ILE ZAROBIŁAM NA SU

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Calhessi, to kolejna dziewczyna z konkursem ,,LIDER VIP WYGRYWA....." i z najlepszą średnią
z dotychczas prezentowanych przeze mnie tutaj.
W grudniu, podczas oglądanych przeze mnie 30 godzin zarobiła 5175 zł co daje średnio ponad 172 zł/godz., a więc wyraźnie więcej niż Aurelka96 czy _Keiiti_.
Jest mniej ,,pracowita" niż np. Aurelka, bo te 30 godzin wyrobiła przez 16 dni, podczas gdy Aurelka tyle godzin ma najczęściej już po 6 dniach z transmisjami.



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 567
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


rachmistrz pisze:Calhessi, to kolejna dziewczyna z konkursem ,,LIDER VIP WYGRYWA....." i z najlepszą średnią
z dotychczas prezentowanych przeze mnie tutaj.
W grudniu, podczas oglądanych przeze mnie 30 godzin zarobiła 5175 zł co daje średnio ponad 172 zł/godz., a więc wyraźnie więcej niż Aurelka96 czy _Keiiti_.
Jest mniej ,,pracowita" niż np. Aurelka, bo te 30 godzin wyrobiła przez 16 dni, podczas gdy Aurelka tyle godzin ma najczęściej już po 6 dniach z transmisjami.



Nowy Blog ShowUp.tv


Te konkursy na lidera napiwków powinny być dawno zabronione. W tych konkursach zawsze były największe przekręty. Były na showupie dziewczyny, które potrafiły zbierać w takich konkursach po kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy żetonów a ten który podbijał miał oczywiście lewe żetony.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Bez podstawionych podbijaczy w licytacjach modelki musiałaby zbyt często robić anale i inne oragzmy za 20 lub 30 zł ...
Nie twierdzę, że absolutnie w każdej licytacji działa podbijacz bo to byłoby zbyt grubymi nićmi szyte. Podbijacze włączają się co jakiś czas.
Sama praca podbijacza jest prosta; gdy jakiś janusz rzuci ze 100 żetonów w licytacji i wykaże chęć walki to wydoić jest go już bardzo łatwo.
Taka Calhessi czy inna aurelka mogą z ręką na sercu temu zaprzeczać ale ja w to nigdy nie uwierzę, że ZAWSZE grały fair.
Awatar użytkownika
chochla1
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 03 gru 2016, 11:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: aktualnie żadna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Były zarobki pań, które preferują konkursy, to teraz dla porównania, wyniki pani bez konkursów,
a z podstawowymi pokazami na ogólnym, losami i pokazami priv.

Kwintesencja_Kobiecosci (wcześniej Kama95) w grudniu, w czasie 69 godz. zarobiła ponad 8200 zł, co daje średnią 119 zł/godz., czyli więcej niż ma Aurelka96 w grudniu.
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 567
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


rachmistrz pisze:Były zarobki pań, które preferują konkursy, to teraz dla porównania, wyniki pani bez konkursów,
a z podstawowymi pokazami na ogólnym, losami i pokazami priv.

Kwintesencja_Kobiecosci (wcześniej Kama95) w grudniu, w czasie 69 godz. zarobiła ponad 8200 zł, co daje średnią 119 zł/godz., czyli więcej niż ma Aurelka96 w grudniu.


Kiedyś słyszałem jak Paula mówiła o Tobie na swojej transmisji. Nie wiem czy powinienem kolejny raz się jej narażać ale może byś tak chociaż jeden miesiąc podliczył jej zarobki na showupie.
Choć z drugiej strony to pewnie większość osób wolałaby tego nie wiedzieć :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Ksiąze, ale Paula wcale nie ukrywała swoich zarobków jak niektóre laski.
Na swojej transmisji mówila prosto z mostu ile zarabia na miesiąc.
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 00:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Książe_showupa pisze:Choć z drugiej strony to pewnie większość osób wolałaby tego nie wiedzieć :)
niby czemu? każdy jest ciekawy wszystkiego...
Awatar użytkownika
Wiszu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 689
Rejestracja: 31 sty 2021, 20:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Calhessi ostatnio zgarnęła 1800 z czego sam lider o ile dobrze kojarzę dał 1200 zet a ona mu ustawiła 7minut :lol: Za 1200 to już można dostać dobrego priva u dziewczyny z topki gdzie masz czarno na białym co i jak. Dodatkowo owa pani kilka dni przeprowadzał kilka konkursów gdzie w każdym było można wygrać mokry orgazm, który trwał 3-5 minut a lider wydał średnio coś 600-800 zet, więc na bogato. Kolejna Keiiiti się robi co wyżej sra niż dupę ma bo widac, że ma za duże mniemanie o sobie a sam wibrato (o ile oryginalny) za około 700zł i koślawe sztuczne cycki nie zrobią z niej już modelki z SU z "wyższej półki" bo ogólnie chodzi o jakość i zaangażowanie dziewczyny. Jeszcze jej widź ostatnio wypomniał, że nie ma już w ogóle zwykłych priv tylko lider a ona aby wzioł udział w konkursie to wygra, a on jej odpowiedział, że nie chcę kota w worku bo wyda 1000zet i dostanie 10minut zabawy no i poszedł ban.
Dodatkowo uważam, że część tych żetonów to lewy obieg. U Keiiti zauważyłem jak robiła lidera, że przy lepszych celach jak ktoś zaczynał brać udział w konkursie to jedna osoba często podbijała i nigdy od razu wygrany tylko na koniec a na koniec normalnie wygodziła z trans. Co ciekawsze dana osoba nigdy nie brała udziału w konkursie gdy nic nie wpadało tylko jak ktoś rzucił nagle on go przebijał.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Przez 2 poprzednie dni porównywałem dochodowość konkursów Calhessi i Sylwi18 czyli ,,odnowionej" Aurelki96.

Średni dochód z 1 konkursu Calhessi to 101 zł w pierwszym i 174 zł w drugim dniu.
Średni dochód z 1 konkursu Sylwi18 to 43 zł w pierwszym i 80 zł w drugim dniu.
Jak widać, Calhessi zdecydowanie wygrała to porównanie.

W piątek, jeden gość wygrał konkurs u obu tych dziewczyn, ciekawe, jaka jest jego opinia,
ale tego pewnie nie dowiemy się. Zobaczę do której wróci ponownie.
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 567
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


rachmistrz pisze:Calhessi, to kolejna dziewczyna z konkursem ,,LIDER VIP WYGRYWA....."
i z najlepszą średnią z dotychczas prezentowanych przeze mnie tutaj.
W grudniu, podczas oglądanych przeze mnie 30 godzin zarobiła 5175 zł co daje średnio ponad 172 zł/godz., a więc wyraźnie więcej niż Aurelka96 czy _Keiiti_.

Nowy Blog ShowUp.tv


W ostatniej dekadzie grudnia, Calhessi tak zwiększyła efektywność, że:

5.569 zł zarobiła w 21 godz., co daje średnią 265 zł/godz.
W całym miesiącu zarobiła co najmniej 10.744 zł w 51 godz. (średnio: 210 zł/godz.)
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 567
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dziś afera u Limitowanej_Edycji. Kiedyś robiła normalne pokazy ale od jakiegoś czasu robi lidera, normalne PRIV poszły 2 razy w górę. Zrobiła kilka takich konkursów i jakiś stały fan zaczął się oburzać bo za każdym razem wygrywa ta sama osoba i poparło ją kilka innych osób. Dziewczyna się popłakała, zaczęła przeklinać, że nie mają z sobą nic wspólnego i miała osobie która zaczęła wytykać powiązania oddać 220zet :lol: Zaczęła narzekać, że od kilku dni dostaje wiadomości od ludzi, że niby oszukuję i że kilka razy była zgłaszana do moderacji. Później zaczęła mówić, że więcej nie zrobi konkursu z liderem a na koniec trans ustawiła właśnie taki konkurs :lol:
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jak radziły sobie ,,moje" dziewczyny z konkursami w 1-ej dekadzie stycznia?

1) Calhessi: 8 dni, 26 godz. = 5.308 zł = 204 zł/godz.

2) _Keiiiti_: 3 dni, 15,5 godz. = 2.418 zł = 156 zł/godz.

3) Sylwia18: 7 dni, 33 godz. = 4.180 zł = 127 zł/godz.
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 567
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Świetnie. Oby tak dalej :D



www.BlogSU.pl
Awatar użytkownika
Grand94
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 24 wrz 2017, 12:16
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Grande


Jak liczycie zarobki dziewczyn? Jaki ranking zarobków? :?:
Awatar użytkownika
Kwintesencja
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 27 gru 2017, 17:58
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Kwintesencja_Kobieco
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Własnie, rachmistrz, mógłbyś coś więcej jak Ty to ogarniasz? Jesteś w stanie zliczyć wszystkie privy u "Twoich dziewczyn"?Czy to jest tak ze cześć ich czasu na ShowUp.tv Ci umyka? Jaki mniej więcej zakładasz margines błędu? Oczywiście rozumiem ze tego ile dziewczyny dostają już na privie to niema szans...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Rachmistrz z wykształcenia zapewne jest analitykiem a pod SU to ma podpięty jakiś skrypt :d
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


rachmistrz Tobie chlopie to się musi nudzić w życiu :D no, ale każdy ma jakieś pasje :lol: :lol:
Awatar użytkownika
adamosx
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 20 lis 2017, 02:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Proszę się odjebac od rachmistrza, robi kawal solidnej roboty i jakoś nie sadze ze zajmuje mu to zbyt wiele czasu...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Pytający o szczegóły, wybaczycie, jeśli tylko częściowo zaspokoję Waszą ciekawość pisząc,
że te kwoty, które podaję, to jest ,,co najmniej" i nie jest to ,,mega zmyślone" jak to kiedyś napisała Anka92x, gdy ktoś powoływał się na moje wyliczenia jej zarobków.
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 567
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Znam osobę która, ma dzienny limit 500 zł w tygodniu a cały weeknd 1500-2000 zł, czyli podejrzewam że dziewczyny zarabiają od 15k w górę. I chwała im za to, ale ciekawy jestem jak to jest z podatkiem?



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Kwintesencja
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 27 gru 2017, 17:58
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Kwintesencja_Kobieco
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do ShowUp od zaplecza



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości