PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Mr.B pisze:Tyle zwrotów akcji... ten temat robi sie coraz ciekawszy :D Już pomijając fakt, że pranie brudów na forum publicznym nie jest słusznym wyborem to... kontynuujcie :)



może w ten sposób chcą ją zmusić do oddania kasy :cool3:
LEON LXIX


jay pisze:
Mr.B pisze:Tyle zwrotów akcji... ten temat robi sie coraz ciekawszy :D Już pomijając fakt, że pranie brudów na forum publicznym nie jest słusznym wyborem to... kontynuujcie :)



może w ten sposób chcą ją zmusić do oddania kasy :cool3:


czasami mam wrażenie, że oni sami nie wiedzą czego chcą :D
Awatar użytkownika
Mr.B
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 22 lip 2015, 18:25
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: who cares?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ponieważ muzyka łagodzi obyczaje to nutka ode mnie o dosyć wymownym tytule.

:good3: :good3: :good3: :good3:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


BATMANmkr90 pisze:
robinek, jeżeli to prawda z tym, że Paula blokowała hardrafatusa na twoją prośbę to… super ku.wa !!! Tzn. ujmę to tak- hardziuniu jak się z kimś „nie kocha”(jak on to mówi), to prowokuje do sprzeczek na czacie. Jest głupi i zarazem protekcjonalny, a to wybuchowa mieszanka, bo takiemu aż się chce pokazać jego miejsce w szeregu. Gdy ma z kimś problem to nie odpuści, tylko napie.dala na typa jaki jest głupiutki, gość się wkurza i jest akcja. Paula się wkurza, przywołuje obu do porządku, ale hardziu ma spryt karalucha! Naubliża, a gdy jest gorąco, to mówi, że cię kocha, co też jest impertynenckie i dla niektórych ciężko się zatrzymać i leci ban. Więc w kwestii profilaktycznego bana dla hardrafatusa, nie jest to ujma, tylko dbanie o porządek na transmisji.


A może coś co tu napisałem nie jest prawdą?
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No tak teraz wszyscy sobie tu pomyślą jaki to ten jebany robinek29 musiał być ważny dla Pauli skoro na jego poleceni mnie banowała.Tylko tak się składa że na tyle już ją poznałem iż to ona rządzi na swoich transmisjach i to ona decyduje kto i za co zostanie zablokowany.Wiem bo już miałem kiedyś do czynienia z podobna sytuacją że jeden typek chciał żeby mnie usunęła z transmisji.A poza tym tak się skład że po moich niefortunnych wypowiedziach byłem blokowany wiec nie widzę tu żadnego związku z twoim insynuacjami.Ale cała prawdę zna tylko bóg,Paula i oczywiści ty robinku29. :sarcastic_blum: :sarcastic_blum: :sarcastic_blum: :sarcastic_blum:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze: ...Wiem bo już miałem kiedyś do czynienia z podobna sytuacją że jeden typek chciał żeby mnie usunęła z transmisji.



hehehe czyżbyś o mnie wspominał hardrafatusie !?! lol

pozdrawiam Chard xd
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 16:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jedyne słuszne wyjście jest żeby paula podpięli sie pod warjograf. I wtedy człowiek by zobaczył co jest prawda co nie
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 17:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


goldie pisze:
HardRockCaffe666 pisze: ...Wiem bo już miałem kiedyś do czynienia z podobna sytuacją że jeden typek chciał żeby mnie usunęła z transmisji.



hehehe czyżbyś o mnie wspominał hardrafatusie !?! lol

pozdrawiam Chard xd

I co okazało się że masz za krótkie raczki żeby coś wskórać u Pauli.Był jeszcze w mojej karierze oprósz ciebie jeszcze jeden typek który prężył tez u niej na czacie muskuły niestety Paula jak już wszyscy tu zauważyli nie należy do kobiet które lubią jak im się mówi co maja robić.Wiec nie wierze z żadne słowo tego FRUSTRATA robinka29.Po prostu koleś stara się nieudolnie mi ją tu obrzydzić.I tyle w tym temacie. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:
goldie pisze:
HardRockCaffe666 pisze: ...Wiem bo już miałem kiedyś do czynienia z podobna sytuacją że jeden typek chciał żeby mnie usunęła z transmisji.



hehehe czyżbyś o mnie wspominał hardrafatusie !?! lol

pozdrawiam Chard xd

I co okazało się że masz za krótkie raczki żeby coś wskórać u Pauli.Był jeszcze w mojej karierze oprósz ciebie jeszcze jeden typek który prężył tez u niej na czacie muskuły niestety Paula jak już wszyscy tu zauważyli nie należy do kobiet które lubią jak im się mówi co maja robić.Wiec nie wierze z żadne słowo tego FLUSTRATA robinka29.Po prostu koleś stara się nieudolnie mi ją tu obrzydzić.I tyle w tym temacie. :!: :!: :!: :!:


FRUSTRATA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! do szkoły głąbie
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:
goldie pisze:
HardRockCaffe666 pisze: ...Wiem bo już miałem kiedyś do czynienia z podobna sytuacją że jeden typek chciał żeby mnie usunęła z transmisji.



hehehe czyżbyś o mnie wspominał hardrafatusie !?! lol

pozdrawiam Chard xd

I co okazało się że masz za krótkie raczki żeby coś wskórać u Pauli.Był jeszcze w mojej karierze oprósz ciebie jeszcze jeden typek który prężył tez u niej na czacie muskuły niestety Paula jak już wszyscy tu zauważyli nie należy do kobiet które lubią jak im się mówi co maja robić.Wiec nie wierze z żadne słowo tego FLUSTRATA robinka29.Po prostu koleś stara się nieudolnie mi ją tu obrzydzić.I tyle w tym temacie. :!: :!: :!: :!:


dziadzia , ja nie pisałem o tej waszej karynie bo u niej nie bywam ale podobnie odjebywany bywałeś u 272 , tak dla świętego spokoju ... bo noce są krótkie a twoja obecność wyjątkowo wkurwia .

polecam hard
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 16:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


gracjano pisze:
HardRockCaffe666 pisze:
goldie pisze:
HardRockCaffe666 pisze: ...Wiem bo już miałem kiedyś do czynienia z podobna sytuacją że jeden typek chciał żeby mnie usunęła z transmisji.



hehehe czyżbyś o mnie wspominał hardrafatusie !?! lol

pozdrawiam Chard xd

I co okazało się że masz za krótkie raczki żeby coś wskórać u Pauli.Był jeszcze w mojej karierze oprósz ciebie jeszcze jeden typek który prężył tez u niej na czacie muskuły niestety Paula jak już wszyscy tu zauważyli nie należy do kobiet które lubią jak im się mówi co maja robić.Wiec nie wierze z żadne słowo tego FLUSTRATA robinka29.Po prostu koleś stara się nieudolnie mi ją tu obrzydzić.I tyle w tym temacie. :!: :!: :!: :!:


FRUSTRATA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! do szkoły głąbie

Oj fuck co za byk.Zapomniałem że tu na czacie siedzą sami jebani poloniści.Ty gracjano ja już ci kiedyś pisałem że w tobie jest tyle gracji co w psich odchodach ale twoi kumple z czatu po twoje interwencji usunęli ten jakże trafny post.Ciekawe czy ty oprócz obrażania i wytykania cudzych błędów umiesz jeszcze coś pożytecznego w życiu robić. :!: :!: :!: :!:
PS Goldi moje gratulacje za w zdobycie jakże wybitnego tytułu trolla.Będziesz miał chłopie co wpisać sobie do cv.No tak z takim tytułem to każda praca stoi przed tobą otworem.Sorry ze na ciebie nie głosowałem.Mam tylko nadzieje że ten fakt nie zmieni naszych'' ciepłych'' relacji. :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:
goldie pisze:
HardRockCaffe666 pisze: ...Wiem bo już miałem kiedyś do czynienia z podobna sytuacją że jeden typek chciał żeby mnie usunęła z transmisji.



hehehe czyżbyś o mnie wspominał hardrafatusie !?! lol

pozdrawiam Chard xd

I co okazało się że masz za krótkie raczki żeby coś wskórać u Pauli.Był jeszcze w mojej karierze oprósz ciebie jeszcze jeden typek który prężył tez u niej na czacie muskuły niestety Paula jak już wszyscy tu zauważyli nie należy do kobiet które lubią jak im się mówi co maja robić.Wiec nie wierze z żadne słowo tego FRUSTRATA robinka29.Po prostu koleś stara się nieudolnie mi ją tu obrzydzić.I tyle w tym temacie. :!: :!: :!: :!:


Hard w jakim Ty świecie żyjesz? Jesteś tylko naszym błaznem który rozbawia nas do łez,
gdy mamy Cię dość to dostajesz klapsa i grzecznie warujesz na czacie jako niezalogowany troll.
Mógłbym zamieścić rozmowę z Paulą na Twój temat, ale nie zniżę się do Twojego poziomu.
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Oj,oj robinek29 widzę że ty miałeś większą władze niż sam Putin skoro mogłeś tak pociągać za sznureczki na transmisji u Pauli.Ale na szczęście twoja wyimaginowana i urojona władza poszła razem z tobą w pizdu bo aż strach pomyśleć ile to tych klapsów mógł bym dostać od ciebie. :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Kochana Paulino :heart: :heart: :heart: :heart: .Piszę to tutaj żeby to wszyscy wiedzieli i żeby do ich pustych główek wreszcie dotarło, że mogą dalej tu wylewać na ciebie wiadra pomyj, pisać jaka to jesteś złą ,wyrachowana,podła i kłamliwa. I tak na prawdę to pierdole czy coś tam o mnie temu kretynowi pisałaś bo masz prawo do własnej opinii nawet tej złej bo przecież nie jestem idealny. Niech tu sobie publikują screeny,esemesy i różne inne chuje móje. To wiedze że nie zamierzam zmieniać swojego zdania co do ciebie bo mimo wszystko nadal uważa ciebie za mądrą, kochaną osóbkę która też potrzebuje ciepła, miłości i dobrego towarzystwa.I nadal będę chętnie przychodził pod twoje okienko i spędzał tam z tobą miło i sympatycznie swój wolny czas. :air_kiss: :air_kiss: :air_kiss: :air_kiss:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:Kochana Paulino :heart: :heart: :heart: :heart: .Piszę to tutaj żeby to wszyscy wiedzieli i żeby do ich pustych główek wreszcie dotarło, że mogą dalej tu wylewać na ciebie wiadra pomyj, pisać jaka to jesteś złą ,wyrachowana,podła i kłamliwa. I tak na prawdę to pierdole czy coś tam o mnie temu kretynowi pisałaś bo masz prawo do własnej opinii nawet tej złej bo przecież nie jestem idealny. Niech tu sobie publikują screeny,esemesy i różne inne chuje móje. To wiedze że nie zamierzam zmieniać swojego zdania co do ciebie bo mimo wszystko nadal uważa ciebie za mądrą, kochaną osóbkę która też potrzebuje ciepła, miłości i dobrego towarzystwa.I nadal będę chętnie przychodził pod twoje okienko i spędzał tam z tobą miło i sympatycznie swój wolny czas. :air_kiss: :air_kiss: :air_kiss: :air_kiss:


no mów do słupa, a słup jak dupa :lol2:
dziadek ty nic nie rozumiesz co się do ciebie mówi, jesteś jak jakiś kacap :D
LEON LXIX


:hypnotized: :hypnotized: :hypnotized: :hypnotized: :hypnotized: :hypnotized: bez komentarza
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 17:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


jay pisze:
HardRockCaffe666 pisze:Kochana Paulino :heart: :heart: :heart: :heart: .Piszę to tutaj żeby to wszyscy wiedzieli i żeby do ich pustych główek wreszcie dotarło, że mogą dalej tu wylewać na ciebie wiadra pomyj, pisać jaka to jesteś złą ,wyrachowana,podła i kłamliwa. I tak na prawdę to pierdole czy coś tam o mnie temu kretynowi pisałaś bo masz prawo do własnej opinii nawet tej złej bo przecież nie jestem idealny. Niech tu sobie publikują screeny,esemesy i różne inne chuje móje. To wiedze że nie zamierzam zmieniać swojego zdania co do ciebie bo mimo wszystko nadal uważa ciebie za mądrą, kochaną osóbkę która też potrzebuje ciepła, miłości i dobrego towarzystwa.I nadal będę chętnie przychodził pod twoje okienko i spędzał tam z tobą miło i sympatycznie swój wolny czas. :air_kiss: :air_kiss: :air_kiss: :air_kiss:


no mów do słupa, a słup jak dupa :lol2:
dziadek ty nic nie rozumiesz co się do ciebie mówi, jesteś jak jakiś kacap :D

No i co Wy chcecie od tego miłego, dobrego, sympatycznego hardzika :lol:
no no , no nie wolno tak :laugh3:

https://blogsu.pl/
Not happy. Not sad. Just empty.
Awatar użytkownika
pusty_nick
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 266
Rejestracja: 27 paź 2019, 17:26
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU:  }i{
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ten temat jest lepszy niż "Moda na sukces" i "Klan" w jednym. Komedia, dramat i melodramat w jednym. To wszystko z powodu jednej e-prostytutki, którą oglądacie w internecie? Przecież to nadaje się już tylko dla psychiatry. Co z wami nie tak?. Weźcie dorośnijcie, zmądrzejcie, pierdolnijcie się młotkiem w głowę. Może to choć trochę Was otrzeźwi...
Awatar użytkownika
maxim
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 246
Rejestracja: 13 lis 2015, 19:37
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 45 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


maxim pisze:Ten temat jest lepszy niż "Moda na sukces" i "Klan" w jednym. Komedia, dramat i melodramat w jednym. To wszystko z powodu jednej e-prostytutki, którą oglądacie w internecie? Przecież to nadaje się już tylko dla psychiatry. Co z wami nie tak?. Weźcie dorośnijcie, zmądrzejcie, pierdolnijcie się młotkiem w głowę. Może to choć trochę Was otrzeźwi...

E- kurewka.Dobre sobie.Tak mogą ją tylko nazywać tu ludzie którzy nie spędzili z nią 2,5 roku.Tak, tak możecie ją nazywać, szmata, kurwą ,zezowata zdzirą.. wasze prawo. Zero szacunku dla kobiety. No tak ale jak można wymagać szacunku dla kobiety od kogoś kto przychodzi tu tylko beznamiętnie zwalić sobie ptaszka i tak na prawdę to nic go więcej nie interesuje.Ale ja jestem od was inny ja ją lepiej poznałem i nigdy nie pomyślałem o niej w kategoriach e-prostytutki.Znamy się już tu tak długo że moje relacje z nią już dawno wyszły po z ramy klient- towar.I zamierzam być dla niej miły i odnosić się do niej z należytym szacunkiem bo na to zasługuje.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:E- kurewka.Dobre sobie.Tak mogą ją tylko nazywać tu ludzie którzy nie spędzili z nią 2,5 roku.Tak, tak możecie ją nazywać, szmata, kurwą ,zezowata zdzirą.. wasze prawo. Zero szacunku dla kobiety. No tak ale jak można wymagać szacunku dla kobiety od kogoś kto przychodzi tu tylko beznamiętnie zwalić sobie ptaszka i tak na prawdę to nic go więcej nie interesuje.Ale ja jestem od was inny ja ją lepiej poznałem i nigdy nie pomyślałem o niej w kategoriach e-prostytutki.Znamy się już tu tak długo że moje relacje z nią już dawno wyszły po z ramy klient- towar.I zamierzam być dla niej miły i odnosić się do niej z należytym szacunkiem bo na to zasługuje.

typowy Hard, typowy wpis qrwia...
Ktos uzyl JEDYNIE okreslenia "e-kurewka" (slusznie -to taki zawod w koncu) a menda Hardzik dojebal o wieeeele wiecej epitetow, tylko po to zeby postawic sie w roli rycerza...
To co qrwiu Hardzie...moze wszyscy sie dopasujemy do twojej techniki? Tez sobie zastosuje podobna metode...

Mowia o niej ze to byla kurwa co niejednego chuja w sobie miala, szmacila sie na godzinki, podobno watek o zezowatej zdzirze jest na garsonierze, potem zaczela kariere e-kurwy na szolapie. Kraza legendy ze wydymala niejednego na gruba kase, manipulujac i grajac na uczuciach. Ja jestem inny, nie sugeruje sie zdaniem innych, byc moze ktos tej wspanialej dziewczynie robi na zlosc wiec dam sobie ten rok-dwa na wyrobienie opinii o niej. No no...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości