ILE ZAROBIŁAM NA SU

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Najlepsze zarobki i tak mają tzw. showupowe jednorazówki. Cycki z twarzą na ogólnym za 300, a później znika profil. Gdybym podszedł do takiej na ulicy i poprosił o cycki za 30 zł pewnie bym z otwartej dostał. Całą robotę robi magiczny mnożnik x10. Znaczy ze przecież dostaje "300" a to krucho dopiero na koncie wygląda jak wpłynie :D Nie oceniam i nie obrażam nikogo. Takie tylko poglądy.



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Patrykns
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 08 gru 2015, 22:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




no dokładnie. do dziś odwiedzam koleżankę, która ma za 300 zet 30 minut, a jak jej wspomnę, że mieliśmy priv z buzią, to sępy na ogólnym mają ją z głowy. :P


ShowUp.tv
Awatar użytkownika
ildk
SU-holik
SU-holik
Posty: 61
Rejestracja: 27 paź 2016, 22:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: shawshank
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: To_nick




rachmistrz pisze:Przez cały luty podglądałem zarobki Aurelki96. Być może nie wszystko udało mi się zobaczyć, więc to co tutaj podam to jest co najmniej:

24 dni z transmisjami
13 000 zł w 149 godz.
średnio: ponad 87 zł/godz.
średnio: ponad 541 zł/dzień

Najwięcej zarabiała na konkursach ,,LIDER VIP WYGRYWA 20 MIN. ORGAZM+ANAL+TWARZ PO OSIĄGNIECIU CELU", a cel ustawiała od 700 do 1500 żetonów (ciekawe od czego zależała tak duża rozpiętość). Śmieszne natomiast było to, jak często każdy taki priv do wygrania był zapowiadany jako ostatni, a po nim było jeszcze ileś kolejnych, też ostatnich. A jej pisanie na czacie to naprawdę tragedia.


.......................................
Masz rację.

Ja jestem na ShowUp.tv od 2 tygodni i jestem dziewczyną z 1-2 rzędu od góry.

Średnio wychodzi mi 100 zł za godzinę "pracy", ale jest różnie. Wczoraj na przykład w 2 godziny zarobiłam prawie 400 zł.
Siedzę raz dziennie ok. 5-6 godzin, bo nie mieszkam sama.
Zarabiam tylko na privach. Nie robię celów, bo to mi się nie opłaca. Im mniej pokazuję na ogólnym, tym więcej privów.
Nie pokazuję twarzy. Jedynie usta i głos.

Jeśli ma się do dyspozycji własne mieszkanie i możliwość siedzenia na ShowUp.tv bez ograniczeń czasowych to 1 tys. zł dziennie spokojnie można wyciągać mając również siłę na spacer, spotkania prywatne czy inne sprawy. Oczywiście mówimy o dziewczynach z 1-2 rzędu od góry.

Reasumując, topowe laski, które siedzą na ShowUp.tv kilka godzin dziennie przynajmniej 20 dni w miesiącu zarabiają 10 000 - 25 000 zł brutto.
Awatar użytkownika
markols
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 15 maja 2017, 14:46
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




markols pisze:
Reasumując, topowe laski, które siedzą na ShowUp.tv kilka godzin dziennie przynajmniej 20 dni w miesiącu zarabiają 10 000 - 25 000 zł brutto.

brutto czyli netto bo nie wierzę,ze dziewczyny maja taką działalność zgloszoną.znam osobiście trzy dziewczyny z ShowUp.tv i ani jedna nie dzieli się ze skarbem państwa swoimi dochodami.myślę,że te które wspomagają fiskusa można policzyć na palcach jednej ręki.
Awatar użytkownika
kondor
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 05 lis 2015, 21:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nickwpisznick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




kondor pisze:
markols pisze:
Reasumując, topowe laski, które siedzą na ShowUp.tv kilka godzin dziennie przynajmniej 20 dni w miesiącu zarabiają 10 000 - 25 000 zł brutto.

brutto czyli netto bo nie wierzę,ze dziewczyny maja taką działalność zgloszoną.znam osobiście trzy dziewczyny z ShowUp.tv i ani jedna nie dzieli się ze skarbem państwa swoimi dochodami.myślę,że te które wspomagają fiskusa można policzyć na palcach jednej ręki.


