PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Admin pisze:
posprzatajTO pisze:@admin może warto zablokować tego pana spikiel20 na kilka dni za groźby??


:ok: dałem mu "bezprawnego bana" na tydzień.

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow


Idealnie
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 20:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


posprzatajTO pisze:
Admin pisze:
posprzatajTO pisze:@admin może warto zablokować tego pana spikiel20 na kilka dni za groźby??


:ok: dałem mu "bezprawnego bana" na tydzień.

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow


Idealnie


Może ochłonie przez ten czas.
Dziwny gość, heh.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ten cały spikel20 gdyby chciał ją naprawdę wkurwić to by poszedł do innej i z ostentacją zaczął sypać złoto a takim straszeniem i tekstami oddaj kota :D nie wiem co on chce osiągnąć, próbował tego nie raz.
LEON LXIX


Obrazek

Ja ogarniam popcorn :D Niech ktoś inny ogarnie colę xD
Czytanie tego wątku stało się już śmieszne i prawdę mówiąc troche współczuje Pauli użerania się z takimi fanami :D
Awatar użytkownika
Mr.B
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 22 lip 2015, 19:25
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: who cares?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Witam a tak wogle to ciekawe co Paula mu zrobiła ? Jakiś dziwny typ ;p wpierw daje potem zabiera :shock2: nigdzie nie mogę sie konkretnie doczytać o co poszło ......



www.BlogSU.pl
Awatar użytkownika
Mysia100
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 29 gru 2017, 09:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mysia100


I nie doczytasz bo to ich sprawa
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 20:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Lepiej zbierajcie żetony na 31 grudnia, bo jest 5 rocznica kurwienia się Pauli na ShowUp.tv :)
Awatar użytkownika
tymczasem
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 28 paź 2016, 22:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


posprzatajTO pisze:I nie doczytasz bo to ich sprawa


Z tego co udało mi się wywnioskować to Paula nie złożyła mu życzeń na święta i co on chce odebrać jej kota i hajs który włożył. Ale tak kot to nie rzecz a żetony sypał jej z sympatii albo za konkretną usługę czyli pokazanie czegoś na ShowUp.tv. Tyle w temacie.
Awatar użytkownika
Mysia100
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 29 gru 2017, 09:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mysia100


Mysia ten spór już trwa jakiś czas -Spikel już kiedyś się awanturował że Paulina jest taka i taka..... myślałem nawet wtedy że poszedł po rozum do głowy, ale kilka dni później jakby za dotknięciem magicznej różdżki zaczął pisać coś zupełnie przeciwnego i sypać na nowo kasą a ponadto nazwał mnie biedakiem którego nie stać na Pauline :haha: :haha: jak dla mnie koleś ma ewidentne problemy, Borderline czy jaki ch** w sumie pisząc tego posta pamiętam że jeszcze później wypowiadał się na temat przyznania się Pauli do obciągania obcemu kolesiowi nad morzem że tak normalna kobieta nie robi (zgodziłem się nawet z nim) ale potem kupił jej kota i znowu sypał kasą więc no powyższe przykłady udowadniają że coś chyba w głowie nie styka....... starość nie radość
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


dokładnie, jakby miał do niej wielką urazę, to nie sypałby dalej żetonami na trans. A robił to jeszcze kilka dni temu.

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
bohater
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 05 lip 2016, 22:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kocurek i papryczka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: bohater


tajemniczysu pisze:Mysia ten spór już trwa jakiś czas -Spikel już kiedyś się awanturował że Paulina jest taka i taka..... myślałem nawet wtedy że poszedł po rozum do głowy, ale kilka dni później jakby za dotknięciem magicznej różdżki zaczął pisać coś zupełnie przeciwnego i sypać na nowo kasą a ponadto nazwał mnie biedakiem którego nie stać na Pauline :haha: :haha: jak dla mnie koleś ma ewidentne problemy, Borderline czy jaki ch** w sumie pisząc tego posta pamiętam że jeszcze później wypowiadał się na temat przyznania się Pauli do obciągania obcemu kolesiowi nad morzem że tak normalna kobieta nie robi (zgodziłem się nawet z nim) ale potem kupił jej kota i znowu sypał kasą więc no powyższe przykłady udowadniają że coś chyba w głowie nie styka....... starość nie radość


:!: Mi to wygląda na zranione serce tego Pana Spikela :yes4: :idea:
Awatar użytkownika
Mysia100
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 29 gru 2017, 09:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mysia100


Trzeba mieć naprawdę sporo czasu, żeby czytać te wszystkie rzeczy, które piszecie w temacie dotyczącym Pauli. Jak wszedłem do Pauli to słyszałem, jak mówiła coś o tym, że Monti i Spikel jej popsuli święta. Może mi ktoś powiedzieć co takiego zrobili, że ich tak wyzywała i zbanowała?
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Książe_showupa pisze:Trzeba mieć naprawdę sporo czasu, żeby czytać te wszystkie rzeczy, które piszecie w temacie dotyczącym Pauli. Jak wszedłem do Pauli to słyszałem, jak mówiła coś o tym, że Monti i Spikel jej popsuli święta. Może mi ktoś powiedzieć co takiego zrobili, że ich tak wyzywała i zbanowała?



Nie wiem co Ty widziałeś, ja natomiast widziałem jak Spikel znowu żetonami walił, a to znaczy, że ani on ani Paulina zdrowi na umyśle nie są :nea: Czemu? Każdy normalny wie czemu i straszne to jest. Paula ile dla kasy jeszcze zniesiesz?
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 15 sie 2017, 18:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo


Ostatni mój wpis był na 117str. Kurrrr 117, a już jest 138 xD! Specjalnie musiałem szukać swojego wpisu, żeby nick spisać i się zalogować. Ludzie bez własnego życia interesujący się innymi jak te stare babki wyglądające zza firanek w oknach bloków, bo akurat reklama między telenowelami leci xD. No brawo.

Spikel20, inaczej "Spajk" jak imię dla psa? Takiś nick sobie wybrał? Gratuluję :p! Pytałeś się Pauli o co tobie "chodzi z tym kotem?"(pod innym nickiem) no kurna xD. Jak ty nie wiesz o co ci chodzi, to nikt nie będzie wiedział:P. Daruj sobie te teksty, bo jeżeli jesteś minimum rozumiejącym człowiekiem to powinieneś wiedzieć, że nie dostaniesz go. Jesteś żałosny do szpiku kości, masz porządnie zryty beret skoro musisz zakładać co chwilę nowe nicki, żeby zaraz po tym zostać zbanowanym. Poza tym, ile ty masz lat? Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale coś koło 30? Więc spójrz na to w ten sposób- minęło 25 długich lat odkąd przestałeś być 5-cio letnią dziewczynką, może czas dorosnąć i nie grozić swoimi farmazonami które tak naprawdę tylko ciebie i garstkę hejterów interesują, no może jeszcze ci od telenoweli szukających sensacji na każdym kroku. (aha- groźby są karalne, chyba zdajesz sobie z tego sprawę).
Jak pisałem kiedyś, reprezentuję showupową biedę która milczy na transmisjach choć nie z własnego wyboru xD(czasem jak jest mało osób na początku to się zdążę przywitać:p) i prawda jest taka, że mnie, jako zwykłego widza szukającego miłej odskoczni od życia codziennego nic nie obchodzi to jak się czujesz, ile dziś chusteczek wykorzystałeś podczas płaczu nad swoim losem. Krótko mówiąc, mam cię w dupie.Z pewnością ty mnie też- bo i dlaczego moje życie miałoby cię interesować? Nie znamy się i na tej zasadzie to działa. Wylewasz swoje gorzkie żale na forum publicznym jak ten piernik hard walentynki do młodej dziewczyny. A kogo to obchodzi, komu to potrzebne? Jesteś ciota czy facet? Zachowaj resztki godności i przestać wypłakiwać tutaj swoje bolączki. Byłeś świadomy dając żetony, nie wypominaj tego. Według mnie koniec końców nic nie napiszesz z tego co zapowiadałeś na forum i czacie u Pauli, bo wiesz, że to by było zwykłe frajerstwo i straciłbyś szacunek do samego siebie. Nie jeden raz groziłeś, że coś powiesz o czym nikt nie wie, ale na wyzwiskach się kończyło. Chociaż cham to z zasadami/zasadą... udawało ci się ogarnąć w porę i nie być konfidentem i mam nadzieję, że tak pozostanie, bo rozumiem, że sprawy sercowe, że coś cię zabolało, ale to nie ważne. Ważne jest tylko to jak się zachowasz. Jak beksa/ciota/frajer, czy jak facet i się ogarniesz. Mam nadzieję i wierzę, że się zachowasz z klasą. Pozdrawiam

A ty hard, jesteś tu stałym bywalcem, napisałeś milion postów, komentarzy i jeszcze nie wiesz, że każda wypowiedź ma swoje konsekwencje? Jako ten co najbardziej słodzi Pauli(nawet szatniarz(jak to piszecie w pośpiechu(szatanik) nie jedzie non-stop z tęczą, jednorożcami i watą cukrową jak ty), zachowałeś się wyjątkowo nielojalnie i jak piszesz "ok, skończmy ten temat, bo jest mi przykro" to czego się spodziewałeś? Abstrahując od tego, że twoje zainteresowanie młodymi dziewczynami(mam nadzieję, że wszystkie mają +18lat- ktoś coś pisał w tym temacie wcześniej..) jest dziwne jak na twój wiek. Na oko masz z 75lat, ale jakby ktoś powiedział, że 10 więcej to też bym uwierzył. Jeżeli masz mniej to ewidentnie życie cię nie rozpieszczało:/. Dlaczego o tym piszę? Bo może warto wreszcie przewartościować swoją obecność na SU i przestać obgadywać dziewczyny żeby nie było powtórki w przyszłości? Poza tym ktoś pisał, że zachowujesz się jak gimnazjalista pod czym i ja mogę się podpisać, nie zachowujesz się stosownie to podeszłego wieku :p. Wracając do sedna. Brak lojalności może solidnie zaboleć gdy myślisz o danej osobie dużo lepiej niż faktycznie na to zasługuje.
Po tych wszystkich waszych atakach dziewczyna całkowicie straci zaufanie do ludzi i będzie całkowicie wyzuta z emocji, a szkoda jej bo uważam, że jest fajna i sympatyczna. A przeszłość? Każdy jakąś ma i to nie przekreśla przyszłości. To piszę do tych porządnych co wchodzą na portal erotyczny i są wielce zszokowani co widzą i słyszą :p.
Aha hard, nie to, że coś insynuuję, ale mój dziadek jak się nudzi to rozwiązuję krzyżówki. Zrobisz z tą informacją co zechcesz.. :)

Nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli, są gorsze i lepsze chwile- takie życie, ale szanujmy się :) - no może nie tak jak ja was trzech (+monti którego nie wymieniłem, bo nawet nie warto...) xD. Serio, ogarnijcie się trochę i po chu. tyle spamu tutaj? Nie udzielałem się od 21stron. Wszystko coście pisali było chu.. warte :p. Zajmijmy się wszyscy swoim własnym życiem i nie wpier.. my się w cudze. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 18:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


BATMANmkr90 pisze:
A ty hard, jesteś tu stałym bywalcem, napisałeś milion postów, komentarzy i jeszcze nie wiesz, że każda wypowiedź ma swoje konsekwencje? Jako ten co najbardziej słodzi Pauli(nawet szatniarz(jak to piszecie w pośpiechu(szatanik) nie jedzie non-stop z tęczą, jednorożcami i watą cukrową jak ty), zachowałeś się wyjątkowo nielojalnie i jak piszesz "ok, skończmy ten temat, bo jest mi przykro" to czego się spodziewałeś? Abstrahując od tego, że twoje zainteresowanie młodymi dziewczynami(mam nadzieję, że wszystkie mają +18lat- ktoś coś pisał w tym temacie wcześniej..) jest dziwne jak na twój wiek. Na oko masz z 75lat, ale jakby ktoś powiedział, że 10 więcej to też bym uwierzył. Jeżeli masz mniej to ewidentnie życie cię nie rozpieszczało:/. Dlaczego o tym piszę? Bo może warto wreszcie przewartościować swoją obecność na ShowUp.tv i przestać obgadywać dziewczyny żeby nie było powtórki w przyszłości? Poza tym ktoś pisał, że zachowujesz się jak gimnazjalista pod czym i ja mogę się podpisać, nie zachowujesz się stosownie to podeszłego wieku :p. Wracając do sedna. Brak lojalności może solidnie zaboleć gdy myślisz o danej osobie dużo lepiej niż faktycznie na to zasługuje.
Po tych wszystkich waszych atakach dziewczyna całkowicie straci zaufanie do ludzi i będzie całkowicie wyzuta z emocji, a szkoda jej bo uważam, że jest fajna i sympatyczna. A przeszłość? Każdy jakąś ma i to nie przekreśla przyszłości. To piszę do tych porządnych co wchodzą na portal erotyczny i są wielce zszokowani co widzą i słyszą :p.
Aha hard, nie to, że coś insynuuję, ale mój dziadek jak się nudzi to rozwiązuję krzyżówki. Zrobisz z tą informacją co zechcesz.. :)


zazdrości korwinowi, kondratowi i innym dziadkom, których życie zaczęło się po 70-tce :D
LEON LXIX


BATMANmkr90 pisze:Ostatni mój wpis był na 117str. Kurrrr 117, a już jest 138 xD! Specjalnie musiałem szukać swojego wpisu, żeby nick spisać i się zalogować. Ludzie bez własnego życia interesujący się innymi jak te stare babki wyglądające zza firanek w oknach bloków, bo akurat reklama między telenowelami leci xD. No brawo.

Spikel20, inaczej "Spajk" jak imię dla psa? Takiś nick sobie wybrał? Gratuluję :p! Pytałeś się Pauli o co tobie "chodzi z tym kotem?"(pod innym nickiem) no kurna xD. Jak ty nie wiesz o co ci chodzi, to nikt nie będzie wiedział:P. Daruj sobie te teksty, bo jeżeli jesteś minimum rozumiejącym człowiekiem to powinieneś wiedzieć, że nie dostaniesz go. Jesteś żałosny do szpiku kości, masz porządnie zryty beret skoro musisz zakładać co chwilę nowe nicki, żeby zaraz po tym zostać zbanowanym. Poza tym, ile ty masz lat? Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale coś koło 30? Więc spójrz na to w ten sposób- minęło 25 długich lat odkąd przestałeś być 5-cio letnią dziewczynką, może czas dorosnąć i nie grozić swoimi farmazonami które tak naprawdę tylko ciebie i garstkę hejterów interesują, no może jeszcze ci od telenoweli szukających sensacji na każdym kroku. (aha- groźby są karalne, chyba zdajesz sobie z tego sprawę).
Jak pisałem kiedyś, reprezentuję showupową biedę która milczy na transmisjach choć nie z własnego wyboru xD(czasem jak jest mało osób na początku to się zdążę przywitać:p) i prawda jest taka, że mnie, jako zwykłego widza szukającego miłej odskoczni od życia codziennego nic nie obchodzi to jak się czujesz, ile dziś chusteczek wykorzystałeś podczas płaczu nad swoim losem. Krótko mówiąc, mam cię w dupie.Z pewnością ty mnie też- bo i dlaczego moje życie miałoby cię interesować? Nie znamy się i na tej zasadzie to działa. Wylewasz swoje gorzkie żale na forum publicznym jak ten piernik hard walentynki do młodej dziewczyny. A kogo to obchodzi, komu to potrzebne? Jesteś ciota czy facet? Zachowaj resztki godności i przestać wypłakiwać tutaj swoje bolączki. Byłeś świadomy dając żetony, nie wypominaj tego. Według mnie koniec końców nic nie napiszesz z tego co zapowiadałeś na forum i czacie u Pauli, bo wiesz, że to by było zwykłe frajerstwo i straciłbyś szacunek do samego siebie. Nie jeden raz groziłeś, że coś powiesz o czym nikt nie wie, ale na wyzwiskach się kończyło. Chociaż cham to z zasadami/zasadą... udawało ci się ogarnąć w porę i nie być konfidentem i mam nadzieję, że tak pozostanie, bo rozumiem, że sprawy sercowe, że coś cię zabolało, ale to nie ważne. Ważne jest tylko to jak się zachowasz. Jak beksa/ciota/frajer, czy jak facet i się ogarniesz. Mam nadzieję i wierzę, że się zachowasz z klasą. Pozdrawiam

A ty hard, jesteś tu stałym bywalcem, napisałeś milion postów, komentarzy i jeszcze nie wiesz, że każda wypowiedź ma swoje konsekwencje? Jako ten co najbardziej słodzi Pauli(nawet szatniarz(jak to piszecie w pośpiechu(szatanik) nie jedzie non-stop z tęczą, jednorożcami i watą cukrową jak ty), zachowałeś się wyjątkowo nielojalnie i jak piszesz "ok, skończmy ten temat, bo jest mi przykro" to czego się spodziewałeś? Abstrahując od tego, że twoje zainteresowanie młodymi dziewczynami(mam nadzieję, że wszystkie mają +18lat- ktoś coś pisał w tym temacie wcześniej..) jest dziwne jak na twój wiek. Na oko masz z 75lat, ale jakby ktoś powiedział, że 10 więcej to też bym uwierzył. Jeżeli masz mniej to ewidentnie życie cię nie rozpieszczało:/. Dlaczego o tym piszę? Bo może warto wreszcie przewartościować swoją obecność na ShowUp.tv i przestać obgadywać dziewczyny żeby nie było powtórki w przyszłości? Poza tym ktoś pisał, że zachowujesz się jak gimnazjalista pod czym i ja mogę się podpisać, nie zachowujesz się stosownie to podeszłego wieku :p. Wracając do sedna. Brak lojalności może solidnie zaboleć gdy myślisz o danej osobie dużo lepiej niż faktycznie na to zasługuje.
Po tych wszystkich waszych atakach dziewczyna całkowicie straci zaufanie do ludzi i będzie całkowicie wyzuta z emocji, a szkoda jej bo uważam, że jest fajna i sympatyczna. A przeszłość? Każdy jakąś ma i to nie przekreśla przyszłości. To piszę do tych porządnych co wchodzą na portal erotyczny i są wielce zszokowani co widzą i słyszą :p.
Aha hard, nie to, że coś insynuuję, ale mój dziadek jak się nudzi to rozwiązuję krzyżówki. Zrobisz z tą informacją co zechcesz.. :)

Nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli, są gorsze i lepsze chwile- takie życie, ale szanujmy się :) - no może nie tak jak ja was trzech (+monti którego nie wymieniłem, bo nawet nie warto...) xD. Serio, ogarnijcie się trochę i po chu. tyle spamu tutaj? Nie udzielałem się od 21stron. Wszystko coście pisali było chu.. warte :p. Zajmijmy się wszyscy swoim własnym życiem i nie wpier.. my się w cudze. Pozdrawiam :)


Teraz zacznie się Awanti :laughingnew: :hi:
Awatar użytkownika
Mysia100
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 29 gru 2017, 09:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mysia100


Spikiel20 zapowiedział swoją transmisje jutro, ale jeśli Paula miałaby coś za uszami takiego że miałaby się czego obawiać- byłoby widać.
A nawet jeśli powie COS co odrzuci jakiś ludzi od niej (ulungow? Wgl o chuj chodzi z tą nazwą? Na pewno nie) to i tak m swoich fanów a sam spikiel20 wciąż ale jej kasę

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 20:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


wrednaPaula/zmyslowasunia/PaulaLuxuryEroticShow

ok link jest chodzi o to ze owszem ma dziwnych fanów w kazdej cam girl sa psycho fani .ale ja zawsze ustalam tylko ShowUp.tv i nic więcej nieraz dziwnie mi jak ktoś sypnie mi 100 zet ja czuje sie zaklopotana . NIERAZ MNIEJ ZNACZY WIECEJ :D



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Mysia100
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 29 gru 2017, 09:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mysia100


antoni.czekailo pisze:
Książe_showupa pisze:Trzeba mieć naprawdę sporo czasu, żeby czytać te wszystkie rzeczy, które piszecie w temacie dotyczącym Pauli. Jak wszedłem do Pauli to słyszałem, jak mówiła coś o tym, że Monti i Spikel jej popsuli święta. Może mi ktoś powiedzieć co takiego zrobili, że ich tak wyzywała i zbanowała?



Nie wiem co Ty widziałeś, ja natomiast widziałem jak Spikel znowu żetonami walił, a to znaczy, że ani on ani Paulina zdrowi na umyśle nie są :nea: Czemu? Każdy normalny wie czemu i straszne to jest. Paula ile dla kasy jeszcze zniesiesz?


Żetonami może i walił ale nie mógł nic pisać bo był banowany po kilku sekundach.

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


A to Monti jeszcze bywa u Pauli, ponoć zakończyła się ich znajomość chyba, że ma jakiś inny nick i się kamufluje?

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 18:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości