PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Spikel20 ty chłopie tak tu nie podskakuj bo i tak pewno zaraz będziesz zakładać ente konto i znowu próbował się w wkraść w jej łaski np pytając co słychać u kota??? .Jakie to żałosne. :!: :!: :!: :!:Obrazek
SPAJK,SPAJK. przynieś kosteczkę.
Yorki rasa psów które nie grzeszą rozumkiem.Aluzja chyba dla wszystkich jest jasna i zrozumiała. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Spikel20 pisze:
asot pisze:Odbiegając od tematu żenady która się tu odstawia - Paula właśnie jedzie do Fajnej :heart:
Ciesze się, ze dziewczyny znow maja dobry kontakt liczymy, że wpadniecie razem na jakies pogaduchy na ShowUp.tv :)

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow


Acti ty sie cieszysz a napewno Tora z tego sie nie cieszy musi zostać sama i nie wiadomo kiedy paula do domu wróci . A zadawanie sie z fajna to jest zagłada dziecko ma z kochankiem który bedzie wychowywał jej mąż . Jakim to trzeba być frajerem żeby takie relacje trzymać .dla mnie teraz mam dosc jak paula moze jechać do niej . Aż mam brak slow na to wszystko . Ja tyko współczuje mężowi fajnej zecta obłudę musi trzymać.i wychowywać benkarta gościa który zrobił jej dbachkra tu jest czystavpatologis



spikel20 gdyby paula z kimś zaskoczyła np. z hardem :rofl: i powiedziała ci, że to twoje to też być z radością wychowywał :D
LEON LXIX


jay pisze:
Spikel20 pisze:
asot pisze:Odbiegając od tematu żenady która się tu odstawia - Paula właśnie jedzie do Fajnej :heart:
Ciesze się, ze dziewczyny znow maja dobry kontakt liczymy, że wpadniecie razem na jakies pogaduchy na ShowUp.tv :)

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow


Acti ty sie cieszysz a napewno Tora z tego sie nie cieszy musi zostać sama i nie wiadomo kiedy paula do domu wróci . A zadawanie sie z fajna to jest zagłada dziecko ma z kochankiem który bedzie wychowywał jej mąż . Jakim to trzeba być frajerem żeby takie relacje trzymać .dla mnie teraz mam dosc jak paula moze jechać do niej . Aż mam brak slow na to wszystko . Ja tyko współczuje mężowi fajnej zecta obłudę musi trzymać.i wychowywać benkarta gościa który zrobił jej dbachkra tu jest czystavpatologis



spikel20 gdyby paula z kimś zaskoczyła np. z hardem :rofl: i powiedziała ci, że to twoje to też być z radością wychowywał :D

Prędzej bym go zastrzelił niż pozwolił moje dziecko wychowywać. ;) ;) ;) ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Związku z następnymi zbiegami okoliczność zakańczane udział i działalność na showup i forum. Tak zakłamanych pewnych osób nie widziałem nigdy w życiu . Nie bede brał w tej szopce udziału dalej . Bo to wykracza poza ludzkie zachowania . Kłamstwa i oszustwa są tu na porządnym dzienym. A najwoekszym krętaczem hard jestes ty. Żadnego bachora innego nie wychowywał bo to automatyczny koniec !!!!!!!. Ja to przynajmniej miałbym pieniądze zeby hard to dziecko utrzymać a ty co bys mu do jedzenie dał wirtualne posty hahahahu
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:A zadawanie sie z fajna to jest zagłada dziecko ma z kochankiem który bedzie wychowywał jej mąż . Jakim to trzeba być frajerem żeby takie relacje trzymać .dla mnie teraz mam dosc jak paula moze jechać do niej . Aż mam brak slow na to wszystko . Ja tyko współczuje mężowi fajnej zecta obłudę musi trzymać.i wychowywać benkarta gościa który zrobił jej dbachkra tu jest czystavpatologis
Nowy Blog ShowUp.tv


Zadawanie się z Fajna to zagłada? To w takim razie czym jest zadawanie się z dziewczyną z agencji towarzyskiej (czyt. wrednaPaula)?
Awatar użytkownika
tymczasem
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 28 paź 2016, 22:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:Związku z następnymi zbiegami okoliczność zakańczane udział i działalność na showup i forum. Tak zakłamanych pewnych osób nie widziałem nigdy w życiu . Nie bede brał w tej szopce udziału dalej . Bo to wykracza poza ludzkie zachowania . Kłamstwa i oszustwa są tu na porządnym dzienym. A najwoekszym krętaczem hard jestes ty. Żadnego bachora innego nie wychowywał bo to automatyczny koniec !!!!!!!. Ja to przynajmniej miałbym pieniądze zeby hard to dziecko utrzymać a ty co bys mu do jedzenie dał wirtualne posty hahahahu



A świstak siedzi... Do zobaczenia Spikel u Pauli, gdzie znowu oboje będziecie udawali, że wszystko ok :acute:
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 15 sie 2017, 18:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo


Spikel20 pisze:Związku z następnymi zbiegami okoliczność zakańczane udział i działalność na showup i forum. Tak zakłamanych pewnych osób nie widziałem nigdy w życiu . Nie bede brał w tej szopce udziału dalej . Bo to wykracza poza ludzkie zachowania . Kłamstwa i oszustwa są tu na porządnym dzienym. A najwoekszym krętaczem hard jestes ty. Żadnego bachora innego nie wychowywał bo to automatyczny koniec !!!!!!!. Ja to przynajmniej miałbym pieniądze zeby hard to dziecko utrzymać a ty co bys mu do jedzenie dał wirtualne posty hahahahu

No nie.Ten rok chyba nie mógł się lepiej zacząć.Ułatwiłeś mi sprawę bo miałem tu opublikować to jak i mnie chciałeś szantażować,ale sobie to daruję.. chyba że tu wrócisz jak niechciana opryszczka. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


ja pierdolę same choroby.jeden to niechciana opryszczka a drugi wrzód na dupie.
Awatar użytkownika
kondor
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 05 lis 2015, 22:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nickwpisznick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Obydwaj macie nierówne sufity :winkextra:
Jeden próbuje żetonami drugi szeroko pojętymi utworami literackimi - i żadnemu się nie udało zakisić ogóra na dłużej.
Proponuje zakopać topór wojenny i połączyć siły.... W końcu ostatnio związki poligamiczne są w modzie.


:dance3: :dance4: :dance: :dance2:
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 20:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


gratuluje dziadek, jednego rywala masz mniej, może do 80-tki ci się uda :D

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
LEON LXIX


jay pisze:gratuluje dziadek, jednego rywala masz mniej, może do 80-tki ci się uda :D

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow

Ten'' typek''już tak wiele tu pisał i obiecywał że wole trochę poczekać zanim otworze szampana. :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


jay pisze:gratuluje dziadek, jednego rywala masz mniej, może do 80-tki ci się uda :D

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow


Na miejsce jednego zliwidowanego pojawia się kilku kolejnych, trzeba przyśpieszyć działania bo do 80tki może się nie wyrobić :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Hard kurwa nie moge jestes żałosnym oszustem który poluje tylko na żetony. Myslisz ze co jestes cos wart nie masz zetonow jestes nikim . Nawet coebie nie stac zabrać kogoś do knajpy jestes żałosnym człowiek pod każdym krokiem. Myslisz o Pauli a tak nawet łaski bys nie poderwał żadnej bo z czym z flaczalym chujkirn . Ta twoja patologia wychodzi cały czas jestes nikim ti tka prasda
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


mam propozycje, admin zamknij ten temat na jakiś tydzień aby każdy mógł przewietrzyć swój pusty bądź niepusty łeb. :mrgreen:



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
bohater
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 05 lip 2016, 22:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kocurek i papryczka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: bohater


Spikel20 pisze:Związku z następnymi zbiegami okoliczność zakańczane udział i działalność na showup i forum. Tak zakłamanych pewnych osób nie widziałem nigdy w życiu . Nie bede brał w tej szopce udziału dalej

I CO I CHUJA.... NO CHYBA ŻE TY ZACZYNASZ OD JUTRA. :lol: :lol: :lol: :lol:

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Spikel20 pisze:Hard kurwa nie moge jestes żałosnym oszustem który poluje tylko na żetony. Myslisz ze co jestes cos wart nie masz zetonow jestes nikim . Nawet coebie nie stac zabrać kogoś do knajpy jestes żałosnym człowiek pod każdym krokiem. Myslisz o Pauli a tak nawet łaski bys nie poderwał żadnej bo z czym z flaczalym chujkirn . Ta twoja patologia wychodzi cały czas jestes nikim ti tka prasda

spikel20 twój przypadek dobitnie pokazuje, że pieniądze niczego nie gwarantują, ciekawe tylko który z was jest bardziej brzydki :D
LEON LXIX


To jeden z najbardziej ekscytujacych watkow na forum...wartka akcja, dramatyczne zwroty, wielkie pieniadze, atrakcyjni mezczyzni i wyjatkowe kobiety... oraz pies, albo kot :?: :scratch_one-s_head:



Nowy Blog ShowUp.tv
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Chuj ze wszystkim najwaZnejszy kot !!!!! Chuj ze wszystkim kot number one
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:Chuj ze wszystkim najwaZnejszy kot !!!!! Chuj ze wszystkim kot number one

tylko go z mauzera po ścianie nie rozsmaruj
LEON LXIX


Spikel20 pisze:Hard kurwa nie moge jestes żałosnym oszustem który poluje tylko na żetony. Myslisz ze co jestes cos wart nie masz zetonow jestes nikim . Nawet coebie nie stac zabrać kogoś do knajpy jestes żałosnym człowiek pod każdym krokiem. Myslisz o Pauli a tak nawet łaski bys nie poderwał żadnej bo z czym z flaczalym chujkirn . Ta twoja patologia wychodzi cały czas jestes nikim ti tka prasda

Wybacz mi ale ktoś o tak tak niskim poziomie rozwoju intelektualnego nie jest godny żeby mu poświęcił choćby minutkę więcej czasu.
Spikel20 pisze:
Związku z następnymi zbiegami okoliczność zakańczane udział i działalność na showup i forum. Tak zakłamanych pewnych osób nie widziałem nigdy w życiu . Nie bede brał w tej szopce udziału dalej.
ŚMIECHU WARTE TE TWOJE JEBANE DEKLARACJE!!!
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Rick_San i 31 gości