Ja akurat zamierzam się rozliczać z fiskusem, dlatego napisałam brutto. Bez wzgledu na to czy jest to prostytucja czy nie nie chce żyć w stresie. To są duze pieniądze, a kara za niepłacenie podatków bolesna. Lepiej troche oddać i mieć spoköj.
Awatar użytkownika
markols
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 15 maja 2017, 14:46
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




markols nie sciemniaj 400zl w dwie godziny to nawet najlepsze tu nie zarabiaja a co do odprowadzania podatkow to moze 10 % kobiet to robi.
Awatar użytkownika
ShowUperka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 12 maja 2017, 08:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




ShowUperka pisze:markols nie sciemniaj 400zl w dwie godziny to nawet najlepsze tu nie zarabiaja a co do odprowadzania podatkow to moze 10 % kobiet to robi.


Lepiej podatki płacić szczególnie od kasy zarobionej w sieci, bo w sieci raczej nikt nie jest anonimowy tym bardziej
w przypadku wypłat z ShowUp.tv, wypłacać można jedynie na konto w polskich bankach a to już wystarczy aby po numerze
konta doszły służby kontroli skarbowej do danej osoby.
Lepiej zarobić mniej ale mięć tzw. święty spokój niż ryzykować sprawę karno-skarbową.
Mano_Negra




ShowUperka pisze:markols nie sciemniaj 400zl w dwie godziny to nawet najlepsze tu nie zarabiaja a co do odprowadzania podatkow to moze 10 % kobiet to robi.


ShowUperka, czytaj ze zrozumieniem to co napisałam. :hi:
Zarobiłam 400 zł w 2h, a nie zarabiam ciągiem. Trafił mi się hojny chłopak z Kanady.

Skoro piszesz, że wiesz ile zarabiają najlepsze to proszę wypowiedz się, bo bardzo jestem ciekawa Twojej opinii.
Awatar użytkownika
markols
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 15 maja 2017, 14:46
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




markols pisze:
ShowUperka pisze:markols nie sciemniaj 400zl w dwie godziny to nawet najlepsze tu nie zarabiaja a co do odprowadzania podatkow to moze 10 % kobiet to robi.


ShowUperka, czytaj ze zrozumieniem to co napisałam. :hi:
Zarobiłam 400 zł w 2h, a nie zarabiam ciągiem. Trafił mi się hojny chłopak z Kanady.

Skoro piszesz, że wiesz ile zarabiają najlepsze to proszę wypowiedz się, bo bardzo jestem ciekawa Twojej opinii.

Więc własnie to jest pewna różnica srednie zarobki najlepszych to 300-400 zł za około 5 godzin wiadomo jest różnie. Pod koniec miesiąca na pewno jest słabiej co zreszta widać gołym okiem.
Awatar użytkownika
ShowUperka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 12 maja 2017, 08:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




ShowUperka pisze:
markols pisze:
ShowUperka pisze:markols nie sciemniaj 400zl w dwie godziny to nawet najlepsze tu nie zarabiaja a co do odprowadzania podatkow to moze 10 % kobiet to robi.


ShowUperka, czytaj ze zrozumieniem to co napisałam. :hi:
Zarobiłam 400 zł w 2h, a nie zarabiam ciągiem. Trafił mi się hojny chłopak z Kanady.

Skoro piszesz, że wiesz ile zarabiają najlepsze to proszę wypowiedz się, bo bardzo jestem ciekawa Twojej opinii.

Więc własnie to jest pewna różnica srednie zarobki najlepszych to 300-400 zł za około 5 godzin wiadomo jest różnie. Pod koniec miesiąca na pewno jest słabiej co zreszta widać gołym okiem.


Showuperka, a skąd ty możesz wiedzieć ile zarabiają najlepsze, skoro z pewnością do nich nie należysz? ;)
Według tego co piszesz (300-400 zł za 5h) wychodzi 60-80 zł / 1h. :nono:

Markols ma rację i średnia górnego rzędu wynosi 100 zł / 1h. :heart:
Jak zarobię 80zł/h to w kolejnej mam 120/h, a jeśli 60zł to w kolejnej mogę nawet 200/h, itd.
Ja siedzę po 3-4h dziennie i zarabiam 300-500zł. Średnio właśnie wychodzi mi zawsze min. 100 zł/h.

Jak wchodzę to zawsze jestem na samej górze. Zarabiam na samych privach.

Pod koniec miesiąca jest słabiej? Nie u mnie. :D
Kolejno 26.05 i 27.05 wyciągnęłam 2x 170 ŻET w godzinę. Pozostałe godziny ok. 100zł/h. :dance3:
Chętnie Ci to udowodnię po przez screeny z mojej historii transferów. Mogę nawet tutaj na forum. Nie mam z tym problemu. :)
Awatar użytkownika
Serwetka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 29 maja 2017, 10:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




ShowUperka pisze:
markols pisze:
ShowUperka pisze:markols nie sciemniaj 400zl w dwie godziny to nawet najlepsze tu nie zarabiaja a co do odprowadzania podatkow to moze 10 % kobiet to robi.


ShowUperka, czytaj ze zrozumieniem to co napisałam. :hi:
Zarobiłam 400 zł w 2h, a nie zarabiam ciągiem. Trafił mi się hojny chłopak z Kanady.

Skoro piszesz, że wiesz ile zarabiają najlepsze to proszę wypowiedz się, bo bardzo jestem ciekawa Twojej opinii.

Więc własnie to jest pewna różnica srednie zarobki najlepszych to 300-400 zł za około 5 godzin wiadomo jest różnie. Pod koniec miesiąca na pewno jest słabiej co zreszta widać gołym okiem.


300-400 za 5 h?? :) Ja wczoraj w 4h 450 zł miałam i mogę bez problemu pokazać wyciąg tylko nie wiem jak tu załączyć jpg. Pomocy! :)
Awatar użytkownika
markols
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 15 maja 2017, 14:46
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Zarobki na ShowUp.tv są super. 10 tys. zł dla topowych jak napisała autorka posta to jest absolutne minimum przy 20 dniach pracy na privach.
Mi 12 tys. za maj wyszło, czyli podobnie jak w zeszłym miesiącu.
Teraz jednak przerwa na okres i regenerację. :lol:

Kwestia najlepszych zarobków jest uwarunkowana młodym wiekiem, naturalnym wyglądem, delikatnością, niewinnością (??????), szczupłym i atrakcyjnym ciałem, ładną twarzą lub jej brakiem, ale z kuszącymi ustami i długimi włosami. Ponętna bielizna lub skąpe odzienie zasłaniające to, co faceci pragną zobaczyć i za co gotowi są zapłacić, by zaspokoić swoją ciekawość na priv. Dobre kuszące ruchy, wyginanie i ciągły ruch przed kamerką. 0 siedzenia. Najśmieszniejsze są te co siedzą i czekają na zbawienie i marudzą na forum, że przez godzinę nic nie zarobiły i że na ShowUp.tv spadły zarobki. :D Do tego delikatny i sympatyczny głos. Dziewczyna musi być miła, wesoła i bardzo komunikatywna. Ci najbardziej majętni piastują wysokie stanowiska w korpo lub mają własny biznes. W przeważającej większości to bardzo inteligentni faceci, którzy najchętniej wybierają dziewczyny o wyższym poziomie intelektualnym niż przeciętnie na ShowUp.tv.

Dziewczyny rozliczajcie się z fiskusem. Teraz u władzy jest PIS i raczej dłużej sobie porządzi... ;)
Awatar użytkownika
Serwetka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 29 maja 2017, 10:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Serwetka pisze: Dziewczyna musi być miła, wesoła i bardzo komunikatywna. Ci najbardziej majętni piastują wysokie stanowiska w korpo lub mają własny biznes. W przeważającej większości to bardzo inteligentni faceci, którzy najchętniej wybierają dziewczyny o wyższym poziomie intelektualnym niż przeciętnie na ShowUp.tv.


Jak najbardziej trafna analiza. Nie da się jednak wykluczyć że są też dziani Managerowie, którzy będąc Burakami rzucą trochę złota jednemu czy drugiemu Pustakowi


Serwetka pisze:Dziewczyny rozliczajcie się z fiskusem. Teraz u władzy jest PIS i raczej dłużej sobie porządzi... ;)


W chwili obecnej wszystko wskazuje na drugą kadencję, więc Dziewczyny słuchajcie się Koleżanki. Chociaż do wyborów jeszcze trochę czasu, a jak śpiewała Anita Lipnicka:"...wszystko się może zdarzyć".
Niesforna: jakbym miala slaba dupe to bym ja wycwiczyla 24.06.2017, 0:45...Wredna, ruda Małpa forever.

"Nie walczę z wiatrakami,
Nie wytępię ciemnoty.
Usiądę tam, gdzie odnajdę święty spokój.

Mam na to wszystko wyjebane..."
Awatar użytkownika
Kronos666
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 312
Rejestracja: 31 sty 2016, 15:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lady Voldemort
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Serwetka pisze:Zarobki na ShowUp.tv są super. 10 tys. zł dla topowych jak napisała autorka posta to jest absolutne minimum przy 20 dniach pracy na privach.
Mi 12 tys. za maj wyszło, czyli podobnie jak w zeszłym miesiącu.
Teraz jednak przerwa na okres i regenerację. :lol:

Kwestia najlepszych zarobków jest uwarunkowana młodym wiekiem, naturalnym wyglądem, delikatnością, niewinnością (??????), szczupłym i atrakcyjnym ciałem, ładną twarzą lub jej brakiem, ale z kuszącymi ustami i długimi włosami. Ponętna bielizna lub skąpe odzienie zasłaniające to, co faceci pragną zobaczyć i za co gotowi są zapłacić, by zaspokoić swoją ciekawość na priv. Dobre kuszące ruchy, wyginanie i ciągły ruch przed kamerką. 0 siedzenia. Najśmieszniejsze są te co siedzą i czekają na zbawienie i marudzą na forum, że przez godzinę nic nie zarobiły i że na ShowUp.tv spadły zarobki. :D Do tego delikatny i sympatyczny głos. Dziewczyna musi być miła, wesoła i bardzo komunikatywna. Ci najbardziej majętni piastują wysokie stanowiska w korpo lub mają własny biznes. W przeważającej większości to bardzo inteligentni faceci, którzy najchętniej wybierają dziewczyny o wyższym poziomie intelektualnym niż przeciętnie na ShowUp.tv.

Dziewczyny rozliczajcie się z fiskusem. Teraz u władzy jest PIS i raczej dłużej sobie porządzi... ;)


Nic dodać nic ująć.
Ten post powinien być w regulaminie przy rejestracji :P
Awatar użytkownika
diabolic89
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 18 kwie 2017, 23:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: diabolic89




Serwetka pisze:
ShowUperka pisze:
markols pisze:
ShowUperka pisze:markols nie sciemniaj 400zl w dwie godziny to nawet najlepsze tu nie zarabiaja a co do odprowadzania podatkow to moze 10 % kobiet to robi.


ShowUperka, czytaj ze zrozumieniem to co napisałam. :hi:
Zarobiłam 400 zł w 2h, a nie zarabiam ciągiem. Trafił mi się hojny chłopak z Kanady.

Skoro piszesz, że wiesz ile zarabiają najlepsze to proszę wypowiedz się, bo bardzo jestem ciekawa Twojej opinii.

Więc własnie to jest pewna różnica srednie zarobki najlepszych to 300-400 zł za około 5 godzin wiadomo jest różnie. Pod koniec miesiąca na pewno jest słabiej co zreszta widać gołym okiem.


Showuperka, a skąd ty możesz wiedzieć ile zarabiają najlepsze, skoro z pewnością do nich nie należysz? ;)
Według tego co piszesz (300-400 zł za 5h) wychodzi 60-80 zł / 1h. :nono:

Markols ma rację i średnia górnego rzędu wynosi 100 zł / 1h. :heart:
Jak zarobię 80zł/h to w kolejnej mam 120/h, a jeśli 60zł to w kolejnej mogę nawet 200/h, itd.
Ja siedzę po 3-4h dziennie i zarabiam 300-500zł. Średnio właśnie wychodzi mi zawsze min. 100 zł/h.

Jak wchodzę to zawsze jestem na samej górze. Zarabiam na samych privach.

Pod koniec miesiąca jest słabiej? Nie u mnie. :D
Kolejno 26.05 i 27.05 wyciągnęłam 2x 170 ŻET w godzinę. Pozostałe godziny ok. 100zł/h. :dance3:
Chętnie Ci to udowodnię po przez screeny z mojej historii transferów. Mogę nawet tutaj na forum. Nie mam z tym problemu. :)
Skoro tak duzo zarabiasz i nie ma nigdy lipy u Ciebie to podaj swoj nick z ShowUp :) Zobaczymy przy okazji twoje wdzięki i czym przyciągasz potencjalnych klientów myslę ze nie bedziesz miala problemu z podaniem nick'u :)
Awatar użytkownika
ShowUperka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 12 maja 2017, 08:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




No i cisza czyli wygląda ze te przeliczenia na godzinę to totalna bujda na resorach hahaha.
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Annhel->BlackBitch
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 13 lis 2016, 06:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Jeśli tak się burzysz o 100zł/h i czasami dobry dzień/klienta to musisz być wyjątkowo wredną zołzą... :lol:
To dość normalne, że świeże dupki mają takie zarobki, jeśli dziewczyna jest ogarnięta to przez najbliższe parę lat nawet nie powinny zbytnio spaść :)

PS. a może ty podaj nick zawistna foczko, jakoś razem na forum rozwiążemy twój problem z sobą i już nie będziesz musiała zazdrościć fajnych dniówek

uśmiech na twarzy naprawdę potrafi zdziałać cuda :)
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow




Kropelka pisze:Jeśli tak się burzysz o 100zł/h to musisz być wyjątkowo wredną zołzą... :lol:
To dość normalne, że świeże dupki mają takie zarobki, jeśli dziewczyna jest ogarnięta to przez najbliższe parę lat nawet nie powinny zbytnio spaść :)

PS. a może ty podaj nick zawistna foczko, jakoś razem na forum rozwiążemy twój problem z sobą i już nie będziesz musiała zazdrościć fajnych dniówek

uśmiech na twarzy naprawdę potrafi zdziałać cuda :)

Kto sie burzy? 100zl na godzine jest normalnym zarobkiem ale na pewno nie gwarantowanym ze kazdego dnia tyle sie zarabia jesli chwali sie swietnymi zarobkami to w czym problem podac nick.
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Annhel->BlackBitch
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 13 lis 2016, 06:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




ShowUperka pisze:
Serwetka pisze:
ShowUperka pisze:
markols pisze:
ShowUperka pisze:markols nie sciemniaj 400zl w dwie godziny to nawet najlepsze tu nie zarabiaja a co do odprowadzania podatkow to moze 10 % kobiet to robi.


ShowUperka, czytaj ze zrozumieniem to co napisałam. :hi:
Zarobiłam 400 zł w 2h, a nie zarabiam ciągiem. Trafił mi się hojny chłopak z Kanady.

Skoro piszesz, że wiesz ile zarabiają najlepsze to proszę wypowiedz się, bo bardzo jestem ciekawa Twojej opinii.

Więc własnie to jest pewna różnica srednie zarobki najlepszych to 300-400 zł za około 5 godzin wiadomo jest różnie. Pod koniec miesiąca na pewno jest słabiej co zreszta widać gołym okiem.


Showuperka, a skąd ty możesz wiedzieć ile zarabiają najlepsze, skoro z pewnością do nich nie należysz? ;)
Według tego co piszesz (300-400 zł za 5h) wychodzi 60-80 zł / 1h. :nono:

Markols ma rację i średnia górnego rzędu wynosi 100 zł / 1h. :heart:
Jak zarobię 80zł/h to w kolejnej mam 120/h, a jeśli 60zł to w kolejnej mogę nawet 200/h, itd.
Ja siedzę po 3-4h dziennie i zarabiam 300-500zł. Średnio właśnie wychodzi mi zawsze min. 100 zł/h.

Jak wchodzę to zawsze jestem na samej górze. Zarabiam na samych privach.

Pod koniec miesiąca jest słabiej? Nie u mnie. :D
Kolejno 26.05 i 27.05 wyciągnęłam 2x 170 ŻET w godzinę. Pozostałe godziny ok. 100zł/h. :dance3:
Chętnie Ci to udowodnię po przez screeny z mojej historii transferów. Mogę nawet tutaj na forum. Nie mam z tym problemu. :)
Skoro tak duzo zarabiasz i nie ma nigdy lipy u Ciebie to podaj swoj nick z ShowUp :) Zobaczymy przy okazji twoje wdzięki i czym przyciągasz potencjalnych klientów myslę ze nie bedziesz miala problemu z podaniem nick'u :)


Autorka posta napisała ile zarabiała jako topowa. Ja potwierdziłam, że się z tym zgadzam, bo wychodzi mi tyle samo (ok. 100 zł/h). Serwetka również, ujawniając kwotę swojego prywatnego zarobku. Nagle zjawiasz się Ty i twierdzisz, że wszystkie ściemniamy. :lol: My jesteśmy Ci w stanie pokazać wyciągi z godzin pracy, po czym Ty nie jesteś nawet zainteresowana. :laugh3:

Ciekawe wypowiedzi Showuperki: viewtopic.php?f=10&t=2788&start=260 :laughingnew:

Zostawmy wypowiedzi naszej zawistnej "specjalistki od zarobków wszystkich modelek na ShowUp.tv" bez komentarza :biggrin:
Awatar użytkownika
markols
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 15 maja 2017, 14:46
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Showuperka - 12 maja 2017 r.:

"[...] mało gdzie są privy, a jak już są to za 100 ŻET [...]"
"Jesli konczysz transmisje z zarobkiem 100zl i nie narzekasz to znaczy ze nie masz zbyt duzych wymagan i nie zauwazasz lipy ktora panuje."
"nie ma lipy? Zobacz na SU teraz jaka lipa jest lubisz siedzieć godzine bez priva [...]" :laugh3:

W którym Ty rzędzie transmitujesz, że takie wnioski wysuwasz? :shock2:
Nie zastanawiałaś się, gdzie są panowie, kiedy Ty tak siedzisz godzine bez priva? :lol:
PS. Niech mi ktoś plis napisze na priv jak się załącza tutaj zdjęcia. Bardzo bym chciała, aby tej pani cycki do ziemi opadły, bo widać nie ma pojęcia co się dzieje na ShowUp.tv, a się mądrzy tutaj :laughingnew:


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
markols
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 15 maja 2017, 14:46
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do ShowUp od zaplecza



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości