zabiera 70 % zarobków. Finanse to jedno inna sprawa to reputacja, która ciągnie się za taką osobą do końca życia. Klienci i internet nie zapominają :)


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


gracjan080810 pisze:Ogólnie wiadomo, że uprawianie najstarszego zawodu świata czy to w realu czy na kamerkach jest bardzo opłacalne finansowo chyba, że alf zabiera 70 % zarobków. Finanse to jedno inna sprawa to reputacja, która ciągnie się za taką osobą do końca życia. Klienci i internet nie zapominają :)


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv


Wpis typowy dla prymitywnego męskiego szowinisty, nie wiem czym tacy osobnicy się kierują, ale raczej nie rozumem.
Najpewniej w grę wchodzi zazdrość o kasę zarabianą przez modeliki albo frustracja wynikająca z braku kasy na panienki
lub też spowodowana głęboko zakorzenionymi problemami natury psychoseksualnej.
Nie wiem jak trzeba być prymitywnym aby nie dostrzegać różnicy pomiędzy prostytutką a dziewczyną występującą na
kamerkach lub w klubie.
Mano_Negra


Mano_Negra pisze:
gracjan080810 pisze:Ogólnie wiadomo, że uprawianie najstarszego zawodu świata czy to w realu czy na kamerkach jest bardzo opłacalne finansowo chyba, że alf zabiera 70 % zarobków. Finanse to jedno inna sprawa to reputacja, która ciągnie się za taką osobą do końca życia. Klienci i internet nie zapominają :)


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv


Wpis typowy dla prymitywnego męskiego szowinisty, nie wiem czym tacy osobnicy się kierują, ale raczej nie rozumem.
Najpewniej w grę wchodzi zazdrość o kasę zarabianą przez modeliki albo frustracja wynikająca z braku kasy na panienki
lub też spowodowana głęboko zakorzenionymi problemami natury psychoseksualnej.
Nie wiem jak trzeba być prymitywnym aby nie dostrzegać różnicy pomiędzy prostytutką a dziewczyną występującą na
kamerkach lub w klubie.

I tą wnikliwą analizę napisał ktoś kto wypowiada się głównie na temat jednej osoby. Zacznij analizę od siebie panie zakomleksiony na punkcie toxa. Pozdrawiam
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No dobra, że kobiety zarabiają dużo to wiadomo, a jak z facetami ktoś coś wie? bo wydaje mi się że oni tam w większości to charytatywnie nadają :D



www.natsu.pics
Awatar użytkownika
niebieski
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 05 lis 2015, 18:08
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


gracjan080810 pisze:
Mano_Negra pisze:
gracjan080810 pisze:Ogólnie wiadomo, że uprawianie najstarszego zawodu świata czy to w realu czy na kamerkach jest bardzo opłacalne finansowo chyba, że alf zabiera 70 % zarobków. Finanse to jedno inna sprawa to reputacja, która ciągnie się za taką osobą do końca życia. Klienci i internet nie zapominają :)


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv


Wpis typowy dla prymitywnego męskiego szowinisty, nie wiem czym tacy osobnicy się kierują, ale raczej nie rozumem.
Najpewniej w grę wchodzi zazdrość o kasę zarabianą przez modeliki albo frustracja wynikająca z braku kasy na panienki
lub też spowodowana głęboko zakorzenionymi problemami natury psychoseksualnej.
Nie wiem jak trzeba być prymitywnym aby nie dostrzegać różnicy pomiędzy prostytutką a dziewczyną występującą na
kamerkach lub w klubie.

I tą wnikliwą analizę napisał ktoś kto wypowiada się głównie na temat jednej osoby. Zacznij analizę od siebie panie zakomleksiony na punkcie toxa. Pozdrawiam


Tak się zastanawiam co właściwie mają twoje posty wspólnego z tematem zarobków na ShowUp.tv
i jakoś nie dostrzegam aby wnosiły one coś konstruktywnego do zasadniczego tematu dyskusji.
Jeśli już tak bardzo ci zależy na wyrażaniu opinii na mój temat to załóż odpowiedni temat.
Mano_Negra


niebieski pisze:No dobra, że kobiety zarabiają dużo to wiadomo, a jak z facetami ktoś coś wie? bo wydaje mi się że oni tam w większości to charytatywnie nadają :D



http://www.natsu.pics



:arrow: Zarabianie facetów na ShowUp.tv ;)
Nie ma tego złego, co by nam nie wyszło


──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
░░▒░░░▒░░░▒░░▒░Nowy Program Partnerski ShowUp.tv░▒ ▒░ShowUp.tv░▒ ▒░Blog ShowUp.tv░▒░▒░░░▒░░░▒░░
════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
Awatar użytkownika
::::::::::
SU-holik
SU-holik
Posty: 160
Rejestracja: 07 mar 2016, 22:36
Lokalizacja: stepy, łąki i pastwiska
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wrozka_Adele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ola_fasola007 pisze:
niebieski pisze:No dobra, że kobiety zarabiają dużo to wiadomo, a jak z facetami ktoś coś wie? bo wydaje mi się że oni tam w większości to charytatywnie nadają :D



http://www.natsu.pics



:arrow: Zarabianie facetów na ShowUp.tv ;)

czyli nie ma co odpalac transmisji :D
Awatar użytkownika
kondor
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 05 lis 2015, 21:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nickwpisznick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Przez cały luty podglądałem zarobki Aurelki96. Być może nie wszystko udało mi się zobaczyć, więc to co tutaj podam to jest co najmniej:

24 dni z transmisjami
13 000 zł w 149 godz.
średnio: ponad 87 zł/godz.
średnio: ponad 541 zł/dzień

Najwięcej zarabiała na konkursach ,,LIDER VIP WYGRYWA 20 MIN. ORGAZM+ANAL+TWARZ PO OSIĄGNIECIU CELU", a cel ustawiała od 700 do 1500 żetonów (ciekawe od czego zależała tak duża rozpiętość). Śmieszne natomiast było to, jak często każdy taki priv do wygrania był zapowiadany jako ostatni, a po nim było jeszcze ileś kolejnych, też ostatnich. A jej pisanie na czacie to naprawdę tragedia.
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 567
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No to przy tych zarobkach moglaby juz zainwestowac w nowe drzwi bo te polepione tasma do pakowania sa lekko passe :lol:
Nie liczylem jak rachmistrz ale strzelalem "w ciemno" ze Aurelka wyciaga okolo 20 tysi miesiecznie i pewnie tak wlasnie jest.
Czyli placze w temacie o zbyt malych zarobkach sa niepotrzebne. Aurelka sie moze nie podobac, mozna mowic ze naciagaczka ale trzeba jej przyznac ze w przeciwienstwie do wiekszosci lasek kobita solidnie sie "napracuje" na swoje pieniadze. Niestety bezglowe nieruchome korpusy zawsze beda pierdolic ze lipa jest.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


213546879
07 mar 2017, 13:22
Hahaha gdzie aurelka zarobi 13tys w miesiacu jak jej konkursy koncza sie z zarobkiem 100 zetonow jak zarobi 200zl na dzien to wszystko a gdzie tam do 13tys lipa jest i to dosyc widoczna.
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Annhel->BlackBitch
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 13 lis 2016, 06:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Policz sobie na spokojnie - jak robi takie licytacje co 10-15 minut i z każdej ma 100-200 żet (a zdarzają się wariaci co przy 400 kończą licytację) pomnóż przez ilość czasu który spędza na ShowUp.tv (10-12 godzin) i ilość dni (codziennie, 7 dni w tygodniu, 30 w miesiącu, 365 w roku) i wyjdzie Ci niezła sumka, Rachmistrz jest dobry w swoim fachu i już przy okazji Anki Żebranki udowodnił, że jego nick nie wziął się spod ziemi :) Kluczem do jej wysokich zarobków jest własnie ogromna ilość roboczogodzin wyrabianych z intensywnością jakiej pozazdrościliby najwydajniejsi przodownicy pracy poprzedniej epoki a nie koszt pojedyńczego priva, nie jest sztuką ustawić sobie strip za 500 i orgazm za 1000 i czekac kilkanaście godzin na jednego naiwnego, sztuką jest wyrobić duży obrót małymi, regularnymi kwotami.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Oszczędna dziewczyna
Zapierdala jak stachanowiec
Konsumpcji specjalnie nie widać, typu szmaty, pierdoły, srajfony itp i inne wyjebstwa
Aurelka to pierwsza partia szołapa dla dobrze ustosunkowanego kawalera, ale tylko ze znakomitego domu z tzw tradycjami.





ShowUp.tv
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Do tych wszystkich wyliczeń zapomnieliście dodać jeszcze napiwków przekazywanych na priv. Aurelka w ciemię bita nie jest i z pewnością potrafi nakręcić januszy na jakieś dodatkowe napiweczki a od dziewczyn wiem że to często są nie małe kwoty

reasumując nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie .....(dopowiedzcie sobie sami )
Awatar użytkownika
JonSnow
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 383
Rejestracja: 01 wrz 2016, 09:37
Podziękował: 39 razy
Podziękowano mu: 133 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: xJonSnowx


JonSnow pisze:Do tych wszystkich wyliczeń zapomnieliście dodać jeszcze napiwków przekazywanych na priv. Aurelka w ciemię bita nie jest i z pewnością potrafi nakręcić januszy na jakieś dodatkowe napiweczki a od dziewczyn wiem że to często są nie małe kwoty

reasumując nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie .....(dopowiedzcie sobie sami )

milionera xd
Nie ma tego złego, co by nam nie wyszło


──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
░░▒░░░▒░░░▒░░▒░Nowy Program Partnerski ShowUp.tv░▒ ▒░ShowUp.tv░▒ ▒░Blog ShowUp.tv░▒░▒░░░▒░░░▒░░
════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
Awatar użytkownika
::::::::::
SU-holik
SU-holik
Posty: 160
Rejestracja: 07 mar 2016, 22:36
Lokalizacja: stepy, łąki i pastwiska
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wrozka_Adele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


JonSnow pisze:Do tych wszystkich wyliczeń zapomnieliście dodać jeszcze napiwków przekazywanych na priv. Aurelka w ciemię bita nie jest i z pewnością potrafi nakręcić januszy na jakieś dodatkowe napiweczki a od dziewczyn wiem że to często są nie małe kwoty

reasumując nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie .....(dopowiedzcie sobie sami )

dupcyngiera ? :mrgreen:
Awatar użytkownika
kondor
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 05 lis 2015, 21:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nickwpisznick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


niech sobie dziewczyny zarabiaja, ich sprawa



www.natsu.pics
Awatar użytkownika
mandragorn
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 22 kwie 2017, 23:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: aniolek
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


mandragorn pisze:niech sobie dziewczyny zarabiaja, ich sprawa


Ich i fiskusa. Jak to mówią, w życiu są pewne dwie rzeczy: śmierć i podatki.
Awatar użytkownika
aaaaaaaaa999
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 34
Rejestracja: 02 kwie 2017, 13:39
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ciekawe ile przedwczoraj zarobiły? https://showup24.tv/Dziewczynka-z_Ukrainy
Awatar użytkownika
diabolic89
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 18 kwie 2017, 23:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: diabolic89


diabolic89 pisze:Ciekawe ile przedwczoraj zarobiły? https://showup24.tv/Dziewczynka-z_Ukrainy


Ponad 30k żetsów, a więc więcej niż 3 tysie zeta.
Oczywiście to co było widać na ogólnym, bo na priv/privy też chyba wchodziły w ten dzień, ale podejrzewam, że nie zarobiły tam tyle ile na ogóle.
Po prostu to był ich dzień i tyle ;)
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Będzie ze 100 milionów $ :dance4:



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
for your eyes only
SU-holik
SU-holik
Posty: 54
Rejestracja: 31 sty 2016, 13:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do ShowUp od zaplecza



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości