ILE ZAROBIŁAM NA SU

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Obserwatorka pisze:Hahaha w twojej glowie moze i 50 tyle zarabia ale jak narazie to ledwo 50 transmituje z czego 3/4 nie ma privow.


:rofl: :rofl: :rofl:

Dobra, wystarczy tego śmiechu, teraz przejdę do konkretów.

W porze szczytu (czyt. między 19, a północą) transmitujących dziewczyn jest gruubo ponad 50, a myślę że i pod 100 ich liczba może podchodzić. Do tego dziewczyny praktycznie nie wychodzące z privów, które ciężko zastać na ogóle. Dalej dziewczyny korzystające przede wszystkim z opcji "zawołaj na priv" - tak, takie też istnieją i w ogóle się nie pojawiają na SU w innym przypadku niż wejście na zamówionego priva.

Nie chcę strzelać i podawać danych z dupy wziętych, ale przypuszczam, że we wspomnianych wcześniej godzinach szczytu jest około 200 (włącznie z przebywającymi na privach oczywiście). I nie mówię tutaj o weekendach, kiedy jak wiadomo jest ich jeszcze więcej. Tyle to było jak były problemy z wypłatami, ale jak widać wszystko wróciło do normy. Więc skąd ci się wzięło 50 nadających???

To już nie pierwszy temat, w którym ukazujesz jak kiepską "Obserwatorką" jesteś ;) Zainwestuj w lepszy sprzęt do obserwacji, albo po prostu zaprzestań to robić, bo tylko się kompromitujesz swoimi kolejnymi wypowiedziami.



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Obserwatorka pisze:Hahaha w twojej glowie moze i 50 tyle zarabia ale jak narazie to ledwo 50 transmituje z czego 3/4 nie ma privow.


Obserwatorka teraz jest na showupie w sumie 240 transmisji z czego ponad 100 damskich nie licząc tych dziewczyn, które są na privach :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Obserwatorka pisze:Hahaha w twojej glowie moze i 50 tyle zarabia ale jak narazie to ledwo 50 transmituje z czego 3/4 nie ma privow.


Sprawdziłem teraz, żeby nie było wytykania że nie umiem liczyć, aktualnie jest 197 kobiet transmitujących TYLKO NA OGÓLE. 20 rzędów x 5 okienek z transmisjami - 2 puste miejsca na samym końcu = 197, nie 50 :laugh3:
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Zobacz ile jest w ciagu dnia i jaka lipa z privami
Multikonto Emily !!!!!!!
Awatar użytkownika
Obserwatorka->Emily
SU-holik
SU-holik
Posty: 96
Rejestracja: 06 wrz 2016, 02:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: NiebianskaOna


Obserwatorka pisze:Zobacz ile jest w ciagu dnia i jaka lipa z privami


Przecież w dzień Junusze muszą pracować na żetony dla was xD a jak masz lipe z privami, to pomyśl o zmianie fachu lub obniżeniu cen :mocking:

Poza tym z tego co wiem, to w tym temacie poruszamy ogólnie zarobki miesięczne, przynajmniej ostatnich kilka stron było o tym pisane. Więc nie ma znaczenia pora w jakiej dana dziewczyna nadaje... Chodzi o to, że na pewno wiele z nich jest w stanie miesięcznie zgarnąc te 5-6 tysięcy. A dodam też, że i w dzień co lepsze laski nie mają problemów z privami.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Ja problemow z privami nie mam a transmituję tylko w dzień wieczorem i zarabiam o wiele więcej jak 6tyś.
Multikonto Emily !!!!!!!
Awatar użytkownika
Obserwatorka->Emily
SU-holik
SU-holik
Posty: 96
Rejestracja: 06 wrz 2016, 02:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: NiebianskaOna


Obserwatorka pisze:Ja problemow z privami nie mam a transmituję tylko w dzień wieczorem i zarabiam o wiele więcej jak 6tyś.


Obserwatorka to bardzo ciekawe bo wcześniej twierdziłaś, że jest tylko kilka dziewczyn na showupie, które zarabiają takie pieniądze a teraz twierdzisz, że Ty sama zarabiasz duże więcej niż najlepsze dziewczyny na tym portalu :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Jestem jedna z nich :)
Multikonto Emily !!!!!!!
Awatar użytkownika
Obserwatorka->Emily
SU-holik
SU-holik
Posty: 96
Rejestracja: 06 wrz 2016, 02:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: NiebianskaOna


Kto by przypuszczał Obserwatorka, że z Ciebie taka gwiazda showupa a wyglądasz tak niepozornie :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Ludzie rozmawiając o zarobkach zazwyczaj naciągają/zawyżają kwoty odpowiednio do góry. Każdy chce być postrzegany przez innych w jak najlepszym świetle. Wygląda na to, że presja otoczenia, własne ambicje oraz ułatwiony dostęp do informacji na temat innych osób poprzez rozwój mediów społecznościowych powodują, że czujemy się coraz mniej komfortowo, jeśli chodzi o ujawnianie szczegółów na temat naszych zarobków. Także jak modelka z SU próbuje wmówić Tobie, że zarabia 10tyś zł miesięcznie, śmiało możesz ciachnąć tą kwotę o połowę.
Awatar użytkownika
tasmanx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 294
Rejestracja: 01 wrz 2016, 11:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Napalona_Nimfa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tasmanxx


Raczej nie uda się zweryfikować poziomu zarobków. Właściciele ShowUp nie ujawnią ile zarabia dana dziewczyna. Ewentualnie mogliby podać orientacyjne kwoty, bez nicków. Ale tego też nie zrobią. Więc każdy może mówić i pisać co chce :)


www.ShowUp24.tv
Awatar użytkownika
erotuber
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 30 paź 2016, 21:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: gwiazdeczka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja podejrzewam ,że maksymalny zarobek, dziewczyny ze "średniej półki", która ma już sporą gamę swoich fanów to kolo 6-8 tys max. Nie mówię tutaj o tzw. topkach, przelewaczkach żetonowych ,naciągaczkach konkursowych itd. :D

Wszystko zależy ile kto czasu poświęca na showup, jak dlugo siedzi .Wg mnie liczba oglądających ma duże znaczenie ,ale nie kluczowe. Panowie ,którzy wypowiadają się na forum bardzo często postrzegają atrakcyjność danej dziewczyny po napiwkach na transmisji ogólnej . Wcale tak to jednak nie działa. Wiele rzeczy dzieje się za "zamkniętymi drzwiami " :winkextra:

Jestem dziewczyną z poniżej średniej ( pewnie w waszej ocenie ):) showupowej. A spokojnie siedząc 2x2,5 h wyciągam 4 do 5 tysięcy max. Do tego dochodzą jeszcze pokazy na skype,ale nie o tym mowa. Mam swoich fanów mimo tego ,że nie jestem ani gwiazdą ,ani top modelką,a jedynie kobietą z gabarytem xxl (chociaż wiem,że grubaski chcielibyście najlepiej wyeliminować z ShowUp.tv :yes4: ).No ,ale jestem tu i nie narzekam .

Gusta ludzi na ShowUp.tv są tak zróżnicowane ,że naprawde każda w miarę ogarnięta dziewczyna z dobrym podejściem do oglądających może zarobić całkiem ciekawe pieniądze .

Moim zdaniem liczy się prezentacja ,sposób mówienia i to jest główny wyznacznik naszej atrakcyjności /naszej zarobkowości na ShowUp.tv .
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 11:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Z jednej strony panowie wychodzą z założenia, że jak już płacić za towar to zawsze ten z najwyższej półki dlatego panie 10/10 zarabiają najlepiej, ale z drugiej - 95% z nas nie jest Adonisami (gdyby tak było już dawno mielibyśmy dziewczyny i nie musieli płacić za seks/rozmowę paniom z netu), sporo jest rozwodników koło 40stki i jeżeli już szukają pani do poderwania to raczej takiej przeciętnej, która jest w ich zasięgu i tu jest nisza dla pań o nietypowej urodzie (czy raczej jej braku) i troszkę starszych niż "ostre 20stki". A wielu panów naprawdę szuka przede wszystkim rozmowy, wyrozumiałości i zrozumienia i dla nich liczy tylko i wyłącznie intelekt a nie uroda.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


beznadzieja pisze:Ja podejrzewam ,że maksymalny zarobek, dziewczyny ze "średniej półki", która ma już sporą gamę swoich fanów to kolo 6-8 tys max. Nie mówię tutaj o tzw. topkach, przelewaczkach żetonowych ,naciągaczkach konkursowych itd. :D

Jestem dziewczyną z poniżej średniej ( pewnie w waszej ocenie ):) showupowej. A spokojnie siedząc 2x2,5 h wyciągam 4 do 5 tysięcy max. Do tego dochodzą jeszcze pokazy na skype,ale nie o tym mowa. Mam swoich fanów mimo tego ,że nie jestem ani gwiazdą ,ani top modelką,a jedynie kobietą z gabarytem xxl (chociaż wiem,że grubaski chcielibyście najlepiej wyeliminować z ShowUp.tv :yes4: ).No ,ale jestem tu i nie narzekam .



Jeśli to co napisałaś podzielić przez dwa to dla mnie i tak jest kosmicznie dużo, więc nie rozumiem jak wiele dziewczyn przy tak kosmicznych zarobkach za tak niewielką pracę może jeszcze narzekać.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Książe_showupa pisze:
beznadzieja pisze:Ja podejrzewam ,że maksymalny zarobek, dziewczyny ze "średniej półki", która ma już sporą gamę swoich fanów to kolo 6-8 tys max. Nie mówię tutaj o tzw. topkach, przelewaczkach żetonowych ,naciągaczkach konkursowych itd. :D

Jestem dziewczyną z poniżej średniej ( pewnie w waszej ocenie ):) showupowej. A spokojnie siedząc 2x2,5 h wyciągam 4 do 5 tysięcy max. Do tego dochodzą jeszcze pokazy na skype,ale nie o tym mowa. Mam swoich fanów mimo tego ,że nie jestem ani gwiazdą ,ani top modelką,a jedynie kobietą z gabarytem xxl (chociaż wiem,że grubaski chcielibyście najlepiej wyeliminować z ShowUp.tv :yes4: ).No ,ale jestem tu i nie narzekam .



Jeśli to co napisałaś podzielić przez dwa to dla mnie i tak jest kosmicznie dużo, więc nie rozumiem jak wiele dziewczyn przy tak kosmicznych zarobkach za tak niewielką pracę może jeszcze narzekać.


Psychicznie na pewno bardzo obciąża, ale kasa jest konkretna.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Tylko ile lat można takie coś robić? Kasa jest dobra ale dziewczyny maja pewien okres, w którym wszystko się kręci a potem zonk:P


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
ravee
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 26 lis 2015, 22:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: egzotycznaprzygoda
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ravee pisze:Tylko ile lat można takie coś robić? Kasa jest dobra ale dziewczyny maja pewien okres, w którym wszystko się kręci a potem zonk:P


No i tu jest cała prawda. Wiele dziewczyn , mimo ,że zarabia pewnie więcej niż 5k , rozpierdziela to na bieżąco . Też tak robiłam ,ale mi przeszło :D

Posiedze jeszcze z rok może dwa max ,jak będzie się kręcić dobrze, odkładam kase na interes i żegnam Towarzystwo :) na ten moment mam 25 więc chyba dam rade .
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 11:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


5K to i tak bardzo dobry zarobek, ostatnio nawet z ciekawości zajrzałem na kilka czołowych transmisji i prawie wszędzie żetonowa bieda.
Żetoniarzy-ulungów wyraźnie coraz mniej na ShowUp.tv ostatnio, może skonczył im się hajs zarobiony w okresie letnich prac budowlano-montażowych w DE,UK, PL? Mam z takich debili zawsze bekę, sam mam kumpla który wrócił z UK po paru latach z niczym wydawszy wszystko na pierdoły.

Możliwe, że teraz czeka modelki cięższy okres, użeranie się z sępami i cięzkie targowanie sie o cenę privów z koniobijcami :) . Dolce vita już dawno minęła, co mnie dość cieszy :)
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Biorąc pod uwagę napiwki po 20 zet i nie takie drogie privki w życiu bym nie pomyślał, że to są takie pieniądze. Z drugiej strony, głupi priv to jednak 10-50 zł i wystarczy 10 dobrych privków i już jest pół przeciętnej wypłaty. A patrząc na jakość niektórych transmisji naprawdę każda potwora znajdzie swojego amatora. :P Więc przy lepszych dziewczynach nic dziwnego, że to osiągają (i odmawiają jakichkolwiek próśb o spotkanie).
Awatar użytkownika
ildk
SU-holik
SU-holik
Posty: 61
Rejestracja: 27 paź 2016, 23:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: shawshank
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: To_nick


beznadzieja pisze:Ja podejrzewam ,że maksymalny zarobek, dziewczyny ze "średniej półki", która ma już sporą gamę swoich fanów to kolo 6-8 tys max. Nie mówię tutaj o tzw. topkach, przelewaczkach żetonowych ,naciągaczkach konkursowych itd. :D

Wszystko zależy ile kto czasu poświęca na showup, jak dlugo siedzi .Wg mnie liczba oglądających ma duże znaczenie ,ale nie kluczowe. Panowie ,którzy wypowiadają się na forum bardzo często postrzegają atrakcyjność danej dziewczyny po napiwkach na transmisji ogólnej . Wcale tak to jednak nie działa. Wiele rzeczy dzieje się za "zamkniętymi drzwiami " :winkextra:

Jestem dziewczyną z poniżej średniej ( pewnie w waszej ocenie ):) showupowej. A spokojnie siedząc 2x2,5 h wyciągam 4 do 5 tysięcy max. Do tego dochodzą jeszcze pokazy na skype,ale nie o tym mowa. Mam swoich fanów mimo tego ,że nie jestem ani gwiazdą ,ani top modelką,a jedynie kobietą z gabarytem xxl (chociaż wiem,że grubaski chcielibyście najlepiej wyeliminować z ShowUp.tv :yes4: ).No ,ale jestem tu i nie narzekam .

Gusta ludzi na ShowUp.tv są tak zróżnicowane ,że naprawde każda w miarę ogarnięta dziewczyna z dobrym podejściem do oglądających może zarobić całkiem ciekawe pieniądze .

Moim zdaniem liczy się prezentacja ,sposób mówienia i to jest główny wyznacznik naszej atrakcyjności /naszej zarobkowości na ShowUp.tv .


2x po 2,5h i 5 tyś zł ?? Gdzie tak płacą "kobietom z gabarytem xxl" ? :shock2: :shock2: :shock2:
Awatar użytkownika
Holly--Molly
SU-holik
SU-holik
Posty: 54
Rejestracja: 20 paź 2016, 23:32
Lokalizacja: Internet
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: pikny


PoprzedniaNastępna

Wróć do ShowUp od zaplecza



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość