PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Obrazek
Jeżeli chodzi o żetonki to komentarz chyba jest zbędny. :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe z tym największym przygłupem że jesteś ty to niestety również się zgadzam, tak samo że nabijasz posty żeby dostać żetony, sorry ale nikt normalny nie pisze az takich bzdur
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Moze zrobic ankiete czy Hard jest najwiekszym zetoniarzem na foro? :lol:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Hard nie heheszkuj z AurelSylwii bo zobacz jak na Januszach takich jak ty sobie dziewczyna życie ułożyła :D
Awatar użytkownika
cz0rt
SU-holik
SU-holik
Posty: 123
Rejestracja: 06 gru 2016, 23:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: CZ0RT
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: CZ0RT


tajemniczysu pisze:HardRockCaffe z tym największym przygłupem że jesteś ty to niestety również się zgadzam, tak samo że nabijasz posty żeby dostać żetony, sorry ale nikt normalny nie pisze az takich bzdur

Przypominam ci ty ZAKUTA PAŁO że to miejsce nie jest mi poświęcone to na chuja tu się produkujesz. :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


No zbędny, ale przynajmniej pisze coś w wyznaczonym poście a nie spamuje jak leci żeby coś dostać i rzuci by mnie ktoś lubił

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 20:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:
tajemniczysu pisze:HardRockCaffe z tym największym przygłupem że jesteś ty to niestety również się zgadzam, tak samo że nabijasz posty żeby dostać żetony, sorry ale nikt normalny nie pisze az takich bzdur

Przypominam ci ty ZAKUTA PAŁO że to miejsce nie jest mi poświęcone to na chuja tu się produkujesz. :?: :?: :?:


Cholera hard.. nie spodziewałem się po tobie wiele a i tak się zawiodłem. Założyłeś tutaj profil żeby napędzać hejterów do hejtowania Pauli, żebyś mógł się wykazać jaki to jesteś rycerski i bezinteresowny i znowu to robisz. A weź człowieku przyjmij te parę ciosów na siebie(zwłaszcza, że nie są bezpodstawne, spamujesz i treści twoich wiadomości są bez jakiejkolwiek wartości) skoro chciałeś jej pomóc, to właśnie w taki sposób, a nie prosisz o hejty dla niej. Myślałem, że może nauczysz się na własnych błędach, że tak się nie robi, ale gdzie tam, nadal jesteś w ch.j dwulicowy. Albo się po prostu zdecyduj jaki jesteś naprawdę. Sympatyczny, zabawny, odważny i oddany za jakiego chciałbyś uchodzić, albo zwykłym dziadem przed komputerem który chciał sobie pooglądać młode dziewczyny- jakim jesteś(co nie oznacza, że nie mógłbyś być naprawdę tym pierwszym, gdybyś nie wystawiał ciągle Pauli na pożarcie).
Temat twojej wpadki z wytatuowaną ucichł po tym jak spajk zaczął pierdzielić farmazony(przy okazji spajk- dobrze, że jednak nic nie powiedziałeś przy nowym roku jak zapowiadałeś. Frajerstwo to dno, więc fajnie, że się ogarnąłeś z tym :).). Zacząłem ponownie twój temat hard, nie dlatego, żeby ci pocisnąć (choć trzeba przyznać, że się aż prosisz), ale dlatego, że nie udzielam się tutaj tyle co ty a swoje 3 grosze chciałem dodać bo jednak puściłeś hasło które się przyjęło iiii przygłupia kanalia z ciebie jest :P. Tak, "kanalie" dodałem od siebie, bo śmiesznie wyszło jak chciałeś wyjść na mądrego i wrzuciłeś cytat z konkursem w którym wziął udział posprzatajTO, a sam piszesz pierdoły żeby zebrać żetony :D.
W kwestii twojego podeszłego wieku do którego się wcześniej przyczepiłem, miałem na myśli tylko to, żeby ci uświadomić, że lojalności powinieneś się nauczyć dużo dużo wcześniej. Nie chodziło mi o to, że jesteś stary- to nie powinieneś oglądać takich rzeczy, bo w sumie ile ci jeszcze tego czasu zostało :p. A niech sobie chłopina popatrzy skoro nikomu krzywdy tym nie robi :). No może jak piszesz na czacie u Pauli co właśnie robisz(masturbacja), lub co byś jej zrobił gdybyś tam był... kur.a stary z młodą.. przez co widzę to oczami wyobraźni, to żałuję, że nie mogę nimi popatrzeć na słońce tak długo, żeby wzrok stracić. Kur.a naprawdę szkoda :(. Żeby nie było, żyj sobie jak najdłużej, sam nie wiem ile mi mojego czasu jeszcze zostało, nigdy nie wiadomo czy mnie aby jakiś golf 3 przypadkiem nie przejedzie :p.

Odnośnie konkursów i liczby postów dla żetonów. Ja nie widzę w tym nic złego. Darmowy żeton to dobry żeton. Ale spam nie jest dobry hard nu nu, zwłaszcza u "twojej ulubienicy" która sobie tego nie życzyła i mówiła ci o tym wielokrotnie i niestety bezskutecznie na swoich transmisjach. Jak kulą w płot :/ no i Paula zdaje się, że odpuściła temat. Jesteś przygłupi i nie rozumiesz nawet jak ci coś napisać wprost, ile można tłumaczyć. Może tak spróbowałbyś ciągnąc ten swój wątek o tenisie. Podobno nikt go nie czyta i tylko ty komentujesz, ale zawsze ten licznik postów ci wzrasta, a przy tym nikomu krzywdy nie robisz, więc... :).

-Blacked jak uważasz, że wiesz lepiej to spoko... xD

-Zarobki. Po co to wam wiedzieć? Lewy obieg żetonów, czy prawy, to takie ważne? A niech będzie, że transmituje charytatywnie :P. Nie wzbogacicie się od tej wiedzy, a tylko jeszcze bardziej może was zaboleć, że nie zarabiacie tyle ile uważacie, że wam się należy. Więc po co? Z ciekawości- spoko, ale jak się spotykacie z odpowiedzią która wam nie pasuje to musi to być od razu kłamstwo. Jaki sens jest takiej gadaniny? :dontknow:

asot pisze:Eduardo to powiedz na chuj wchodzisz na takie portale co??? W swoim życiu są nikim powiadasz, a Ty kim kurwa jesteś w swoim życiu? Nie masz lepszego zajęcia w SWOIM ŻYCIU niż wchodzenie na portale erotyczne gdzie nadają "Tępe laski bez szkoły z prowincji", a jakby tego bylo mało hejtowanie ich na forum? Kurwa żałosne :lol: :lol: :lol:


Podpisuję się. Niektórzy specjalnie zakładają tutaj profil żeby negatywnie skomentować osobę której nie lubią, przy tym wspominając o swoim "lepszym" życiu, zamiast zwyczajnie nie wchodzić na transmisje. No coś tu kur.a nie gra :p. Musicie mieć bardzo smutne życie, skoro tylko po to wchodzicie, żeby negatywnie komentować by poprawić sobie nastrój. :mrgreen:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 18:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


Awatar użytkownika
Grand94
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 24 wrz 2017, 13:16
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Grande


Kurwa batman ty na serio nie masz co robic tylko napierdalasz teksty na pol strony zeby napisac tyle tekstu to potrzeba z pol godz w pol godz mozna zaliczyc jakas laske przyjac loda albo sobie zwalic zastanow sie nad tym zanim znowu napiszesz malo czytelna powiesc. Chociaz co do harda to sie toba zgodze
Tak naprawdę to lubię wrednąPaulę, tylko nie wiem jak zagadać :[
Awatar użytkownika
B L A C K E D**
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 06 maja 2017, 20:30
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Cóż za hipokryzja. Pogoniła wczoraj Spikela czy jednak łaskawie przyjmowała żetony od niego?

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 15 sie 2017, 18:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo


antoni.czekailo pisze:Cóż za hipokryzja. Pogoniła wczoraj Spikela czy jednak łaskawie przyjmowała żetony od niego?

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow


zobaczymy co spikel powie jak mu się skończy okres banicji na forum
LEON LXIX


jay pisze:
antoni.czekailo pisze:Cóż za hipokryzja. Pogoniła wczoraj Spikela czy jednak łaskawie przyjmowała żetony od niego?

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow


zobaczymy co spikel powie jak mu się skończy okres banicji na forum


Mam nadzieję, że przemyślał i odpuścił sobie,
choć kto wie...
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:
tajemniczysu pisze:HardRockCaffe z tym największym przygłupem że jesteś ty to niestety również się zgadzam, tak samo że nabijasz posty żeby dostać żetony, sorry ale nikt normalny nie pisze az takich bzdur

Przypominam ci ty ZAKUTA PAŁO że to miejsce nie jest mi poświęcone to na chuja tu się produkujesz. :?: :?: :?:

dzadziuniu co to za wyzwiska? bez takich nerwów, nie chce bys wylądował na geriatrii
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Śmiać mi się chce z Pauli, najpierw ryczy i gada publiczie 'nigdy nie pojawiaj się na mojej transmisji", a potem wielka zgoda, a za jakiś czas znów będzie to samo :D Paula serio wierzysz, że Spikel czy Monti sie zmienią? Widać, że dla żetonika jesteś wstanie wszystko znieść, słabo, tylko następnym razem nie odstawiaj tych teatrzyków :lol: :lol:
Awatar użytkownika
adamosx
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 20 lis 2017, 03:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


adamosx pisze:Śmiać mi się chce z Pauli, najpierw ryczy i gada publiczie 'nigdy nie pojawiaj się na mojej transmisji", a potem wielka zgoda, a za jakiś czas znów będzie to samo :D Paula serio wierzysz, że Spikel czy Monti sie zmienią? Widać, że dla żetonika jesteś wstanie wszystko znieść, słabo, tylko następnym razem nie odstawiaj tych teatrzyków :lol: :lol:



Żeton się musi zgadzać więc szopka trwa. Sądziłem, że mimo wszystko, więcej w niej honoru ale nie ma go za grosz. Tylko po co te cyrki z pozwami? Żenujący ten teatrzyk tragicznie :nea:
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 15 sie 2017, 18:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo


Dokładnie antonio. Modelka zawsze postawi na "ciemiężyciela psychola" , który sypie żetony, niż na jakiegoś miłego kolesia co rzuca tylko komplementy... nic nowego.



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
chochla1
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 03 gru 2016, 12:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: aktualnie żadna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kolejne wybaczenie, kolejna szansa ? Tylko czy warto, czy ta osoba się zmieni, czy chce się zmienić ?
Czas pokaże :)

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Przypominam wszystkim że Paulina jest już dorosła i wie co robi.I chuj mnie tak naprawdę interesuje co nią kierowało.To jej prywatna decyzja i ja to potrafię uszanować..A czy będzie tej decyzji żałować to pokaże czas. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Już tobie coś hArd pisałem żebyś sie nie wpierdalal pomiędzy wódkę a zakąskę nie proszony . Pieniędzy na zetonki nie masz to idz do pracy a nie bij tutaj posty żeby je otrzymywać bo to jest godne politowania . Żałować to moze jednej decyzji ze tobie odblokowała czat.


I druga kwestia danie mi banana na forum było karygodna !!! Wolność słowa została zachwiana i godność tego forum jedyny słuszny ban powinnien dostać hard.
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:Już tobie coś hArd pisałem żebyś sie nie wpierdalal pomiędzy wódkę a zakąskę nie proszony . Pieniędzy na zetonki nie masz to idz do pracy a nie bij tutaj posty żeby je otrzymywać bo to jest godne politowania . Żałować to moze jednej decyzji ze tobie odblokowała czat.

Wiesz co ci napisze.Nic zupełne nic.Czemu chyba co bardziej rozumni uczestnicy tego forum to rozumieją. :!: :!: :!: :!:
PS i nie wywołuj tu kolejnej wojenki.Twoje notowania na tym portalu prze to co tu ostatnio wyczyniałeś spadły na łeb na szyję. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości